ZQSCORE GOAL

Liga Superior
League Time Status Home Score Away HT
22-02-2020
PRL RT 06:15 90+ Deportivo Municipal Reserves 0-0 FC Carlos Stein Reserves 0 - 0
BRA CGD 06:30 89 Gremio Anapolis 1-0 Vila Nova 1 - 0
CNCF U20Q 06:30 88 Barbados U20 4-0 Puerto Rico U20 3 - 0
ARG D1 07:10 47 Argentinos juniors 1-1 Patronato Parana 1 - 1
ECU D1 07:15 HT Pottu Via Ho 1-1 Deportivo Cuenca
ARG D3FA 07:15 HT Sportivo Belgrano 0-1 Boca Unidos
ARG D2B 07:30 43 Gimnasia Jujuy 0-1 CA Brown Adrogue -
MEX D2 08:00 13 Correcaminos UAT 0-0 Leones Univ Guadalajara -
INT CF 08:00 12 Kingborough Lions 1-1 Hobart Zebras -
NZFC 08:00 15 Waitakere United 0-0 Hamilton Wanderers -
MEX D1 08:00 13 Atlas 0-0 Pachuca -
GUA D1C 08:00 15 Siquinala FC 0-0 C.S.D. Comunicaciones -
JAM D1 08:00 12 Santos FC Kingston 0-0 Rockfort FC -
ARG D3FA 08:00 8 Central Norte Salta 0-0 CA Guemes -
COL D1 08:10 5 Independiente Santa Fe 0-0 America de Cali -
HON D1 08:15 1 Honduras Progreso 0-0 Platense -
CNCF U20Q 08:30 US Virgin Islands U20(N) - Guyana U20 -
FIJ NL 08:30 Labasa FC - Rewa FC -
MEX D3 08:30 Atletico San Francisco FC - Ciervos FC -
INT CF 09:00 T T Hanoi B - Phu Dong FC -
Oce CL 09:00 Hienghene Sport NC - Eastern Suburbs AFC -
PER D1 09:00 Deportivo Municipal - FC Carlos Stein -
MEX D3 09:00 Atletico Saltillo - U.A. Zacatecas -
MEX D3 09:00 Deportivo Cafessa - Deportivo Dongu -
INT CF 09:15 Modbury Jets Reserves - Adelaide Comets Reserve -
FFSA SLR 09:15 Adelaide City Reserve - Cumberland United Reserves -
FFSA SLR 09:15 Campbelltown City Reserve - Adelaide Blue Eagles Reserve -
FFSA SLR 09:15 Para Hills Reserves - Croydon Kings Reserve -
MEX D1 10:00 Puebla - Toluca -
MEX D1 10:10 Club Tijuana - Chivas Guadalajara -
Aus VPL U20 11:00 Green Gully Cavaliers U20 - Hume City U20 -
AUS SASL 11:30 Adelaide City FC - Cumberland United FC -
AUS SASL 11:30 Modbury Jets - Adelaide Comets FC -
AUS SASL 11:30 Para Hills Knlghts SC - Croydon Kings -
AUS SASL 11:30 Adelaide United FC (Youth) - Adelaide Raiders SC -
FFSA PL 11:30 South Adelaide FC - Sturt Lions -
FFSA PL 11:30 Western Strikers SC - Adelaide Vipers -
JPN D1 12:00 Vegalta Sendai - Nagoya Grampus -
AUS WAL 12:00 Sydney FC (w) 0-0 Perth Glory (w)
INT CF 12:00 Bayside United FC - Albany Creek -
Oce CL 12:00 Hekari Souths United FC - ABM Galaxy -
Aus VPL U20 12:00 Port Melbourne Sharks SC U20 - Bentleigh greens U20 -
Aus VPL U20 12:00 Altona Magic U20 - Avondale FC U20 -
HKFA CUP 12:00 LeeMan - Wofoo Tai Po -
AUS D1 14:15 Newcastle Jets - Melbourne Victory
ROM D2 16:00 Cancel Juventus Bucuresti 0-0 FC Timisoara
ROM D2 16:00 Farul Constanta - Concordia Chiajna
ROM D2 16:00 Rapid Bucuresti - Voin Tate Numa Glenn
ROM D2 16:00 FK Csikszereda Miercurea Ciuc - FC UT Arad
ROM D2 16:00 CS Mioveni - Luceafarul Oradea
ROM D2 16:00 Pandurii Targu-Jiu - Scolar Resita
ROM D2 16:00 Petrolul Ploiesti - Dunarea Calarasi
ROM D2 16:00 Ripensia Timisoara - Metaloglobus
ROM D2 16:00 Sportul Snagov - Gloria Buzau
AUS D1 16:30 Central Coast Mariners - Sydney FC
UKR U21 17:00 Dinamo KyivU21 - FC Vorskla U21
UKR U21 18:00 PFC Oleksandria U21 - Kolos Kovalivka U21
UKR U21 18:00 Karpaty U21 - Dnipro-1 U21
UKR U21 18:00 FC Shakhtar Donetsk U21 - Desna Chernihiv U21
ENG U23 D1 19:00 Hull City U23 - Wigan U23
GER Reg 19:00 Bonner - Fortuna Koln
GER Reg 19:00 VFB Homberg - Borussia Dortmund (Youth)
GER Reg 19:00 Koln (Youth) - TuS Haltern
GER Reg 19:00 SV Lippstadt - Bergisch Gladbach 09
GER Reg 19:00 SV Rodinghausen - Alemannia Aachen
GER Reg 19:00 Schalke 04 (Youth) - Monchengladbach AM.
GER Reg 19:00 SC Verl - Fortuna Dusseldorf (Youth)
GER Reg 19:00 Wattenscheid 09 - Wuppertaler SV Borussia
GER Reg 19:00 FC 08 Hombrug - SC Freiburg (Youth)
GER Reg 19:00 FK Pirmasens - SSV Ulm 1846
GER Reg 19:00 TSV Steinbach - FC Giessen
GER Reg 19:00 Rot-Weiss Koblenz - Bayern Alzenau
GER Reg 19:00 FSV Frankfurt - Saarbrucken
GER Reg 19:00 Kickers Offenbach - Bahlinger
GER Reg 19:00 SV Elversberg - Vfr Aalen
GER Reg 19:00 Hamburger SV (Youth) - ETSV Weiche Flensburg
GER Reg 19:00 Hannover 96 Am - St Pauli II
GER Reg 19:00 VFB Lubeck - Holstein Kiel II
GER Reg 19:00 SSV Jeddeloh - FC Hansa Luneburg
GER Reg 19:00 Eintracht Norderstedt - VfL Wolfsburg (Youth)
GER Reg 19:00 Havelse - Altona 93
GER Reg 19:00 Oldenburg - BSV Rehden
BUL D2 19:00 Strumska Slava - Chernomorets Balchik
BUL D2 19:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Kariana Erden
BUL D2 19:00 Chernomorets Pomorie - Neff supporting Simic
BUL D2 19:00 Spartak Varna - CSKA 1948 Sofia
BUL D2 19:00 Lokomotiv Sofia - Botev Galabovo
BOS PL 19:30 Sloboda - Mladost Doboj Kakanj
BOS PL 19:30 NK Siroki Brijeg - Borac Banja Luka
BOS PL 19:30 Sarajevo - FK Tuzla City
BOS PL 19:30 NK Celik - HSK Zrinjski Mostar
BOS PL 19:30 Radnik Bijeljina - FK Zeljeznicar
BOS PL 19:30 FK Velez Mostar - Zvi Jerzy Da
FRA WD1 19:30 Lyon (w) - Montpellier (w)
FRA WD1 19:30 Paris FC (w) - Reims (w)
FRA WD1 19:30 Marseille (w) - Fleury 91 (w)
FRA WD1 19:30 Guingamp (w) - Paris Saint Germain (w)
FRA WD1 19:30 ASJ Soyaux (w) - Bordeaux (w)
FRA WD1 19:30 FC Metz (w) - Dijon w
GER D3 20:00 Chemnitzer - Bayern Munchen (Youth)
GER D3 20:00 MSV Duisburg - SV Waldhof Mannheim
GER D3 20:00 Hallescher FC - Unterhaching
GER D3 20:00 Hansa Rostock - Ingolstadt
GER D3 20:00 Carl Zeiss Jena - SV Meppen
GER D3 20:00 Kaiserslautern - Zwickau
GER D3 20:00 TSV 1860 Munchen - Magdeburg
GER D3 20:00 Uerdingen KFC 05 - Preuben Munster
GER D3 20:00 Wurzburger Kickers - Eintracht Braunschweig
FRA D3 20:00 Red Star FC 93 - Stade Lavallois MFC
BEL WD1 20:00 Eendracht Aalst (W) - Kontich FC (w)
BEL WD1 20:00 Ladies Genk B (w) - SG-Tertre-Hautrage (w)
BEL WD1 20:00 Massenhoven VC (w) - Oud Heverlee Leuven II (w)
BEL WD1 20:00 Moldavo (w) - Zulte Waregem VV (w)
BEL WD1 20:00 KSKV Zwevezele (w) - Gent B (w)
BEL WD1 20:00 Standard Liege B (W) - KVK Tienen (w)
BEL WD1 20:00 KV Mechelen (w) - Famkes Merkem (w)
SVK D1 20:00 Sokol Dolna Zdana - MSK Zilina
SVK D1 20:00 FK Senica - Spartak Trnava
SVK D1 20:00 MFK Ruzomberok - Dunajska Streda
SVK D1 20:00 Slovan Bratislava - Trencin
SVK D1 20:00 Michalovce - Nitra
SVK D1 20:00 Zlate Moravce - SKF Sered
BUL D2 20:00 PFK Montana - FC Hebar Pazardzhik
ITA D2 21:00 Pordenone Calcio SSD - Chievo
ITA D2 21:00 Pisa - Venezia
ITA D2 21:00 Perugia - Empoli
ITA D2 21:00 Crotone - Pescara
ITA D2 21:00 Cittadella - Juve Stabia
ITA D2 21:00 Salernitana - Livorno
ITA D2 21:00 Trapani - Spezia
ITA D2 21:00 ACD Virtus Entella - Benevento
ITA D2 21:00 Ascoli - Cremonese
HUN WD1 21:00 Taksony (w) - Szetomeharry (w)
HUN WD1 21:00 Ferencvarosi TC (w) - Viktoria FC Szombathely (w)
HUN WD1 21:00 Kelen SC (w) - Gyori Dozsa (w)
HUN WD1 21:00 MTK Hungaria FC (w) - Diosgyori VTK (w)
CRO D1 21:00 Hajduk Split - HNK Gorica
CRO D1 21:00 Rijeka - ZNK Osijek
CRO D1 21:00 Dinamo Zagreb - Inter Zapresic
CRO D1 21:00 Istra 1961 Pula - Slaven Koprivnica
SER D1 21:00 Indjija - Crvena Zvezda
SER D1 21:00 FK Spartak Zlatibor Voda - Mladost Lucani
SER D1 21:00 FK Rad Beograd - Habitpharm Javor
SER D1 21:00 Macva Sabac - Backa Topola
SER D1 21:00 Partizan Belgrade - Proleter
SER D1 21:00 Vojvodina Novi Sad - Radnicki Nis
SER D1 21:00 FK Napredak Krusevac - Radnik Surdulica
SER D1 21:00 Cukaricki Stankom - FK Vozdovac Beograd
FRA D2 21:00 Lens - Caen
WAL FAWC 21:30 Corwen - Rhyl FC
WAL FAWC 21:30 Guilsfield - Colwyn Bay
WAL FAWC 21:30 Llandudno - Llangefni town
WAL FAWC 21:30 Llanfair United - Buckley Town
WAL FAWC 21:30 Llanrhaeadr - Bangor City FC
WAL FAWC 21:30 Penrhyncoch - Conwy Utd
WAL FAWC 21:30 Prestatyn Town FC - Flint Town
WAL FAWC 21:30 Ruthin Town FC - Porthmadog
WAL FAWC 21:30 Goytre Utd - Cwmamman United
WAL FAWC 21:30 Pontypridd - Llantwit Major
WAL FAWC 21:30 Caerau Ely - Undy Athletic
SCO PR 22:00 Aberdeen - Ross County
SCO PR 22:00 Celtic FC - Kilmarnock
SCO PR 22:00 Hamilton Academical - Motherwell
SCO PR 22:00 Hibernian - Livingston
SCO PR 22:00 Saint Johnstone - Glasgow Rangers
SUI Sl 22:00 Basel - Servette
SUI Sl 22:00 FC Zurich - Neuchatel Xamax
SUI Sl 22:00 Lugano - FC Sion
SUI Sl 22:00 Thun - Luzern
SUI Sl 22:00 St. Gallen - Young Boys
ENG LCH 22:00 Barnsley - Middlesbrough
ENG LCH 22:00 Birmingham City - Sheffield Wednesday
ENG LCH 22:00 Swansea City - Huddersfield Town
ENG LCH 22:00 Bristol City - West Bromwich(WBA)
ENG LCH 22:00 Charlton Athletic - Luton Town
ENG LCH 22:00 Nottingham Forest - Queens Park Rangers (QPR)
ENG LCH 22:00 Wigan Athletic - Millwall
ENG LCH 22:00 Stoke City - Cardiff City
ENG LCH 22:00 Leeds United - Reading
ENG LCH 22:00 Preston North End - Hull City
ENG LCH 22:00 Brentford - Blackburn Rovers
ENG L2 22:00 Newport County - Bradford City
ENG L2 22:00 Swindon Town - Grimsby Town
ENG L2 22:00 Cheltenham Town - Mansfield Town
ENG L2 22:00 Leyton Orient - Oldham Athletic
ENG L2 22:00 Salford City - Colchester United
ENG L2 22:00 Carlisle United - Morecambe
ENG L2 22:00 Crewe Alexandra - Macclesfield Town
ENG L2 22:00 Plymouth Argyle - Cambridge United
ENG L2 22:00 Northampton Town - Exeter City
ENG L2 22:00 Crawley Town - Stevenage Borough
ENG L2 22:00 Scunthorpe United - Forest Green Rovers
ENG L2 22:00 Walsall - Port Vale
ENG CS 22:00 Bath City - Dulwich Hamlet
ENG CS 22:00 Chelmsford City - Slough Town
ENG CS 22:00 Dartford - Eastbourne Borough
ENG CS 22:00 Havant Waterlooville - St Albans City
ENG CS 22:00 Hemel Hempstead Town - Concord Rangers
ENG CS 22:00 Hungerford Town - Braintree Town
ENG CS 22:00 Maidstone United - Hampton Richmond Borough
ENG CS 22:00 Oxford City - Tonbridge Angels
ENG CS 22:00 Wealdstone FC - Dorking
ENG CS 22:00 Welling United - Chippenham Town
ENG CS 22:00 Weymouth - Billericay Town
SCO CH 22:00 Arbroath - Ayr United
SCO CH 22:00 Greenock Morton - Alloa Athletic
SCO CH 22:00 Partick Thistle - Dunfermline Athletic
SCO CH 22:00 Queen of South - Dundee
SCO L2 22:00 Annan Athletic - Albion Rovers
SCO L2 22:00 Cove Rangers - Queen's Park
SCO L2 22:00 Edinburgh City - Brechin City
SCO L2 22:00 Elgin City - Cowdenbeath
SCO L2 22:00 Stirling Albion - Stenhousemuir
NIR D1 22:00 Carrick Rangers - Dungannon Swifts
NIR D1 22:00 Cliftonville - Ballymena United
NIR D1 22:00 Glenavon Lurgan - Glentoran FC
NIR D1 22:00 Institute FC - Coleraine
NIR D1 22:00 Larne FC - Warrenpoint Town
ENG Conf 22:00 Boreham Wood - Yeovil Town
ENG Conf 22:00 Bromley - Wrexham
ENG Conf 22:00 Chesterfield - Ebbsfleet United
ENG Conf 22:00 Chorley FC - Barnet
ENG Conf 22:00 Dagenham Redbridge - Solihull Moors
ENG Conf 22:00 Dover Athletic - AFC Fylde
ENG Conf 22:00 Harrogate Town - Eastleigh
ENG Conf 22:00 Hartlepool United - Notts County
ENG Conf 22:00 Maidenhead United - Aldershot Town
ENG Conf 22:00 Sutton United - Barrow
ENG Conf 22:00 Torquay United - Halifax Town
ENG Conf 22:00 Woking - Stockport County
ENG-S PR 22:00 Beaconsfield SYCOB - Poole Town
ENG-S PR 22:00 Blackfield Langley - Merthyr Town
ENG-S PR 22:00 Chesham United - Gosport Borough
ENG-S PR 22:00 Dorchester Town - Weston Super Mare
ENG-S PR 22:00 Farnborough Town - Swindon Supermarine
ENG-S PR 22:00 Hayes Yeading United - Taunton Town
ENG-S PR 22:00 Metropolitan Police - Yate Town
ENG-S PR 22:00 Salisbury FC - Hendon
ENG-S PR 22:00 Tiverton Town - Wimborne Town
ENG-S PR 22:00 Truro City - Harrow Borough
ENG-S PR 22:00 Walton Casuals - Hartley Wintney
ENG RYM 22:00 Bishop's Stortford - Hornchurch
ENG RYM 22:00 Bowers Pitsea - Leatherhead
ENG RYM 22:00 East Thurrock United - Cray Wanderers
ENG RYM 22:00 Folkestone - Wingate Finchley
ENG RYM 22:00 Haringey Borough - Bognor Regis Town
ENG RYM 22:00 Horsham - Cheshunt
ENG RYM 22:00 Kingstonian - Worthing
ENG RYM 22:00 lewes - Brightlingsea Regent
ENG RYM 22:00 Margate - Carshalton Athletic FC
ENG RYM 22:00 Merstham - Enfield Town
ENG RYM 22:00 Potters Bar Town - Corinthian Casuals
SCO HL 22:00 Forres Mechanics - Turriff United
SCO HL 22:00 fraserburgh - Brora Rangers
SCO HL 22:00 Huntly - Clachnacuddin
SCO HL 22:00 Keith - Inverurie Loco Works
SCO HL 22:00 Lossiemouth - Fort William
SCO HL 22:00 Nairn County - Buckie Thistle FC
SCO HL 22:00 Strathspey Thistle - Deveronvale
SCO HL 22:00 Wick Academy - Rothes
POL PR 22:00 Arka Gdynia - Rakow Czestochowa
POL PR 22:00 Lech Poznan - Lechia Gdansk
POL PR 22:00 Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok
POL PR 22:00 Wisla Plock - Zaglebie Lubin
POL PR 22:00 Wisla Krakow - Korona Kielce
POL PR 22:00 Piast Gliwice - Cracovia Krakow
CYP D1 22:00 E.N.Paralimniou - Olympiakos Nicosia FC
CYP D1 22:00 AEL Limassol - Ethnikos Achnas FC
CYP D1 22:00 Nea Salamis - Apollon Limassol FC
CYP D1 22:00 Anorthosis Famagusta FC - AEK Larnaca
CYP D1 22:00 Doxa Katokopias - AEP Paphos
CYP D1 22:00 APOEL Nicosia - Omonia Nicosia FC
ENG-S CE 22:00 Alvechurch - Needham Market
ENG-S CE 22:00 Banbury United - Stourbridge
ENG-S CE 22:00 Bromsgrove Sporting FC - Hitchin Town
ENG-S CE 22:00 Coalville - Rushden Diamonds
ENG-S CE 22:00 Leiston FC - Barwell
ENG-S CE 22:00 Lowestoft Town - Stratford Town
ENG-S CE 22:00 Peterborough Sports - St Ives Town
ENG-S CE 22:00 Redditch United - Nuneaton Borough
ENG-S CE 22:00 Royston Town - Hednesford Town
ENG-S CE 22:00 Rushall Olympic - Kings Langley
ENG-S CE 22:00 Tamworth - Biggleswade Town
GER D1 22:00 Werder Bremen - Borussia Dortmund
GER D1 22:00 Hertha Berlin - FC Koln
GER D1 22:00 VfL Wolfsburg - FSV Mainz 05
GER D1 22:00 Eintracht Frankfurt - Union Berlin
GER D1 22:00 Schalke 04 - RB Leipzig
GER D1 22:00 Bayer Leverkusen - Augsburg
GER D1 22:00 SC Freiburg - Fortuna Dusseldorf
GER D1 22:00 Borussia Monchengladbach - TSG Hoffenheim
ENG L1 22:00 Rochdale - Coventry City
ENG L1 22:00 Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
ENG L1 22:00 Fleetwood Town - Portsmouth
ENG L1 22:00 Lincoln City - Gillingham
ENG L1 22:00 Accrington Stanley - Rotherham United
ENG L1 22:00 Southend United - Burton Albion
ENG L1 22:00 Sunderland A.F.C - Bristol Rovers
ENG L1 22:00 Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
ENG L1 22:00 Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
ENG L1 22:00 Cancel Peterborough United 0-0 Bury
ENG L1 22:00 Ipswich Town - Oxford United
ENG L1 22:00 AFC Wimbledon - Blackpool
ENG-N PR 22:00 Bamber Bridge - FC United of Manchester
ENG-N PR 22:00 Basford Utd - Atherton Collieries
ENG-N PR 22:00 Lancaster City - Nantwich Town
ENG-N PR 22:00 Matlock Town - Whitby Town
ENG-N PR 22:00 Mickleover Sports - Gainsborough Trinity
ENG-N PR 22:00 Radcliffe Borough - Grantham Town
ENG-N PR 22:00 South Shields - Buxton FC
ENG-N PR 22:00 Stafford Rangers - Morpeth Town
ENG-N PR 22:00 Stalybridge Celtic - Witton Albion
ENG-N PR 22:00 Warrington Town AFC - Scarborough
ENG PR 22:00 Arsenal - Everton
ENG PR 22:00 Burnley - Bournemouth AFC
ENG PR 22:00 Chelsea - Tottenham Hotspur
ENG PR 22:00 Crystal Palace - Newcastle United
ENG PR 22:00 Leicester City - Manchester City
ENG PR 22:00 Liverpool - West Ham United
ENG PR 22:00 Manchester United - Watford
ENG PR 22:00 Sheffield United - Brighton Hove Albion
ENG PR 22:00 Southampton - Aston Villa
ENG PR 22:00 Wolves - Norwich City
NIR CH 22:00 Ards FC - Portadown
NIR CH 22:00 Ballinamallard United - PSNI
NIR CH 22:00 Ballyclare Comrades - Loughgall FC
NIR CH 22:00 HW Welders - Dergview FC
NIR CH 22:00 Newry City - Knockbreda
NIR CH 22:00 Queen's University - Dundela
SCO L1 22:00 Dumbarton - Forfar Athletic
SCO L1 22:00 East Fife - Stranraer
SCO L1 22:00 Falkirk - Montrose
SCO L1 22:00 Peterhead - Airdrie United
SCO L1 22:00 Raith Rovers - Clyde
ENG CN 22:00 Altrincham - Kings Lynn
ENG CN 22:00 Boston United - AFC Telford United
ENG CN 22:00 Bradford Park Avenue - Kettering Town
ENG CN 22:00 Chester FC - Brackley Town
ENG CN 22:00 Curzon Ashton FC - Gloucester City
ENG CN 22:00 Farsley Celtic - Blyth Spartans
ENG CN 22:00 Guiseley - Gateshead
ENG CN 22:00 Hereford United - Darlington
ENG CN 22:00 Kidderminster Harriers - York City
ENG CN 22:00 Leamington - Southport FC
ENG CN 22:00 Spennymoor Town - Alfreton Town
HUN D1 22:59 Budapest Honved - Videoton Puskas Akademia
HUN D1 22:59 Varda SE - Diosgyor VTK
HUN D1 22:59 Mezokovesd Zsory - Ferencvarosi TC
HUN D1 22:59 Fehervar Videoton - ZalaegerzsegTE
HUN D1 22:59 Paksi SE Honlapja - Debrecin VSC
HUN D1 22:59 Ujpesti - Kaposvar
BEL D2 22:59 KFCO Wilrijk - KVSK Lommel
BEL D2 22:59 Roeselare - Lokeren
BEL D2 22:59 Westerlo - Excelsior Virton
ROM D1 22:59 FC Astra Giurgiu - Sepsi
ROM D1 22:59 Botosani - Politehnica Iasi
ROM D1 22:59 Steaua Bucuresti - Chindia Targoviste
ROM D1 22:59 Gaz Metan Medias - Dinamo Bucuresti
ROM D1 22:59 CS Universitatea Craiova - CFR Cluj
ROM D1 22:59 FC Viitorul Constanta - FC Clinceni
ROM D1 22:59 CS Voluntari - AFC Hermannstadt
MAR D1 22:59 CAYB Club Athletic Youssoufia - Wydad Casablanca