ZQSCORE GOAL

Liga Superior

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 22-02-2020
MAL D1 00:00 FT Sirens(N) 0 - 0 Sliema Wanderers FC 0 - 0
MAL D2 00:00 FT Fgura United 1 - 4 Pembroke Athleta 0 - 3
INT CF 00:00 FT OKS Stomil Olsztyn 1 - 0 Rigas Futbola skola 1 - 0
POL PR 00:00 FT LKS Lodz 0 - 0 Pogon Szczecin 0 - 0
CRO D1 00:00 FT NK Varteks Varazdin 0 - 2 NK Lokomotiva Zagreb 0 - 2
SER D1 00:00 FT Habitpharm Javor 1 - 2 Mladost Lucani 0 - 1
ALB D1 00:00 FT KS Perparimi Kukesi(N) 1 - 2 KF Tirana 0 - 0
TUR D1 00:00 FT Sivasspor 1 - 0 Alanyaspor 1 - 0
CRO D2 00:00 FT Medjimurje 1 - 2 Hrvatski dragovoljac 1 - 0
Por U23 00:00 FT Estoril U23 0 - 4 Aves U23 0 - 2
GER D2 00:30 FT VfL Osnabruck 0 - 0 Erzgebirge Aue 0 - 0
GER D2 00:30 FT SV Wehen Wiesbaden 1 - 1 Greuther Furth 1 - 0
KUW Cup 00:30 FT Al-Ttadamon(KUW)(N) 0 - 5 Al-Arabi Club (KUW) 0 - 4
INT CF 00:30 FT Slovan Velvary 1 - 0 FK Kraluv Dvur 0 - 0
INT CF 00:30 FT Usv Kainbach-Honigtal 2 - 3 SV Frohnleiten 0 - 0
KSA PR 00:30 FT Al Ahli Jeddah 0 - 1 Al-Fateh 0 - 1
GER Reg 00:30 FT TSG Hoffenheim (Youth) 2 - 3 Astoria Walldorf 1 - 2
Estonia WT 00:30 FT Paide Linnameeskond C 2 - 3 Maardu FC Starbunker II 1 - 1
GER D3 01:00 FT Viktoria koln 1 - 0 SG Sonnenhof Grossaspach 1 - 0
FRA D1 01:00 FT Nice 2 - 2 Stade Brestois 2 - 1
DEN SASL 01:00 FT Hobro 0 - 2 Midtjylland 0 - 0
ROM D2 01:00 FT Universitaea Cluj 1 - 1 SCM Argesul Pitesti 0 - 1
MAL D1 01:00 FT Tarxien Rainbows F.C 0 - 4 Floriana F.C. 0 - 3
INT CF 01:00 FT TSV Rain Am Lech 1 - 2 TSV Schwaben Augsburg 0 - 1
INT CF 01:00 FT Neusiedl 6 - 0 Leopoldsdorf 1 - 0
INT CF 01:00 FT Wiener Viktoria 2 - 2 Stadlau 1 - 1
INT CF 01:00 FT VfR Wormatia Worms 2 - 0 FV Fortuna Heddesheim 0 - 0
SALC 01:00 FT Black Leopards 2 - 0 Amavarara FC 2 - 0
GER Reg 01:00 FT TSG Balingen 1 - 5 FSV Mainz 05 (Youth) 0 - 1
GER Reg 01:00 FT Berliner FC Dynamo 1 - 2 VSG Altglienicke 1 - 1
GER Reg 01:00 FT Wacker Nordhausen 4 - 4 Lichtenberg 47 1 - 3
CNCF U20Q 01:00 FT Anguilla U20(N) 0 - 7 Grenada U20 0 - 2
FIN CUP 01:00 FT Vaasa VPS(N) 0 - 2 Jaro 0 - 1
BRA SPB 01:00 FT Monte Azul SP 6 - 0 Atibaia 2 - 0
Mali C 01:00 FT Afrique Football Elite 1 - 1 Yeelen 0 - 1
SPA LU19 01:00 FT Alboraya U19 3 - 0 Lorca CFB U19 0 - 0
AUT D2 01:10 FT Austria Lustenau 4 - 1 FC Dornbirn 1913 1 - 0
AUT D2 01:10 FT Kapfenberg 1 - 1 FC Blau Weiss Linz 0 - 1
AUT D2 01:10 FT FC Superfund Pasching 1 - 2 Lafnitz 0 - 1
AUT D2 01:10 FT SG Austria Klagenfurt 1 - 1 SV Ried 1 - 0
AUT D2 01:10 FT SKU Amstetten 1 - 1 FC Liefering 0 - 0
AUT D2 01:10 FT SV Horn 2 - 2 Austria Wien (Youth) 0 - 1
GER WD1 01:15 FT VfL Wolfsburg (w) 5 - 1 Turbine Potsdam (w) 3 - 1
ICE LCB 01:30 FT Haukar Hafnarfjordur 3 - 2 Vaengir Jupiters 2 - 2
INT CF 01:30 FT Wiener SC 3 - 2 St.Polten Amateure 2 - 0
GER Reg 01:30 FT Rot-Weiss Oberhausen 1 - 1 Sportfreunde Lotte 0 - 1
GER Reg 01:30 FT SV Drochtersen/Assel 1 - 0 Heider SV 1 - 0
GER Reg 01:30 FT Werder Bremen (Youth) 1 - 0 HSC Hannover 0 - 0
GER OBW 01:30 FT Strausberg 1 - 4 Tennis Borussia Berlin 0 - 3
GER OBW 01:30 FT FC Oberneuland 3 - 0 Blumenthaler SV 1 - 0
BRA DF 01:30 FT Capital CF 0 - 0 Ceilandia DF 0 - 0
GER OBW 01:30 FT Strausberg 1 - 4 TeBe Berlin 0 - 3
CRC U20 01:30 FT Alajuelense U20 5 - 0 Santos de Guapiles U20 2 - 0
BRA SP 02:00 FT Botafogo SP 2 - 1 Inter de Limeira 0 - 1
HOL D1 02:00 FT RKC Waalwijk 0 - 1 Sparta Rotterdam 0 - 1
BPL (W) 02:00 FT Anderlecht (w) 1 - 0 Club Brugge (w) 1 - 0
BPL (W) 02:00 FT Standard Liege (w) 3 - 1 KAA Gent Ladies (w) 1 - 1
SUI D1 02:00 FT Winterthur 0 - 4 Lausanne Sports 0 - 2
MAL D1 02:00 FT Gzira United 0 - 1 Valletta FC 0 - 0
ENG U23LC 02:00 FT Liverpool U23 3 - 0 Huddersfield U23 2 - 0
ENG U23LC 02:00 FT Watford U23 0 - 1 Everton U23 0 - 0
ENG U23LC 02:00 FT Hull City U23 2 - 0 West Bromwich U23 2 - 0
ENG U23LC 02:00 FT Bournemouth U23 3 - 2 Southampton U23 0 - 1
ENG U23LC 02:00 FT Middlesbrough U23 1 - 1 Crystal Palace U23 1 - 1
ENG U23LC 02:00 FT Leeds United U23 1 - 1 Wolves U23 1 - 0
ICE LCB 02:00 FT KV Vesturbaer 3 - 0 Throttur Vogum 1 - 0
ICE LCB 02:00 FT IR Reykjavik 4 - 0 Dalvik Reynir 2 - 0
INT CF 02:00 FT FC Cincinnati 3 - 3 KR Reykjavik 2 - 1
FRA D3 02:00 FT Avenir Sportif Beziers 1 - 2 Creteil 1 - 1
FRA D3 02:00 FT Boulogne 1 - 0 Le Puy Foot 43 Auvergne 0 - 0
FRA D3 02:00 FT Bourg Peronnas 0 - 0 Pau FC 0 - 0
FRA D3 02:00 FT Cholet So 0 - 0 Bastia CA 0 - 0
FRA D3 02:00 FT Ajaccio Gfco 0 - 2 USL Dunkerque 0 - 2
FRA D3 02:00 FT Lyon Duchere 1 - 4 Avranches 1 - 2
FRA D3 02:00 FT Quevilly 0 - 1 Concarneau 0 - 0
FRA D3 02:00 FT Toulon 3 - 0 Villefranche 1 - 0
HOL D2 02:00 FT NAC Breda 1 - 0 Almere City FC 0 - 0
HOL D2 02:00 FT SC Cambuur 2 - 0 Roda JC 1 - 0
HOL D2 02:00 FT Dordrecht 1 - 2 De Graafschap 1 - 2
HOL D2 02:00 FT Excelsior SBV 6 - 4 Den Bosch 2 - 0
HOL D2 02:00 FT Go Ahead Eagles 2 - 1 NEC Nijmegen 0 - 0
HOL D2 02:00 FT Helmond Sport 0 - 2 Jong Ajax (Youth) 0 - 0
HOL D2 02:00 FT Jong PSV Eindhoven (Youth) 1 - 1 FC Oss 1 - 0
HOL D2 02:00 FT SC Telstar 2 - 1 MVV Maastricht 0 - 1
ICE LC 02:00 FT Afturelding 1 - 3 Breidablik 0 - 3
FRA D2 02:00 FT Chambly FC 2 - 1 Nancy 0 - 1
FRA D2 02:00 FT Rodez Aveyron 0 - 1 Lorient 0 - 1
FRA D2 02:00 FT Guingamp 1 - 1 Sochaux 0 - 1
FRA D2 02:00 FT Grenoble 0 - 1 Chateauroux 0 - 0
FRA D2 02:00 FT Ajaccio 2 - 0 Le Mans 1 - 0
FRA D2 02:00 FT Clermont 0 - 1 Paris FC 0 - 0
FRA D2 02:00 FT Le Havre 1 - 2 Orleans US 45 1 - 1
FRA D2 02:00 FT Chamois Niortais 1 - 0 Valenciennes 0 - 0
Spain D4 02:00 FT Jerez 1 - 2 Ted Contois Feng 0 - 2
GER OBW 02:00 FT Hamburger SV III 1 - 3 Tus Dassendorf 1 - 0
SCO CH 02:05 FT Dundee United 2 - 1 Inverness 1 - 1
MAL D2 02:15 FT Zejtun Corinthians 0 - 1 Qrendi 0 - 1
Estonia WT 02:15 FT FCI Tallinn 2 - 0 Ajax Lasnamae 0 - 0
BEL D1 02:30 FT Kortrijk 0 - 1 Racing Genk 0 - 0
BPL (W) 02:30 FT Oud Heverlee Leuven (w) 1 - 3 Racing Genk (w) 0 - 2
BEL D2 02:30 FT Oud Heverlee 3 - 5 Saint Gilloise 1 - 3
POL PR 02:30 FT Slask Wroclaw 2 - 1 Gornik Zabrze 2 - 0
GER D1 02:30 FT Bayern Munchen 3 - 2 SC Paderborn 07 1 - 1
WAL FAWCS 02:30 FT Cambrian Clydach 3 - 0 Cwmbran Celtic 2 - 0
WAL FAWCS 02:30 FT Afan Lido 2 - 1 Taffs Well 2 - 1
WAL FAWCS 02:30 FT Haverfordwest County 2 - 0 Ammanford 0 - 0
WAL FAWCS 02:30 FT Llanelli 0 - 2 Swansea University 0 - 1
WAL FAWCS 02:30 FT Briton Ferry Athletic 4 - 1 STM Sports 2 - 0
GIB PD 02:30 FT FC Lincoln 7 - 1 Lions Gibraltar 2 - 1
GER OBW 02:30 FT Wiedenbruck 2 - 0 Gutersloh -
SCO WPL 02:35 FT Celtic (w) 2 - 1 Glasgow City (w) 0 - 0
FRA D1 02:45 FT Metz 0 - 2 Lyon 0 - 1
ENG LCH 02:45 FT Derby County 1 - 1 Fulham 0 - 0
IRE PR 02:45 FT Waterford United 0 - 2 Bohemians 0 - 2
IRE PR 02:45 FT Shelbourne 1 - 2 Dundalk 0 - 2
IRE PR 02:45 FT Derry City 1 - 1 Finn Harps 0 - 1
IRE PR 02:45 FT Sligo Rovers 0 - 2 St. Patricks Athletic 0 - 2
NIR D1 02:45 FT Linfield FC 4 - 0 Crusaders 1 - 0
ITA D1 02:45 FT Brescia 1 - 2 Napoli 1 - 0
IRE D1 02:45 FT Wexford (Youth) 1 - 1 UC Dublin 0 - 1
IRE D1 02:45 FT Cabinteely FC 4 - 2 Bray Wanderers 4 - 0
WAL PR 02:45 FT Aberystwyth Town 0 - 1 Pen-y-Bont FC 0 - 0
Ire LSL 02:45 FT Carrigaline United 2 - 1 Cobh Wanderers 0 - 0
Ire LSL 02:45 FT St John Bosco 3 - 1 Templeogue United FC 1 - 1
Ire LSL 02:45 FT Malahide United 2 - 0 Maynooth University Town FC 2 - 0
SPA D1 03:00 FT Real Betis 3 - 3 Mallorca 2 - 2
SPA D2 03:00 FT Sporting Gijon 1 - 0 Cadiz 0 - 0
SPA FDH 03:00 FT Peniscola Futsal 2 - 4 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 2 - 3
IRE PR 03:00 FT Shamrock Rovers 6 - 0 Cork City 2 - 0
ITA D2 03:00 FT Cosenza Calcio 1914 0 - 2 Frosinone 0 - 2
WAL PR 03:00 FT Connahs Quay Nomads FC 1 - 0 The New Saints 1 - 0
POR D2 03:00 FT Vilafranquense 0 - 3 SC Farense 0 - 1
CNCF U20Q 03:00 FT Dominica U20 0 - 2 Dominican Republic U20 0 - 0
ACT M 03:00 FT Sportivo Dock Sud 1 - 0 Central Cordoba De Rosario 1 - 0
ADT M(c) 03:00 FT Argentino de Rosario 0 - 0 Si Bodi Pere Lachaise 0 - 0
Spain D4 03:00 FT EMD Aceuchal 1 - 4 CD Montijo 0 - 2
Ire LSL 03:00 FT St Patricks CY 1 - 2 Swords Celtic FC 0 - 1
POR D1 03:30 FT Aves 0 - 2 Vitoria Guimaraes 0 - 0
CNCF U20Q 03:30 FT Cayman Islands U20(N) 2 - 1 Bermuda U20 0 - 1
LIBC U20 04:00 FT Sporting Cristal U20(N) 2 - 1 Nacional Montevideo U20 2 - 0
PAR D1 04:00 FT 12 de Octubre 0 - 2 FC Nacional Asuncion 0 - 0
Spain D4 04:00 FT UD Tamaraceite 6 - 1 Union Viera 3 - 1
CHI D1 04:30 FT Univ Catolica 3 - 1 Municipal Iquique 2 - 0
ARG D1 05:00 FT Banfield 0 - 1 Aldosivi Mar del Plata 0 - 1
BOL D1(a) 05:00 FT Bolivar 5 - 4 The Strongest 2 - 4
BRA SPB 05:00 FT Sertaozinho 2 - 2 Audax Sao Paulo 1 - 1
BRA SPC2 05:00 FT Gremio Osasco 2 - 0 Paulista(SP) 1 - 0
Mex MFW 05:00 FT Club Necaxa (w) 0 - 2 Tijuana (w) 0 - 0
BRA SP 05:15 FT Gremio Novorizontin 1 - 1 Mirassol 1 - 1
Oce CL 07:00 FT Henderson Eels FC 3 - 2 Lautoka 0 - 1
MEX D2(c) 09:30 FT Mineros de Zacatecas 2 - 0 Zacatepec 0 - 0
Oce CL 11:00 FT Malampa Revi 3 - 0 Lae City 2 - 0
INT CF 14:00 FT Kuruvchi Kokand Qoqon 2 - 2 Lokomotiv Tashkent 0 - 0
INT CF 15:00 FT The Cong 2 - 1 Phu Dong FC 0 - 1
INT CF 15:00 FT Baltika Kaliningrad 0 - 1 Zhejiang Greentown 0 - 1
INT CF 15:50 FT FC Kolkheti Poti 1 - 6 Merani Martvili 0 - 4
ISR CL 16:00 FT Shimshon Tel Aviv 0 - 0 Beitar Ramat Gan 0 - 0
RUS FDH 16:00 FT Berkut Futsal 2 - 6 MFK Tyumen Futsal 1 - 2
INT CF 16:45 FT Urartu II 2 - 2 Ararat Yerevan II 2 - 0
ISR D3N 16:45 FT Hapoel Bnei Zalfa 1 - 2 Hapoel Herzliya 0 - 0
IME L1 16:50 FT ONGC FC 1 - 0 Bank of Baroda 1 - 0
INT CF 17:00 FT Libertaid U23 2 - 0 Sol America U23 2 - 0
INT CF 17:00 FT Impuls Dilijan 2 - 1 Se Wan Boy 1 - 1
INT CF 17:00 FT FK Lida 0 - 0 Kommunalnik Slonim 0 - 0
AZE D2 17:00 FT Keshla FK II 3 - 1 FK MOIK Baku 1 - 0
AZE D2 17:00 FT Turan Tovuz 1 - 0 PFC Neftchi II 1 - 0
IND GoaPL 17:15 FT Velsao SCC(N) 0 - 1 Just Lang Ge Uthai Association 0 - 1
INT CF 17:55 FT Legion Dynamo 3 - 1 Stavropolye-2009 3 - 0
INT CF 18:00 FT FK Leningradets 1 - 3 FC Pskov 747 1 - 0
ISR D3N 18:00 FT Maccabi Tzur Shalom 3 - 1 Hapoel Kafr Kanna 0 - 0
IRQ D1 18:30 FT Al-Naft 1 - 1 Baghdad 0 - 1
Kosovo L 19:00 FT Kosova Vushtrri 2 - 3 De Rita Goni Lane 1 - 2
INT FRL 19:00 FT Denmark U16 0 - 3 Spain U16 0 - 1
INT FRL 19:00 FT England (w) U16 1 - 3 USA (w) U16 0 - 3
Syri D1 19:00 FT Al Sahel Tartous 0 - 0 Al futowa 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Al-Shorta Damascus 1 - 0 Jableh SC 0 - 0
ISR D3N 19:00 FT SC Daburiyya Osama 2 - 0 Hapoel Bnei Arrara Ara 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT CA Independiente Reserves 2 - 2 Gimnasia LP Reserves 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT CA Talleres de Córdoba Reserves 1 - 0 Huracan Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:25 FT Atletico Tucuman Reserve 2 - 3 Lanus Reserves 2 - 1
KSA D2A 19:35 FT Jubail 0 - 1 Hajer 0 - 1
KSA D2A 19:35 FT Al Sahel 1 - 0 Al-Jndal 0 - 0
KSA D2B 19:50 FT Al Anwar SA 1 - 0 Al-Riyadh 0 - 0
UKR U21 20:00 FT FC Mariupol U21 2 - 0 Zorya U21 1 - 0
INT CF 20:00 FT Stal Mielec 2 - 1 Chernomorets Odessa 0 - 0
INT CF 20:00 FT Pahang 3 - 1 Kuala Lumpur 1 - 0
KSA D2B 20:00 FT Al Kholood 1 - 1 Al Qaisoma 0 - 0
KSA D2B 20:00 FT Al Drae 0 - 3 Al-Orubah 0 - 0
UKR RL 20:00 FT FC Mariupol Reserves 2 - 0 Zorya Reserves 1 - 0
KSA D2A 20:05 FT Al-Akhdoud 1 - 0 Al-Washm 1 - 0
KSA D2B 20:10 FT Arar FC 1 - 2 Al Safa(KSA) 0 - 2
UAE U19 20:25 FT Al Arabi Umm Al Quwain U19 3 - 1 Khor Fakkan U19 2 - 0
OMA PL 20:30 FT Bahla 0 - 0 Saham 0 - 0
KSA D2A 20:30 FT Al-Suqoor(KSA) 0 - 1 Al-Rawdhah 0 - 0
RUS FDH 20:30 FT TTG-Ugra Yugorsk Futsal 4 - 3 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 2 - 2
INT Kass 20:45 FT Glasgow RangersU17(N) 2 - 2 Kashiwa Reysol(U17) 2 - 0
INT CF 21:00 FT Viborg 2 - 1 FC Mynai 0 - 0
INT CF 21:00 FT Tobol Kostanai 0 - 1 Dinamo Brest 0 - 1
RUS FDH 21:30 FT Dynamo Samarra Futsal 2 - 3 Novali Futsal 1 - 0
Arab Cup U20 22:00 FT United Arab Emirates U20(N) 1 - 2 Libya U20 0 - 1
RUS FDH 22:59 FT Ukhta Tyumen Futsal 6 - 4 MFK CPRF Futsal 1 - 1
INT Kass 23:15 FT Aspire International U17 4 - 2 Zenit St. Petersburg U17 2 - 0
UAE C 23:30 FT Al-Dhafra(N) 1 - 1 Al-Jazira(UAE) 0 - 0