ZQSCORE GOAL

Liga Top

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 29-02-2020
UKR D1 00:00 FT Dnipro-1 3 - 1 Dynamo Kyiv 0 - 1
UEFA EL 00:00 FT Red Bull Salzburg 2 - 2 Eintracht Frankfurt 1 - 1
INT CF 00:00 FT Rosenborg B 6 - 2 Byasen Toppfot 3 - 1
CZE D1 00:00 FT Dynamo Ceske Budejovice 0 - 2 Banik Ostrava 0-1
FRA D3 00:00 FT Pau FC 2 - 0 USL Dunkerque 1 - 0
DEN D1 00:00 FT Viborg 1 - 1 Hvidovre IF 1 - 0
POL PR 00:00 FT Rakow Czestochowa 2 - 0 Piast Gliwice 1 - 0
ICE FBC W 00:00 FT IBV Vestmannaeyjar (w) 4 - 1 IA Akranes (w) 0 - 0
TUR D1 00:00 FT Alanyaspor 1 - 2 Besiktas JK 1 - 0
GER RegNE 00:00 FT Hertha BSC Berlin Youth 4 - 7 Berliner FC Dynamo 2 - 2
SPA LU19 00:00 FT Dos Hermanas U19 0 - 2 Cordoba U19 0 - 1
PRL RT 00:00 FT UTC Cajamarca Reserves 1 - 6 FBC Melgar Reserves 1 - 2
FRA D4A 00:00 FT Schiltigheim 1 - 0 Epinal 0 - 0
AUS L 00:00 FT SV Schwechat 2 - 1 SV Gerasdorf Stammer 1 - 0
KSA PR 00:10 FT Al-Feiha 3 - 1 Al Raed 1 - 1
GER D2 00:30 FT Karlsruher SC 0 - 1 Nurnberg 0 - 0
GER D2 00:30 FT Jahn Regensburg 1 - 2 Dynamo Dresden 0 - 0
INT CF 00:30 FT Notodden FK 1 - 1 Pors Grenland 0-0
GER D3 01:00 FT Unterhaching 0 - 1 Bayern Munchen (Youth) 0 - 1
SAPL D1 01:00 FT Maritzburg United 3 - 0 Stellenbosch FC 1 - 0
DEN SASL 01:00 FT Aarhus AGF 0 - 0 Hobro 0 - 0
MAL D2 01:00 FT St. Andrews 0 - 1 Zebbug Rangers 0 - 0
INT CF 01:00 FT Fredrikstad 1 - 0 Ljungskile 0 - 0
INT CF 01:00 FT Vaxjo (W) 0 - 1 IFK Kalmar (w) 0 - 0
INT CF 01:00 FT Mora pine korneuburg 2 - 3 SC Retz 1 - 2
CRO D1 01:00 FT HNK Gorica 3 - 0 Istra 1961 Pula 0-0
ALB D1 01:00 FT KF Tirana 5 - 1 Partizani Tirana 2 - 1
AUS D3E 01:00 FT Rapid Vienna (Youth) 0 - 0 Traiskirchen 0 - 0
GER U19N 01:00 FT Hannover 96 U19 1 - 1 VfL Wolfsburg U19 0 - 0
GER RegS 01:00 FT Saarbrucken 4 - 0 TSG Balingen 1 - 0
GER RegN 01:00 FT ETSV Weiche Flensburg 1 - 1 Werder Bremen (Youth) 1 - 0
GER OBW 01:00 FT Nottingen 0 - 2 Neckarsulmer Sport-Union 0 - 0
GER OBW 01:00 FT Bramfelder SV 1 - 3 FC Union Tornesch 1 - 1
BRA SPB 01:00 FT Atibaia 2 - 1 Penapolense 1 - 1
AUT D2 01:10 FT SV Ried 1 - 0 Austria Lustenau 1 - 0
AUT D2 01:10 FT FAC Team Fur Wien 3 - 3 SV Horn 2 - 0
AUT D2 01:10 FT Austria Wien (Youth) 3 - 0 SKU Amstetten 1 - 0
AUT D2 01:10 FT SK Vorwarts Steyr 0 - 0 FC Superfund Pasching 0 - 0
GER WD1 01:15 FT Turbine Potsdam (w) 1 - 0 SG Essen-Schonebeck (w) 0 - 0
ICE LCB 01:30 FT Haukar Hafnarfjordur 2 - 4 KV Vesturbaer 2 - 2
INT CF 01:30 FT Akropolis IF 3 - 0 Taby 1 - 0
BEL U21B 01:30 FT AS Eupen U21 2 - 1 Kortrijk U21 1 - 0
AUS D3E 01:30 FT Andelsbuch 0 - 1 SV Mattersburg Amateure 0 - 0
AUS D3E 01:30 FT ASK Ebreichsdorf 0 - 0 Team Wiener Linien 0 - 0
AUS D3E 01:30 FT FC Magna Wiener Neustadt 0 - 0 Wiener SC 0 - 0
GER RegW 01:30 FT Rot-Weiss Essen 3 - 1 SV Lippstadt 0 - 1
GER RegNE 01:30 FT FC Lokomotive Leipzig 4 - 2 ZFC Meuselwitz 1 - 1
ROM D1RG 01:30 FT Dinamo Bucuresti 0 - 1 FC Clinceni 0 - 0
GER OBW 01:30 FT SC Victoria Hamburg 1 - 0 FC Teutonia 05 0 - 0
GHA D1 02:00 FT Asante Kotoko FC(N) 3 - 1 Bechem United 2 - 1
HOL D1 02:00 FT Willem II 3 - 1 Groningen 2 - 0
ENG YFAC 02:00 FT Manchester United U18 2 - 1 Wigan Athletic U18 1 - 1
ICE LCB 02:00 FT Alftanes 3 - 1 Reynir Sandgerdi 1 - 1
INT CF 02:00 FT San Antonio 1 - 3 Rio Grande Valley 1 - 1
BRA RJ 02:00 FT Bangu 1 - 0 Portuguesa RJ 1 - 0
FRA D3 02:00 FT Avranches 3 - 2 Quevilly 1 - 1
FRA D3 02:00 FT Bastia CA 0 - 1 Lyon Duchere 0 - 1
FRA D3 02:00 FT Boulogne 4 - 1 Ajaccio Gfco 2 - 0
FRA D3 02:00 FT Concarneau 2 - 1 Avenir Sportif Beziers 1 - 1
FRA D3 02:00 FT Creteil 0 - 0 Red Star FC 93 0 - 0
FRA D3 02:00 FT Stade Lavallois MFC 3 - 0 Toulon 1 - 0
FRA D3 02:00 FT Le Puy Foot 43 Auvergne 2 - 6 Cholet So 2 - 3
FRA D3 02:00 FT Villefranche 1 - 2 Bourg Peronnas 0 - 1
HOL D2 02:00 FT Almere City FC 2 - 0 Helmond Sport 1 - 0
HOL D2 02:00 FT SC Cambuur 4 - 2 Jong PSV Eindhoven (Youth) 1 - 1
HOL D2 02:00 FT FC Eindhoven 3 - 1 Excelsior SBV 1 - 0
HOL D2 02:00 FT Volendam 2 - 2 Go Ahead Eagles 1 - 2
HOL D2 02:00 FT De Graafschap 5 - 1 AZ Alkmaar (Youth) 4 - 0
HOL D2 02:00 FT Jong Ajax (Youth) 2 - 2 SC Telstar 2 - 0
HOL D2 02:00 FT MVV Maastricht 2 - 3 Den Bosch 0-0
HOL D2 02:00 FT NEC Nijmegen 1 - 1 NAC Breda 0 - 0
HOL D2 02:00 FT FC Oss 2 - 1 FC Utrecht (Youth) 1 - 0
HOL D2 02:00 FT Roda JC 5 - 0 Dordrecht 2 - 0
ICE LC 02:00 FT Leiknir F 2 - 1 Afturelding 1 - 0
ICE LC 02:00 FT Vikingur Reykjavik 2 - 0 Fylkir 2 - 0
FRA D2 02:00 FT Sochaux 1 - 1 Rodez Aveyron 0 - 0
FRA D2 02:00 FT Le Mans 2 - 1 Guingamp 1 - 0
FRA D2 02:00 FT Caen 2 - 0 Grenoble 2 - 0
FRA D2 02:00 FT AJ Auxerre 3 - 1 Chamois Niortais 1 - 0
FRA D2 02:00 FT Chateauroux 0 - 3 Le Havre 0 - 2
FRA D2 02:00 FT Nancy 1 - 2 Clermont 0-0
FRA D2 02:00 FT Orleans US 45 0 - 2 Troyes 0 - 1
FRA D2 02:00 FT Valenciennes 0 - 0 Ajaccio 0 - 0
CAF CL 02:00 FT Raja Casablanca Atlhletic 2 - 0 TP Mazembe Englebert 1 - 0
ENG PU23A 02:00 FT Arsenal U23 2 - 4 Manchester City U23 1 - 1
ENG PU23B 02:00 FT Middlesbrough U23 0 - 2 Newcastle U23 0 - 0
Spain D4 02:00 FT Melilla CD 0 - 0 Velez CF 0 - 0
GER OBW 02:00 FT FC Suderelbe 0 - 2 SV Curslack Neuengamme 0 - 0
MAU D1 02:05 FT ASC Snim 0 - 2 F.C. Nouadhibou 0 - 1
INT CF 02:15 FT TUS Heiligenkreuz 4 - 1 TuS Rein 2 - 0
ICE LC 02:15 FT Breidablik 7 - 1 Akranes 3 - 0
ICE WLC 02:15 FT Stjarnan (w) 1 - 0 Valur (w) 0 - 0
VEN D1 02:30 FT Gran Valencia FC 1 - 2 Mineros de Guayana 1 - 2
SPA FDH 02:30 FT Xota Navarra Futsal 4 - 3 EiPozo Murcia Turistica Futsal 1-2
SPA FDH 02:30 FT Palma Futsal 3 - 2 Paruro five foot 1 - 0
BEL D1 02:30 FT Sint-Truidense 0 - 3 Mechelen 0 - 0
BPL (W) 02:30 FT KAA Gent Ladies (w) 5 - 0 Oud Heverlee Leuven (w) 1 - 0
BEL D2 02:30 FT Lokeren 0 - 2 KFCO Wilrijk 0 - 1
BEL D2 02:30 FT KVSK Lommel 0 - 0 Roeselare 0 - 0
BEL D2 02:30 FT Saint Gilloise 3 - 1 Westerlo 0 - 0
BEL D2 02:30 FT Excelsior Virton 4 - 1 Oud Heverlee 2 - 0
POL PR 02:30 FT Jagiellonia Bialystok 1 - 1 Lech Poznan 1 - 0
GER D1 02:30 FT Fortuna Dusseldorf 3 - 3 Hertha Berlin 3 - 0
Spain D4 02:30 FT CD Ardoi Draw 1 - 4 Valle de Egues 0 - 2
GIB PD 02:30 FT Lynx FC 1 - 3 FC Lincoln 0 - 2
FRA D1 02:45 FT Nimes 2 - 3 Marseille 1-2
SPA FDH 02:45 FT Levante Futsal 5 - 4 Vaidepenas Futsal 2 - 1
IRE PR 02:45 FT Shamrock Rovers 3 - 2 Dundalk 1 - 1
IRE PR 02:45 FT Derry City 2 - 0 Bohemians 0-0
IRE PR 02:45 FT Cork City 1 - 0 Finn Harps 0 - 0
IRE PR 02:45 FT Shelbourne 1 - 0 St. Patricks Athletic 1 - 0
WALC 02:45 FT Caernarfon 4 - 0 Newi Cefn Druids 1 - 0
IRE D1 02:45 FT UC Dublin 1 - 0 Cobh Ramblers 0 - 0
IRE D1 02:45 FT Athlone Town 1 - 3 Cabinteely FC 0 - 1
IRE D1 02:45 FT Drogheda United 0 - 1 Longford Town 0 - 1
IRE D1 02:45 FT Bray Wanderers 2 - 0 Wexford (Youth) 1 - 0
SCOFAC 02:45 FT Hibernian 5 - 2 Inverness 1 - 0
ENG L1 02:45 FT Portsmouth 3 - 0 Rochdale 1-0
NIR CUP 02:45 FT Larne FC 2 - 3 Coleraine 1 - 0
NIR CH 02:45 FT Portadown 0 - 2 Ballyclare Comrades 0 - 2
SCO LL 02:45 FT BSC Glasgow 3 - 1 Cumbernauld Colts 1 - 1
SPA D1 03:00 FT Real Sociedad 1 - 0 Real Valladolid 0 - 0
SPA D2 03:00 FT Las Palmas 1 - 1 Malaga 0 - 0
ITA D2 03:00 FT ACD Virtus Entella 1 - 2 Crotone 0-1
PER D1 03:00 FT UTC Cajamarca 1 - 1 FBC Melgar 1 - 1
ENG PR 03:00 FT Norwich City 1 - 0 Leicester City 0 - 0
ACT M 03:00 FT Deportivo Laferrere 1 - 1 Sportivo Dock Sud 0 - 0
SPA LU19 03:00 FT CD Ofra U19 0 - 1 Tenerife U19 0 - 1
ARG D2B 03:05 FT Defensores de Belgrano 0 - 2 All Boys 0-2
POR D1 03:30 FT Portimonense 0 - 0 Vitoria Setubal 0 - 0
Spain D4 04:00 FT Union Viera 0 - 2 UD San Fernando 0 - 1
ARG TB 04:00 FT Velez de San Ramon 6 - 0 Club Atletico El Quemado 4 - 0
CHI D1 04:30 FT Union La Calera 1 - 1 Univ Catolica 1 - 1
ECU D1 04:30 FT Delfin SC 0 - 2 Tecnico Universitario 0 - 0
Mex MFW 04:45 FT Cruz Azul (w) 1 - 0 Club Necaxa (w) 0 - 0
ARG D1 05:00 FT Racing Club 1 - 1 Newells Old Boys 1 - 0
BRA RJ 05:00 FT Volta Redonda 1 - 0 Macae 0 - 0
TRI PL 05:00 FT San Juan Jabloteh 0 - 2 La Horquetta Rangers FC 0 - 0
Mex MFW 05:00 FT Queretaro (w) 0 - 0 Unam Pumas (w) 0 - 0
BRA SP 05:15 FT Guarani SP 0 - 0 Ah so Santa SP 0 - 0
ARG D2B 05:25 FT Club Atletico Tigre 3 - 1 Gimnasia Jujuy 2 - 0
VEN D1 06:00 FT Caracas FC 1 - 1 Academia Puerto Cabello 0 - 1
PAR D1 06:00 FT Guay Leena 3 - 2 Libertad 2 - 1
MEX D2(c) 06:00 FT CF Atlante 0 - 0 Venados FC 0 - 0
BRA SPC2 06:00 FT Barretos SP 3 - 1 Batatais 2 - 0
BRA SPC2 06:00 FT Linense(BRA) 0 - 1 Desportivo Brasil SP 0 - 1
MEX U20 06:45 FT Club Tijuana U20 3 - 1 Puebla U20 2 - 0
NZFC 07:00 FT Hawke's Bay United 3 - 4 Southern United 2 - 0
ECU D1 07:00 FT CD El Nacional 0 - 3 Liga Dep. Universitaria Quito 0 - 2
TRI PL 07:00 FT Williams Connection 3 - 1 National Defense Forces 2 - 1
TRI PL 07:00 FT Caledonia AIA 3 - 1 Cunupia FC 2 - 1
ARG D1 07:10 FT Colon de Santa Fe 0 - 4 Boca Juniors 0 - 0
INT CF 07:10 FT Tormenta FC 1 - 1 Charleston Battery 1 - 1
BRA SP 07:30 FT Bragantino 2 - 1 Ituano SP 2 - 1
CON CSA 07:30 FT Audax Italiano(N) 3 - 0 Real Atletico Garcilaso 2 - 0
CON CSA 07:30 FT Fortaleza 2 - 1 Independiente 1 - 0
BRA CUP 07:30 FT Ponte Preta 0 - 0 Vila Nova 0 - 0
BOL D1(a) 07:30 FT The Strongest 4 - 0 Royal Pari FC 3 - 0
BOL D1(a) 07:30 FT Blooming 2 - 1 Nacional Potosi 0 - 1
PakistanYajia 07:30 FT Amazonas FC 4 - 2 Nacional(AM) 2 - 0
COL D2(a) 07:40 FT Atletico FC 0 - 0 Fortaleza F.C 0 - 0
COL D1(a) 07:40 FT Atletico Junior Barranquilla 3 - 2 Jaguares de Cordoba 0 - 1
PER D1 08:00 FT Alianza Lima 1 - 0 Deportivo Municipal 0 - 0
Fiji Cup Women 08:00 FT Tailevu Naitasiri (W) 3 - 0 Navua (W) 1 - 0
MEX D1(c) 08:00 FT Atletico San Luis 0 - 3 FC Juarez 0 - 3
MEX D1(c) 08:00 FT Toluca 2 - 0 Monterrey 0 - 0
MEX D3 08:00 FT Estudiantes Tecos 2 - 7 Atletico Reynosa 1 - 1
ARG TB 08:00 FT Gimnasia yTiro 3 - 0 Redes de la Patria 1 - 0
MEX D3 09:00 FT CD Alacranes de Durango 1 - 2 Coras De Nayarit 0 - 0
MEX D3 09:00 FT Calor de San Pedro 1 - 0 Atletico San Francisco FC 0 - 0
CRC DW1 09:00 FT CS Herediano (W) 0 - 0 Dimas Escazu (w) 0 - 0
CRC DW1 09:00 FT Saprissa (w) 2 - 0 AD Coronado Women 1 - 0
BRA LNA 09:00 FT San Francisco FC 0 - 0 Sporting San Miguelito 0 - 0
FFSA SLR 09:10 FT Adelaide Victory Reserves 0 - 3 White City Woodville Reserve 0 - 3
FFSA SLR 09:15 FT Adelaide Raiders SC Reserve 5 - 5 Campbelltown City Reserve 4 - 4
FFSA SLR 09:15 FT West Adelaide Reserve 1 - 3 Western Strikers Reserves 0 - 0
FFSA SLR 09:15 FT Cumberland United Reserves 6 - 0 North Eastern MetroStars Reserve 3 - 0
INT CF 10:00 FT Orange County Blues FC 0 - 0 Las Vegas Lights 0 - 0
NZFC 10:00 FT Waitakere United 3 - 0 Hamilton Wanderers 2 - 0
CNCF CHL 10:00 FT Los Angeles FC 3 - 0 Club Leon 1 - 0
CNCF CHL 10:00 FT Seattle Sounders 2 - 2 CD Olimpia 1 - 1
MEX D2(c) 10:00 FT CSyD Dorados de Sinaloa 2 - 2 Mineros de Zacatecas 2 - 0
Fiji Cup Women 10:00 FT Rewa FC (w) 3 - 0 Nadi FC (W) 2 - 0
Mex MFW 10:00 FT Juarez FC (w) 0 - 0 Monterrey (w) 0 - 0
MEX D1(c) 10:00 FT Monarcas Morelia 2 - 4 CDSyC Cruz Azul 0 - 2
MEX D2(c) 10:00 FT Alebrijes de Oaxaca 0 - 0 Correcaminos UAT 0 - 0
USA NPSL 10:00 FT LA Force 0 - 2 Detroit City 0 - 1
MEX D1(c) 10:10 FT Club Tijuana 0 - 1 Puebla 0 - 0
Aus VPL U20 11:00 FT Green Gully Cavaliers U20 5 - 2 Avondale FC U20 4 - 1
Aus VPL U20 11:00 FT Heidelberg United U20(N) 0 - 2 Altona Magic U20 0 - 1
AUS SASL 11:30 FT Cumberland United FC 0 - 8 Metrostars SC 0 - 2
FFSA PL 11:30 FT Adelaide Victory 3 - 0 White City Woodville 1 - 0
FFSA PL 11:30 FT West Adelaide SC 2 - 1 Western Strikers SC 1 - 0
HKEC 12:00 FT Eastern A.A Football Team 3 - 0 Sun Pegasus 1 - 0
WAUS U20 12:00 FT North Shore Mariners U20 1 - 4 APIA Leichhardt Tigers U20 0 - 2
Fiji Cup Women 12:30 FT Nadroga FC (W) 3 - 1 Suva FC (w) 1 - 1
IME L1 12:40 FT Kenkre U19 3 - 1 RSF B 2 - 0
Nepal B 13:45 FT Khumaltar Youth Club(N) 3 - 0 Ranipokhari Corner Team 2 - 0
Aus VPL U20 14:20 FT Oakleigh Cannons U20 1 - 1 South Melbourne U20 0 - 1
FFSA SLR 14:30 FT Modbury Jets Reserves 0 - 7 Para Hills Reserves 0 - 2
FFSA SLR 14:30 FT Sturt Lions Reserves 4 - 0 West Torrens Birkalla B 3 - 0
Fiji Cup Women 14:35 FT Labasa FC (W) 1 - 2 BA FC (W) 0 - 2
IME L1 14:50 FT Desperados 2 - 3 ICL Payyade 1 - 1
INT CF 15:00 FT Thanh Hoa 5 - 1 Phu Dong FC 5 - 0
INT CF 15:00 FT BATE Borisov(N) 2 - 1 FK Aktobe Lento 0 - 0
INT CF 15:00 FT Baltika Kaliningrad 1 - 2 Alania Vladikavkaz 0 - 0
INT CF 15:05 FT NACO 0 - 1 Yarkhok United FC 0 - 1
AUS VPL 15:45 FT Port Melbourne 3 - 0 Eastern Lions SC 0 - 0
AUS D1 16:00 FT Sydney FC 0 - 1 Western Sydney 0 - 0
AUS VPL 16:00 FT Green Gully Cavaliers 0 - 2 Avondale FC 0 - 2
IRN D1 16:00 FT Baderan Tehran FC 2 - 1 Damash Gilan FC 1 - 1
AUS SASL 16:00 FT Adelaide Raiders SC 0 - 0 Campbelltown City SC 0 - 0
MYA D1 16:00 FT Ispe FC 1 - 1 Zwekapin United 1 - 1
A FFA Cup 16:00 FT Grange Thistle SC 5 - 0 North Pine United 2 - 0
RUS YthC 16:00 FT Zenit St.Petersburg Youth 1 - 2 Lokomotiv Moscow Youth 1 - 0
QLD D1 16:00 FT Brisbane Wolves 1 - 2 Rochedale Rovers 1 - 1
ISR CL 16:00 FT Hapoel Bnei Pardes 3 - 1 MS Pardes Hana Karkur 2 - 1
ISR CL 16:00 FT Hapoel Qalansawe 1 - 1 Hapoel Hod HaSharon 1 - 0
MYA D2 16:00 FT University FC 2 - 0 Kachin United FC 0 - 0
Myan U21 16:00 FT Yangon United FC U21 0 - 1 Yadanarbon FC U21 0 - 0
MYA D2 16:00 FT Yaw Myay FC 0 - 6 Mawyawadi FC 0 - 4
AQ U20 L 16:00 FT Redlands United U20 2 - 3 Gold Coast Knights U20 2 - 2
Myan U21 16:00 FT Shan Utd U21 7 - 0 Mawyawadi FC U21 3 - 0
AUS VPL 16:30 FT Oakleigh Cannons 0 - 0 South Melbourne 0 - 0
ISR CL 16:30 FT Hapoel Ironi Gedera 0 - 2 Maccabi Ironi Sderot 0 - 2
AUS SASL 16:45 FT Croydon Kings 1 - 1 Adelaide United FC (Youth) 0 - 0
AUS SASL 16:45 FT Modbury Jets 2 - 1 Para Hills Knlghts SC 0 - 1
FFSA PL 16:45 FT Sturt Lions 3 - 0 West Bay 2 - 0
ARM D2 17:00 FT Ararat Yerevan II 1 - 2 BKMA 0 - 1
ARM D2 17:00 FT Ararat-Armenia B 6 - 0 FC Torpedo Yerevan 4 - 0
ARM D2 17:00 FT Rail Locomotive 0 - 0 FK Van 0 - 0
ARM D2 17:00 FT Pyunik B 3 - 3 Alashkert B Martuni 0 - 2
ARM D2 17:00 FT Shirak Gjumri B 2 - 1 FC West Armenia 1 - 1
UKR U21 17:00 FT Desna Chernihiv U21 1 - 3 FC Mariupol U21 1 - 1
UKR U21 17:00 FT Lviv U21 4 - 1 PFC Oleksandria U21 1 - 0
CZE U19 17:00 FT Marila Pribram U19 1 - 2 Slavia Praha U19 0 - 1
HUN U19A 17:00 FT Ferencvarosi U19 4 - 2 Vasas U19 2 - 0
INT CF 17:00 FT FK Biolog 1 - 3 FK Zenit Izhevsk 1 - 0
INT CF 17:00 FT Neman Grodno 2 - 1 FK Lida 0 - 0
INT CF 17:00 FT Hutnik Krakow 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 0 - 1
ISR D3N 17:00 FT Hapoel Kafr Kanna 0 - 0 Rubi Shapira 0 - 0
AZE D2 17:00 FT Qaradag Lokbatan 0 - 5 Sabah II 0 - 2
AZE D2 17:00 FT Sabayi II 0 - 0 Qarabag II 0 - 0
AZE D2 17:00 FT Zira FK II 1 - 3 Zaqatala FK 1 - 1
ISR CL 17:00 FT Maccabi Ironi Netivot 6 - 0 Moadon Zeirey Rahat 2 - 0
ISR CL 17:00 FT Ironi Modiin 3 - 0 SC Shicun Hamizrah 1 - 0
ISR CL 17:00 FT Hapoel Mahane Yehuda 4 - 0 Hapoel Kfar Bara 2 - 0
FFSA SL2 17:00 FT Pontian Eagles 1 - 3 Modbury Vista 0 - 2
IRN D1 17:15 FT Navad Urmia 0 - 0 Persepolis Pakdasht 0 - 0
ISR D3S 17:15 FT Hapoel Bikat Hayarden 1 - 3 FC Ironi Or Yehuda 0 - 0
UZB D1 17:30 FT Kuruvchi Kokand Qoqon 3 - 0 Buxoro FK 1 - 0
INT CF 17:30 FT Be Forward Wanderers 0 - 1 Chicken Inn 0 - 1
INT CF 17:30 FT Logan Lightning 2 - 3 Mount Gravatt Hawks 1 - 2
AUS WQSL 17:30 FT Logan Lightning (W) 4 - 2 Souths United SC (w) 1 - 2
ISR CL 17:30 FT Beitar Ramat Gan 2 - 0 Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 0 - 0
ISR D3N 17:45 FT Hapoel Kaukab 0 - 2 Hapoel Iksal 0 - 0
IRN D1 18:00 FT Khooshe Talaee Sana Saveh 1 - 0 Oxin Alborz 1 - 0
IRN D1 18:00 FT Fajr Sepasi 0 - 0 Mes krman 0 - 0
IRN D1 18:00 FT Shahrdari Tabriz 0 - 3 Khouneh Be Khouneh 0 - 2
IRN D1 18:00 FT Mes Rafsanjan 1 - 1 Shahrdary Arak 1 - 0
UKR U21 18:00 FT Kolos Kovalivka U21 0 - 1 Karpaty U21 0 - 1
INT CF 18:00 FT Saturn Moscow 4 - 0 Torpedo Vladimir 0 - 0
RUS YthC 18:00 FT Dinamo Moscow Youth 5 - 2 Spartak Moscow Youth 2 - 1
RUS YthC 18:00 FT CSKA Moscow (R) 5 - 0 FK Ural Youth 3 - 0
ISR D3N 18:00 FT Hapoel Herzliya 0 - 0 Hapoel Migdal HaEmek 0 - 0
ISR D3S 18:00 FT Maccabi Kiryat Gat 0 - 4 Hapoel Holon Yaniv 0 - 1
Spain D4 18:00 FT CD Rota 1 - 1 Puente Genil 0 - 1
Spain D4 18:00 FT Conil CF 2 - 0 Cordoba B 1 - 0
Spain D4 18:00 FT Almeria B 0 - 0 CD El Palo 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Torredonjimeno 3 - 0 Atletico Porcuna CF 1 - 0
SPA LU19 18:00 FT San Felix CF U19 2 - 0 Real Betis U19 1 - 0
Por U23 18:00 FT Vitoria Setubal U23 4 - 0 Belenenses U23 4 - 0
ISR CL 18:00 FT Otzma FC Holon 1 - 6 MS Tseirey Taybe 0 - 2
IRQ D1 18:30 FT Alsinaat Alkahrabaiya 2 - 0 Naft Misan 2 - 0
IND D1 18:30 FT AIFF XI 0 - 2 Chennai City 0 - 0
ISR D3N 18:30 FT Ironi Tiberias 1 - 0 SC Daburiyya Osama 1 - 0
ISR D3S 18:30 FT Maccabi Kabilio Jaffa 1 - 0 Maccabi Shaarayim 1 - 0
ISR D3S 18:30 FT AS Nordia Jerusalem 0 - 0 Hapoel Azor 0 - 0
TUR U19 18:30 FT Alanyaspor U19 1 - 2 Besiktas JK U19 0 - 1
Spain D4 18:30 FT Arcos CF 2 - 1 CD Pozoblanco 2 - 1
ISR CL 18:30 FT FC Beitar Yavne 0 - 0 Beitar Ironi Kiryat Gat 0 - 0
IRN D1 18:45 FT Sepidrood Rasht 2 - 1 Arman Gohar Sirjan 0 - 0
UZB D1 18:45 FT Lokomotiv Tashkent 2 - 1 FK Andijon 2 - 0
ISR D3N 18:45 FT Moadon Sport Tira 3 - 1 Hapoel Ironi Baka El Garbiya 1 - 1
ISR D3S 18:45 FT Hakoah Amidar Ramat Gan FC 0 - 0 Maccabi Herzliya 0 - 0
ISR D3S 18:45 FT Maccabi Yavne 2 - 0 Hapoel Kfar Shalem 0 - 0
IRN D1 19:00 FT Niroye Zamini 0 - 0 Qashqai Shiraz 0 - 0
Kosovo L 19:00 FT De Rita Goni Lane 4 - 1 KF Drenica Skenderaj 3 - 0
INT CF 19:00 FT Oygarden FK 3 - 1 Norrby IF 3 - 1
INT CF 19:00 FT FC Dobrudzha 1 - 1 Chernomorets Balchik 1 - 0
INT CF 19:00 FT Spartak Vladikavkaz 0 - 1 Legion Dynamo 0 - 0
INT CF 19:00 FT Chelyabinsk 2 - 0 Dolgiye Prudy 2 - 0
INT FRL 19:00 FT North Macedonia U19 3 - 4 Georgia U19 2 - 2
IRN PR 19:00 FT Saipa 1 - 2 Sanat-Naft 0 - 1
ENG PU23A 19:00 FT Derby County U23 1 - 4 Brighton U23 1 - 3
NOR U19 19:00 FT Aalesund FKU19 1 - 4 Stabaek U19 0 - 2
Syri D1 19:00 FT Al Ittihad (SYR) 2 - 1 Al Sahel Tartous 1 - 0
Syri D1 19:00 FT Al Nawair 0 - 1 Al-Taleiah 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Al-Wahda Damascus 0 - 1 Teshrin SC 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Hutteen FC 1 - 0 Al-Shorta Damascus 1 - 0
Syri D1 19:00 FT Al futowa 2 - 1 Al Jazeera 0 - 0
ISR D3N 19:00 FT Hapoel Bnei Arrara Ara 1 - 1 Maccabi Tzur Shalom 1 - 0
ARG RESL 19:00 FT CA Aldosivi Reserves 1 - 0 San Lorenzo Reserves 1 - 0
ARG RESL 19:00 FT Central Cordoba SdE Reserves 1 - 2 Banfield Reserves 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT Colon Reserves 2 - 2 Boca Juniors Reserve 0 - 2
ARG RESL 19:00 FT Gimnasia LP Reserves 3 - 1 Atletico Tucuman Reserve 2 - 0
ARG RESL 19:00 FT Huracan Reserves 3 - 1 CA Independiente Reserves 1 - 0
ISR CL 19:00 FT Beitar Kfar Saba Shlomi 4 - 0 Ironi Beit Dagan 2 - 0
ARG RESL 19:00 FT Lanus Reserves 4 - 2 Estudiantes LP Reserves 1 - 2
ARG RESL 19:00 FT CA Patronato Reserves 1 - 1 CA Talleres de Córdoba Reserves 1 - 1
ARG RESL 19:00 FT Racing Club Reserves 1 - 1 Newell's Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT River Plate R 3 - 1 Defensa y Justicia Reserves 2 - 1
ARG RESL 19:00 FT Rosario Central Reserves 3 - 2 Arsenal de Sarandi Reserves 1 - 0
ARG RESL 19:00 FT Velez Sarsfield Reserves 3 - 1 Argentinos Jrs Reserves 1 - 0
ARG RESL 19:15 FT Godoy Cruz Reserves 1 - 0 Union Santa Fe Reserves 0 - 0
ISR D3N 19:15 FT Maccabi Ironi Kiryat Ata 0 - 2 Hapoel Bnei Zalfa 0 - 1
BSL 19:15 FT Wijaya FC 2 - 1 MS PDB 2 - 0
IRN PR 19:30 FT Naft Masjed Soleyman FC 1 - 1 Peykan 0 - 0
KSA D2B 19:35 FT Al Safa(KSA) 2 - 1 Al Kholood 1 - 0
KSA D2B 19:50 FT Al Qaisoma 3 - 0 Al Drae 0 - 0
KSA D2A 19:55 FT Al-Washm 0 - 1 Al Sahel 0 - 0
MAS SL 20:00 FT Johor Darul Takzim 1 - 0 Kedah 1 - 0
BHR D1 20:00 FT Al-Shabbab 1 - 3 East Riffa 0 - 1
GRE D2 20:00 FT Apollon Kalamarias 0 - 3 Apollon Larissas 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Beitar Tel Aviv Ramla 1 - 2 Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Hapoel Ramat Gan 1 - 2 Hapoel Petah Tikva 0 - 2
ISR D2 20:00 FT Hapoel Bnei Sakhnin FC 1 - 1 Hapoel Bnei Lod 0 - 1
ISR D2 20:00 FT Hapoel Rishon Lezion 1 - 1 Hapoel Afula 0 - 1
ISR D2 20:00 FT Hapoel Natzrat Illit 1 - 3 Ironi Nir Ramat HaSharon 1 - 1
ISR D2 20:00 FT Hapoel Akko 1 - 0 Hapoel Ashkelon 1 - 0
ISR D2 20:00 FT Kafr Qasim 3 - 0 Hapoel Umm Al Fahm 1 - 0
ISR D2 20:00 FT Maccabi Petah Tikva FC 3 - 1 Hapoel Katamon Jerusalem 2 - 0
T C 20:00 FT Borj Amri 0 - 0 Kalaa Sport 0 - 0
ENG U23LC 20:00 FT Stoke City U23 1 - 0 Bournemouth U23 0 - 0
INT CF 20:00 FT Odd Grenland 4 - 5 Rosenborg 2 - 1
INT CF 20:00 FT Rwanda 0 - 0 Congo 0 - 0
INT CF 20:00 FT Vysocina jihlava 5 - 4 Usti nad Labem 2 - 0
INT CF 20:00 FT Universidad Rey Juan Carlos 0 - 5 Universidad Pontificia De Comillas 0 - 2
INT FRL 20:00 FT Montenegro U16 2 - 3 Serbia U16 0 - 1
Uganda D 2 20:00 FT Bukedea TC FC 1 - 1 Doves All Stars 0 - 1
CYP D2off 20:00 FT Dignis Yepsonas 0 - 0 AE Zakakiou 0 - 0
UPL 20:00 FT SC Villa 2 - 1 Bright Stars 0 - 1
CAN W-U17 20:00 FT Zambia U17(w) 2 - 0 South Africa (w) U17 2 - 0
INT CF 20:10 FT Big Bullets FC 1 - 0 UD Songo 0 - 0
KSA PR 20:10 FT Dhamk 3 - 0 Al-Hazm 0 - 0
KSA D2B 20:15 FT Arar FC 1 - 1 Al-Riyadh 0 - 0
KSA D2B 20:15 FT Al-Orubah 1 - 3 Al-Arabi(KSA) 0 - 0
KSA D2B 20:15 FT Hercue 3 - 1 Al Anwar SA 0 - 0
OMA PL 20:25 FT Fnjaa 1 - 0 Mrbat 0 - 0
ARM D2 20:30 FT Urartu II 1 - 2 Masis 0 - 1
UAE D1 20:30 FT Al-Thaid 0 - 2 Masafi 0 - 2
UAE D1 20:30 FT Al Oruba (UAE) 2 - 3 Al Bataeh 1 - 3
UAE D1 20:30 FT Al-Hamriyah 1 - 0 Al Taawon 0 - 0
IRQ D1 20:30 FT Al Quwa Al Jawiya 2 - 1 Al Talaba 1 - 1
BOS PL 20:30 FT FK Tuzla City 0 - 0 FK Velez Mostar 0 - 0
INT CF 20:30 FT FC Torpedo Zhodino 0 - 1 Baltika Kaliningrad 0 - 1
SAFL 20:30 FT Cape Umoya United 0 - 2 Tshakhuma TM 0 - 1
OMA PL 20:30 FT Saham 0 - 2 Al-Suwaiq 0 - 1
UAE LP 20:30 FT Al-Jazira(UAE) 0 - 1 Khor Fakkan 0 - 1
UAE LP 20:30 FT Banni Yas 0 - 1 Al Ahli(UAE) 0 - 1
UPL 20:30 FT Kyetume 3 - 2 Onduparaka FC 1 - 0
UAE RL 20:30 FT Al Ain SCC Reserves 3 - 1 Hatta Dubai Reserves 2 - 1
UAE RL 20:30 FT Al Wahda Abu Dhabi Reserves 0 - 1 Al Nasr SC Reserves 0 - 0
UAE RL 20:30 FT Al-Wasl (R) 2 - 2 Al-Sharjah (R) 2 - 0
QAT D1 20:50 FT Al-Sailiya 2 - 0 Al-Garrafa 2 - 0
GRE D2 21:00 FT Doxa Dramas 1 - 2 Pas Giannina 0 - 1
INT CF 21:00 FT BATE Borisov 1 - 0 Rukh Vynnyky 0 - 0
INT CF 21:00 FT Roltek Dob 0 - 0 MNK FC Ljubljana 0 - 0
IRN PR 21:00 FT Pars Jonoubi Jam 1 - 0 Tractor S.C. 1 - 0
CRO D2 21:00 FT Hrvatski dragovoljac 1 - 0 Dinamo Zagreb II 1 - 0
CRO D2 21:00 FT Radnik Sesvete 3 - 1 Medjimurje 3 - 0
OMA D1 21:45 FT Al Ittehad Salalah 3 - 1 Al-Khaboora 3 - 0
INT CF 22:00 FT Kongsvinger 1 - 3 Elverum 0 - 1
INT CF 22:00 FT Haugesund(N) 0 - 2 Start Kristiansand 0 - 0
INT CF 22:00 FT FK Chayka K-SR 3 - 5 Viking 1 - 0
MEX U20 22:00 FT Monarcas Morelia U20 2 - 1 CDSyC Cruz Azul U20 2 - 0
SPA LU19 22:00 FT CD 26 de Febrero U19 4 - 0 Recreativo Huelva U19 0 - 0
Por U23 22:00 FT Leixoes U23 0 - 2 Feirense U23 0 - 1
Por U23 22:00 FT Braga U23 0 - 1 Estoril U23 0 - 1
PRL RT 22:00 FT Alianza Lima Reserves 2 - 0 Deportivo Municipal Reserves 1 - 0
KSA PR 22:20 FT Al-adalh 0 - 2 Al-Faisaly Harmah 0 - 1
BHR D1 22:30 FT Busaiteen 0 - 3 Al-Hadd 0 - 1
RUS PR 22:30 FT Kryliya Sovetov 1 - 1 Gazovik Orenburg 1-0
BUL D1 22:30 FT Beroe Stara Zagora 2 - 0 Lokomotiv Plovdiv 2 - 0
INT CF 22:30 FT Ranheim IL 3 - 0 Kristiansund BK 1 - 0
SPA LU19 22:30 FT Almeria U19 2 - 3 CD Santa Fe U19 1 - 2
INT CF 22:59 FT Molde 5 - 2 Aalesund FK 3 - 1
CRO D1 22:59 FT Slaven Koprivnica 0 - 0 NK Varteks Varazdin 0 - 0
POR D2 22:59 FT SL Benfica B 0 - 1 Leixoes 0 - 1
CAF CL 22:59 FT Zamalek 3 - 1 Esperance Sportive de Tunis 1 - 1
MAR D1 22:59 FT OCK Olympique de Khouribga 0 - 0 RCOZ Oued Zem 0 - 0
QAT D1 22:59 FT Al-Wakra 1 - 2 Umm Salal 0 - 1
ROM D1RG 22:59 FT Sepsi 1 - 1 Politehnica Iasi 0 - 1
CYP D2off 22:59 FT Asil Lysi 0 - 1 Aris Limassol 0 - 1
MEX U20 22:59 FT San Luis U20 2 - 1 FC Juarez U20 1 - 0
Por U23 22:59 FT Coimbra EC U23 1 - 1 Famalicao U23 0 - 0
CAN W-U17 22:59 FT Botswana U17 (w) 0 - 1 Morocco women's football U17 0 - 1
BFL 22:59 FT KOZAF 0 - 1 Sally Tas 0 - 0
UAE LP 23:15 FT Ahli Al-Fujirah 0 - 1 Ittihad Kalba 0 - 1
OMA PL 23:20 FT Muscat 1 - 1 Al-Nahda Muscat 0 - 0
FIN CUP 23:30 FT KuPs(N) 4 - 0 RoPS Rovaniemi 3 - 0
GFA PR 23:30 FT Gambia Armed Force 0 - 0 Tallinding United 0 - 0
GFA PR 23:30 FT Wallidan 1 - 1 BK Milan 0 - 1
MAU D1 23:30 FT ACS Ksar 1 - 1 ASC Tevragh Zeine 1 - 0
INT CF 23:45 FT Grorud 1 - 2 Ullensaker/Kisa IL 1 - 1
Mode Gelap
`