ZQSCORE GOAL

QQ288
QQ188
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
19-10-2019
NZDW 07:00 90+ Canterbury United (w) 1-3 Northern Football (w) 0 - 2
MEX D1 07:00 90 Puebla 0-1 Atlas 0 - 0
ARG D3FA 07:00 86 Ferro Carril Oeste Gral Pico 1-0 Sansinena 0 - 0
MEX D2 07:00 90+ Mineros de Zacatecas 2-1 Leones Univ Guadalajara 1 - 0
ARG D3FA 07:00 84 Club Cipolletti 1-0 Sol de Mayo 0 - 0
NZDW 07:00 90+ Southern United (NZL)(w) 4-2 Capital FF (w) 3 - 0
ARG D1 07:10 77 Boca Juniors 0-1 Racing Club 0 - 1
ARG D3FA 07:15 76 Deportivo Maipu 1-0 Desamparados 0 - 0
ECU D1 07:15 76 Olmedo Riobamba 0-0 Universidad Catolica 0 - 0
LIB CF 07:30 57 Estudiantes Caracas (w)(N) 2-0 Mundo Futuro (w) 2 - 0
BRA D2 07:30 60 Vitoria BA 0-0 Londrina PR 0 - 0
LIB CF 07:30 61 Ferroviaria SP (w)(N) 0-1 Deportivo Cuenca (w) 0 - 1
BOL D1 07:30 56 Nacional Potosi 1-1 San Jose 1 - 1
COL D2 07:30 57 Cortulua 1-0 Deportes Quindio 1 - 0
BOL D1 07:30 58 Oriente Petrolero 1-1 Always Ready 1 - 1
USL D1 07:30 57 Rio Grande Valley 2-1 Portland Timbers Reserve 2 - 1
MEX D3 08:00 45 Deportivo Cafessa 3-1 Ciervos FC -
MEX D3 08:00 44 CD Alacranes de Durango 2-0 Correcaminos II -
J.S Cup 08:00 40 Gamba Osaka (Youth) 0-0 FC Machida Zelvia Am -
NZFC U20 08:00 HT Wellington Phoenix FC U20 0-1 Southern United U20
COL D2 08:00 41 Deportivo Pereira 0-0 Tigres Zipaquira -
BRA LNA 08:00 45+ San Francisco FC 1-1 CA Independente -
NZFC U20 08:00 HT Auckland City U20 0-0 Waitakere United U20
PER D1 08:00 HT Alianza Lima 2-1 Carlos Manucci 2 - 1
BRA LNA 08:00 HT Azuero FC 0-0 SD Atletico Nacional
COL D1 08:00 45 Atletico Bucaramanga 3-0 Jaguares de Cordoba -
INT CF 08:30 19 Monywa University (W) 0-0 Magway University (W) -
INT CF 08:30 17 Mandalay University 0-0 Myitkyina University -
MEX D1 09:00 Veracruz - Tigres UANL -
GUA D2 09:00 Petapa - CD Sansare
MEX D2 09:00 Venados FC - Tampico Madero -
MEX D3 09:00 Coras De Nayarit - Estudiantes Tecos -
MEX D1 09:05 Santos Laguna - Club Tijuana -
USL D1 09:30 Phoenix Rising FC - OKC Energy FC -
J.S Cup 11:00 Gainare Tottori Am - Tokyo Verdy (Youth) -
JWD2 11:00 Yokohama FC Seagulls (w) - Ehime FC (w) -
J.S Cup 11:00 Cerezo Osaka (Youth) - Sagan Tosu (Youth) -
JPN JFL 11:00 Suzuka unlimited - Verspah Oita -
JPN JFL 11:00 Honda Lock SC - Nara Club -
J.S Cup 11:00 Kyoto Purple Sanga (Youth) - Azul Claro Numazu Youth
KOR D2 11:00 Gwangju Football Club - FC Anyang -
JPN WD1 11:00 IGA Kunoichi (w) - Nojima Stella W -
J.S Cup 11:00 Kawasaki Frontale (Youth) - Tokushima Vortis (Youth) -
JPN D1 11:00 Vissel Kobe - FC Tokyo -
KOR D1off 12:00 Suwon Samsung Bluewings - Gyeongnam FC -
JPN D3 12:00 Fukushima United FC - Blaublitz Akita -
JPN D1 12:00 Yokohama Marinos - Shonan Bellmare -
KCL 12:00 Cheongju Jikji - Pocheon FC -
HK D2 12:00 Kowloon City - Tung Sing FC
KCL 12:00 Pyeongtaek Citizen - Paju Citizen FC -
JPN D1 12:00 Shimizu S-Pulse - Hiroshima Sanfrecce -
JPN D2 12:00 Kyoto Sanga - Yokohama FC -
J.S Cup 12:00 Ehime FC (Youth) - V-Varen Nagasaki Am -
KCL 12:00 Hwaseong FC - Gyeongju Citizen -
JPN D1 12:00 Nagoya Grampus - Vegalta Sendai -
HK D2 12:00 Tuen Mun Football Team - Kwong Wah AA
JPN D2 12:00 Avispa Fukuoka - Albirex Niigata -
KCL 12:00 Gimpo FC - Siheung City -
JPN D1 12:00 Gamba Osaka - Kawasaki Frontale -
HK D2 12:00 Lucky Mile FC - Kwai Tsing District FA
KCL 12:00 Chungju Citizen - Icheon Citizen -
JWD2 12:00 AS Elfen Sayama (w) - Bunnys Kyoto (w) -
HK D2 12:00 Kwun Tong - Fu Moon FC
KCL 12:00 Yangpyeong - Chuncheon Citizen -
IND MizPL 12:30 Electric Veng FC - Ramhlun North FC
J.S Cup 13:00 Omiya Ardija (Youth) - Matsumoto Yamaga Am
RUS D1 13:00 Luch Energiya - Yenisey Krasnoyarsk
JPN D2 13:00 Tokyo Verdy - Ventforet Kofu
J.S Cup 13:00 Kashiwa Reysol (Youth) - Ventforet Kofu (Youth)
KOR D3 13:00 Cheonan City - Daejeon Korail
KOR D3 13:00 Busan Transportation Corporation - Mokpo City
KOR D2 13:00 Jeonnam Dragons - Bucheon FC 1995
Ind W-D1 13:00 Persipura Jayapura (w) - Arema FC (W)
JPN WD1 13:00 JEF United Ichihara Chiba (w) - Nagano Parceiro (W)
AUS D1 13:00 Western United FC - Perth Glory
JPN D1 13:00 Jubilo Iwata - Sagan Tosu
RUS D1 13:00 SKA Khabarovsk - Tom Tomsk
HK PR 13:30 Wofoo Tai Po - Kitchee
HK PR 13:30 Guangzhou R F U19 - Yuen Long FC
J.S Cup 13:30 Vissel Kobe (Youth) - Renofa Yamaguchi Am
CHA D2 14:00 Shenyang City Public - Chengdu Xingcheng
KOR D1 14:00 Seongnam FC - Incheon United
ISR U19 14:00 Ironi Nesher U19 - Hapoel Akko U19
JPN D2 14:00 Omiya Ardija - Tokushima Vortis
ISR CL 14:15 Hapoel Sandala Gilboa - Hapoel Bnei Musmus
ISR U19 14:30 Maccabi Netanya U19 - Hapoel Nof HaGalil U19
CHA D1 14:30 Inner Mongolia Zhongyou - Shanghai Shenxin
ISR U19 14:30 Beitar Nes Tubruk U19 - Maccabi Petach Tikva U19
CHA D1 14:30 Qingdao Huanghai F.C. - Beijing BeiKong
ISR U19 14:30 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 - Ihud Bnei Baqa U19
ISR U19 14:30 Maccabi Achi Nazareth U19 - Hapoel Haifa U19
ISR U19 14:30 Gadna Tel Aviv U19 - Hapoel Qiryat Ono U19
ISR U19 14:45 Hapoel Ramat Gan U19 - Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
ROM D2 15:00 Dunarea Calarasi - Voin Tate Numa Glenn
KAZ D2 15:00 Sdyusshor 8 Astana - FK Aksu
SA RL 15:00 Mamelodi Sundowns Reserves - Cape Town City FC Reserves
ROM D2 15:00 SCM Argesul Pitesti - Farul Constanta
UKR D1 W 15:00 Yednist Plysky (w) - Zhilstroy Kharkov 2 (w)
KOR D2 15:00 Ansan Mugunghwa FC - Daejeon Citizen
ROM D2 15:00 Sportul Snagov - Pandurii Targu-Jiu
SA RL 15:00 Baroka FC Reserves - Amazulu Reserves
PH UFL 15:00 Kaya FC - Ceres FC
ROM D2 15:00 Metaloglobus - Scolar Resita
ISR U19 15:00 Hapoel Herzliya U19 - Football Club Nave Yosef U19
CZE CFL 15:00 FK Pribram B - Loko Vltavin
ISR U19 15:00 Hapoel Beer Sheva U19 - Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
ROM D2 15:00 Gloria Buzau - Luceafarul Oradea
CHA D1 15:00 Sichuan Longfor - Xinjiang Tianshan Leopard
SA RL 15:00 Stellenbosch FC Reserves - Golden Arrows Reserves
CZE CFL 15:15 Odra Petrkovice - Banik Ostrava B
CZE D2 15:15 Vysehrad - Vysocina jihlava
CZE CFL 15:15 Frydek-Mistek - Vyskov
CZE DFL 15:15 Tatran Rakovnik - FK Chomutov
CZE CFL 15:15 SK Motorlet Praha - Admira Praha
CZE D2 15:15 FK Banik Sokolov - Lisen
CZE DFL 15:15 SK Mondi Steti - Aritma Praha
CZE CFL 15:15 Benesov - Viktoria Plzen B
CZE D2 15:15 Pardubice - Trinec
CZE DFL 15:15 Havlickuv Brod - Brno B
CZE CFL 15:15 Jablonec B - Zivanice
ROM D2 15:30 Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna
IND MizPL 15:30 Mizoram Police FC - Chhinga Veng FC
AUS D1 15:30 Central Coast Mariners - Newcastle Jets
RUS YthC 15:30 Arsenal Tula Youth - PFC Sochi Youth
Greece U19 15:30 Atromitos U19 - Panathinaikos U19
GER U19 16:00 Union Berlin U19 - VfL Wolfsburg U19
ALG U21 16:00 RC Relizane U21 - RC Arba U21
CZE U19 16:00 Mlada Boleslav U19 - Slavia Praha U19
GER U17 16:00 Stuttgarter Kickers U17 - Bayern Munchen U17
ALG U21 16:00 A Bou Saada U21 - MO Bejaia U21
CZE W1 16:00 Horni Herspice (w) - Slovacko (w)
GER U19 16:00 FC Heidenheim U19 - Ingolstadt U19
Thai D4 16:00 Pathum Thani United - Muang Loei United
ITA YTHL 16:00 Ascoli U20 - Benevento (Youth)
ALG U21 16:00 OM Arzew U21 - Tadjenant U21
CZE CFL 16:00 Stechovice - Slavia Prague B
GER U19 16:00 Niendorfer TSV U19 - St. Pauli U19
CZE U19 16:00 Dynamo Ceske Budejovice U19 - Marila Pribram U19
GER U17 16:00 SC Freiburg U17 - Augsburg U17
ISR U19 16:00 Maccabi Tel Aviv Shachar U19 - Beitar Jerusalem Oren U19
GER U19 16:00 Bayern Munchen U19 - Greuther Furth U19
SVK U19 A 16:00 SCP RuzomberokU19 - Dukla Banska Bystrica U19
ITA YTHL 16:00 Genoa U20 - Inter Milan U20
ALG U21 16:00 MC EI Eulma U21 - Olympique Medea U21
GER U19 16:00 Holstein Kiel U19 - Dynamo Dresden U19
GER U17 16:00 FC Schalke 04 U17 - Aachen U17
GER U19 16:00 Kaiserslautern U19 - Karlsruher SC U19
ISR U19 16:00 Hapoel Tel Aviv U19 - Maccabi Haifa U19
SPA WD1 16:00 Athletic Club Bibao (w) - Real Betis (W)
GER U19 16:00 Augsburg U19 - Stuttgarter Kickers Sv U19
SVK U19 A 16:00 FK Senica U19 - Spartak Trnava U19
GER U17 16:00 Energie Cottbus U17 - Werder Bremen U17
ALG U21 16:00 JSM Bejaia U21 - AS Khroub U21
POL ME 16:00 Pogon Szczecin(Youth) - Slask Wroclaw U21
GER U19 16:00 Hamburger SV U19 - RB LeipzigU19
GER U17 16:00 Dortmund U17 - FC Hennef 05 U17
GER U19 16:00 SSV Ulm U19 - SC Freiburg U19
ISR U19 16:00 Hapoel Hadera U19 - Hapoel Raanana Roei U19
GER U19 16:00 Chemnitzer U19 - Hertha Berlin U19
SVK U19 A 16:00 FC Nitra U19 - MSK Zilina U19
KOR D1 16:00 Sangju Sangmu Phoenix - Jeju United
GER U17 16:00 Chemnitzer(U17) - Hannover 96 U17
ALG U21 16:00 ASM Oran U21 - USM Annaba U21
POL ME 16:00 Gornik Zabrze (Youth) - Lechia Gdansk (Youth)
CZE W1 16:00 FC Viktoria Plzen (w) - Slavia Praha (w)
GER U19 16:00 Koln U19 - Monchengladbach U19
GER U17 16:00 Monchengladbach U17 - Koln U17
GER U19 16:00 Hoffenheim U19 - Kickers Offenbach U19
ITA YTHL 16:00 Trapani Youth - Crotone U20
CHA CSL 16:30 Guangzhou Fuli FC - Shandong Luneng
SIN CUP 16:30 Balestier Khalsa FC - Tampines Rovers FC
SIN CUP 16:30 Geylang United FC - Albirex Niigata FC
POL WD1 16:30 KKPK Medyk Konin (w) - TS Mitech Zywiec (w)
SIN CUP 16:30 Hougang United FC - DPMM FC
IND SPL 16:30 Nongrim Hills - Laban SC
ITA YTHL 16:30 Virtus Entella U20 - Udinese U20
SIN CUP 16:30 Singapore Warriors - Home United FC
ISR CL 16:30 Bnei Bir Al Maksur - Tzeirei Sakhnin
ALG WL 17:00 CF Akbou Women - JF Khroub Women
POL ME 17:00 Zaglebie Lubin (Youth) - Arka Gdynia (Youth)
VIE D1 17:00 T T Hanoi - Quang Nam
POL WD1 17:00 KKP Bydgoszcz (w) - AZS PWSZ Walbrzych (w)
SA RL 17:00 Highlands Park Reserves - Maritzburg United Reserves
RUS YthC 17:00 Dinamo Moscow Youth - FK Krasnodar Youth
VIE D1 17:00 Thanh Hoa - The Cong
RUS D2 17:00 Znamya Truda - FK Kolomna
SPA LU19 17:00 UD Cornella U19 - Mallorca U19
EST D2 17:00 Rakvere FC Flora - Tallinna JK Legion
EST D1 17:00 Levadia Tallinn - FC Kuressaare
POL ME 17:00 Legia Warszawa (Youth) - Jagiellonia Bialystok (Youth)
LIT D1 17:00 FK Riteriai - Kauno Zalgiris
VIE D1 17:00 SHB Da Nang - Becamex Binh Duong
POL WD1 17:00 AZS Wroclaw (w) - GKS Gornik Leczna (w)
Por U23 17:00 Cova Piedade U23 - Braga U23
RUS YthC 17:00 FK Orenburg Youth - Krylya Sovetov Samara Youth
VIE D1 17:00 Song Lam Nghe An - Than Quang Ninh
RUS D2 17:00 Rotor Volgograd B - Dinamo Briansk
GER U17 17:00 VfB Stuttgart U17 - Hoffenheim U17
SPA LU19 17:00 Gimnastic Tarragona U19 - CF Damm U19
EST D1 17:00 Flora Paide - JK Tallinna Kalev
POL ME 17:00 SMS Lodz Youth - Lech Poznan (Youth)
KAZ PR 17:00 Irtysh Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
VIE D1 17:00 Sanna Khanh Hoa - Sai Gon FC
HUN U19A 17:00 Puskas Akademia FehervarU19 - Gyori ETO U19
Por U23 17:00 Benfica U23 - Sporting Lisbon Sad U23
ALG WL 17:00 FC Constantine Women - MZ Biskra Women
SPA WD2 17:00 UD tacuense (w) - Granada CF(w)
KAZ PR 17:00 FK Atyrau - FC Zhetysu Taldykorgan
VIE D1 17:00 Nam Dinh FC - XM Hai Phong FC
HUN U19A 17:00 Vasas U19 - Illes Akademia Haladas U19
UKR U21 17:00 Dinamo KyivU21 - PFC Oleksandria U21
ALG WL 17:00 FC Bejaia Women - AS Oran Centre Women
POL WD1 17:00 AZS UJ Krakow (w) - GKS Katowice (w)
CZE U19 17:00 Opava U19 - Hradec Kralove U19
DEN WD2 17:00 Vildbjerg SF (w) - Aalborg (w)
SA RL 17:00 Orlando Pirates Reserves - Polokwane City Reserves
EST D3 17:00 Voru JK - Vandra JK Vaprus
POR JB 17:00 Chaves U17 - Moreirense U17
VIE D1 17:00 CLB TPHCM - Hoang Anh Gia Lai
FIN D3 A 17:00 JIPPO - Viikingit
POR CN 17:15 Clube Condeixa - Rio Ave
UZB D1 17:15 Termez Surkhon - Navbahor Namangan
DAN U19 17:30 Odense BK U19 - Esbjerg U19
SWE WD2 17:30 Brommapojkarna (w) - Hammarby (w)
CZE U19 17:30 Viktoria Plzen U19 - Brno U19
GER U17 18:00 Karlsruher SC U17 - Eintracht Frankfurt U17
NOR D4 18:00 Fana - Fyllingsdalen
RUS PR 18:00 Spartak Tambov - Ural Sverdlovsk Oblast
NOR D4 18:00 Mjondalen IF B - Halsen
GER OBW 18:00 Werder Bremen III - SC Borgfeld
SPA FDH 18:00 EiPozo Murcia Turistica Futsal - CD Burela FS Pescados Ruben Futsal
NOR D4 18:00 Nordstrand - Krakeroy IL
NOR D2 18:00 Fredrikstad - Kvik Halden
DEN D2 18:00 Vanlose - B 73 Slagelse
THA D1 18:00 Ubon UMT United - Samut Sakhon
NOR D4 18:00 Flekkeroy - Mandalskameratene
GER U19 18:00 Alemannia Aachen U19 - Bayer Leverkusen U19
NOR D2 18:00 Sotra - Odd Grenland 2
NOR D4 18:00 Tiller - Brumunddal
CRO D2 18:00 NK Orijent Rijeka - Rudes
CRSK U19 18:00 Rijeka U19 - Sesvete U19
FIN WD1 18:00 ONS (w) - Merane (w)
NOR D4 18:00 Sogndal B - Bergen Nord
DEN D4 18:00 Tarnby FF - BK Fremad Valby
GER D2 18:00 SV Wehen Wiesbaden - Heidenheimer
NOR D4 18:00 FK Tonsberg - Norild
NOR D2 18:00 Alta - Grorud
THA D1 18:00 Sisaket FC - Bangkok Glass
UKR D1 18:00 FC Karpaty Lviv - FC Lviv
GER U17 18:00 Dynamo DresdenU17 - RasenBallsport LeipzigU17
NOR D4 18:00 Djerv 1919 - Fjora
Spain D4 18:00 Melilla CD - Huetor Tajar
GER OBW 18:00 BTS Neustadt - Aumund-Vegesack
NOR D2 18:00 Egersunds IK - Stjordals Blink
FIN D3 A 18:00 Jakobstads Bollklubb - SJK Akatemia
THA D1 18:00 Navy FC - Air Force Central
TUR D2 18:00 Hatayspor - Adana Demirspor
DEN D4 18:00 Kolding BK - Otterup
NOR D4 18:00 Donn - Storms BK
GER U19 18:00 VfL Bochum U19 - Viktoria koln U19
NOR D2 18:00 Oppsal - Elverum
NOR D4 18:00 Strindheim IL - Gjøvik-Lyn
PH UFL 18:00 Green Archers United - Philippine Air Force
NOR D4 18:00 Brann 2 - Vestfossen
DEN D4 18:00 BSF - Herlev
GER D2 18:00 St. Pauli - Darmstadt
SPA WD1 18:00 Sporting De Huelva (w) - Deportivo La Coruna W
NOR D4 18:00 Drobak-Frogn IL - Lyn Oslo
NOR D2 18:00 Sola - Moss
THA D1 18:00 Army United F.C. - BEC Tero Sasana
CZE U19 18:00 Slovacko U19 - Pardubice U19
NOR D4 18:00 Vardeneset - Brodd
DEN WD1 18:00 Kolding B (w) - Nordsjaelland (w)
EST D4 18:00 Jogeva SK Noorus-96 - FCI Tallinn
TUN D1 18:00 AS Slimane - CS.Hammam-Lif
NOR D4 18:00 IF Floya - Harstad
AZE D2 18:00 Standard Sumgayit II - Turan Tovuz
POL D2 18:00 Garbarnia Krakow - Gryf Wejherowo
BLR D2 18:00 Khimik Svetlogorsk - FC Rukh Brest
NOR D2 18:00 Byasen Toppfot - Hodd
FIN D3 A 18:00 FC Espoo - Gnistan Helsinki
NOR D4 18:00 Junkeren - Bodo Glimt 2
DEN D4 18:00 KFUM - Frederikssund IK
NOR D4 18:00 Ullern FC - Follo
ITA YTHL 18:00 Napoli U20 - AS Roma U20
LAT D2 18:00 Super Nova - Tukums-2000
HUN WD1 18:00 Ferencvarosi TC (w) - Szetomeharry Women
NOR D2 18:00 Fram Larvik - Kjelsas
NOR D4 18:00 Steinkjer FK - Nybergsund IL Trysil
BLR D1 18:00 Slavia Mozyr - Neman Grodno
NOR D4 18:00 Bryne B - Viking B
GER OBW 18:00 VfB 1921 Krieschow - FSV Martinroda
GER D2 18:00 Jahn Regensburg - SV Sandhausen
NOR D4 18:00 SK Herd - Lorenskog
NOR D2 18:00 Nardo FK - Brattvag
ARM D1 18:00 Shirak - Ararat Yerevan
THA D1 18:00 Udon Thani - Thailand Honda FC
NOR D4 18:00 Madla IL - Staal Jorpeland
DEN WD1 18:00 Odense BK (w) - Thisted FC (w)
Greece U19 18:00 Olympiakos Piraeus U19 - OFI Crete U19
GER Reg 18:00 Hannover 96 Am - Eintracht Norderstedt
NOR D4 18:00 Finnsnes - Skjervoy
AZE D2 18:00 FK MOIK Baku - Sabah II
DAN U19 18:00 Midtjylland U19 - Sonderjyske U19
BLR D2 18:00 Kommunalnik Slonim - Krumkachy
RUS D2 18:00 Zorkyi Krasnogorsk - FC Ararat Moscow
NOR D2 18:00 FK Arendal - Vidar
FIN D3 A 18:00 JaPS - MP MIKELI
NOR D4 18:00 Raufoss IL B - Orkla
DEN D4 18:00 GVI - Avedore IF
NOR D4 18:00 Grei - Lokomotiv Oslo
LAT D2 18:00 FK Smiltene BJSS - Grobina
NOR D2 18:00 Baerum SK - Senja
THA D1 18:00 Ayoubi Taya - Kasetsart FC
NOR D4 18:00 Os Turn Fotball - Vard Haugesund
NOR D4 18:00 Valerenga B - Orn-Horten
GER OBW 18:00 FC Blaus Weiss 90 Berlin - MSV Pampow
NOR D4 18:00 Rommen SK - Eidsvold IF
SPA D1 18:00 Eibar - FC Barcelona
NOR D2 18:00 Levanger FK - Bryne
THA D1 18:00 Khonkaen FC - Nong Bua Lamphu
UKR D2 18:00 Ahrobiznes TSK Romny - Chernomorets Odessa
NOR D4 18:00 Flint - Vindbjart
TUR D3 18:00 Belediye Vanspor - Sivas Dort Eylul Belediyespor
MOL D1 18:00 Dinamo-Auto - Zimbru Chisinau
NOR D2 18:00 Asane Fotball - Mjolner
Greece U19 18:00 AEK Athens U19 - Volos Nps U19
NOR D4 18:00 Verdal - Kolstad
Ken D1 18:00 Wazito FC - Kakamega Homeboyz
DAN U19 18:00 Aalborg BK U19 - Nordsjaelland U19
LAT D1 18:00 FK Ventspils - Riga FC
RUS D2 18:00 FK Khimik Novomoskovsk - FK Ryazan
FIN WD1 18:00 TPS Turku (w) - Y Ilves (W)
NOR D4 18:00 Kongsvinger IL B - Ray Heim B team
DEN D4 18:00 B1908 - Karlslunde IF
GEO D1 18:00 Torpedo Kutaisi - FC Saburtalo Tbilisi
NOR D4 18:00 Frigg - Ready
LAT D2 18:00 FK Auda Riga - New Project
NOR D2 18:00 Asker - Floro
THA D1 18:00 Customs Department FC - Lampang FC
ENG LCH 18:30 Blackburn Rovers - Huddersfield Town
DEN D4 18:30 KFUM Roskilde - Ledoje-Smorum Fodbold
CHA D1 18:30 Meizhou Hakka - Heilongjiang Lava Spring
GER Reg 18:30 Lichtenberg 47 - BFC Viktoria 1889
MNE D1 18:30 FK Rudar Pljevlja - OFK Titograd
SWE D2 18:30 GAIS - Varbergs BoIS FC
GER Reg 18:30 VfB Auerbach - Wacker Nordhausen
CHA D1 18:30 Zhejiang Greentown - Nantong Zhiyun
RUS D2 18:30 Legion Dynamo - Anzhi Makhachkala
IDN ISL 18:30 Pstni - Bhayangkara Surabaya United
MNE D1 18:30 Mladost Ljeskopolje - FK Grbalj Radanovici
UZB D1 18:30 Lokomotiv Tashkent - Buxoro FK
GER Reg 18:30 VSG Altglienicke - Germania Halberstadt
CHA D1 18:30 Shijiazhuang YongChang FC - Guizhou Hengfeng Zhicheng
RUS D2 18:30 Sokol - Salyut-Energia Belgorod
SWE D1 18:30 Helsingborg - Hacken
MNE D1 18:30 KOM Podgorica - FK Buducnost Podgorica
Greece U19 18:30 Panaitolikos U19 - AEL Larisa U19
TUR 3B 18:30 Cankaya FK - Wing Larsburg
GER Reg 18:30 FSV Optik Rathenow - Berliner FC Dynamo
TUR D3 18:30 Hacettepe SK - Duzyurtspor
UZB D1 18:30 Dinamo Samarqand - Pakhtakor
CHA D1 18:30 Liaoning FC - Guangdong Southern Tigers
MNE D1 18:30 FK Zeta - OFK Petrovac
Spain D4 18:30 Union Viera - UD Ibarra
ENG PR 18:30 Everton - West Ham United
GER Reg 18:30 ZFC Meuselwitz - Berliner AK 07
MNE D1 18:30 FK Iskra Danilovgrad - FK Sutjeska Niksic
CHA CSL 18:35 Beijing Guoan - Shanghai East Asia FC
ISR CL 18:45 Hapoel Ramot Menashe - Maccabi Nujeidat Ahmed
DEN D2 18:45 FA 2000 - BK Avarta
INT CF 19:00 Grebbestads IF - BK Olympic
PAR D2 19:00 12 de Octubre - Ovetense FC
UKR D2 19:00 FC Mynai - FK Avanhard Kramatorsk
GER Reg 19:00 VfR Garching - FC Augsburg II
TUR D3 19:00 Manisa BB Spor - Pendikspor
GER OBW 19:00 SV Curslack Neuengamme - TSV Buchholz 08
MOL D2 19:00 Glodeni - FC Olimpia Balti
GER Reg 19:00 Schalke 04 (Youth) - TuS Haltern
ALB D1 19:00 Luftetari - KS Bylis
BLR D2 19:00 FK Vigvam Smolevichy - FK Lida
RUS D2 19:00 Spartak Nalchik - SKA Rostov
Ken D1 19:00 Kericho - Posta Rangers
GER Reg 19:00 Vfr Aalen - Bayern Alzenau
GER D3 19:00 Preuben Munster - SG Sonnenhof Grossaspach
GER OBW 19:00 SSV Reutlingen 05 - Sandhausen II
GER Reg 19:00 TSV Rain Am Lech - VfB Eichstatt
DEN D4 19:00 Odder IGF - Oure Skolernes
SWE D1 SN 19:00 Tvaakers IF - Lunds BK
Ken D1 19:00 Bandari - Chemelil Sugar
DAN U17 19:00 Randers FC U17 - FC Kobenhavn U17
GER Reg 19:00 FK Pirmasens - FSV Frankfurt
EST WD2 19:00 FC Flora Tallinn (W) - Saku Sporting (W)
FIN D1 19:00 Honka Espoo - IFK Mariehamn
GER D3 19:00 Eintracht Braunschweig - Unterhaching
GER SHL 19:00 TSV Kropp - VfB Lübeck II
DEN D2 19:00 Aarhus Fremad - Vegar
TUR 3B 19:00 Tepecik Bld - Elazig Belediyespor
ENG PU23 19:00 Manchester City U23 - Brighton U23
UKR D2 19:00 Hirnyk-Sport - Volyn
GER Reg 19:00 TSV 1860 Rosenheim - Greuther Furth (Youth)
TUR D3 19:00 Tuzlaspor - Bodrumspor
RUS D1 19:00 FK Nizhny Novgorod - Khimki
GER OBW 19:00 TSV Kottern - SV Pullach
POL D2 19:00 Elana Torun - Stal Stalowa Wola
MOL D2 19:00 Iskra Stal Ribnita - FC Cahul-2005
GER Reg 19:00 Rot-Weiss Oberhausen - SV Rodinghausen
BLR D2 19:00 Sputnik - Naftan Novopolock
Ken D1 19:00 Ulinzi Stars Nakuru - KCB
GER Reg 19:00 Bahlinger - Saarbrucken
GER D3 19:00 TSV 1860 Munchen - Uerdingen KFC 05
GER OBW 19:00 Grimma - VFC Plauen
GER Reg 19:00 SV Heimstetten - SpVgg Bayreuth
GER U17 19:00 Hallescher FC U17 - Carl Zeiss Jena U17
DEN D4 19:00 Rishoj - Greve Fodbold
GER Reg 19:00 TSV Steinbach - Rot-Weiss Koblenz
FIN D1 19:00 Ilves Tampere - HJK Helsinki
GER SHL 19:00 Eutin 08 - Oldenburger SV
DEN D2 19:00 Hillerod Fodbold - Bronshoj
TUR 3B 19:00 Silivrispor - Artvin Hopaspor
AFB 19:00 Wacker Innsbruck (w) - Bergheim/Hof (w)
UKR D2 19:00 Cherkashchyna-Akademiya - Prykarpattya Ivano Frankivsk
GER Reg 19:00 Wacker Burghausen - TSV Aubstadt
TUR D3 19:00 Eyupspor - Ankarademirspor
RUS D1 19:00 Mordovya Saransk - FK Krasnodar II
GER OBW 19:00 TSV Dachau 1865 - TSV Landsberg
UKR D3 19:00 Nyva Ternopil - FC Kalush
MOL D2 19:00 Victoria Bardar - Real Succes
GER Reg 19:00 SV Lippstadt - VFB Homberg
Ken D1 19:00 Tusker - SoNy Sugar
GER Reg 19:00 Kickers Offenbach - FSV Mainz 05 (Youth)
FIN D1 19:00 KPV - Vaasa VPS
GER D3 19:00 SV Waldhof Mannheim - Hallescher FC
GER OBW 19:00 Torgelower SV Greif - Hansa Rostock II
DEN D2 19:00 Naesby - VSK Arhus
THA D1 19:00 Rayong FC - JL Angmai Lian Zhi
GER Reg 19:00 SV Schalding Heining - Nurnberg (Youth)
GER U17 19:00 Hertha BSC Berlin U17 - St. PauliU17
DEN D4 19:00 Taastrup FC - IF Skjold Birkerod
GER Reg 19:00 SSV Ulm 1846 - TSG Hoffenheim (Youth)
RUS D2 19:00 FK Leningradets - Olimp Khimki
GER Bbe 19:00 Hessen Kassel - Viktoria Griesheim
DEN D2 19:00 BK Frem - B93 Copenhagen
GER Reg 19:00 Heider SV - ETSV Weiche Flensburg
FIN D1 19:00 Inter Turku - KuPs
UKR D2 19:00 Balkany Zorya - Kremin Kremenchuk
AUS D3 19:00 Dornbirner SV - Sc Rothis
RUS D1 19:00 Avangard - Tekstilshchik Ivanovo
GER OBW 19:00 SV Seligenporten - Eintracht Bamberg
ROM D3 19:00 National Sebis - Ghiroda SI Giarmata VII
MOL D2 19:00 Spatakihine U - Dacia-Buiucani
TUR D1 19:00 Antalyaspor - Genclerbirligi
GER Reg 19:00 Fortuna Koln - Sportfreunde Lotte
Ken D1 19:00 Nzoia United - Sofapaka FC
GER Reg 19:00 SV Elversberg - Astoria Walldorf
FIN D1 19:00 HIFK - RoPS Rovaniemi
GER D3 19:00 Magdeburg - Hansa Rostock
GER OBW 19:00 Ludwigsfelder FC - Hertha Zehlendorf
DEN D2 19:00 Jammerbugt - FC Sydvest
GER Reg 19:00 Viktoria Aschaffenburg - FV Illertissen
GER U17 19:00 VfL Wolfsburg U17 - Hamburger SV U17
TUR D3 19:00 Sancaktepe Belediye Spor - Sariyer
DEN D4 19:00 Koge Nord FC - Allerod
GER Reg 19:00 Wattenscheid 09 - Fortuna Dusseldorf (Youth)
POL ME 19:00 Korona Kielce (Youth) - Nowy Hutnik Youth
ENG FAC 19:00 Chesterfield - Wrexham
BLR D2 19:00 FC Baranovichi - Smorgon FC
RUS D2 19:00 Kvant Obninsk - FK Kaluga
GRE D21 19:00 Kalamata AO - Ionikos
GER Reg 19:00 SC Freiburg (Youth) - FC Giessen
GER OBW 19:00 TSV Ilshofen - Sportfreunde Dorfmerkingen
SWE D1 SN 19:00 BK Forward - Gefle IF
GER Reg 19:00 Bergisch Gladbach 09 - Rot-Weiss Essen
ISR D3 19:00 Hapoel Bnei Arrara Ara - SC Daburiyya Osama
ROM D3 19:00 Corvinul Hunedoara - Gloria Lunca Teuz Cermei
Ken D1 19:00 Kisumu All Stars - Mathare United
LIT D2 19:00 Banga Gargzdai - kupiskis
GER Reg 19:00 FC 08 Hombrug - TSG Balingen
FIN D1 19:00 SJK Seinajoen - Lahti
GER D3 19:00 Ingolstadt - Chemnitzer
GER SHL 19:00 Union Neumunster - TSV Bordesholm
DEN D2 19:00 Brabrand - Middelfart G og
MKD D1 19:30 Sileks - Renova Cepciste
ISR CL 19:30 FC Alnada Nazareth - FC Achva Kfar Manda
SVK D2 19:30 KFC Komarno - Partizan Bardejov
CZE CFL 19:30 Hlucin - Zlin B
FRA WD1 19:30 Fleury 91 Women's - ASJ Soyaux (w)
CYP D2 19:30 Dignis Yepsonas - Alki Oroklini
CZE D2 19:30 SK Prostejov - Viktoria Zizkov
MPRE L 19:30 Moyale Barracks - Blue Eagles
GER Reg 19:30 Bonner - Borussia Dortmund (Youth)
UZB D1 19:30 Nasaf Qarshi - FK Andijon
MKD D1 19:30 Rabotnicki Skopje - FC Struga Trim Lum
AUT D2 19:30 FC Liefering - SV Ried
GER OBW 19:30 TSV Schott Mainz - Arminia Ludwigshafen
SVK D2 19:30 FK Kosice - Slovan Bratislava B
CYP D2 19:30 Ermis Aradippou - Othellos Athienou
CZE D1 19:30 Slovan Liberec - Baumit Jablonec
FRA WD1 19:30 Reims (w) - Guingamp (w)
CYP D2 19:30 Aris Limassol - Omonia Psevda
MKD D1 19:30 FK Makedonija Gjorce Petrov - FC Vardar Skopje
MPRE L 19:30 Mlatho Mponela FC - Big Bullets FC
GER Reg 19:30 Monchengladbach AM. - Wuppertaler SV Borussia
SVK D2 19:30 MFK Dubnica nad Vahom - FC Artmedia Petrzalka
CYP D2 19:30 Akritas Chloraka - Onisilos Sotiras
SLO D1 19:30 NK Mura 05 - Triglav Gorenjska
CYP D2 19:30 Karmiotissa Polemidion - Omonia Aradippou
MKD D1 19:30 Borec Veles - FK Shkupi
MPRE L 19:30 Karonga United - Azam Tigers FC
CZE CFL 19:30 Uhersky Brod - Unicov
FRA WD1 19:30 Montpellier (w) - FC Metz (w)
HOLC 19:30 FC Gravenzande - SteDoCo
SVK D2 19:30 Dukla Banska Bystrica - Slavoj Trebisov
CYP D2 19:30 AE Zakakiou - Xylotympou
LBN D1 19:30 Tadamon Sour - Al-Safa
MPRE L 19:30 Be Forward Wanderers - EPAC United
SVK D2 19:30 Tatran LM - MSK Zilina B
CZE CFL 19:30 Slovan Rosice - Dolni Benesov
FRA WD1 19:30 Bordeaux (w) - Marseille (w)
CYP D2 19:30 Anagennisi FC Deryneia - Digenis Morphou
Greece U19 19:30 PAOK Saloniki U20 - PAS Lamia U19
KSA D2 19:35 Al-Arabi(KSA) - Al Anwar SA
KSA D2 19:50 Al-Orubah - Al-Riyadh
UAE C 19:55 Masfut - Dubba Al-Husun
UAE C 19:55 Altai Phoenix - Al Oruba (UAE)
SER D2 20:00 Radnicki Pirot - FK Backa Backa Palanka
ITA YTHL 20:00 Pordenone Youth - Cittadella U20
SAN L 20:00 Entai Ravi Tucci - SP Libertas
GER OBW 20:00 Würzburger FV - FC Viktoria Kahl
POL D2 20:00 Stal Rzeszow - Stargard Szczecinski
EST D1 20:00 Trans Narva - FC Maardu
WALC 20:00 Chirk AAA - Llanefydd
MALAC 20:00 Johor Darul Takzim - Selangor
WALC 20:00 Conwy Utd - Ruthin Town FC
GRE D21 20:00 Olympiakos Volou - Thesprotos
WALC 20:00 Garden Village - Goytre Utd
BEL WD1 20:00 Standard Liege B (W) - SG-Tertre-Hautrage (w)
IWD1 20:00 AC Milan (w) - Tavagnacco (w)
Greece U19 20:00 Panionios U19 - Asteras Tripolis U19
NORW 20:00 Stabaek (w) - Lyn (w)
ITA YTHL 20:00 Fiorentina U20 - Chievo U20
WALC 20:00 Llanrhaeadr - Prestatyn Town FC
POR CN 20:00 Sintra Football - Vitoria Guimaraes
GER OBW 20:00 Hallen - SG Union Sandersdorf
WALC 20:00 Swansea University - Caerleon FC
GER U17 20:00 Arminia Bielefeld U17 - SG Unterrath U17
ITA YTHL 20:00 Perugia U20 - Frosinone U20
WALC 20:00 Llanberis - Porthmadog
FRA D2 20:00 Le Havre - Lorient
CAF SC 20:00 Uganda - Burundi
BEL WD1 20:00 Eendracht Aalst (W) - KVK Tienen (w)
ITA D2 20:00 ACD Virtus Entella - Trapani
WALC 20:00 Flint Town - Four Crosses
SLO D2 20:00 Jadran Dekani - Koroska Dravograd
GER Bbe 20:00 FSV Fernwald - FC Eddersheim
RUS D2 20:00 Krasnodar III - Druzhba Maykop
WALC 20:00 Builth Wells - Ton Pentre
ARG RESL 20:00 Arsenal de Sarandi Reserves - River Plate R
SER D2 20:00 Zemun - Radnicki 1923 Kragujevac
AUS D3 20:00 USK Anif - Bischofshofen
ITA YTHL 20:00 AC Milan U20 - US Cremonese U20
SER D1 20:00 Mladost Lucani - Partizan Belgrade
GER OBW 20:00 DJK TEUTONIA SCHALKE - SpVgg Ansbach
SWE D1 SN 20:00 Sandvikens IF - Nykopings BIS
WALC 20:00 Aberbargoed Buds - Aberaeron
MALAC 20:00 Kedah - Pahang
ITA C1 20:00 SudTirol - Gubbio
WALC 20:00 Prestayn Sports - GAP Queens Park
SWE WD2 20:00 IK Uppsala (w) - Mallbackens IF (w)
WALC 20:00 Trefelin - Llanidloes Town
BEL WD1 20:00 KSKV Zwevezele Women's - Oud Heverlee Leuven II (w)
IWD1 20:00 AGSM Verona (w) - Res Roma (w)
ZIM LEG 20:00 Yadah FC - Manica Diamond
NORW 20:00 Roa (w) - Klepp (w)
ITA YTHL 20:00 Bologna U20 - Sampdoria U20
LAT D2 20:00 Rezekne/BJSS - Balvu Vilki
WALC 20:00 Holyhead - Montgomery Town
SLO D2 20:00 NK Rogaska - Drava
CRO D1 20:00 NK Varteks Varazdin - Istra 1961 Pula
GER Bbe 20:00 Waldgirmes - Eintracht Stadtallendorf
WALC 20:00 Penrhyncoch - Cardiff Corries
DEN D2 20:00 Skovshoved - HIK Hellerup
BOS PL 20:00 Zvi Jerzy Da - Borac Banja Luka
ITA YTHL 20:00 Livorno Youth - Pisa U19
BLR D1 20:00 BATE Borisov - FC Gomel
RUS D2 20:00 Torpedo Vladimir - Zvezda Sint Petersburg
CAF SC 20:00 Rwanda - Ethiopia
ITA D2 20:00 Pescara - Spezia
WALC 20:00 Llanrug - CPD Aberffraw
WALC 20:00 Nefyn United - Bangor City FC
SLO D2 20:00 NK Fuzinar - FC Koper
GER Bbe 20:00 FC Hanau 93 - Rot-Weiss Walldorf
RUS D2 20:00 Chernomorets Novorossiysk - Urozhay Krasnodar
SAFL 20:00 Maccabi FC - Ajax Cape Town
WALC 20:00 Ammanford - Cardiff Draconians FC
DEN D4 20:00 OKS - Tarup Paarup IF
POL WD1 20:00 UKS Lodz (w) - Czarni Sosnowiec (w)
SER D2 20:00 Graficar - FK Sindelic Nis
AUS D3 20:00 Wolfsberger AC Amateure - SV Ried B
ITA YTHL 20:00 Verona U20 - Parma U20
MAL D2 20:00 Mqabba FC - Zejtun Corinthians
GER OBW 20:00 Bayern Hof - ASV Cham
SWE D1 SN 20:00 Oskarshamns AIK - Torns IF
WALC 20:00 Cefn Cribwr - Tredegar Town
UAE C 20:00 Al-Thaid - Dabba Al-Fujairah
BUL D2 20:00 Kariana Erden - CSKA 1948 Sofia
WALC 20:00 Holywell - Llandudno
AZE D1 20:00 FK Gilan Gabala - Qarabag
CRO D2 20:00 NK Solin - NK Dubrava Zagreb
WALC 20:00 Croesceiliog - Abbe Gavin Ni
BEL WD1 20:00 Moldavo (w) - White Star Bruxelles (W)
IWD1 20:00 Florentia Women's - Bari (w)
ITA C1 20:00 Pro Patria - Pro Vercelli
ZIM LEG 20:00 Telone FC - Chapungu FC
FRA D4 20:00 Mantes-la-Ville - Stade Briochin
NORW 20:00 Fart (w) - Valerenga (w)
WALC 20:00 Rhyl FC - Llangefni town
SLO D2 20:00 Radomlje - NK Bilje
GER Bbe 20:00 TuS Dietkirchen - Steinbach
WALC 20:00 Chepstow Town - Taffs Well
BOS PL 20:00 FK Tuzla City - Radnik Bijeljina
ITA YTHL 20:00 Lecce U20 - Sha LAN U19
SAN L 20:00 Cailungo - SP Cosmos
SWE WD1 20:00 Kungsbacka DFF (w) - Orebro (w)
DEN D4 20:00 AB Tarnby - Union
LBN D1 20:00 Shabab Sahel - Al Bourj
ITA D1 20:00 Lazio - Atalanta
RUS D2 20:00 Dolgiye Prudy - Zenit-2 St.Petersburg
ITA D2 20:00 Juve Stabia - Pordenone Calcio SSD
WALC 20:00 Greenfield - Caersws
WALC 20:00 Waterloo Rovers - Mold Alexandra
BLR D2 20:00 Volna Pinsk - FC Belshina Babruisk
SAPL CUP 20:00 Lamontville Golden Arrows - Polokwane City FC
WALC 20:00 Cwmbran Celtic - Pontardawe Town
POL WD1 20:00 Biedrzychowice Women - MKS Olimpia Szczecin (w)
SER D2 20:00 FK Buducnost Dobanovci - Zlatibor Cajetina
ITA YTHL 20:00 Brescia U20 - Spezia U20
MOL D1 20:00 FC Milsami - Sheriff Tiraspol
GER OBW 20:00 FC Eintracht Rheine - FC Kaan-Marienborn
WALC 20:00 Llantwit Major - Llandrindod Wells
SWE D1 SN 20:00 Ljungskile - IK Oddevold
WALC 20:00 Blaenau Ffestiniog Amateurs FC - Buckley Town
BUL D2 20:00 Strumska Slava - Spartak Varna
WALC 20:00 Coedpoeth United - Gresford
LAT D1 20:00 Rigas Futbola skola - BFC Daugavpils
CRO D2 20:00 HNK Cibalia - NK Osijek II
WALC 20:00 Llanelli - Cwmamman United
CAF SC 20:00 Namibia - Madagascar
BEL WD1 20:00 Massenhoven VC (w) - Kontich FC (w)
IWD1 20:00 Empoli (w) - Orobica (w)
ITA C1 20:00 US Pianese - Monza
FRA D4 20:00 Schiltigheim - Haguenau
NORW 20:00 Avaldsnes (w) - Sandviken (w)
WALC 20:00 Dyffryn Nantlle Vale - Rhydymwyn
SLO D2 20:00 Krka - ND Beltinci
GER Bbe 20:00 Turk Gucu Friedberg - VfB Ginsheim
RUS D2 20:00 Mashuk-KMV - Inter Cherkessk
WALC 20:00 Afan Lido - Monmouth Town
ZIM LEG 20:00 Mushowani Stars - Triangle FC
BOS PL 20:00 FK Velez Mostar - HSK Zrinjski Mostar
ITA YTHL 20:00 Spal U19 - Venezia F.C. Youth
SAN L 20:00 Tre Penne - Fiorentino
GER OBW 20:00 FC Deisenhofen - TSV 1880 Wasserburg
POL D2 20:00 Skra Czestochowa - Olimpia Elblag
MAL D1 20:00 Sirens - Floriana F.C.
ITA D2 20:00 Venezia - Salernitana
WALC 20:00 FC Cwmaman - STM Sports
WALC 20:00 Mynydd Isa - Llanfair United
SAPL CUP 20:00 Cape Town City - Kaizer Chiefs
WALC 20:00 Pontypridd - Caerau Ely
BEL WD1 20:00 KV Mechelen Women - Zulte Waregem VV (w)
IWD1 20:00 Sassuolo (w) - Fiorentina (w)
SER D2 20:00 FK Bezanija - FK Zarkovo
ITA YTHL 20:00 Torino U20 - Cagliari U20
WALC 20:00 Briton Ferry Athletic - Undy Athletic
GER OBW 20:00 FV Diefflen - Eintracht Trier
WALC 20:00 Abertillery Bluebirds - Penparcau
ROM D2 20:00 FK Csikszereda Miercurea Ciuc - Rapid Bucuresti
WALC 20:00 Bangor 1876 - Penycae
BUL D2 20:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - PFK Montana
POL PR 20:00 Korona Kielce - Wisla Plock
WALC 20:00 Guilsfield - Brymbo
DAN U17 20:00 Odense BK U17 - Esbjerg FB U17
CAF SC 20:00 Zambia - Swaziland
BEL WD1 20:00 Ladies Genk B Women's - Famkes Merkem (w)
WALC 20:00 Corwen - Colwyn Bay
SLO D2 20:00 Krsko Posavlje - Roltek Dob
GER Bbe 20:00 Hessen Dreieich - SV Neuhof 1910
RUS D2 20:00 Volgar Astrakhan - Spartak Vladikavkaz
WALC 20:00 Haverfordwest County - Penlan Club
ZIM LEG 20:00 Herentals FC - Black Rhinos FC
FRA D4 20:00 St. Maur Lusi - Bastia
DAN U17 20:15 Midtjylland U17 - Sonderjyske U17
DAN U17 20:15 AalborgU17 - Nordsjaelland U17
Ken D1 20:15 AFC Leopards SC - Weston Shitima
GER OBW 20:30 SV Linx - Freiburger FC
BOW PL 20:30 Township Rollers - Gilport Lions
TUR D2 20:30 Bursaspor - Umraniyespor
GER D1 20:30 Fortuna Dusseldorf - FSV Mainz 05
GER OBW 20:30 TUS Mechtersheim - Hassia Bingen
CZE CFL 20:30 Slovan Velvary - Sokol Brozany
WAL PR 20:30 Airbus UK Broughton - Newtown AFC
SAFL 20:30 Free State Stars - Cape Umoya United
GER OBW 20:30 Neckarsulmer Sport-Union - FV Ravensburg
BOW PL 20:30 Tafic FC - BDF XI
NOR AL 20:30 Kongsvinger - Ham-Kam
SAFL 20:30 TS Sporting - Jomo Cosmos
GER D1 20:30 RB Leipzig - VfL Wolfsburg
GER OBW 20:30 TSG Pfeddersheim - FC Karbach
SCOFAC 20:30 Penicuik Athletic - Stenhousemuir
CZE CFL 20:30 Jiskra Usti nad Orlici - Hradec Kralove B
WAL PR 20:30 UWIC Inter Cardiff - Connahs Quay Nomads FC
GER OBW 20:30 Nottingen - Goppinger SV
BOW PL 20:30 Security Systems FC - Prisons XI Gaborone
SAFL 20:30 Steenberg United - Tshakhuma TM
GER OBW 20:30 VfB Stuttgart II - FSV 08 Bissingen
GER D1 20:30 Werder Bremen - Hertha Berlin
POL D2 20:30 KS Legionovia Legionowo - Bytovia Bytow
SCOFAC 20:30 Auchinleck Talbot - Cove Rangers
HOL D3 20:30 GVVV Veenendaal - AFC
BOW PL 20:30 Gaborone United - Notwane FC
WAL PR 20:30 Pen-y-Bont FC - The New Saints
SAFL 20:30 Royal Eagles - Uthongathi FC
GER OBW 20:30 SV Oberachern - Freiberg
UKR D2 20:30 Metalist 1925 Kharkiv - Obolon Kiev
GER D1 20:30 Augsburg - Bayern Munchen
RUS PR 20:30 Spartak Moscow - Rubin Kazan
GER D1 20:30 Union Berlin - SC Freiburg
DEN D4 20:30 Marienlyst - Varde
WAL PR 20:30 Bala Town - Barry Town AFC
SAFL 20:30 Pretoria Univ - Mbombela United
AUS D3 21:00 Union Gurten - WSC Hertha Wels
PORJA1 21:00 Braga U19 - Leixoes U19
POR CN 21:00 Sp. Espinho - Vilafranquense
TTLd 21:00 AS Gabes - Sporting Ben Arous
NIR CH 21:00 Ballyclare Comrades - Ards FC
SCO PR 21:00 Motherwell - Aberdeen
RUS D1 21:00 Torpedo Armavir - Rotor Volgograd
AUT D2 21:00 FC Dornbirn 1913 - FC Superfund Pasching
ENG-N PR 21:00 Hyde F.C. - Morpeth Town
SWE D1 SN 21:00 Atvidabergs - Lindome GIF
ENG-S PR 21:00 Salisbury FC - Harrow Borough
ENG LCH 21:00 Middlesbrough - West Bromwich(WBA)
ENG-S CE 21:00 Coalville - Kings Langley
ALG D2 21:00 RC Relizane - RC Arba
SCO HL 21:00 fraserburgh - Keith
ENG RYM 21:00 Worthing - Brightlingsea Regent
ENG CS 21:00 Chippenham Town - Hemel Hempstead Town
LIT D1 21:00 Baltija Panevezys - Atlantas Klaipeda
ITA C1 21:00 AZ Picerno ASD - Francavilla
ENG FAC 21:00 Ebbsfleet United - Woking
ENG L1 21:00 Milton Keynes Dons - Coventry City
SCOFAC 21:00 Rothes - Inverurie Loco Works
ENG L2 21:00 Port Vale - Stevenage Borough
GER OBW 21:00 FC Pipinsried - SV Donaustauf
SCO CH 21:00 Dundee - Partick Thistle
ENG-N PR 21:00 Ashton United - Gainsborough Trinity
MAR D1 21:00 FAR Forces Armee Royales - DHJ Difaa Hassani Jadidi
ENG-N PR 21:00 Stafford Rangers - Whitby Town
ENG-S PR 21:00 Chesham United - Wimborne Town
MAR D2 21:00 KAC de Kenitra - SCCM Chabab Mohamedia
ENG LCH 21:00 Barnsley - Swansea City
SCO L1 21:00 Falkirk - Peterhead
ENG-S CE 21:00 Leiston FC - Hitchin Town
ENG RYM 21:00 Leatherhead - Hornchurch
PORJA1 21:00 Sporting Lisbon U19 - Benfica U19
NIR CH 21:00 PSNI - Newry City
NIR D1 21:00 Carrick Rangers - Dungannon Swifts
ENG FAC 21:00 Chorley FC - Spennymoor Town
ENG PR 21:00 Leicester City - Burnley
SCOFAC 21:00 Stirling Albion - Strathspey Thistle
ENG RYM 21:00 Bowers Pitsea - Corinthian Casuals
ENG L2 21:00 Newport County - Scunthorpe United
ENG CN 21:00 Blyth Spartans - Chester FC
SWE D2 21:00 Brommapojkarna - Dalkurd FF
RUS D2 21:00 FC Murom - Luki Energiya
ENG CS 21:00 St Albans City - Bath City
ENG FAC 21:00 Torquay United - Boreham Wood
AUS D3 21:00 VfB Hohenems - SC Bregenz
ENG L1 21:00 Fleetwood Town - Burton Albion
SCOFAC 21:00 Spartans - Queen's Park
AGB LE 21:00 Primeiro de Agosto - Recreativo Caala
GER OBW 21:00 Eintracht Celle - BSV Kickers Emden
PORJA1 21:00 Rio Ave U19 - Pacos Ferreira U19
POR CN 21:00 Amora FC - Sanjoanense
TTLd 21:00 Olympique de Beja - Sbikha
NIR CH 21:00 Ballinamallard United - HW Welders
SCO PR 21:00 Kilmarnock - Livingston
ENG-N PR 21:00 Buxton FC - Witton Albion
MAR D1 21:00 Maghrib Association Tetouan - Olympique de Safi
NIR D1 21:00 Warrenpoint Town - Glenavon Lurgan
ENG-S PR 21:00 Metropolitan Police - Weston Super Mare
MAR D2 21:00 ASS Association Sportive de Sa - Chabab Atlas Khenifra
ENG LCH 21:00 Luton Town - Bristol City
ENG-S CE 21:00 Bromsgrove Sporting FC - Nuneaton Borough
ALG D2 21:00 OM Arzew - DRB Tadjenant
SCO HL 21:00 Nairn County - Wick Academy
ENG RYM 21:00 Wingate Finchley - Carshalton Athletic FC
ENG CS 21:00 Braintree Town - Maidstone United
ENG FAC 21:00 Havant Waterlooville - Dulwich Hamlet
SCOFAC 21:00 Elgin City - Berwick Rangers
ENG L2 21:00 Cambridge United - Exeter City
ENG CN 21:00 Kings Lynn - Leamington
GER OBW 21:00 TSV Karlburg - DJK Ammerthal
FRA D4 21:00 Lens B - Lille B
SCO CH 21:00 Arbroath - Greenock Morton
ENG L1 21:00 Rotherham United - Oxford United
MAR D1 21:00 OCK Olympique de Khouribga - Wydad Casablanca
ADT M 21:00 Liniers - Puerto Nuevo
ENG-S PR 21:00 Blackfield Langley - Hartley Wintney
MAR D2 21:00 Wydad Fes - Kawkab de Marrakech
ENG LCH 21:00 Leeds United - Birmingham City
SCO L1 21:00 East Fife - Forfar Athletic
ENG RYM 21:00 Kingstonian - East Thurrock United
PORJA1 21:00 Alverca U19 - Amora FC U19
NIR CH 21:00 Portadown - Dergview FC
SWE D1 21:00 Ostersunds FK - IK Sirius FK
ENG-N PR 21:00 South Shields - Grantham Town
ENG FAC 21:00 Hartlepool United - Brackley Town
ENG PR 21:00 Bournemouth AFC - Norwich City
POL D2 21:00 Gornik Polkowice - Resovia Rzeszow
SWE D1 SN 21:00 FC Linkoping City - Karlslunds IF HFK
ENG-S PR 21:00 Walton Casuals - Taunton Town
ENG L2 21:00 Walsall - Cheltenham Town
ENG CN 21:00 Alfreton Town - Farsley Celtic
ENG-S CE 21:00 Rushall Olympic - Rushden Diamonds
SWE D2 21:00 Vasteras SK FK - Mjallby AIF
ENG CS 21:00 Hampton Richmond Borough - Dartford
ENG FAC 21:00 Maidenhead United - Wealdstone FC
AUS D3 21:00 Langenegg - SC Austria Lustenau B
ENG L1 21:00 Cancel Bury 0-0 Blackpool
SCOFAC 21:00 Albion Rovers - Fort William
TTLd 21:00 CO Sidi Bouzid - Sfax Railways
GER OBW 21:00 Arminia Hannover - Lupo-Martini Wolfsburg
PORJA1 21:00 Vizela U19 - Vitoria SC Guimaraes U19
POR CN 21:00 Pevidem SC - Belenenses
TTLd 21:00 Croissant Msaken - Esperance Sportive Zarzis
SCO PR 21:00 Hamilton Academical - Hibernian
SCO CH 21:00 Queen of South - Dundee United
ENG-N PR 21:00 Basford Utd - Nantwich Town
MAR D1 21:00 Raja Casablanca Atlhletic - Hassania Agadir
NIR D1 21:00 Linfield FC - Ballymena United
ENG-S PR 21:00 Hayes Yeading United - Poole Town
MAR D2 21:00 Chabab Ben Guerir - Olympique Dcheira
ENG LCH 21:00 Brentford - Millwall
ENG-S CE 21:00 Banbury United - Biggleswade Town
POR JB 21:00 Uniao Almeirim U17 - Electrico FC U17
ENG RYM 21:00 Potters Bar Town - Haringey Borough
ENG L2 21:00 Oldham Athletic - Macclesfield Town
ENG FAC 21:00 Halifax Town - Harrogate Town
ENG PR 21:00 Chelsea - Newcastle United
SCOFAC 21:00 Formartine United - Gala Fairydean
ENG L2 21:00 Crewe Alexandra - Swindon Town
ENG CN 21:00 Gloucester City - Bradford Park Avenue
GER OBW 21:00 Grossbardorf - TSV Abtswind
UKR U21 21:00 FC Mariupol U21 - Dnipro-1 U21
PORJA1 21:00 Vitoria FC Setubal U19 - Academica Coimbra U19
ENG L1 21:00 Gillingham - Peterborough United
MAR D1 21:00 Renaissance Sportive de Berkane - IRT Itihad de Tanger
ENG-S PR 21:00 Beaconsfield SYCOB - Merthyr Town
MAR D2 21:00 Club Salmi - Wydad Temara
ENG LCH 21:00 Stoke City - Fulham
SCO L1 21:00 Clyde - Raith Rovers
ENG RYM 21:00 Horsham - Merstham
PORJA1 21:00 Tondela U19 - GD Estoril-Praia U19
TTLd 21:00 CO Medenine - A.S Ariana
NIR CH 21:00 Knockbreda - Queen's University
RUS D1 21:00 FK Chayka K-SR - Spartak Moscow II
ENG-N PR 21:00 Radcliffe Borough - Matlock Town
ENG PR 21:00 Aston Villa - Brighton Hove Albion
SWE D1 SN 21:00 IF Sylvia - Carlstad United BK
ENG-S PR 21:00 Truro City - Hendon
ENG L2 21:00 Grimsby Town - Leyton Orient
ENG CN 21:00 AFC Telford United - Guiseley
ENG-S CE 21:00 Royston Town - Stratford Town
ALG D2 21:00 ASM Oran - USM Annaba
MEX U20 21:00 CDSyC Cruz Azul U20 - Monarcas Morelia U20
SCO HL 21:00 Huntly - Forres Mechanics
ENG CS 21:00 Dorking - Oxford City
ENG FAC 21:00 Barrow - Solihull Moors
ENG FAC 21:00 Bromley - Aldershot Town
SPA D1 21:00 Atletico Madrid - Valencia
AUS D3 21:00 SV Austria Salzburg - SV Grodig
ENG L1 21:00 AFC Wimbledon - Portsmouth
SCOFAC 21:00 East Kilbride - Gretna
ENG L2 21:00 Bradford City - Crawley Town
GER OBW 21:00 TVD Velbert - SpVg Schonnebeck
PORJA1 21:00 Feirense U19 - Gil Vicente U19
POR CN 21:00 Louletano - Pacos de Ferreira
SCO PR 21:00 Celtic FC - Ross County
SCO CH 21:00 Inverness - Alloa Athletic
ENG-N PR 21:00 Bamber Bridge - Scarborough
MAR D1 21:00 Renaissance Zmamra - RCOZ Oued Zem
NIR D1 21:00 Institute FC - Cliftonville
ENG-S PR 21:00 Farnborough Town - Gosport Borough
MAR D2 21:00 Itihad Z. Khemisset - Maghreb Fez
ENG LCH 21:00 Hull City - Queens Park Rangers (QPR)
ENG-S CE 21:00 Alvechurch - St Ives Town
POR JB 21:00 Merelinense U17 - Spg C Braga U17
ENG RYM 21:00 Margate - Bishop's Stortford
PORJA1 21:00 Vilafranquense U19 - Sacavenense U19
SPA D2 21:00 Ponferradina - Numancia
ENG FAC 21:00 Notts County - Belper Town
ENG PR 21:00 Wolves - Southampton
SCOFAC 21:00 Annan Athletic - Brechin City
ENG L2 21:00 Northampton Town - Salford City
ENG CN 21:00 Gateshead - Curzon Ashton FC
GER SHL 21:00 Inter Turkspor Kiel - SV Eichede
GEO D1 21:00 Dinamo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi
ENG FAC 21:00 Weymouth - Dover Athletic
ENG L1 21:00 Bolton Wanderers - Rochdale
MAR D1 21:00 MCO Mouloudia Oujda - CAYB Club Athletic Youssoufia
CRSK U19 21:00 Inter Zapresic U19 - Hrvatski Dragovoljac U19
MAR D2 21:00 Chabab Rif Hoceima - TAS de Casablanca
ENG LCH 21:00 Charlton Athletic - Derby County
SCO L1 21:00 Airdrie United - Montrose
ENG RYM 21:00 Folkestone - Bognor Regis Town
PORJA1 21:00 Nacional U19 - FC Famalicao U19
POR CN 21:00 Viseu - Real Sport Clube
TTLd 21:00 ES Rades - Stade Africain Menzel Bourguib
NIR CH 21:00 Dundela - Loughgall FC
SCO PR 21:00 Saint Mirren - Saint Johnstone
RUS D1 21:00 Fakel - Shinnik Yaroslavl
ENG-N PR 21:00 Mickleover Sports - Lancaster City
SWE D1 SN 21:00 Skovde AIK - Utsiktens BK
ENG-S PR 21:00 Tiverton Town - Swindon Supermarine
ENG L2 21:00 Forest Green Rovers - Mansfield Town
ENG-S CE 21:00 Redditch United - Barwell
ALG D2 21:00 A Bou Saada - MO Bejaia
SWE WD2 21:00 AIK Solna (w) - IFK Kalmar (w)
SCO HL 21:00 Lossiemouth - Deveronvale
ENG CS 21:00 Concord Rangers - Hungerford Town
ENG FAC 21:00 Welling United - Eastleigh
AUS D3 21:00 Wiener Viktoria - Wiener SC
ENG L1 21:00 Wycombe Wanderers - Sunderland A.F.C
SCOFAC 21:00 Cowdenbeath - Broxburn Athletic
ENG L2 21:00 Colchester United - Morecambe
GER OBW 21:00 SpVgg Hankofen-Hailing - SV Kirchanschoring
PORJA1 21:00 Aves U19 - FC Porto U19
POR CN 21:00 Fabril Barreiro - Moreirense
SCO CH 21:00 Dunfermline Athletic - Ayr United
ENG-N PR 21:00 Atherton Collieries - FC United of Manchester
MAR D1 21:00 Raja de Beni Mellal - Union Touarga Sport Rabat
ENG-N PR 21:00 Warrington Town AFC - Stalybridge Celtic
ENG-S PR 21:00 Dorchester Town - Yate Town
MAR D2 21:00 Racing Casablanca - USK US Sidi Kacem
ENG LCH 21:00 Reading - Preston North End
SCO L1 21:00 Stranraer - Dumbarton
ENG-S CE 21:00 Lowestoft Town - Needham Market
ENG RYM 21:00 lewes - Cray Wanderers
PORJA1 21:00 Uniao Leiria U19 - Belenenses U19
SPA D2 21:00 AD Alcorcon - Almeria
NIR D1 21:00 Crusaders - Coleraine
ENG FAC 21:00 Southport FC - Altrincham
ENG PR 21:00 Tottenham Hotspur - Watford
SCOFAC 21:00 Lochee United - BSC Glasgow
ENG RYM 21:00 Enfield Town - Cheshunt
ENG L2 21:00 Plymouth Argyle - Carlisle United
ENG CN 21:00 Darlington - Kidderminster Harriers
Por U23 21:00 Coimbra EC U23 - Vitoria Setubal U23
ENG CS 21:00 Tonbridge Angels - Chelmsford City
GER Reg 21:00 SSV Jeddeloh - Hamburger SV (Youth)
ENG FAC 21:00 Sutton United - Billericay Town
SPA D3 21:00 Real Union Irun - Athletic Bilbao B
ENG L1 21:00 Doncaster Rovers - Bristol Rovers
SCOFAC 21:00 Clachnacuddin - Brora Rangers
GER OBW 21:00 SV Atlas Delmenhorst - Heeslinger SC
UKR D1 21:00 Zorya - Desna Chernihiv
DEN D1 21:15 Vejle - Kolding FC
GER SHL 21:15 Weiche Flensburg 08 II - TSB Flensburg
QAT D1 21:25 Al-Sailiya - Al-Wakra
QAT D1 21:25 Al Rayyan - Qatar SC
BUL D2 21:30 Neff supporting Simic - FC Hebar Pazardzhik
CZE D1 21:30 Sigma Olomouc - Dynamo Ceske Budejovice
UAE LP 21:30 Al Ahli(UAE) - Banni Yas
TUR D1 21:30 Istanbul Buyuksehir Belediyesi - Goztepe
BUL D2 21:30 Litex Lovech - Botev Galabovo
GER OBW 21:30 TuS Koblenz - FV Dudenhofen
UAE LP 21:30 Al Wehda(UAE) - Al Nasr Dubai
TUR D1 21:30 Trabzonspor - Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
SPA D3 21:30 Osasuna B - Unionistas de Salamanca
UAE LP 21:30 Al Ain - Hatta
SPA D3 21:30 SD Amorebieta - UD Logrones
CZE D1 21:30 Tescoma Zlin - Mlada Boleslav
AUS D3 21:30 FC Kitzbuhel - Kufstein
BUL D1 21:30 Botev Plovdiv - Ludogorets Razgrad
Spain D4 21:45 Real Aviles - CD Praviano
SLO D1 21:45 NK Olimpija Ljubljana - NK Rudar Velenje
KUW D1 21:45 Al Kuwait SC - Al-Ttadamon(KUW)
SUI D2 22:00 Young Boys U21 - Chenois
SUI D2 22:00 FC Linth 04 - FC St.Gallen U21
ISR D1 22:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba
AUT D1 22:00 Sturm Graz - Red Bull Salzburg
HUN D1 22:00 Mezokovesd Zsory - Fehervar Videoton
LAT D2 22:00 FK Dinamo Riga - JDFS Alberts
SUI D2 22:00 SV Hongg - FC Red Star Zurich
ADT M 22:00 Defensores de Cambaceres - Centro Espanol
SUI D2 22:00 Azzurri 90 - FC Naters
SUI D2 22:00 Wohlen - Zug 94
SVK D1 22:00 SKF Sered - Spartak Trnava
RUS D1 22:00 Torpedo moskva - Chertanovo Moscow
FRA D4 22:00 Lorient B - Vitre
BLR D1 22:00 Dinamo Minsk - FK Vitebsk
SUI D2 22:00 Vevey Sports - Bulle
BEN L1 22:00 Real Sports Parakou - ASVO
SUI D2 22:00 USV Eschen Mauren - FC Winterthur U21
AUT D1 22:00 LASK Linz - Mattersburg
HUN D1 22:00 Kaposvar - Varda SE
SUI D2 22:00 Langenthal - Grasshoppers U21
SPA D3 22:00 Real Valladol B - Alaves B
SUI D2 22:00 FC Schotz - SV Muttenz
SVK D1 22:00 MSK Zilina - Michalovce
RUS D1 22:00 Baltika Kaliningrad - Neftekhimik Nizhnekamsk
BEL D2 22:00 Roeselare - Saint Gilloise
ALB D1 22:00 Vllaznia Shkoder - Partizani Tirana
SUI D2 22:00 La Chaux-de-Fonds - US Terre Sainte
Spain D4 22:00 Valle de Egues - CD Beti Onak
SUI D2 22:00 FC Gossau - Thalwil
AUT D1 22:00 Rheindorf Altach - Trenkwalder Admira Wacker
HUN D1 22:00 Debrecin VSC - Diosgyor VTK
CAF SC 22:00 Nigeria - Togo
SUI D2 22:00 SC Buochs - SC Goldau
SUI D2 22:00 Baden - solothurn
SVK D1 22:00 Nitra - MFK Ruzomberok
POR CN 22:00 Penafiel - Gil Vicente
SUI D1 22:00 Stade Ouchy - FC Wil 1900
ALB D1 22:00 Skenderbeu Korca - KS Perparimi Kukesi
HUN D1 22:00 ZalaegerzsegTE - Budapest Honved
SUI D2 22:00 Meyrin - Lausanne SportsU21
POL D1 22:00 Olimpia Grudziadz - Radomiak Radom
SUI D2 22:00 FC Paradiso - FC Balzers
CYP D1 22:00 Olympiakos Nicosia FC - AEP Paphos
RUS D2 22:00 Strogino Moscow - Metallurg Lipetsk
SUI D2 22:00 FC Luzern U21 - Bassecourt
AUS D3 22:00 FC Lauterach - RW Rankweil
BUL D1 22:00 Beroe Stara Zagora - Slavia Sofia
SUI D2 22:00 Olympique de Geneve FC - Echallens
SUI D2 22:00 FC Kosova Zurich - FC Dietikon
SUI D1 22:00 Chiasso - Kriens
ALB D1 22:00 KF Tirana - KF Laci
BUL D2 22:00 Pirin Blagoevgrad - Chernomorets Pomorie
HUN D1 22:00 Videoton Puskas Akademia - Paksi SE Honlapja
SUI D2 22:00 FC Martigny Sports - Grand-Lancy
ACT M 22:00 Ferrocarril Midland - Excursionistas
SUI D2 22:00 FC Wettswil Bonstetten - FC Tuggen
CYP D1 22:00 AEL Limassol - AEK Larnaca
SVK D1 22:00 Slovan Bratislava - Sokol Dolna Zdana
RUS D2 22:00 Alania Vladikavkaz - FK Biolog
SUI D2 22:00 Delemont - Biel Bienne
KSA PR 22:05 Al-Shabab(KSA) - Al-Ettifaq
KSA PR 22:10 Al Raed - Al-Nasr(KSA)
MAL D2 22:15 Qormi F.C - Zebbug Rangers
AZE D1 22:15 Keshla FK(N) - Sabah FK
MAL D1 22:15 Birkirkara FC - Gzira United
ECU D2 22:30 Manta FC - CD Clan Juvenil
SPA D3 22:30 UE Llagostera - Barcelona B
CRO D1 22:30 Slaven Koprivnica - Rijeka
CHI D1 22:30 Palestino - Union Espanola
CYP D1 22:30 APOEL Nicosia - Doxa Katokopias
AUS D3 22:30 Allerheiligen - ATSV Wolfsberg
POL PR 22:30 Legia Warszawa - Lech Poznan
Spain D4 22:30 Las Palmas C - CD Mensajero
FRA D1 22:30 Lyon - Dijon
Spain D4 22:45 CD Ferriolense - UD Collerense
POL D1 22:45 Warta Poznan - Zaglebie Sosnowiec
FRA D4 22:59 Jura Sud Foot - Monaco B
SER D1 22:59 Habitpharm Javor - Backa Topola
EST D2 22:59 Vaprus Parnu - JK Welco Elekter
Spain D4 22:59 Panaderia Pulido - CD Vera
FRA D4 22:59 Saint Quentin - Mulhouse
FRA D5 22:59 Rennes II - Dinan Lehon FC
NOR D1 22:59 Kristiansund BK - Rosenborg
SLO D2 22:59 ND Gorica - NK Nafta
FRA D4 22:59 Sete FC - Les Herbiers
POL D1 22:59 Podbeskidzie Bielsko-Biala - GKS Jastrzebie
BOS PL 22:59 FK Zeljeznicar - Mladost Doboj Kakanj
POR CN 22:59 Feirense - CD Tondela
FRA D4 22:59 Saint-Priest - Louhans-Cuiseaux
SER D1 22:59 Radnicki Nis - FK Napredak Krusevac
Spain D4 22:59 Santfeliuenc FC - Terrassa
FRA D4 22:59 Saint Malo - Guingamp B
FRA D4 22:59 GRACES - Lyonnais II
Spain D4 22:59 CD Buzanada - UD Tamaraceite
SPA D2 22:59 CD Lugo - SD Huesca
FRA D4 22:59 Sainte Genevieve Sports - Drancy
FRA D5 22:59 Istres - Gemenos
FRA D4 22:59 St Pryve St Hilaire - Stade Bordelais
AUS D3 22:59 SV Leobendorf - Trenkwalder Admira (Youth)
POR CN 22:59 SC Farense - Aves
SWE WD1 22:59 Eskilstuna United (w) - Kristianstads DFF (w)
FRA D4 22:59 Chasselay M.D. Azergues - Annecy
SER D1 22:59 FK Vozdovac Beograd - Macva Sabac
SUI D1 22:59 Winterthur - Vaduz
ITA D1 22:59 Napoli - Verona
ALG D2 22:59 WA Tlemcen - JSM Skikda
Spain D4 22:59 Igualada - CE Manresa
FRA D4 22:59 FC Rouen - Fleury Merogis U.S.
SPA D3 22:59 Villarreal B - Lleida
FRA D4 22:59 Frejus St-Raphael - Hyeres
Spain D4 22:59 Mallorca B - CE Esporles
SPA D2 22:59 Elche - Sporting Gijon
FRA D4 22:59 Iris Club de Croix - Stade Reims II
FRA D5 22:59 Ain Sud Foot - Vaulx en Velin
FRA D4 22:59 Romorantin - FC Nantes B
FRA D4 22:59 Martigues - OLYMPIQUE DE MARSEILLE B
SER D1 22:59 Proleter - Radnik Surdulica
RUS PR 22:59 Zenit St. Petersburg - Rostov FK
Spain D4 22:59 Suodu Pei - CD Ariznabarra
ISR D1 22:59 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Kiryat Shmona
FRA D4 22:59 Granville - Poissy As
SPA LU19 22:59 AD Nervion U19 - Almeria U19
SPA D3 22:59 UD Levante B - UE Cornella
FRA D4 22:59 CHAMALIERES - Blois
Spain D4 22:59 CD Pozoblanco - CD Gerena
FRA D4 22:59 Epinal - ASM Belfortaine
MEX D3 22:59 Mineros de Zacatecas II - La Paz FC
FRA D4 22:59 Colomiers - Saint-Etienne B
FRA D4 22:59 ENDOUME - Marignane Gignac
SER D1 22:59 FK Spartak Zlatibor Voda - Indjija
BEL D1 22:59 Standard Liege - Racing Genk
Spain D4 22:59 JD Somorrostro - SD Gernika
ISR D1 22:59 Hapoel Hadera - Maccabi Netanya
FRA D4 22:59 Angers II - Chartres FC
FRA D5 22:59 Saint-Louis Neuweg - Raon L Etape
TUR D2 22:59 Menemen Belediye Spor - Erzurum BB
SPA D3 22:59 Arenas Club de Getxo - Burgos CF
FRA D4 22:59 Trelissac - Montpellier B
SAPL CUP 22:59 Orlando Pirates - Stellenbosch FC
FRA D4 22:59 Yzeure AS - Nimes B
FRA D4 22:59 Bobigny A.C. - Sedan
Spain D4 22:59 Flat Earth FC - CD San Fernando de Henares
ITA D2 22:59 Benevento - Perugia
FRA D4 22:59 Bourges FC - FC Bergerac
ARG B M 23:10 Club Atletico Acassuso - UAI Urquiza
Spain D4 23:15 CD Roda - Vilamarxant CF
Spain D4 23:15 Atletico Saguntino - Novelda CF
ARG D1 23:15 Banfield - Atletico Tucuman
ENG FAC 23:20 York City - Stockport County
HOL D1 23:30 RKC Waalwijk - AFC Ajax
MEX U20 23:30 Necaxa U20 - Club America U20
SPA WD1 23:30 UD Granadilla Tenerife Sur (W) - Real Sociedad (w)
HOL D1 23:30 AZ Alkmaar - SC Heerenveen
ENG PR 23:30 Crystal Palace - Manchester City
SPA D1 23:30 Getafe - Leganes
FRA D4 23:30 Vannes - Entente Sannois
Spain D4 23:30 Yague CF - CD Varea
ITA C1 23:30 Viterbese - Rende
GER D1 23:30 Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach
FRA D4 23:30 Gobelins - Oissel
LUX D1 23:30 Red Boys Differdange - Progres Niedercorn
GRE D1 23:30 Olympiakos Piraeus - OFI Crete
SPA FDH 23:30 Inter Movistar Futsal - Xota Navarra Futsal
GER OBW 23:30 Villingen - Stuttgarter Kickers
ITA C1 23:30 Ravenna - Azy based nano Bo
KUW D1 23:35 Al-Nasar - Al-Salmiyah
QAT D1 23:35 Al-Ahli Doha - Al Shahaniya
SLO D1 23:45 NK Publikum Celje - Domzale