Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL

Liga Top

League Time Status Home Score Away HT
06-06-2020
KFAC 12:00 80 Paju Citizen FC(N) 2-1 Gimpo FC 2 - 1
KFAC 13:00 40 FC Anyang 0-0 Goyang FC -
KFAC 13:00 40 Jeju United 1-0 Songwol -
KFAC 13:00 40 Jeonnam Dragons 1-0 Chungju Citizen -
WAUS D1 14:00 Willip - Perth Glory (Youth)
WAUS D1 14:00 Cockburn City - Sorrento F.C.
WAUS D1 14:00 Floreat Athena - Perth SC
WAUS D1 14:00 ECU Joondalup - Balcatta FC
WAUS D1 14:00 Bayswater City - Armadale SC
WAUS D1 14:00 Rocking ham City - Inglewood United
KFAC 14:00 Hwaseong FC - Daejeon Korail -
KFAC 14:00 Suwon City - Hyochang FC -
INT CF 14:00 Hebei HX Xingfu - Changchun Yatai -
JPN D2 14:00 Machida Zelvia - Tochigi SC
KOR D1 14:30 FC Seoul - Jeonbuk Hyundai Motors -
KFAC 15:00 Gyeongju KHNP - SMC Engineering -
VIE U19 15:00 The Cong U19 - T T Hanoi U19 -
VIE U19 15:00 Becamex Binh Duong U19 - Can Tho U19 -
VIE U19 15:00 Dak Lak U19(N) - Phu Yen U19 -
VIE U19 15:00 Dong Tam Long An U19 - Sai Gon FC U19 -
VIE U19 15:00 Cong An Nhan Dan U19 - Binh Dinh U19 -
INT CF 15:00 Benesov - FK MAS Taborsko -
INT CF 15:00 Bohemians1905 B(N) - Slavia Prague B -
INT CF 15:00 CS Universitatea Craiova - FC Viitorul Constanta -
INT CF 15:00 Sepsi - Chindia Targoviste -
INT CF 15:00 Tien Giang - Gia Dinh -
INT CF 15:00 Shijiazhuang YongChang FC - Henan Jianye -
INT CF 15:15 Admira Praha - Loko Vltavin -
VIE U19 15:30 PVF Vietnam U19 - Pho Hien U19 -
INT CF 15:30 HJK Helsinki - Gnistan Helsinki -
INT CF 15:30 Hlucin - Odra Petrkovice -
INT CF 15:30 Vaduz - FC Zurich -
INT CF 15:30 Mladost Zdralovi - NK Opatija -
INT CF 16:00 Aarau - Thun -
INT CF 16:00 Luzern - Schaffhausen -
INT CF 16:00 TP-T - ACE -
INT CF 16:00 Banga Gargzdai Reserves - FK Neptunas Klaipeda -
INT CF 16:00 Trencin - MSK Zilina -
FFSA PL 16:00 Western Strikers SC - West Adelaide SC
FFSA PL 16:00 Adelaide Panthers - Seaford Rangers
FFSA PL 16:00 Fulham United FC - Adelaide Vipers
FFSA PL 16:00 Adelaide Hills - Playford City Patriots
FFSA PL 16:00 West Bay - Sturt Lions
FFSA PL 16:00 White City Woodville - Adelaide Victory
JPN D2 16:00 Ventforet Kofu - V-Varen Nagasaki
JPN D2 16:00 Zweigen Kanazawa FC - Omiya Ardija
BSWCP 16:00 Grodnooblsport Beach - ProDom Brest Beach -
VIE D2 16:30 Binh Dinh - Dak Lak -
VIE U19 16:30 Hoang Anh Gia Lai U19 B - Lam Dong U19 -
VIE D1 17:00 Song Lam Nghe An - SHB Da Nang -
VIE D1 17:00 Quang Nam - Thanh Hoa -
KFAC 17:00 Ansan Greeners FC - Siheung City -
KFAC 17:00 Ulsan Citizens - Bucheon FC 1995 -
KFAC 17:00 Gimhae City - Cheonan City -
KFAC 17:00 Chungnam Asan - Jeonju Citizen FC -
KFAC 17:00 Gyeongnam FC - Mokpo City -
KFAC 17:00 Gangneung City - Cheongju Jikji -
KFAC 17:00 Daejeon Citizen - Chuncheon Citizen -
BLR CUP 17:00 Osipovichy - Sputnik Rechitsa -
BLR CUP 17:00 FK Bumprom - Dnepr Mogilev -
INT CF 17:00 PIF Parainen - TPS Turku
INT CF 17:00 Kaarinan Pojat - TPK -
INT CF 17:00 SalPa - PaiHa -
INT CF 17:00 Sogndal - Aalesund FK -
POL D2 17:00 Pogon Siedlce - Lech II Poznan -
POL D2 17:00 Lech II Poznan - Pogon Siedlce -
JPN D2 17:00 FC Ryukyu - Ehime FC
JPN D2 17:00 Fagiano Okayama - JEF United Ichihara Chiba
JPN D2 17:00 Renofa Yamaguchi - Matsumoto Yamaga FC
JPN D2 17:00 Thespa Kusatsu - Mito Hollyhock
LIT D1 17:00 Kauno Zalgiris - FK Zalgiris Vilnius -
KOR D1 17:00 Busan I Park - Sangju Sangmu Phoenix -
KOR D1 17:00 Pohang Steelers - Ulsan Hyundai FC -
EST D1 17:00 Levadia Tallinn - JK Tallinna Kalev -
EST D4 17:00 Jogeva Wolves - FCI Tallinn -
EST D4 17:00 Maardu Linnameeskond II - Tartu JK Welco II -
BSWCP 17:15 Kirovsk-SDUSHOR Beach - Schuchin Beach -
POL D1 17:40 Podbeskidzie Bielsko-Biala - LKS Nieciecza -
VIE D1 18:00 Than Quang Ninh - Hong Linh Ha Tinh -
GER D2 18:00 Arminia Bielefeld - Nurnberg -
GER D2 18:00 Jahn Regensburg - Darmstadt -
GER D2 18:00 SV Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden -
BLR D1 18:00 Slutsksakhar Slutsk - FC Torpedo Zhodino -
KFAC 18:00 Seoul E-Land FC - Changwon City -
VIE U19 18:00 Nam Dinh U19 - Than Quang Ninh U19 -
BLR CUP 18:00 FC Polotsk - Khimik Svetlogorsk -
BLR CUP 18:00 Meliorator Zhitkovichi - FK Lida -
INT CF 18:00 SJK Seinajoen - FC Haka -
INT CF 18:00 Sandefjord - Sarpsborg 08
INT CF 18:00 Jyvaskyla JK - TPV Tampere -
INT CF 18:00 Tampere United - ToVe Pori -
INT CF 18:00 FK Ribnica - FK Mladost DG -
INT CF 18:00 Young Boys - Lausanne Sports -
INT CF 18:00 Sarpsborg 08 - Sandefjord -
INT CF 18:00 Winterthur - YF Juventus Zurich -
GER WD1 18:00 VfL Wolfsburg (w) - FFC Frankfurt (w) -
DAN U17 18:00 Esbjerg FB U17 - Midtjylland U17
DAN U17 18:00 FC Kobenhavn U17 - Sonderjyske U17
DAN U17 18:00 Brondby IFU17 - AalborgU17
DAN U17 18:00 Nordsjaelland U17 - Randers FC U17
DAN U17 18:00 LYNGBY FODBOLD CLUB U17 - VejleU17
DAN U17 18:00 AGF Viby U17 - Odense BK U17
DEN D1 18:00 Roskilde - Fremad Amager -
EST WD2 18:00 Vaprus Parnu (w) - FC Lootos Polva (W) -
EST WD2 18:00 Suure-Jaani United (w) - Saku Sporting (W) -
SWE D2 18:00 Umea FC - Norrby IF
BLR RL 18:00 FC Vitebsk Reserves - Bate Borisov Reserves -
BLR RL 18:00 Shakhter Soligorsk Reserves - Energetik-BGU Minsk Reserves -
EST D4 18:00 Ajax Lasnamae - JK Sillamae Kalev -
INT CF 18:15 TPS Turku - PIF Parainen -
BI NLB 18:30 Les Jeunes Athletiques - Muzinga FC -
INT CF 18:45 Servette - Neuchatel Xamax -
VIE D1 19:00 T T Hanoi - Hoang Anh Gia Lai -
GER D3 19:00 Eintracht Braunschweig - Bayern Munchen (Youth) -
GER D3 19:00 MSV Duisburg - Chemnitzer -
GER D3 19:00 SV Waldhof Mannheim - Viktoria koln -
GER D3 19:00 SV Meppen - Hansa Rostock -
GER D3 19:00 TSV 1860 Munchen - Wurzburger Kickers -
GER D3 19:00 Zwickau - Hallescher FC -
LIT D2 19:00 Hegelmann Litauen - Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija -
LIT D2 19:00 Hegelmann Litauen - Taip
BLR CUP 19:00 FK Pripyat - Volna Pinsk -
BLR CUP 19:00 Gorki - Oshmyany FK -
INT CF 19:00 Honka Espoo - Lahti -
INT CF 19:00 AC Oulu - JS Hercules -
INT CF 19:00 Viktoria Plzen B - FC Pisek -
INT CF 19:00 Slovan Bratislava - Sokol Dolna Zdana -
INT CF 19:00 RoPS Rovaniemi - AC Kajaani -
INT CF 19:00 KuPs - KPV -
INT CF 19:00 MuSa - P-Iirot -
INT CF 19:00 Stjarnan Gardabaer - Leiknir F -
SER D1 19:00 Habitpharm Javor - Vojvodina Novi Sad -
BLR RL 19:00 Belshina Babruisk Reserve - Dinamo Minsk Reserves -
DEN WD1CP 19:00 Brondby IF (w) - Kolding B (w) -
DEN WD1CP 19:00 Nordsjaelland (w) - Fortuna Hjorring (w) -
DEN WD1CP 19:00 VSK Aarhus(w) - Thisted FC (w) -
DEN WD1RP 19:00 Boldklubben AF 1893 (w) - Odense BK (w) -
DEN WD1RP 19:00 Skovlunde IF (w) - Aalborg (w) -
DEN WD1RP 19:00 Vildbjerg SF (w) - HB Koge (w) -
ARM D2 20:00 FC West Armenia - Ararat Yerevan II -
AUT D2 20:00 FC Superfund Pasching - FC Wacker Innsbruck -
BLR D1 20:00 FK Isloch Minsk - FC Rukh Brest -
LIT D2 20:00 Alytis Alytus Dainava - Atomsfera Mazeikiai -
ICE CUP 20:00 KV Vesturbaer - Kari Akranes -
ICE CUP 20:00 Vaengir Jupiters - KH Hlidarendi -
ICE CUP 20:00 Haukar Hafnarfjordur - Ellidi -
ICE CUP 20:00 Hviti Riddarinn - KFS Vestmannaeyjar -
ICE CUP 20:00 Kordrengir - Skandinavia -
ICE CUP 20:00 Skautafelag Reykjavikur - Uppsveitir -
BLR CUP 20:00 Stroitel Kopyl - FK Orsha -
BLR CUP 20:00 SMI Autotrans - Kommunalnik Slonim -
BLR CUP 20:00 Konos Stolbucci - Granit Mikashevichi -
BLR CUP 20:00 FC Baranovichi - Smorgon FC -
BLR CUP 20:00 Energetik-BGU Minsk - Ostrowitz -
INT CF 20:00 Mypa - Sudet -
INT CF 20:00 Nitra - MFK Ruzomberok -
INT CF 20:00 Royal Muramvya FC - Garage FC -
POL PR 20:00 Jagiellonia Bialystok - Wisla Plock -
GEO D1 20:00 Dinamo Batumi - Chikhura Sachkhere
GEO D1 20:00 Dinamo Tbilisi - Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi
GEO D1 20:00 FC Saburtalo Tbilisi - Samtredia
GEO D1 20:00 FC Telavi - Torpedo Kutaisi
GEO D1 20:00 Lokomotiv Tbilisi - Dila Gori
EST D1 20:00 Tallinna JK Legion - Trans Narva -
EST D1 20:00 Nomme JK Kalju - Trans Narva
SWE D2 20:00 Degerfors IF - Trelleborgs FF
Burundi Cup 20:00 Aigle Noir - Rukinzo FC -
FAR D2 20:00 Vikingur Gota II - Toftir B68 -
POL D1 20:10 Warta Poznan - Olimpia Grudziadz -
NOR AL 20:30 KFUM Oslo - Ullensaker/Kisa IL
DEN D1 20:30 Hvidovre IF - Nykobing FC -
GER D1 20:30 Bayer Leverkusen - Bayern Munchen -
GER D1 20:30 RB Leipzig - SC Paderborn 07 -
GER D1 20:30 Eintracht Frankfurt - FSV Mainz 05 -
GER D1 20:30 Fortuna Dusseldorf - TSG Hoffenheim -
TKM D1 20:30 HTTU Asgabat - FC Altyn Asyr -
FIN D2 21:00 KTP Kotka - Mypa
FIN D2 21:00 MuSa - Jaro
FIN D2 21:00 AC Kajaani - SJK Akatemia
FIN D2 21:00 Vaasa VPS - Gnistan Helsinki
FIN D2 21:00 AC Oulu - Ekenas IF Fotboll
UKR D1 21:00 Desna Chernihiv - FC Shakhtar Donetsk
LIT D2 21:00 FK Minija - Lietava Jonava -
BUL D1 21:00 FC Dunav Ruse - Arda -
FAR D1 21:00 TB/FCS/Royn - HB Torshavn -
Kosovo L 21:00 De Rita Goni Lane - KF Flamurtari Pristina(KOS) -
Kosovo L 21:00 KF Feronikeli - Kosova Vushtrri -
ICE CUP 21:00 Alftanes - Fram Reykjavik -
ICE CUP 21:00 Vatnaliljur - Afturelding -
ICE CUP 21:00 Hordhur - Vestri -
ICE CUP 21:00 Throttur Vogum - KFR Aegir -
ICE CUP 21:00 Hottur Huginn - Sindri -
ICE CUP 21:00 Dalvik Reynir - KF Fjallabyggdar -
ICE CUP 21:00 Hond Midasar - KM Reykjavik -
ICE CUP 21:00 Skallagrimur - Ymir -
ICE CUP 21:00 KRIA - Hamar Hveragerdi -
BLR CUP 21:00 BGU Minsk - FC Gomel -
INT CF 21:00 EPS Espoo - FC Espoo -
CZE D1 21:00 Tescoma Zlin - Marila Pribram -
IRE D1 21:00 Shamrock Rovers II - Bray Wanderers
POL D2 21:00 KS Legionovia Legionowo - Elana Torun -
LIT D1 21:00 Baltija Panevezys - Suduva -
UKR D1CG 21:00 Zorya - Kolos Kovalyovka -
UKR D1CG 21:00 FC Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv -
FAR D2 21:00 07 Vestur Sorvagur - AB Argir II -
BI NLB 21:00 New Oil - Volontaires FC -
BLR CUP 21:30 Stenles Pinsk - Arsenal Dzyarzhynsk -
SER D1 21:30 FK Spartak Zlatibor Voda - Partizan Belgrade -
HUN D1 21:55 Mezokovesd Zsory - Paksi SE Honlapja -
CZE D2 22:00 Viktoria Zizkov - Lisen -
CZE D2 22:00 SK Prostejov - FK Banik Sokolov -
CZE D2 22:00 Usti nad Labem - SK Slovan Varnsdorf -
BLR D1 22:00 Slavia Mozyr - Neman Grodno -
BLR CUP 22:00 Spartak Shklov - Naftan Novopolock -
BLR CUP 22:00 Pershiy Regien - Lokomotiv Gomel -
INT CF 22:00 FK Nachod-Destne - Chlumec nad Cidlinou -
INT CF 22:00 Trutnov - TJ Dvur Kralove -
INT CF 22:00 Bystrc Kninicky - FK Kunstat -
INT CF 22:00 FC Astra Giurgiu - Rapid Bucuresti -
INT CF 22:00 E.Gawafel.S.Gafsa - CO Sidi Bouzid -
INT CF 22:00 FK Senica - Spartak Trnava -
POL ME 22:00 Arka Gdynia (Youth) - Escola Varsovia Warszawa Youth
POL ME 22:00 Zha Buse U19 - Slask Wroclaw U21
POL ME 22:00 Nowy Hutnik Youth - Pogon Szczecin(Youth)
POL ME 22:00 Lech Poznan (Youth) - Korona Kielce (Youth)
POL ME 22:00 Lechia Gdansk (Youth) - Legia Warszawa (Youth)
POL ME 22:00 SMS Lodz Youth - Cracovia Krakow (Youth)
POL ME 22:00 Wisla Krakow (Youth) - Jagiellonia Bialystok (Youth)
POL ME 22:00 Zaglebie Lubin (Youth) - Gornik Zabrze (Youth)
ROM D1 22:00 FC Astra Giurgiu - Gaz Metan Medias
EST WD2 22:00 JK Tallinna Kalev (W) - Tammeka Tartu (W) -
EST WD2 22:00 FC Flora Tallinn (W) - Kali Lu (w) -
AUT D1RG 22:00 Trenkwalder Admira Wacker - Mattersburg -
AUT D1RG 22:00 Rheindorf Altach - WSG Wattens -
AUT D1RG 22:00 St.Polten - Austria Wien -
FAR D2 22:00 FC Hoyvik - B71 Sandur -
SER D2 22:30 FK Sindelic Nis - Kolubara -
SER D2 22:30 FK Backa Backa Palanka - Novi Pazar -
SER D2 22:30 Dinamo Vranje - Zemun -
SER D2 22:30 Kabel Novi Sad - Radnicki Pirot -
POL PR 22:30 Zaglebie Lubin - Lech Poznan -
SWE D2 22:30 Dalkurd FF - Orgryte
SWE D2 22:30 Jonkopings Sodra IF - Vasteras SK FK
POL D2 22:40 Gornik Leczna - Stal Stalowa Wola -
BUL D1 22:45 Botev Plovdiv - Botev Vratsa -
SLO D1 22:59 Tabor Sezana - NK Olimpija Ljubljana -
ICE CUP 22:59 KF Gardabaer - KB Breidholt -
INT CF 22:59 Sandnes Ulf - Viking -
NOR AL 22:59 Jerv - Sogndal
NOR AL 22:59 Strommen - Tromso IL
NOR AL 22:59 Oygarden FK - Ranheim IL
NOR AL 22:59 Grorud - Raufoss
NOR AL 22:59 Asane Fotball - Lillestrom
NOR AL 22:59 Stjordals Blink - Kongsvinger
ICE PR 22:59 Akranes - Stjarnan Gardabaer
ICE PR 22:59 Grotta Seltjarnarnes - Vikingur Reykjavik
ICE PR 22:59 HK Kopavogs - Breidablik
NOR D1 22:59 Bodo Glimt - Stromsgodset
NOR D1 22:59 Kristiansund BK - Aalesund FK
NOR D1 22:59 Viking - Start Kristiansand
NOR D1 22:59 Sandefjord - Stabaek
NOR D1 22:59 Mjondalen IF - Rosenborg
NOR D1 22:59 Sarpsborg 08 - Odd Grenland
ICE WLC 22:59 Valur (w) - UMF Selfoss (w) -
ICE U19L 22:59 Haukar U19 - Dahl vickreni Ma GREE U19 -
ICE U19L 22:59 KR/KVU19 - Thor Akureyri U19 -
CZE D1 23:00 Slovan Liberec - Mlada Boleslav -
GRE D1 23:15 Panionios - Volos NFC -
GER D1 23:30 Borussia Dortmund - Hertha Berlin -
CRO D1 23:55 Slaven Koprivnica - HNK Gorica -
Mode Gelap
`
image-top-scroll