QQ288
QQ188
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 21-09-2019
AUS D3 00:00 FT FC Wels 1-2 Deutschlandsberger SC 0 - 1
GER OBW 00:00 FT SV Seligenporten 2-1 DJK Gebenbach 1 - 0
DEN D2 00:00 FT Helsingor 5-0 B93 Copenhagen 3 - 0
SWE D3N 00:00 FT Sandvikens AIK FK 3-2 Stromsbergs IF 0 - 1
AUS D3 00:00 FT FC Pinzgau Saalfelden 3-0 SV Wals-Grunau 2 - 0
GER D3 00:00 FT Wurzburger Kickers 3-2 SV Meppen 3 - 1
GER OBW 00:00 FT Eilenburg 2-4 Grimma 1 - 0
GER Reg 00:00 FT Wacker Burghausen 2-0 Nurnberg (Youth) 1 - 0
DEN SASL 00:00 FT Odense BK 1-2 Aarhus AGF 0 - 1
GER OBW 00:00 FT SC Eltersdorf 4-1 Grossbardorf 2 - 0
AUS D3 00:00 FT Vocklamarkt 3-1 WSC Hertha Wels 0 - 0
AUS D3 00:00 FT Kufstein 1-5 FC Zirl 0 - 3
EGY SC 00:00 FT EL Ahly 3-2 Zamalek 2 - 0
GER Reg 00:00 FT SV Babelsberg 03 0-4 VSG Altglienicke 0 - 4
SWE D2 00:00 FT Orgryte 3-2 IK Brage 2 - 0
AUS D3 00:00 FT Rapid Vienna (Youth) 1-1 Karabakh Vienna 1 - 1
SWE D1 00:00 FT GIF Sundsvall 1-4 Djurgardens 1 - 3
GER OBW 00:00 FT MSV Pampow 2-0 Hansa Rostock II 1 - 0
SVK D2 00:00 FT MFK Skalica 2-0 FC Artmedia Petrzalka 0 - 0
BUL D1 00:00 FT CSKA Sofia 3-0 Tsarsko Selo 0 - 0
GER OBW 00:00 FT Nottingen 0-3 Pforzheim 0 - 3
AUS D3 00:00 FT Sturm Graz (Youth) 2-1 Santa Ana 1 - 0
AUS D3 00:00 FT Rheindorf Altach B 7-1 SC Austria Lustenau B 4 - 0
NOR U19 00:00 FT Skedsmo U19 2-0 Krakeroy U19 1 - 0
GER Reg 00:00 FT Havelse 2-3 Werder Bremen (Youth) 2 - 1
SWE D2 00:00 FT IK Frej Taby 1-0 GAIS 1 - 0
AUS D3 00:00 FT Neusiedl 0-3 ASK Ebreichsdorf 0 - 1
AFB 00:00 FT Neulengbach (w) 0-1 SV Horn (w) 0 - 1
GER OBW 00:00 FT SV Curslack Neuengamme 1-2 TSV Sasel 0 - 1
Finland K 00:00 FT FC Espoo 2 3-2 EIF Academy 0 - 1
AUS D3 00:00 FT SC Gleisdorf 3-1 SC Weiz 2 - 0
AFAYC 00:00 FT Nepal U16(N) 0-7 Tajikistan U16 0 - 4
AUS D3 00:00 FT Bischofshofen 1-3 SV Grodig 1 - 1
DEN D4 00:00 FT Silkeborg KFUM 3-2 Nrresundby 2 3 - 0
GER Reg 00:00 FT Hannover 96 Am 0-2 BSV Rehden 0 - 1
MAL D1 00:00 FT Mosta FC 1-1 Birkirkara FC 1 - 0
AUS D3 00:00 FT SV Mattersburg Amateure 2-4 Wiener SC 2 - 1
GER OBW 00:00 FT TSV Landsberg 6-0 TSV Schwaben Augsburg 5 - 0
SWE D3N 00:00 FT Eskilstuna City FK 2-1 Syrianska Eskilstuna IF 1 - 0
AUS D3 00:00 FT TUS Bad Gleichenberg 9-2 ATSV Stadl Paura 4 - 1
AUS D3 00:00 FT St. Johann 1-0 SV Austria Salzburg 1 - 0
GER OBW 00:00 FT Rot-Weiss Ahlen 1-1 Gutersloh 0 - 1
GER Reg 00:00 FT FC 08 Hombrug 1-1 FK Pirmasens 0 - 1
AUT D2 00:10 FT Grazer AK 1-2 SG Austria Klagenfurt 1 - 1
AUT D2 00:10 FT Lafnitz 2-3 SV Horn 2 - 2
AUT D2 00:10 FT Kapfenberg 1-1 SKU Amstetten 0 - 0
AUT D2 00:10 FT Austria Lustenau 2-1 FC Blau Weiss Linz 2 - 1
AUT D2 00:10 FT SV Ried 3-1 FC Superfund Pasching 1 - 1
UAE LP 00:15 FT Al Nasr Dubai 0-0 Al-Wasl 0 - 0
GER WD1 00:15 FT Hoffenheim (w) 7-0 SG Essen-Schonebeck (w) 4 - 0
KSA PR 00:20 FT Al-Nasr(KSA) 0-1 Al-Hazm 0 - 1
HOL WD1 00:30 FT VV Alkmaar (w) 2-2 Zwolle (w) 0 - 2
AUS D3 00:30 FT SC Mannsdorf 4-1 Andelsbuch 0 - 0
SWE D3N 00:30 FT Adolfsbergs IK 4-0 BK Nora 1 - 0
GER Reg 00:30 FT Fortuna Koln 0-2 SC Verl 0 - 2
Pol D4 00:30 FT Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0-1 Sokol Ostroda 0 - 0
GER OBW 00:30 FT TeBe Berlin 3-0 FC Blaus Weiss 90 Berlin 0 - 0
GER U19 00:30 FT VfL Wolfsburg U19 1-2 Hannover 96 U19 1 - 2
TUR D1 00:30 FT Goztepe 1-0 Konyaspor 0 - 0
HOL WD1 00:30 FT PSV Eindhoven (w) 1-1 ADO Den Haag (w) 1 - 0
ROM D1 00:30 FT Gaz Metan Medias 2-3 CS Universitatea Craiova 1 - 2
GER OBW 00:30 FT TuS Osdorf 0-2 FC Suderelbe 0 - 0
GER Bbe 00:30 FT KSV Baunatal 0-4 FSV Fernwald 0 - 2
HOL WD1 00:30 FT Ajax Amsterdam (w) 2-1 FC Twente Enschede (w) 1 - 0
GER OBW 00:30 FT HSV Barmbek Uhlenhorst 3-2 Uhlenhorster SC Paloma 1 - 1
GER Bbe 00:30 FT Bad Vilbel 0-1 Viktoria Griesheim 0 - 0
GER OBW 00:30 FT FC Oberneuland 5-1 Aumund-Vegesack 3 - 0
AUS D3 00:30 FT SC Imst 1-0 SV Hall 0 - 0
SWE D3N 00:30 FT Hertzga BK 1-2 Kumla 0 - 1
GER Reg 00:30 FT Rot-Weiss Essen 4-1 Bonner 1 - 1
SWE U19 00:30 FT Vasalunds IF U19 3-1 Orebro U19 1 - 1
GER OBW 00:30 FT TSV 1880 Wasserburg 3-2 TSV Dachau 1865 2 - 1
Finland K 00:40 FT Poxyt 0-2 HPS 0 - 1
POL D1 00:45 FT Wigry Suwalki 0-0 OKS Stomil Olsztyn 0 - 0
GER Bbe 01:00 FT Rot-Weiss Hadamar 4-0 VfB Ginsheim 1 - 0
FRA D3 01:00 FT USL Dunkerque 4-1 Pau FC 1 - 1
HOL D2 01:00 FT Go Ahead Eagles 1-1 Jong Ajax (Youth) 1 - 0
FRA D2 01:00 FT Valenciennes 1-1 Chamois Niortais 1 - 1
BRA CPY 01:00 FT Red Bull Brasil SP (Youth) 3-0 Sao Caetano (Youth) 2 - 0
FRA D3 01:00 FT Red Star FC 93 0-0 Creteil 0 - 0
ENG PU23 01:00 FT Leicester City U23 2-2 Liverpool U23 2 - 1
FRA D2 01:00 FT AJ Auxerre 1-2 Troyes 1 - 1
BPL 01:00 FT Racing Genk (w) 3-4 Standard Liege (w) 2 - 1
FRA D3 01:00 FT Cholet So 2-1 Le Puy Foot 43 Auvergne 2 - 1
HOL D2 01:00 FT Dordrecht 2-0 NEC Nijmegen 1 - 0
ENG PU23 01:00 FT Norwich City U23 0-2 Stoke City U23 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Paris FC 0-2 Clermont 0 - 2
GER OBW 01:00 FT Hamburger SV III 2-2 Bramfelder SV 0 - 2
FRA D3 01:00 FT Quevilly 0-1 Avranches 0 - 0
ENG PU23 01:00 FT Brighton U23 1-2 Everton U23 0 - 1
FRA D2 01:00 FT Le Mans 2-4 Ajaccio 0 - 0
HOL D2 01:00 FT SC Telstar 1-2 Volendam 0 - 0
FRA D3 01:00 FT Bourg Peronnas 2-0 Villefranche 1 - 0
HOL D2 01:00 FT Den Bosch 4-0 MVV Maastricht 1 - 0
ENG PU23 01:00 FT Middlesbrough U23 3-4 West Ham U23 1 - 2
FRA D2 01:00 FT Orleans US 45 2-2 Le Havre 1 - 1
GER OBW 01:00 FT VfL Oldenburg 2-0 TB Uphusen 1 - 0
SPA FDH 01:00 FT Peniscola Futsal 3-2 Paruro five foot 1 - 2
AUS D3 01:00 FT Trenkwalder Admira (Youth) 1-1 Team Wiener Linien 0 - 1
FRA D3 01:00 FT Lyon Duchere 0-0 Bastia CA 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Sochaux 3-1 Guingamp 2 - 1
HOL D2 01:00 FT Roda JC 1-3 FC Utrecht (Youth) 0 - 1
SUI D1 01:00 FT Kriens 1-2 Grasshopper 1 - 0
FRA D3 01:00 FT Avenir Sportif Beziers 1-0 Concarneau 1 - 0
HOL D2 01:00 FT NAC Breda 2-1 Excelsior SBV 0 - 0
ENG PU23 01:00 FT Fulham U23 5-4 Reading U23 4 - 1
FRA D2 01:00 FT Nancy 3-0 Chambly FC 1 - 0
GER OBW 01:00 FT SV Breinig 0-1 Wegberg-Beeck 0 - 0
HOL D1 01:00 FT FC Twente Enschede 2-3 Heracles Almelo 1 - 2
FRA D3 01:00 FT Ajaccio Gfco 0-0 Boulogne 0 - 0
HOL D2 01:00 FT De Graafschap 4-0 FC Eindhoven 2 - 0
ARCL 01:00 FT Olympique de Safi 1-1 Al-Riffa 1 - 0
OMA PL 01:00 FT Bahla 0-0 Alrstak 0 - 0
BRA CPY 01:00 FT Ituano (Youth) 3-1 Juventus-AC (Youth) 2 - 0
HOL D2 01:00 FT Almere City FC 2-1 AZ Alkmaar (Youth) 1 - 1
ENG PU23 01:00 FT Wolves U23 2-2 Arsenal U23 0 - 1
FRA D2 01:00 FT Chateauroux 1-1 Grenoble 1 - 0
SCOFAC 01:05 FT Kelty Hearts 0-3 Auchinleck Talbot 0 - 2
POL D2 01:10 FT Gornik Leczna 1-0 Gryf Wejherowo 1 - 0
MAL D2 01:15 FT Mqabba FC 1-2 Lija Athletic 1 - 1
Spain D4 01:15 FT AD San Juan 3-0 Pena Azagresa 0 - 0
AFAYC 01:20 FT Saudi Arabia U16 4-2 Pakistan U16 3 - 0
BRA CPY 01:20 FT XV de Piracicaba (Youth) 1-1 EC Sao Bernardo U20 0 - 0
ACT M 01:30 FT Leandro N Alem 0-2 Excursionistas 0 - 1
BPL 01:30 FT Oud Heverlee Leuven (w) 1-5 Anderlecht (w) 0 - 3
GIB PD 01:30 FT FCB Magpies 0-6 Europa FC 0 - 2
BEL D2 01:30 FT Lokeren 2-0 Roeselare 2 - 0
ACT M 01:30 FT El Porvenir 0-3 Real Pilar 0 - 1
BPL 01:30 FT KAA Gent Ladies (w) 5-0 Club Brugge (w) 2 - 0
WAL FAWC 01:30 FT Cwmamman United 1-3 Llantwit Major 0 - 3
POL PR 01:30 FT Lech Poznan 1-1 Jagiellonia Bialystok 1 - 1
WAL FAWC 01:30 FT Taffs Well 5-2 Pontypridd 1 - 0
Ire LSL 01:30 FT Midleton FC 3-2 Douglas Hall 1 - 1
BEL D1 01:30 FT Kortrijk 2-3 Mechelen 1 - 0
WAL FAWC 01:30 FT Afan Lido 0-3 Briton Ferry Athletic 0 - 0
Spain D4 01:30 FT CD Ferriolense 1-1 CE Esporles 1 - 1
GER D1 01:30 FT Schalke 04 2-1 FSV Mainz 05 1 - 0
SCO WPL 01:35 FT Forfar Farmington (w) 0-1 Motherwell (w) 0 - 0
IRE PR 01:45 FT UC Dublin 0-2 Sligo Rovers 0 - 2
Ire LSL 01:45 FT Swords Celtic FC 1-1 Glenville FC 1 - 1
IRE PR 01:45 FT Cork City 0-0 Finn Harps 0 - 0
SPA FDH 01:45 FT Levante Futsal 2-3 Cordoba Futsal 2 - 2
ITA D1 01:45 FT Cagliari 3-1 Genoa 0 - 0
SAWC U19 01:45 FT Brazil U19(w)(N) 5-0 Chile U19(w) 1 - 0
WAL PR 01:45 FT Aberystwyth Town 2-3 Caernarfon 1 - 2
IRE PR 01:45 FT Derry City 0-0 Bohemians 0 - 0
FRA D1 01:45 FT Strasbourg 2-1 Nantes 0 - 1
IRE PR 01:45 FT Waterford United 0-1 Dundalk 0 - 1
WAL FAWC 01:50 FT Ammanford 2-1 Caerau Ely 0 - 0
SPA D1 02:00 FT Osasuna 0-0 Real Betis 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Frosinone 1-1 Venezia 0 - 0
ICE WPR 02:00 FT HK Vikingur (w) 0-1 Thor KA Akureyri (w) 0 - 1
IRE PR 02:00 FT Shamrock Rovers 0-0 St. Patricks Athletic 0 - 0
SPA FDH 02:00 FT F.C.Barcelona Futsal 4-1 DKV Seguros Zaragoza Indoor So 1 - 1
SPA D2 02:00 FT Mirandes 2-2 AD Alcorcon 2 - 1
WAL PR 02:00 FT Newtown AFC 1-1 Connahs Quay Nomads FC 1 - 0
ENG PR 02:00 FT Southampton 1-3 Bournemouth AFC 0 - 2
VEN D2 02:00 FT Diamantes de Guayana 2-0 Ciudad Vinotinto 1 - 0
Ire LSL 02:00 FT Cherry Orchard 3-2 Portmarnock 1 - 1
ICE LD1 02:15 FT Augnablik (w) 0-0 Fjolnir (w) 0 - 0
ICE LD1 02:15 FT Tindastoll Neisti (w) 4-1 IA Akranes (w) 0 - 0
ICE LD1 02:15 FT Trottur Reykjavik (w) 9-0 Grindavik (w) 6 - 0
ICE LD1 02:15 FT Afturelding/Fram (w) 0-1 Hafnarfjordur (w) 0 - 0
ICE LD1 02:15 FT Haukar (w) 3-2 IR Reykjavik (w) 1 - 1
POR D1 02:30 FT Pacos de Ferreira 2-1 Aves 0 - 1
SPA LU19 03:00 FT Union Viera CF U19 1-0 UD San Fernando U19 1 - 0
PER D1 03:00 FT EM Deportivo Binacional 2-0 Molinos El Pirata 1 - 0
MEX D3 04:00 FT CD Cruz Azul Hidalgo 2-3 Irapuato 0 - 2
PAR D1 04:15 FT Deportivo Capiata 0-1 River Plate (PAR) 0 - 1
USA NPSL 04:30 FT Indiana 3-1 Wisconsin Badgers 1 - 0
ARGW D1 05:00 FT Villa San Carlos (w) 1-5 Rosario Central (W) 1 - 2
ARG D1 05:00 FT Union Santa Fe 0-0 Rosario Central 0 - 0
BRA D2 05:15 FT Criciuma 0-1 Atletico Clube Goianiense 0 - 1
PAR D2 05:30 FT Rubio nu 2-2 Fulgencio Yegros 1 - 1
NIC D1 05:30 FT Walter Ferretti 1-0 Las Sabanas 1 - 0
MEX D2 06:00 FT CSyD Dorados de Sinaloa 2-0 Cafetaleros de Tapachula 1 - 0
USA NPSL 06:00 FT Greenville Triumph 3-1 Toronto FC II 1 - 0
SAWC U19 06:00 FT Paraguay U19(w)(N) 9-0 Peru U19(w) 4 - 0
MEX D2 06:00 FT Loros Universidad 0-1 CF Atlante 0 - 0
PAR D1 06:30 FT Sportivo San Lorenzo 0-3 FC Nacional Asuncion 0 - 1
COL D1 06:30 FT Deportes Tolima 0-1 La Equidad 0 - 0
OP OFC 07:00 FT Solomon IslandsU23(N) 6-0 American Samoa U23
MEX D2 07:00 FT Tampico Madero 1-0 Leones Univ Guadalajara 0 - 0
USL D1 07:00 FT Birmingham Legion 1-0 Indy Eleven 1 - 0
ARG D1 07:10 FT Argentinos juniors 3-1 Central Cordoba SDE 0 - 0
ARG D2 07:10 FT Ferrol Carril Oeste 2-1 Nueva Chicago 1 - 1
ECU D1 07:15 FT Tecnico Universitario 4-4 Guayaquil City 2 - 2
ARGW D1 07:15 FT Gimnasia LP (W) 2-0 Huracan (w)
ECU D2 07:30 FT Liga de Loja 0-0 Club Atletico Porteno 0 - 0
BRA D2 07:30 FT Sport Club Recife PE 0-2 America MG 0 - 0
SAWC U19 08:00 FT Venezuela (w) U19(N) 2-0 Colombia U19(w) 0 - 0
PER D1 08:00 FT Univ.Cesar Vallejo 3-1 Deportivo Municipal 2 - 0
HON D1 08:15 FT Platense 2-1 CD Olimpia 0 - 0
USL D1 08:30 FT New Mexico United 1-3 Reno 1868 FC 1 - 1
MEX D1 09:00 FT Atlas 0-1 Toluca 0 - 1
MEX D1 09:00 FT Monarcas Morelia 1-0 Chivas Guadalajara 1 - 0
MEX D2 09:00 FT Venados FC 0-0 Alebrijes de Oaxaca 0 - 0
USL D1 09:30 FT Los Angeles Galaxy II 1-1 San Antonio 1 - 1
USL D1 09:30 FT Portland Timbers Reserve 6-3 Tacoma Defiance
AUS NPL 10:00 FT Maitland 3-2 Devonport City 2 - 1
INT CF 11:00 FT Melbourne Victory(N) 2-0 Perth Glory 1 - 0
JWD2 11:00 FT Cerezo Osaka Sakai (w) 2-0 Orca Kamogawa FC (w) 1 - 0
JWD2 11:00 FT Setagaya Sfida (w) 0-1 Yamato Sylphid (w) 0 - 0
AUS NPL 12:00 FT South Coast Wolves 5-1 Canberra Olympic 2 - 0
INT CF 12:00 FT Newcastle Jets(N) 0-0 Sydney FC 0 - 0
AUS BPL 13:00 FT Toowong(N) 0-2 Albany Creek 0 - 0
JPN JFL 13:00 FT Honda Lock SC 1-3 Honda FC 1 - 1
KOR D3 13:00 FT Gyeongju KHNP 1-1 Mokpo City 0 - 0
KOR D3 13:00 FT Busan Transportation Corporation 2-0 Daejeon Korail 0 - 0
CHA D2 14:00 FT Chengdu Xingcheng 3-1 Suzhou Dongwu 1 - 1
CHA D2 14:00 FT Kunshan FC 2-1 Sichuan Jiuniu 0 - 0
CHA D2 14:00 FT Shenyang City Public 1-0 Yinchuan Helanshan 0 - 0
CHA D2 14:00 FT Wuhan three town 1-1 Jiangxi Liansheng 1 - 0
CHA D2 14:00 FT Jiangsu Yancheng 3-1 Jinlin Baijia FC
CHA D2 14:00 FT Fujian Tianxin 3-1 Zhejiang Yiteng FC 1 - 1
CHA D2 14:00 FT Qingdao Red Lions 0-3 Baoding Rongda FC
CHA D2 14:00 FT Hebei Jingying 1-0 Qingdao Zhongneng
CHA D2 14:00 FT Nanjing sand leaves 2-0 Yunnan Kunlu 1 - 0
CHA D2 14:00 FT Zibo Sunday 4-0 Bei Li Gong
CHA D2 14:00 FT Guangxi Baoyun FC 0-1 Hunan Billows
JWD2 14:00 FT Yokohama FC Seagulls (w) 1-1 AS Elfen Sayama (w) 0 - 0
JPN D2 14:00 FT Avispa Fukuoka 1-1 Fagiano Okayama 0 - 1
CHA D2 14:00 FT Zhejiang Yiwu 0-1 Hubei Chufengheli FC 0 - 0
CHA D2 14:00 FT Yanbian Beiguo 1-1 Inner Mongolia Caoshangfei F.C 0 - 0
China RL 14:30 FT Chongqing Lifan Reserves 2-1 Jiangsu Suning Reserves 2 - 0
CHA CSL 14:30 FT Dalian Aerbin 2-0 Shenzhen JiaZhaoye 1 - 0
CHA D1 14:30 FT Shanxi Chang An Athletic FC 1-0 Guizhou Hengfeng Zhicheng 1 - 0
ROM D2 15:00 FT CS Mioveni 1-1 Dunarea Calarasi 0 - 0
KOR D1 15:00 FT Jeju United 3-0 Seongnam FC 1 - 0
ROM D2 15:00 FT Juventus Bucuresti 2-3 Metaloglobus 2 - 1
CHA D1 15:00 FT Sichuan Longfor 0-0 Nantong Zhiyun 0 - 0
HUN U19A 15:00 FT Puskas Akademia FehervarU19 2-0 MTK Budapest U19 2 - 0
ITA YTHL 15:00 FT Trapani Youth 1-0 Frosinone U20 1 - 0
HUN U19A 15:00 FT Gyori ETO U19 2-2 Vasas U19 1 - 0
CRSK U19 15:00 FT Hrvatski Dragovoljac U19 2-2 NK Varazdin U19 2 - 0
ROM D2 15:00 FT Pandurii Targu-Jiu(N) 2-5 FC UT Arad 0 - 2
KOR D1 15:00 FT Pohang Steelers 2-1 FC Seoul 0 - 0
CZE CFL 15:15 FT Odra Petrkovice 3-0 Unicov 2 - 0
CZE D2 15:15 FT Chrudim 1-1 FK Graffin Vlasim 1 - 0
CZE D2 15:15 FT Dukla Prague 3-2 Usti nad Labem 1 - 0
CZE CFL 15:15 FT Jablonec B 3-1 Mlada Boleslav B 2 - 1
CZE CFL 15:15 FT SK Motorlet Praha 2-3 Sparta Praha B 1 - 1
CZE CFL 15:15 FT Benesov 2-3 Admira Praha 1 - 0
CZE D2 15:15 FT Trinec 4-2 Viktoria Zizkov 2 - 0
AUS WQSL 15:35 FT Queensland Lionsw 3-1 Moreton Bay United (w) 0 - 1
GER U19 16:00 FT Wuppertaler SV Borussia U19 0-1 Koln U19 0 - 1
RUS YthC 16:00 FT Dinamo Moscow Youth 3-0 PFC Sochi Youth 1 - 0
JPN D2 16:00 FT V-Varen Nagasaki 1-0 Kyoto Sanga 1 - 0
JPN JFL 16:00 FT Yokogawa Musashino(N) 0-3 Sony Sendai 0 - 1
GER U19 16:00 FT Fortuna Dusseldorf U19 3-1 Viktoria koln U19 1 - 1
JPN D2 16:00 FT Ventforet Kofu 1-1 Albirex Niigata 1 - 1
GER U19 16:00 FT Augsburg U19 1-4 Eintracht Frankfurt U19 0 - 1
KAZ PR 16:00 FT Okzhetpes 1-0 Irtysh Pavlodar 0 - 0
GER U19 16:00 FT VfL Bochum U19 0-4 Monchengladbach U19 0 - 2
INT FRL 16:15 FT Bangladesh U18(N) 3-0 Sri Lanka U18 1 - 0
CHA D1 16:30 FT Xinjiang Tianshan Leopard 4-3 Shanghai Shenxin 1 - 1
ROM D2 16:30 FT Concordia Chiajna 1-1 SCM Argesul Pitesti 1 - 1
GER U19 17:00 FT Holstein Kiel U19 3-1 Hamburger SV U19 0 - 1
SPA D3 17:00 FT coruxo FC 0-0 UD Ibiza 0 - 0
JPN D2 17:00 FT Zweigen Kanazawa FC 1-0 Renofa Yamaguchi 1 - 0
VIE D1 17:00 FT SHB Da Nang 1-0 Thanh Hoa 0 - 0
EST D1 17:00 FT Nomme JK Kalju 6-0 JK Tallinna Kalev 3 - 0
KOR D2 17:00 FT Suwon City 2-2 Daejeon Citizen 1 - 1
KOR D1 17:00 FT Suwon Samsung Bluewings 1-1 Sangju Sangmu Phoenix 1 - 0
POR D2 17:00 FT Oliveirense 0-0 Porto B 0 - 0
FIN D1 17:00 FT Honka Espoo 3-1 HJK Helsinki 0 - 1
EST D1 17:00 FT Flora Paide 4-0 Viljandi Tulevik 1 - 0
DEN D2 17:00 FT Vegar 0-3 Aarhus Fremad 0 - 1
LIT D1 17:00 FT FK Riteriai 1-1 FK Zalgiris Vilnius 1 - 1
GER U19 17:00 FT Karlsruher SC U19 1-3 Stuttgarter Kickers Sv U19 0 - 1
THA D1 17:45 FT Lampang FC 0-0 Army United F.C. 0 - 0
THA D1 18:00 FT Air Force Central 1-2 Khonkaen FC 0 - 0
GER D2 18:00 FT Nurnberg 1-1 Karlsruher SC 1 - 1
UKR D1 18:00 FT FC Lviv 0-1 Olimpic Donetsk 0 - 0
SWE D1 SN 18:00 FT Lindome GIF 2-0 Ljungskile 1 - 0
THA PR 18:00 FT Sukhothai 2-3 Muang Thong United 1 - 2
TUR D2 18:00 FT Umraniyespor 1-1 Boluspor 0 - 1
GER D2 18:00 FT SV Wehen Wiesbaden 2-5 Arminia Bielefeld 1 - 3
ITA YTHL 18:00 FT Inter Milan U20 1-0 Fiorentina U20 0 - 0
UKR U21 18:00 FT FC Vorskla U21 1-3 Dinamo KyivU21 0 - 1
GER D2 18:00 FT VfB Stuttgart 2-0 Greuther Furth 1 - 0
GER U19 18:00 FT Hoffenheim U19 0-2 SC Freiburg U19 0 - 1
UKR U21 18:00 FT Kolos Kovalivka U21 0-1 PFC Oleksandria U21 0 - 0
SPA D1 18:00 FT Villarreal 2-0 Real Valladolid 0 - 0
RUS PR 18:00 FT Terek Grozny 1-1 Kryliya Sovetov 1 - 0
GER D2 18:00 FT SV Sandhausen 1-1 VfL Bochum 0 - 0
LAT D1 18:00 FT Jelgava 1-1 Rigas Futbola skola 1 - 0
SPA FDH 18:00 FT EiPozo Murcia Turistica Futsal 2-1 Jaen Paraiso Interior Futsal 1 - 0
SWE D1 18:30 FT Falkenberg 1-0 Ostersunds FK 1 - 0
ENG PR 18:30 FT Leicester City 2-1 Tottenham Hotspur 0 - 1
GER Reg 18:30 FT BFC Viktoria 1889 0-0 FSV Optik Rathenow 0 - 0
ENG FAC 18:30 FT Irlam 0-2 York City 0 - 1
SWE D2 18:30 FT Varbergs BoIS FC 5-0 Syrianska FC 2 - 0
GER Reg 18:30 FT BSG Chemie Leipzig 1-3 Hertha BSC Berlin Youth 0 - 2
GER Reg 18:30 FT Bischofswerdaer FV 2-0 Lichtenberg 47 1 - 0
CHA D1 18:30 FT Inner Mongolia Zhongyou 1-1 Meizhou Hakka 1 - 0
ENG LCH 18:30 FT Leeds United 1-1 Derby County 1 - 0
CHA D1 18:30 FT Zhejiang Greentown 2-1 Beijing BeiKong 0 - 1
CHA CSL 18:35 FT Hebei HX Xingfu 2-1 Tianjin Teda 1 - 1
CHA CSL 18:35 FT Shandong Luneng 2-2 Shanghai Shenhua 1 - 2
TUR D1 19:00 FT Kasimpasa 3-0 Antalyaspor 0 - 0
GER Reg 19:00 FT VFB Homberg 1-1 Koln (Youth) 1 - 0
GER D3 19:00 FT Unterhaching 2-0 SG Sonnenhof Grossaspach 2 - 0
ROM D1 19:00 FT CS Voluntari 1-2 FC Clinceni 0 - 1
THA PR 19:00 FT Suphanburi FC 3-0 Ratchaburi FC 2 - 0
NOR D2 19:00 FT Vidar 0-1 Kvik Halden 0 - 1
GER Reg 19:00 FT SV Schalding Heining 0-3 FC Memmingen 0 - 2
GER Reg 19:00 FT Bayern Alzenau 1-1 TSG Hoffenheim (Youth) 0 - 0
FIN D3 A 19:00 FT P-Iirot 0-1 KaPa 0 - 0
VIE D1 19:00 FT Sanna Khanh Hoa 3-0 Nam Dinh FC 1 - 0
GER Reg 19:00 FT Borussia Dortmund (Youth) 0-4 SV Rodinghausen 0 - 2
FIN D3 A 19:00 FT NJS 1-4 MP MIKELI 0 - 2
GER D3 19:00 FT Kaiserslautern 1-1 Magdeburg 0 - 0
GER Reg 19:00 FT Heider SV 2-0 St Pauli II 2 - 0
GER Reg 19:00 FT Viktoria Aschaffenburg 2-0 VfR Garching 1 - 0
GER Reg 19:00 FT FC Giessen 0-2 Saarbrucken 0 - 0
FIN D3 A 19:00 FT Gnistan Helsinki 5-1 Jazz Pori 2 - 0
RUS D1 19:00 FT FK Nizhny Novgorod 1-1 Avangard 1 - 1
GER Reg 19:00 FT Alemannia Aachen 1-1 Rot-Weiss Oberhausen 0 - 0
FIN D3 A 19:00 FT Viikingit 1-2 Klubi 04 Helsinki 0 - 1
GER D3 19:00 FT Hallescher FC 2-2 Preuben Munster 0 - 0
ARM D1 19:00 FT Alashkert 2-0 Gandzasar Kapan 1 - 0
FIN D2 19:00 FT MuSa 0-4 AC Oulu 0 - 1
GER Reg 19:00 FT Vfr Aalen 1-2 TSG Balingen 0 - 1
KAZ PR 19:00 FT FK Taraz 2-2 FK Atyrau 0 - 0
GER Reg 19:00 FT VfB Eichstatt 1-1 TSV 1860 Rosenheim 1 - 0
FIN D1 19:00 FT KPV 4-1 RoPS Rovaniemi 1 - 1
FIN D3 A 19:00 FT FC Espoo 4-1 Ilves Tampere II 3 - 1
GER Reg 19:00 FT TuS Haltern 0-4 Wattenscheid 09 0 - 3
LIT D1 19:00 FT Kauno Zalgiris 0-2 Suduva 0 - 1
GER Reg 19:00 FT TSV Rain Am Lech 1-1 FV Illertissen 0 - 1
FIN D3 A 19:00 FT JaPS 2-1 Lahden Reipas 1 - 1
GER D3 19:00 FT MSV Duisburg 2-1 TSV 1860 Munchen 1 - 1
ARM D1 19:00 FT Shirak 1-0 FC Avan Academy 1 - 0
FIN D2 19:00 FT Jaro 3-1 TPV Tampere 2 - 0
GER Reg 19:00 FT Bahlinger 0-2 FSV Frankfurt 0 - 1
KAZ PR 19:00 FT Kaisar Kyzylorda 0-1 FC Kairat Almaty 0 - 0
GER Reg 19:00 FT TSV Aubstadt 1-3 Te Cu Kukuh Atta Seip 1 - 1
FIN D3 A 19:00 FT FC Vaajakoski 5-0 VIFK 5 - 0
GER Reg 19:00 FT Sportfreunde Lotte 4-0 SV Lippstadt 3 - 0
GER D3 19:00 FT Viktoria koln 0-0 Eintracht Braunschweig 0 - 0
GER Reg 19:00 FT SV Heimstetten 1-0 TSV Buchbach 0 - 0
FIN D3 A 19:00 FT SalPa 1-2 GrIFK Kauniainen 1 - 0
GER D3 19:00 FT Chemnitzer 3-2 Carl Zeiss Jena 1 - 1
ARM D1 19:00 FT Yerevan FC 0-1 Banants 0 - 0
FIN D2 19:00 FT Mypa 2-3 KTP Kotka 0 - 1
GER Reg 19:00 FT SV Elversberg 0-2 TSV Steinbach 0 - 1
GER Reg 19:00 FT Greuther Furth (Youth) 2-0 SpVgg Bayreuth 0 - 0
GER Reg 19:05 FT Schweinfurt 05 FC 1-0 FC Augsburg II 0 - 0
GER Reg 19:05 FT Kickers Offenbach 4-0 Rot-Weiss Koblenz 4 - 0
AUT D2 19:30 FT FC Liefering 2-2 FC Wacker Innsbruck 1 - 0
SWE D1 SN 20:00 FT Tvaakers IF 1-1 Atvidabergs 0 - 1
BLR D1 20:00 FT Slutsksakhar Slutsk 1-2 FC Torpedo Zhodino 1 - 1
Por U23 20:00 FT Feirense U23 0-2 Vitoria Setubal U23 0 - 2
ITA D2 20:00 FT Cremonese 2-1 Crotone 2 - 1
RUS D1 20:00 FT Spartak Moscow II 0-3 Neftekhimik Nizhnekamsk 0 - 3
POL PR 20:00 FT LKS Lodz 1-4 Arka Gdynia 0 - 2
SAPL D1 20:00 FT Stellenbosch FC 2-2 Black Leopards 1 - 0
ITA D1 20:00 FT Udinese 0-1 Brescia 0 - 0
AFAYC 20:00 FT Bhutan U16(N) 0-3 Bangladesh U16 0 - 1
SWE WD1 20:00 FT Djurgardens (w) 1-3 Kopparbergs Goteborg (w) 0 - 1
EGY D1 20:00 FT Tala'ea EI-Gaish 0-1 El Mokawloon El Arab 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Livorno 2-1 Pordenone Calcio SSD 1 - 0
EST D1 20:00 FT Levadia Tallinn 1-0 Trans Narva 1 - 0
INT FRL 20:00 FT Burundi U20 3-3 South Sudan U20 1 - 2
SAPL D1 20:00 FT Polokwane City FC 3-1 Supersport United 1 - 0
GER U19 20:00 FT Alemannia Aachen U19 0-2 Arminia Bielefeld U19 0 - 2
SWE WD1 20:00 FT IF Limhamn Bunkeflo (w) 2-2 Kristianstads DFF (w) 1 - 1
ITA C1 20:00 FT Azy based nano Bo 0-1 SudTirol 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Empoli 1-0 Cittadella 1 - 0
ITA D2 20:00 FT Benevento 1-0 Cosenza Calcio 1914 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 FT Nykopings BIS 3-1 Rynninge IK 1 - 1
DEN D2 20:00 FT Skovshoved 1-2 FA 2000 1 - 2
SAPL D1 20:00 FT Chippa United 0-0 Bloemfontein Celtic 0 - 0
ITA C1 20:00 FT Pro Vercelli 1-2 Gozzano 1 - 1
ITA D2 20:00 FT Pescara 1-1 ACD Virtus Entella 0 - 1
THA D1 20:00 FT Samut Sakhon 3-2 Rayong FC 1 - 1
ITA D2 20:00 FT Spezia 2-2 Perugia 2 - 1
SWE D1 SN 20:00 FT Karlstad BK 1-0 IF Sylvia 0 - 0
THA PR 20:00 FT Bangkok United FC 1-1 Chiangrai United 0 - 1
FRA D2 20:00 FT Caen 0-2 Lens 0 - 1
ITA D2 20:00 FT Juve Stabia 1-5 Ascoli 0 - 0
UZB D1 20:00 FT Metallurg Bekobod 1-2 Pakhtakor 0 - 1
TUR D2 20:30 FT Altay Spor Kulubu 0-0 Keciorengucu 0 - 0
GER D1 20:30 FT SC Freiburg 1-1 Augsburg 1 - 1
NOR AL 20:30 FT Kongsvinger 1-2 Ullensaker/Kisa IL 1 - 0
WAL PR 20:30 FT Carmarthen 2-6 The New Saints 2 - 2
GER D1 20:30 FT Hertha Berlin 2-1 SC Paderborn 07 1 - 0
AZE D1 20:30 FT Standard Sumgayit 1-0 Sabah FK 1 - 0
GER D1 20:30 FT Bayer Leverkusen 2-0 Union Berlin 2 - 0
INT CF 20:30 FT Lyon (w)(N) 1-1 Paris Saint Germain (w) 1 - 1
WAL PR 20:30 FT Bala Town 1-2 UWIC Inter Cardiff 0 - 0
GER D1 20:30 FT Bayern Munchen 4-0 FC Koln 1 - 0
TUR D2 20:30 FT Osmanlispor FC 2-1 Altinordu 1 - 0
WAL PR 20:30 FT Pen-y-Bont FC 3-1 Airbus UK Broughton 1 - 0
QAT D1 20:50 FT Al Rayyan(N) 2-0 Al Khor SC 0 - 0
SCO CH 21:00 FT Alloa Athletic 1-4 Ayr United 0 - 4
ENG L2 21:00 FT Grimsby Town 1-0 Macclesfield Town 0 - 0
SER D1 21:00 FT Indjija 0-1 Radnicki Nis 0 - 1
ENG Conf 21:00 FT Chorley FC 1-1 Woking 1 - 1
ENG L1 21:00 FT Fleetwood Town 2-1 Rochdale 1 - 1
AFAYC 21:00 FT Kyrgyzstan U16 1-2 United Arab Emirates U16 0 - 2
SCO L2 21:00 FT Stenhousemuir 1-0 Brechin City 0 - 0
SPA D2 21:00 FT Cadiz 0-0 Deportivo La Coruna 0 - 0
SCO L1 21:00 FT Stranraer 0-3 Falkirk 0 - 1
NIR D1 21:00 FT Larne FC 0-0 Dungannon Swifts 0 - 0
ENG LCH 21:00 FT Brentford 0-0 Stoke City 0 - 0
ENG FAC 21:00 FT Chester FC 1-1 Altrincham 1 - 0
ENG L2 21:00 FT Cambridge United 0-1 Swindon Town 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Wycombe Wanderers 1-0 Portsmouth 0 - 0
SCO CH 21:00 FT Partick Thistle 0-3 Dunfermline Athletic 0 - 2
SPA WD1 21:00 FT Barcelona (w) 6-1 Atletico de Madrid w 4 - 1
ENG Conf 21:00 FT Maidenhead United 1-1 Harrogate Town 1 - 1
SCO PR 21:00 FT Livingston 0-2 Aberdeen 0 - 1
ENG LCH 21:00 FT Sheffield Wednesday 1-1 Fulham 0 - 1
SWE D1 SN 21:00 FT Torns IF 1-1 Eskilsminne IF 0 - 0
ICE D1 21:00 FT Thor Akureyri 0-0 Magni 0 - 0
ENG L2 21:00 FT Colchester United 2-1 Leyton Orient 2 - 1
ENG L2 21:00 FT Northampton Town 2-2 Crawley Town 1 - 0
ENG Conf 21:00 FT Bromley 2-1 Notts County 1 - 1
ENG FAC 21:00 FT Weston Super Mare 2-1 Merthyr Town 2 - 0
ENG L1 21:00 FT Rotherham United 0-0 Shrewsbury Town 0 - 0
SCO L2 21:00 FT Queen's Park 0-3 Cowdenbeath 0 - 0
SCO L1 21:00 FT Peterhead 1-1 Clyde 1 - 1
NIR D1 21:00 FT Glentoran FC 2-1 Warrenpoint Town 1 - 0
ENG LCH 21:00 FT Millwall 1-2 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0
FIN D2 21:00 FT AC Kajaani 1-2 Ekenas IF Fotboll 0 - 0
ENG L2 21:00 FT Crewe Alexandra 4-1 Salford City 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Gillingham 0-1 Ipswich Town 0 - 1
SCO CH 21:00 FT Greenock Morton 1-0 Dundee 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Rende 1-1 Teramo 0 - 1
ENG Conf 21:00 FT Hartlepool United 0-2 Dover Athletic 0 - 1
BRA D1 21:00 FT Botafogo RJ 1-2 Sao Paulo 1 - 1
ENG L1 21:00 FT Milton Keynes Dons 0-1 Southend United 0 - 1
ENG LCH 21:00 FT Wigan Athletic 2-0 Charlton Athletic 1 - 0
SWE D1 SN 21:00 FT Assyriska Turab IK JKP 2-1 Utsiktens BK 0 - 0
NOR D2 21:00 FT Fram Larvik 4-0 Oppsal 1 - 0
ICE D1 21:00 FT Vikingur Olafsvik 4-2 UMF Njardvik 3 - 0
ENG L2 21:00 FT Port Vale 2-2 Mansfield Town 1 - 1
ENG Conf 21:00 FT Boreham Wood 4-0 Stockport County 3 - 0
ENG FAC 21:00 FT Tonbridge Angels 1-2 Eastbourne Borough 1 - 0
ENG L2 21:00 FT Oldham Athletic 3-1 Morecambe 1 - 0
ENG L1 21:00 FT AFC Wimbledon 1-3 Bristol Rovers 1 - 1
SCO L2 21:00 FT Elgin City 0-2 Cove Rangers 0 - 1
SCO L1 21:00 FT Forfar Athletic 2-0 Montrose 1 - 0
NIR D1 21:00 FT Glenavon Lurgan 3-1 Ballymena United 1 - 1
ENG Conf 21:00 FT Torquay United 0-0 Dagenham Redbridge 0 - 0
ENG LCH 21:00 FT Nottingham Forest 1-0 Barnsley 0 - 0
RUS D1 21:00 FT Torpedo moskva 2-1 Tom Tomsk 1 - 0
ENG PR 21:00 FT Everton 0-2 Sheffield United 0 - 1
ICE D1 21:00 FT Keflavik 1-0 Fjolnir 1 - 0
ENG L2 21:00 FT Bradford City 3-1 Carlisle United 2 - 1
ENG L1 21:00 FT Bolton Wanderers 1-1 Sunderland A.F.C 0 - 0
SCO CH 21:00 FT Inverness 2-0 Queen of South 2 - 0
SPA D1 21:00 FT Levante 0-0 Eibar 0 - 0
ENG Conf 21:00 FT Halifax Town 4-2 Barnet 2 - 2
ENG L1 21:00 FT Lincoln City 0-6 Oxford United 0 - 2
ENG LCH 21:00 FT Cardiff City 1-0 Middlesbrough 1 - 0
NOR D2 21:00 FT Baerum SK 1-0 Elverum 0 - 0
ICE D1 21:00 FT Leiknir Reykjavik 2-1 Fram Reykjavik 1 - 1
ENG LCH 21:00 FT Reading 1-2 Blackburn Rovers 0 - 1
GER Reg 21:00 FT SSV Jeddeloh 3-0 HSC Hannover 1 - 0
ENG Conf 21:00 FT Aldershot Town 1-0 Wrexham 0 - 0
ENG FAC 21:00 FT Alfreton Town 1-1 Kings Lynn 1 - 1
ENG L2 21:00 FT Forest Green Rovers 0-0 Stevenage Borough 0 - 0
ENG L1 21:00 FT Tranmere Rovers 2-1 Burton Albion 0 - 0
SCO L2 21:00 FT Annan Athletic 0-0 Stirling Albion 0 - 0
SCO L1 21:00 FT East Fife 2-2 Dumbarton 0 - 1
BRA D2 21:00 FT Guarani SP 1-0 Parana PR 0 - 0
NIR D1 21:00 FT Coleraine 4-2 Crusaders 2 - 1
SWE D1 21:00 FT IFK Norrkoping FK 3-0 Orebro 2 - 0
SWE D2 21:00 FT Jonkopings Sodra IF 0-2 Norrby IF 0 - 1
ENG Conf 21:00 FT Sutton United 4-0 Chesterfield 2 - 0
SCO PR 21:00 FT Saint Mirren 0-0 Hamilton Academical 0 - 0
SPA FDH 21:00 FT Vaidepenas Futsal 2-2 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 2 - 2
ENG LCH 21:00 FT Birmingham City 0-1 Preston North End 0 - 1
RUS D1 21:00 FT Mordovya Saransk 1-0 Tekstilshchik Ivanovo 1 - 0
ENG PR 21:00 FT Manchester City 8-0 Watford 5 - 0
ICE D1 21:00 FT Throttur Reykjavik 0-0 Afturelding 0 - 0
ENG L2 21:00 FT Walsall 1-0 Scunthorpe United 0 - 0
SCO CH 21:00 FT Dundee United 2-1 Arbroath 0 - 0
ENG Conf 21:00 FT Ebbsfleet United 0-3 Barrow 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Doncaster Rovers 2-0 Peterborough United 2 - 0
NOR D2 21:00 FT Levanger FK 2-0 Nardo FK 2 - 0
ENG LCH 21:00 FT Luton Town 0-3 Hull City 0 - 0
ENG FAC 21:00 FT Curzon Ashton FC 4-4 Blyth Spartans 2 - 1
ENG L2 21:00 FT Newport County 1-1 Exeter City 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Accrington Stanley 1-1 Blackpool 1 - 0
SCO L2 21:00 FT Albion Rovers 1-3 Edinburgh City 0 - 2
SCO L1 21:00 FT Airdrie United 0-1 Raith Rovers 0 - 0
NIR D1 21:00 FT Cliftonville 1-0 Institute FC 1 - 0
SWE D1 21:00 FT Kalmar 1-1 Hacken 1 - 0
SWE D2 21:00 FT Dalkurd FF 2-1 Osters IF 1 - 0
ENG Conf 21:00 FT Solihull Moors 0-1 Yeovil Town 0 - 0
SCO PR 21:00 FT Motherwell 1-2 Ross County 0 - 0
ENG LCH 21:00 FT Bristol City 0-0 Swansea City 0 - 0
RUS D1 21:00 FT FK Chayka K-SR 1-1 FK Krasnodar II 1 - 0
UKR D1 21:00 FT Zorya 0-0 FC Mariupol 0 - 0
ENG PR 21:00 FT Burnley 2-0 Norwich City 2 - 0
ICE D1 21:00 FT Grotta Seltjarnarnes 4-0 Haukar Hafnarfjordur 1 - 0
ENG L2 21:00 FT Plymouth Argyle 0-2 Cheltenham Town 0 - 1
GRE D1 21:15 FT Volos NFC 1-0 OFI Crete 0 - 0
SPA D3 21:30 FT Osasuna B 4-2 Real Union Irun 3 - 0
CZE D1 21:30 FT Synot Slovacko 1-1 Teplice 1 - 1
BUL D1 21:30 FT Botev Vratsa 0-0 FC Dunav Ruse 0 - 0
CZE D1 21:30 FT Marila Pribram 0-2 MFK Karvina 0 - 1
CRO D1 21:30 FT Slaven Koprivnica 2-0 HNK Gorica 1 - 0
CZE D2 21:30 FT SK Slovan Varnsdorf 1-2 Pardubice 1 - 1
CZE D1 21:30 FT Opava 1-1 Slovan Liberec 0 - 0
CZE D2 21:30 FT Lisen 3-0 SK Prostejov 1 - 0
TUR D1 21:30 FT Kayserispor 1-1 Denizlispor 1 - 0
ROM D1 21:30 FT Sepsi 3-0 AFC Hermannstadt 2 - 0
POR D2 22:00 FT Viseu 1-0 SC Farense 0 - 0
AUT D1 22:00 FT Trenkwalder Admira Wacker 1-1 St.Polten 1 - 0
RUS D1 22:00 FT Baltika Kaliningrad 2-1 Rotor Volgograd 0 - 0
MAR D1 22:00 FT MCO Mouloudia Oujda 2-1 Union Touarga Sport Rabat 1 - 1
CYP D1 22:00 FT Omonia Nicosia FC 1-0 Apollon Limassol FC 0 - 0
POR D2 22:00 FT Nacional da Madeira 2-1 Penafiel 1 - 1
RUS D1 22:00 FT Torpedo Armavir 0-0 Luch Energiya 0 - 0
CZE D2 22:00 FT Hradec Kralove 1-0 Vysehrad 1 - 0
FIN D1 22:00 FT HIFK 2-0 SJK Seinajoen 2 - 0
SVK D1 22:00 FT Dunajska Streda 0-1 MFK Ruzomberok 0 - 1
SUI D1 22:00 FT Stade Ouchy 3-0 Chiasso 2 - 0
POR D2 22:00 FT GD Chaves 2-3 SC Covilha 1 - 1
POL D1 22:00 FT Stal Mielec 1-0 GKS Belchatow 1 - 0
ISR D1 22:00 FT Maccabi Netanya 2-2 Hapoel Kfar Saba 0 - 0
AUT D1 22:00 FT WSG Wattens 0-2 Rapid Wien 0 - 0
RUS D1 22:00 FT Fakel 0-3 Khimki 0 - 2
SPA D3 22:00 FT Villarreal B 0-1 Barcelona B 0 - 0
AUT D1 22:00 FT Mattersburg 3-3 Sturm Graz 1 - 2
RUS D1 22:00 FT Chertanovo Moscow 0-1 Shinnik Yaroslavl 0 - 1
BLR D1 22:00 FT Neman Grodno 1-0 Dnepr Mogilev 0 - 0
SPA WD1 22:00 FT Madrid CFF (w) 2-1 RCD Espanyol (w) 1 - 1
BEL D2 22:00 FT Excelsior Virton 3-0 KFCO Wilrijk 1 - 0
KSA PR 22:15 FT Al-Ettifaq 0-1 Al-Faisaly Harmah 0 - 0
KSA PR 22:20 FT Al-Fateh 0-2 Al Ahli Jeddah 0 - 2
EGY D1 22:30 FT El Gounah 0-1 Ismaily 0 - 1
ITA C1 22:30 FT Carpi 2-1 Rimini 2 - 1
FRA D1 22:30 FT Marseille 1-1 Montpellier 0 - 1
POL PR 22:30 FT Lechia Gdansk 2-0 Korona Kielce 1 - 0
AZE D1 22:45 FT Sabail 1-1 FK Gilan Gabala 0 - 1
SAPL D1 22:59 FT Mamelodi Sundowns 2-1 Maritzburg United 1 - 0
ITA D1 22:59 FT Juventus 2-1 Verona 1 - 1
POL D1 22:59 FT Chrobry Glogow 3-2 Odra Opole 2 - 0
ARG B M 22:59 FT San Telmo 2-1 Sacachispas 0 - 0
SER D1 22:59 FT FK Rad Beograd 0-1 Radnik Surdulica 0 - 0
SUI D1 22:59 FT Winterthur 0-3 FC Wil 1900 0 - 1
POL D1 22:59 FT Chojniczanka Chojnice 1-3 Radomiak Radom 1 - 3
ITA D2 22:59 FT Chievo 2-2 Pisa 0 - 1
ISR D1 22:59 FT Sectzya Nes Ziona 0-1 Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 1
RUS PR 22:59 FT Zenit St. Petersburg 5-0 Rubin Kazan 0 - 0
SER D1 22:59 FT FK Napredak Krusevac 1-3 Backa Topola 0 - 2
NOR D1 22:59 FT Brann 0-0 Haugesund 0 - 0
SWE D1 22:59 FT IFK Goteborg 2-1 IK Sirius FK 2 - 0
SPA FDH 22:59 FT Inter Movistar Futsal 1-0 Palma Futsal 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Union Langreo 0-0 Getafe B 0 - 0
BEL D1 22:59 FT Charleroi 0-3 Sint-Truidense 0 - 1
RUS PR 22:59 FT Spartak Tambov 2-1 Rostov FK 1 - 1
SER D1 22:59 FT FK Spartak Zlatibor Voda 1-0 Habitpharm Javor 0 - 0
TUR D2 22:59 FT Adana Demirspor 4-1 Bursaspor 3 - 0
QAT D1 22:59 FT Al-Wakra(N) 2-4 Al Duhail 1 - 2
SPA D2 22:59 FT Real Zaragoza 0-0 CD Lugo 0 - 0
SER D1 22:59 FT Cukaricki Stankom 1-0 Mladost Lucani 0 - 0
POL D1 22:59 FT Zaglebie Sosnowiec 2-4 GKS Jastrzebie 0 - 3
SLO D1 22:59 FT NK Aluminij 3-0 Tabor Sezana 2 - 0
ARG D2 23:05 FT Temperley 1-2 Estudiantes de Caseros 0 - 1
ARG D1 23:15 FT Estudiantes La Plata 1-0 Patronato Parana 1 - 0
ENG Conf 23:20 FT AFC Fylde 3-1 Eastleigh 1 - 0
FRA D4 23:30 FT Gobelins 4-0 Stade Briochin 3 - 0
SPA FDH 23:30 FT Catgas Energia Futsal 3-3 Peinsa F.S. Cartagena Futsal 1 - 1
ENG PR 23:30 FT Newcastle United 0-0 Brighton Hove Albion 0 - 0
SPA D3 23:30 FT UCAM Murcia 2-1 Granada CF B 1 - 1
SPA D1 23:30 FT Atletico Madrid 0-0 Celta Vigo 0 - 0
HOL D1 23:30 FT Sparta Rotterdam 4-0 RKC Waalwijk 2 - 0
GRE D1 23:30 FT Asteras Tripolis 2-1 Atromitos Athens 2 - 0
GER D1 23:30 FT Werder Bremen 0-3 RB Leipzig 0 - 2
ITA C1 23:30 FT Ravenna 1-0 Imolese 0 - 0
KUW D1 23:35 FT Al-Qadsia SC 2-0 Al-Arabi Club (KUW) 1 - 0