ZQSCORE GOAL

QQ288
QQ188
Liga Top

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 06-12-2019
INT CF 00:00 FT FC Lincoln(N) 0-5 Malmo FF 0 - 2
GC 00:00 FT Qatar 0-1 Saudi Arabia 0 - 1
ITA Cup 00:00 FT Parma 2-1 Frosinone 1 - 0
ISR W1 00:20 FT AS Tel Aviv University (w) 2-0 Maccabi Kiryat Gat (w) 0 - 0
ISR W1 00:30 FT Maccabi Holon FC (w) 1-1 Ironi Ramat Hasharon (w) 0 - 1
ICE PSC 00:30 FT Valur Reykjavik 3-2 KR Reykjavik 2 - 0
EGYCup 00:30 FT Pyramids FC 6-1 Nogoom El Mostakbal 2 - 1
GRE Cup 00:30 FT Panathinaikos 2-0 Panahaiki-2005 0 - 0
TUR Cup 00:45 FT Besiktas JK 3-0 Erzincanspor 2 - 0
MNE D1 01:00 FT FK Buducnost Podgorica 1-0 FK Iskra Danilovgrad 0 - 0
ICPD D1 01:00 FT SOL FC Abobo 1-1 Africa Sports 0 - 0
Copa RS U20 01:30 FT America de Cali U20(N) 1-1 Racing Club U20 0 - 1
ISR W1 01:30 FT Maccabi Hadera (w) 7-2 Hapoel Raanana Women's 3 - 1
ROM D1 01:30 FT FC Viitorul Constanta 0-1 FC Astra Giurgiu 0 - 0
GER LS 01:30 FT Rot-Weiss Essen 9-1 SV Burgaltendorf 1913 4 - 1
ISR W1 01:30 FT Maccabi Emekheifer (w) 6-1 Bnot Netanya (w) 3 - 0
GER OBW 01:30 FT SV Hemelingen 2-3 Habenhauser 1 - 1
SPA FC 02:00 FT Real Murcia 1-1 CD Tudelano 0 - 1
BOL D1 02:00 FT Always Ready 5-1 Real Potosi 2 - 0
Copa RS U20 02:00 FT Estudiantes La Plata U20(N) 3-0 Sportivo Penarol (Youth) 2 - 0
ENG YFAC 02:00 FT Crewe Alexandra U18 1-2 Barnsley U18 0 - 0
Spain D4 02:00 FT Deportiva Minera 0-4 UD Los Garres 0 - 1
ENG YFAC 02:00 FT Leeds United U18 3-1 Hull City U18 2 - 1
BOL D1 02:30 FT Destroyers 2-3 Bolivar 1 - 0
Spain D4 02:30 FT Comillas 0-1 CD Pradejon 0 - 0
Spain D4 02:30 FT At. Pulpileno 1-1 Lorca Deportiva FC 0 - 0
ENG PR 02:30 FT Sheffield United 0-2 Newcastle United 0 - 1
GIB PD 02:30 FT Glacis United FC(N) 0-2 FC Boca Juniors Gibraltar 0 - 2
Spain D4 02:30 FT CD Villegas 0-2 CDFC La Calzada 0 - 0
Ire LSL 02:45 FT Malahide United 3-0 Tek United 3 - 0
POL Cup 02:45 FT Cracovia Krakow 0-0 Rakow Czestochowa 0 - 0
BEL Cup 02:45 FT Mouscron Peruwelz 2-3 Anderlecht 1 - 2
URU D1 03:00 FT Wanderers FC 0-2 Cerro Montevideo 0 - 0
Spain D4 03:00 FT Ciudad de Murcia 0-0 FC Cartagena 0 - 0
URU D1 03:00 FT Liverpool URU 0-1 CA River Plate 0 - 0
URU D1 03:00 FT Rampla Juniors FC 2-1 Centro Atletico Fenix 2 - 0
ITA Cup 03:00 FT Cagliari 2-1 Sampdoria 1 - 0
URU D1 03:00 FT Boston River 3-1 Danubio FC 1 - 0
URU D1 03:00 FT Racing Club Montevideo 3-2 Plaza Colonia 2 - 0
ENG PR 03:15 FT Arsenal 1-2 Brighton Hove Albion 0 - 1
PORLC 03:15 FT Casa Pia AC(N) 0-3 FC Porto 0 - 0
Copa RS U20 03:30 FT Palmeiras (Youth)(N) 1-1 Defensor Sporting U20 0 - 0
INT FRL 03:30 FT Venezuela U20 3-0 Cuba U20 3 - 0
ECU D2 04:00 FT Club 9 de Octubre 3-1 CD Otavalo 2 - 1
HON D1 04:00 FT Marathon 2-2 CD Vida 1 - 1
Copa RS U20 04:00 FT Fluminense U20(N) 0-1 Independente SP Youth 0 - 0
CS U15 04:00 FT Argentina U15(N) 4-2 Colombia U15 2 - 0
ECU D2 04:00 FT Chacaritas SC 1-0 Esmeraldas 0 - 0
PAR Cup 05:00 FT Sol de America(N) 0-0 Deportivo Capiata 0 - 0
BRA D1 05:15 FT Bahia BA 1-1 Vasco da Gama 1 - 0
BRA D1 05:15 FT Palmeiras 5-1 Goias 2 - 1
BRA D1 05:15 FT Gremio (RS) 2-0 Cruzeiro (MG) 0 - 0
BOL D1 05:15 FT Aurora 2-0 Royal Pari FC 1 - 0
BRA D1 06:00 FT Flamengo 6-1 Avai FC SC 3 - 1
URU D1 06:30 FT CA Juventud(N) 0-3 Nacional Montevideo 0 - 0
URU D1 06:30 FT Defensor Sporting Montevideo 2-4 Club Atletico Progreso 1 - 0
URU D1 06:30 FT CA Penarol 2-1 Cerro Largo 1 - 0
CS U15 06:30 FT Paraguay U15 0-2 Brasil U15 0 - 1
INT CF 07:00 FT SD Atletico Nacional (W) 0-9 CD Universitario (W) 0 - 5
Parag WL 07:00 FT Sol de America (W) 0-2 Cerro Porteno (w) 0 - 0
BOL D1 07:30 FT Blooming 0-3 Jorge Wilstermann 0 - 2
BOL D1 07:30 FT San Jose 3-1 Oriente Petrolero 2 - 1
NIC D1 08:00 FT Real Esteli 0-0 Diriangen 0 - 0
SLV LFW 08:00 FT Santa Tecla (W) 0-3 CD Fas Asdefuf (W) 0 - 2
SLV D1 08:15 FT CD Sonsonate(N) 0-1 Aguila 0 - 0
MEX D1 09:30 FT Monarcas Morelia 2-0 Club America 1 - 0
WIE W U19 15:00 FT CLB TPHCM (W) U19 0-2 Ha Noi Women U19 0 - 0
IND BLR SD 15:10 FT Student Union FC 1-3 Bangalore Eagles 1 - 1
ISR CL 15:30 FT Maccabi Umm Al Fahm(N) 2-1 Hapoel Sandala Gilboa 0 - 0
IND D1 15:30 FT Neroca 1-0 Aizawl FC 1 - 0
ISR CL 15:30 FT Beitar Nahariya(N) 2-0 Bnei Mamba Golan 1 - 0
AUS D1 15:30 FT Melbourne City 0-3 Perth Glory 0 - 1
IDN ISL 15:30 FT Pusamania Borneo FC 4-1 Pstni 2 - 0
ISR D3 16:00 FT Hapoel Kafr Kanna 1-0 Hapoel Migdal HaEmek 1 - 0
ISR CL 16:30 FT Hapoel Ironi Gedera 0-0 FC Beitar Yavne 0 - 0
ISR CL 16:45 FT Maccabi Neve Shaanan Eldad 3-0 Hapoel Bnei Musmus 3 - 0
ARM D2 17:00 FT BKMA 1-2 Rail Locomotive 0 - 0
UKR U19 17:00 FT Metalurh Zaporozhya U19 1-0 FC Vorskla U19 0 - 0
ISR CL 17:00 FT Beitar Ramat Gan 1-2 Hapoel Qalansawe 1 - 2
ARM D2 17:00 FT Ani Yerevan 0-12 Urartu II 0 - 3
ALG WL 17:00 FT FC BejaiaW 0-0 ESF Amizour W 0 - 0
Spain D4 17:00 FT Elche CF Ilicitano(N) 2-1 CF Intercity 2 - 0
ISR CL 17:00 FT SC Shicun Hamizrah 4-1 Beitar Ironi Maale Adumim 4 - 1
ISR CL 17:00 FT Maccabi Ironi Sderot 3-0 MS Hapoel Yeroham 0 - 0
ISR D3 17:00 FT SC Daburiyya Osama 2-0 Hapoel Herzliya 1 - 0
ARM D2 17:00 FT FC West Armenia 2-1 Se Wan Boy 1 - 0
ISR CL 17:00 FT Hapoel Mahane Yehuda 2-1 Otzma FC Holon 1 - 1
INT FRL 17:00 FT Montenegro U16 1-0 Azerbaijan U16 1 - 0
IND BLR SD 17:10 FT Bengaluru B 6-1 MEG 3 - 0
ALG WL 17:10 FT CF AkbouW 1-3 AS Surete Nationale Women 1 - 1
ALG WL 17:10 FT AS Oran Centre Women 0-9 Afak RelizaneW 0 - 5
ALG WL 17:10 FT AR Guelma (W) 1-1 FC ConstantineW 0 - 1
ALG WL 17:10 FT JF KhroubW 7-0 AS Intissar Oran W 2 - 0
INT CF 17:15 FT FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 4-0 Rodina Moskva 0 - 0
IND GoaPL 17:15 FT FC Goa Development II 0-2 Sporting Clube de Goa 0 - 1
IND GoaPL 17:15 FT Corps of Signals 1-1 Salgaocar Sports Club 0 - 1
JAP FutL 17:30 FT voscuore sendai Futsal 7-2 Peace Does Machida Futsal 1 - 0
IRN D1 17:30 FT Sepidrood Rasht 1-3 Baderan Tehran FC 0 - 2
IRN D1 17:30 FT Khouneh Be Khouneh 0-1 Malavan 0 - 0
ISR CL 17:30 FT Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 3-0 Maccabi Ironi Netivot 0 - 0
JAP FutL 17:30 FT fugador sumida Futsal 6-7 Espo Lada Hokkaido Futsal 3 - 3
IRN D1 17:30 FT Niroye Zamini 1-0 Fajr Sepasi 0 - 0
Ken D1 17:30 FT Kariobangi Sharks 1-3 Tusker 1 - 0
IRN D1 17:30 FT Shahrdari Tabriz 1-1 Oxin Alborz 0 - 0
ISR D3 17:30 FT Hakoah Amidar Ramat Gan FC(N) 3-0 Hapoel Bikat Hayarden 2 - 0
Spain D4 17:30 FT Villaverde Boetticher CF 0-2 Alcorcon B 0 - 1
IRN D1 17:30 FT Mes Rafsanjan 3-1 Navad Urmia 1 - 0
IRN D1 17:30 FT Shahrdary Arak 0-0 Mes krman 0 - 0
WIE W U19 17:30 FT Phong Phu Ha Nam U19 Women 0-0 Than KSVN U19 Women 0 - 0
Spain D4 17:30 FT CF Trival Valderas 2-3 ED Moratalaz 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Persepolis Pakdasht 1-1 Arman Gohar Sirjan 0 - 1
IRN D1 17:30 FT Qashqai Shiraz 1-0 Damash Gilan FC 1 - 0
ISR CL 17:30 FT SC Beer Sheva 1-0 Beitar Ironi Kiryat Gat 1 - 0
ISR D3 17:40 FT Hapoel Ironi Baka El Garbiya 1-1 Rubi Shapira 1 - 1
ISR D3 17:45 FT Hapoel Iksal 1-1 Hapoel Bnei Zalfa 1 - 0
ISR D3 17:45 FT Shimshon Kafr Qasim 4-0 Maccabi Yavne 2 - 0
ISR D3 17:45 FT Hapoel Holon Yaniv 1-1 Hapoel Marmorek lrony Rehovot 1 - 0
ISR D3 17:45 FT Maccabi Tzur Shalom(N) 0-0 Hapoel Kaukab 0 - 0
ISR D3 18:00 FT Maccabi Tamra 1-0 Maccabi Ironi Kiryat Ata 1 - 0
SPA LU19 18:00 FT Leioa U19 2-0 Antiguoko KE U19 0 - 0
RUS YthC 18:00 FT FC Terek Groznyi Youth 3-2 Ufa Youth 1 - 1
BSWCP 18:00 FT Levante UD Beach Soccer 7-4 Marbella Beach 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Berceo 3-1 Vianes 2 - 0
SPA LU19 18:00 FT Valencia U19 3-2 Villarreal U19 1 - 1
ISR D3 18:00 FT Ironi Tiberias 2-1 Hapoel Asi Gilboa 1 - 1
ISR CL 18:00 FT Ironi Modiin 2-1 MS Hapoel Lod 2 - 1
UKR U19 18:00 FT Karpaty U19 1-2 Shakhtar Donetsk U19 0 - 1
Spain D4 18:00 FT EDMF Churra(N) 2-1 Huercal 1 - 0
SPA LU19 18:00 FT Recreativo Huelva U19 0-2 Real Betis U19 0 - 1
IRN D1 18:00 FT Esteghlal Khozestan 4-1 Khooshe Talaee Sana Saveh 1 - 0
UKR U21 18:00 FT PFC Oleksandria U21 1-2 FC Vorskla U21 0 - 2
ISR CL 18:00 FT Beitar Kfar Saba Shlomi 3-1 Shimshon Tel Aviv 2 - 1
SPA D2 18:00 FT Albacete 1-1 Extremadura 0 - 0
Ken D1 18:00 FT Bandari 4-1 Wazito FC 2 - 1
ISR D3 18:00 FT Maccabi Shaarayim(N) 0-0 AS Ashdod 0 - 0
SPA LU19 18:00 FT Pena Barcelonista U19 0-2 Vazquez Cultural U19 0 - 1
UKR U21 18:00 FT Kolos Kovalivka U21(N) 0-0 Dnipro-1 U21 0 - 0
SPA WD2 18:00 FT collerense (w) 1-3 Fundacion Albacete (W) 0 - 0
ISR D3 18:00 FT Maccabi Herzliya 3-1 Maccabi Kiryat Gat 2 - 1
SPA LU19 18:00 FT Malaga U19 3-1 Dos Hermanas U19 0 - 0
BSWCP 18:00 FT Bala Azul Beach Soccer 7-5 Royals Dusseldorf Beach 0 - 0
Spain D4 18:00 FT DAV Santa Ana 3-2 AD Union Adarve 0 - 1
SPA D3 18:00 FT CD Izarra 2-2 UD Logrones 0 - 2
ISR CL 18:15 FT Ironi Beit Dagan 3-0 Hapoel Kfar Qasm Shuaa 0 - 0
SPA LU19 18:30 FT Valladolid U19 3-2 Getafe U19 1 - 2
IDN ISL 18:30 FT Kalteng Putra FC 1-4 Madura United 1 - 2
ISR D3 18:30 FT Hapoel Kfar Shalem 1-0 Hapoel Azor 0 - 0
SPA LU19 18:30 FT Marina Sport U19 0-0 CF Bansander U19 0 - 0
IDN ISL 18:30 FT Barito Putera 0-3 Semen Padang 0 - 1
IND D1 18:30 FT AIFF XI 0-1 Gokulam Kerala FC 0 - 0
CFC 18:35 FT Shanghai Shenhua 3-0 Shandong Luneng 0 - 0
Spain D4 18:45 FT CD Mirandes B 1-1 Tuoer De Cilliers 0 - 0
KSA D2 18:55 FT Jubail 0-3 Al-Suqoor(KSA) 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT Colon Reserves 5-0 CA Aldosivi Reserves 2 - 0
ARG RESL 19:00 FT Rosario Central Reserves 0-1 Boca Juniors Reserve 0 - 0
SPA LU19 19:00 FT Real Sociedad U19 9-0 Numancia U19 2 - 0
ARG RESL 19:00 FT Lanus Reserves 3-1 Racing Club Reserves 2 - 0
ARG RESL 19:00 FT CA Talleres de Crdoba Reserves 2-1 Union Santa Fe Reserves 0 - 1
Croatia U19 L 19:00 FT NK Orijent U19(N) 0-1 Dinamo ZagrebU19 0 - 0
SPA LU19 19:00 FT San Felix CF U19 4-0 AD Nervion U19 3 - 0
ARG RESL 19:00 FT Huracan Reserves 0-1 Arsenal de Sarandi Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT CA Independiente Reserves 1-1 Banfield Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT River Plate R 2-1 San Lorenzo Reserves 1 - 0
Spain D4 19:00 FT Panaderia Pulido 0-2 CD Atletico Paso 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT Gimnasia LP Reserves 2-0 Central Cordoba SdE Reserves 1 - 0
ARG RESL 19:00 FT Argentinos Jrs Reserves 0-1 Estudiantes LP Reserves 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT CA Patronato Reserves 1-0 Velez Sarsfield Reserves 0 - 0
HKEC 19:00 FT Southern District(N) 0-0 Yuen Long FC 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT Defensa y Justicia Reserves 0-0 Godoy Cruz Reserves 0 - 0
IY Cup 19:00 FT SC Beer Sheva U19 1-1 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 0 - 1
SPA LU19 19:00 FT Sevilla U19 2-0 Granada U19 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT Lujan Reserves 1-0 San Martin Burzaco Reserves 1 - 0
ENG PU23 19:00 FT Tottenham Hotspur U23 4-0 Liverpool U23 1 - 0
ARG RESL 19:10 FT Atletico Tucuman Reserve 2-0 Newell's Reserves 1 - 0
KSA D2 19:10 FT Al Anwar SA 0-0 Al-Draih 0 - 0
INT CF 19:10 FT KPV/Akatemia 0-1 Jaro 0 - 0
SK CUP 19:15 FT Al Raed 0-0 Al mojzel 0 - 0
BSWCP 19:30 FT Versandkostenfrei Beach 1-2 GR Olival Basto Beach 0 - 0
SPA WD2 19:30 FT Seccio Esportiva AEM (w) 2-2 Atletico Madrid Women B Women 1 - 0
BSWCP 19:30 FT St. Harry's Beach foot 4-5 BSC Lions Riviera Beach 0 - 0
EGY D2 19:30 FT El Olympi 2-0 Biyala SC 1 - 0
URU RL 19:30 FT Boston River Reserve 2-5 Wanderers FC Reserve 2 - 1
KSA D2 19:30 FT Al-Akhdoud 2-1 Al-Sadd FC(SA) 0 - 0
ISR CL 19:30 FT Tzeirei Sakhnin(N) 1-2 FC Achva Kfar Manda 1 - 1
ISR CL 19:30 FT Ahi Acre 1-3 Hapoel Bueine 1 - 2
SK CUP 19:35 FT Al-Ameade 0-2 Al-Taawon 0 - 1
UAE D1 19:40 FT Dubba Al-Husun 2-0 Al Arabi(UAE) 1 - 0
KSA D2 19:40 FT Wajj 1-0 Al-Washm 0 - 0
ISR CL 19:40 FT Hapoel Ihud Bnei Gat 1-1 Hapoel Ramot Menashe 0 - 0
UAE D1 19:40 FT Al Bataeh 2-0 Masafi 1 - 0
KSA D2 19:45 FT Al Entesar 1-3 Al-Jndal 0 - 2
EGYCup 19:55 FT Smouha SC 1-0 Shabab Al Obour 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Hapoel Bnei Lod 1-2 Beitar Tel Aviv Ramla 0 - 2
ISR D2 20:00 FT Maccabi Ahi Nazareth 1-1 Hapoel Petah Tikva 0 - 0
PALL 20:00 FT Ahli Al Khalil 4-2 Al Quwwat Al Falistinia 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Maccabi Petah Tikva FC 4-2 Kafr Qasim 1 - 0
Kuw YL 20:00 FT Al Salmiyah SC U20 1-0 Burgan SC U20 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Hapoel Katamon Jerusalem 0-0 Hapoel Akko 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Hapoel Umm Al Fahm 0-0 Hapoel Natzrat Illit 0 - 0
BSWCP 20:30 FT CF Intercity Beach 2-2 CF Chelas Beach 0 - 0
SAFL 20:30 FT Ajax Cape Town 2-0 JDR Stars 0 - 0
ITA YTHL 20:30 FT Cittadella U20 0-0 US Cremonese U20 0 - 0
BSWCP 20:30 FT Los Alcazares Beach 4-16 Rostocker Robben Beach Soccer 0 - 0
GRE D2 21:00 FT Levadiakos 1-0 Ergotelis 1 - 0
UAE 21:00 FT Ahli Al-Fujirah 0-1 Al Nasr Dubai 0 - 1
UAE 21:00 FT Al Ain 2-1 Al-Sharjah 1 - 1
SK CUP 21:25 FT Al-Ettifaq 2-1 Al-Tai 0 - 0
SK CUP 21:25 FT Al-Nojoom 1-3 Al Ahli Jeddah 0 - 1
BSWCP 21:30 FT Torrejon Beach 5-5 GO Rhein Main Beach 0 - 0
BSWCP 21:30 FT Torredembarra Beach 6-4 Grande Motte Pyramide Beach 0 - 0
Spain D4 21:30 FT Leganes B 3-1 RCD Carabanchel 1 - 1
Spain D4 21:45 FT UC Ceares 3-0 SD Lenense 1 - 0
INT CF 21:55 FT Ursus Warszawa 4-2 Polonia Warszawa 3 - 2
BEN L1 22:00 FT ASVO 0-0 Buffles du Borgou 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT Conxo Santiago U19 2-1 Lugo U19 0 - 1
SPA D2 22:00 FT Racing Santander 2-2 Fuenlabrada 1 - 0
SPA LU19 22:00 FT CD Ebro U19 2-1 Stadium Casablanca U19 0 - 0
SPA D3 22:00 FT Unionistas de Salamanca 0-0 Real Valladol B 0 - 0
BUL D1 22:00 FT Tsarsko Selo 2-2 Etar 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT Badazous U19 0-0 Leganes U19 0 - 0
SPA D3 22:00 FT Alaves B 0-2 Arenas Club de Getxo 0 - 2
BSWCP 22:00 FT Zamora Beach U20 0-9 Semillero Samario Beach U20 0 - 0
RUS YthC 22:00 FT FC Tambov Youth 3-2 FK Orenburg Youth 2 - 2
SPA LU19 22:00 FT Atletico Madrileno U19 2-0 Torre Levante U19 1 - 0
AZE D1 22:00 FT Qarabag 2-2 Keshla FK 2 - 1
QATL CUP 22:10 FT Al Rayyan(N) 0-6 Al-Sadd 0 - 4
QATL CUP 22:10 FT Umm Salal(N) 2-0 Al Shahaniya 2 - 0
QATL CUP 22:10 FT Al-Ahli Doha(N) 6-0 Al-Wakra 2 - 0
INT CF 22:25 FT Ebusua Dwarfs 0-2 Asante Kotoko FC 0 - 1
Spain D4 22:30 FT CD Guadalajara 4-0 Almansa 1 - 0
BSWCP 22:45 FT Marbella Beach 4-5 Bala Azul Beach Soccer 0 - 0
BSWCP 22:45 FT Levante UD Beach Soccer 3-3 Royals Dusseldorf Beach 0 - 0
ROM D2 22:59 FT SCM Argesul Pitesti 3-0 Sportul Snagov 1 - 0
SPA D3 22:59 FT Marino luanco 1-0 Sporting de Gijon B 1 - 0
GFA D2 22:59 FT Gunjur United 2-0 Team Rhino FC 0 - 0
CAF CL 22:59 FT AS Vita Club 0-1 Raja Casablanca Atlhletic 0 - 0
IWD1 22:59 FT Sassuolo (w) 3-0 Florentiaw 0 - 0
Mal PD 22:59 FT AS Police 0-2 CS Duguwolofila 0 - 2
SPA D3 22:59 FT Haro Deportivo 1-0 Osasuna B 0 - 0
CYP D2 22:59 FT Anagennisi FC Deryneia 2-0 Xylotympou 0 - 0
TUR D2 22:59 FT Eskisehirspor 3-1 Umraniyespor 2 - 0
RUS PR 23:30 FT Arsenal Tula 4-0 Lokomotiv Moscow 0 - 0
UAE 23:30 FT Al Ahli(UAE) 5-1 Al-Wasl 1 - 1
UAE 23:30 FT Al Wehda(UAE) 0-4 Al-Jazira(UAE) 0 - 3
SPA D3 23:30 FT Cultural Leonesa 3-1 CF Salmantino 0 - 0
CZE D1 23:30 FT Bohemians 1905 0-2 Banik Ostrava 0 - 0
SPA D3 23:30 FT Leioa 1-0 Athletic Bilbao B 1 - 0
RUS PR 23:30 FT Zenit St. Petersburg 3-0 Dynamo Moscow 3 - 0
SK CUP 23:45 FT Al-Nasr(KSA) 4-1 Al Bukayriyah 1 - 0