Please Wait . . .

Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 08-04-2021
BEL D1 00:00 FT KFCO Wilrijk 2 - 1 Charleroi 1 - 0
MEX U20 00:00 FT Pachuca U20 0 - 0 CDSyC Cruz Azul U20 0 - 0
DEN D2 00:00 FT AB Copenhagen 0 - 1 Hillerod Fodbold 0 - 0
LIT D1 00:00 FT FK Zalgiris Vilnius 2 - 0 Banga Gargzdai 0 - 0
GER Reg 00:00 FT Schalke 04 (Youth) 2 - 1 Wiedenbruck 2 - 0
EGY D1 00:00 FT Wadi Degla SC 4 - 2 NBE SC 1 - 1
UFC 00:00 FT Albania Indoor Soccer 0 - 3 Croatia Indoor Soccer 0 - 1
GRE Cup 00:00 FT AEK Athens 0 - 1 PAOK Saloniki 0 - 0
INT CF 00:00 FT Chicago Fire 2 - 0 Forward Madison FC 1 - 0
SPA D3 00:00 FT Arenas Club de Getxo 1 - 3 Osasuna B 0 - 2
SPA D3 00:00 FT SD Amorebieta 3 - 0 CD Tudelano 1 - 0
Lit II Lyga 00:15 FT BFA Vilnius II 2 - 2 FK Kauno Zalgiris III 1 - 0
GER Reg 00:30 FT VFB Homberg 0 - 2 Alemannia Aachen 0 - 1
GER Reg 00:30 FT Rot-Weiss Oberhausen 2 - 1 Bonner 1 - 0
GER Reg 00:30 FT Bergisch Gladbach 09 0 - 2 Sportfreunde Lotte 0 - 1
GER Reg 00:30 FT Fortuna Dusseldorf (Youth) 1 - 1 SV Lippstadt 0 - 0
QAT D1 00:30 FT Al-Arabi SC 1 - 2 Al-Khuraitiat 1 - 1
AFC CL 00:45 FT Al Wehda Mecca 1 - 1 Al Quwa Al Jawiya 1 - 0
URU D1 01:00 FT Rentistas 0 - 1 Nacional Montevideo 0 - 1
INT CF 01:00 FT Sport Recife (w) 1 - 1 Nautico Capibaribe (w) 0 - 0
MAR D1 01:30 FT RCOZ Oued Zem 0 - 1 Wydad Casablanca 0 - 1
BRA CGD 01:30 FT Ipora EC 1 - 1 Goias 1 - 0
BRA CGD 01:30 FT Jaragua EC 1 - 2 Goianesia GO 0 - 0
SPA D3 01:30 FT SD Laredo 0 - 0 CD Ebro 0 - 0
BRA DF 01:30 FT Real FC 2 - 1 Sobradinho EC 2 - 0
BRA DF 01:30 FT Samambaia DF 0 - 3 SE Santa Maria 0 - 0
BRA DF 01:30 FT AA Luziania 1 - 2 Ceilandia DF 1 - 2
WAL PR(W) 01:30 FT Abergavenny (w) 2 - 2 Cardiff City LFC (w) 2 - 1
SLV U20 01:30 FT CD Aguila Reserves 3 - 0 Once Deportivo de Ahuachapán U20 2 - 0
SAN L 01:45 FT SP Cosmos 0 - 5 Folgore/Falciano 0 - 4
SAN L 01:45 FT San Giovanni 4 - 2 Tre Penne 2 - 0
SAN L 01:45 FT Entai Ravi Tucci 0 - 1 S.S Pennarossa 0 - 0
NIR D1 01:45 FT Linfield FC 2 - 1 Coleraine 2 - 0
SAN L 01:45 FT Murata 1 - 0 SP La Fiorita 0 - 0
BRA PA 01:45 FT Altos/PI 0 - 0 River PI 0 - 0
SPA D1 02:00 FT Real Sociedad 1 - 1 Athletic Bilbao 0 - 0
Bra PL 02:00 FT Azuriz FC 1 - 0 Cascavel CR 1 - 0
BRA MG 02:00 FT Atletico Mineiro 1 - 0 Pouso Alegre 1 - 0
BRA MG 02:00 FT Caldense MG 1 - 2 Uberlandia MG 1 - 2
BRA CBD 02:00 FT Bahia de Feira BA 1 - 0 Vitoria da Conquista BA 0 - 0
GUA D1 02:00 FT Deportivo Sanarate 0 - 0 Coban Imperial 0 - 0
EGY D1 02:00 FT Ismaily 2 - 1 EL Masry 1 - 0
ECU D2 02:00 FT Gualaceo SC 2 - 0 Guayaquil SC 1 - 0
UEFA CL 02:00 FT FC Porto 0 - 2 Chelsea 0 - 1
UEFA CL 02:00 FT Bayern Munchen 2 - 3 Paris Saint Germain (PSG) 1 - 2
BRA CUP 02:00 FT Gauss PI 0 - 1 Boavista F.C 0 - 1
BRA CUP 02:00 FT Juazeirense 3 - 3 Volta Redonda 0 - 3
ARG Rl 02:30 FT CA Trinidad 3 - 1 Juventud Unida Pocitos 1 - 1
MEX D3 03:00 FT CD Cuautla 3 - 2 Azores De Hidalgo 2 - 1
BRA CA 03:00 FT EC Iranduba 2 - 10 Atletico Cliper Clube 2 - 5
INT CF 03:00 FT El Paso Locomotive FC 5 - 0 FC Tucson 4 - 0
PER D1 03:30 FT Inti Gas Deportes 2 - 2 Dep.San Martin 1 - 2
BRA MG 03:30 FT COIMBRA ESPORTE CLUBE LTDA (MG) 0 - 2 Cruzeiro (MG) 0 - 0
SLV LFW 03:30 FT AD Chalatenango (w) 1 - 3 AD Isidro Metapan (w) 1 - 1
BRA PE 04:00 FT Santa Cruz PE 4 - 1 Vera Cruz PE 1 - 0
GUA D1 04:00 FT Antigua GFC 3 - 2 CD Puerto de Iztapa 1 - 1
GUA D1 04:00 FT Guastatoya 3 - 0 CSyD Sacachispas 1 - 0
GUA D1 04:00 FT CSD Municipal 3 - 0 CD Achuapa 2 - 0
GUA D1 04:00 FT Santa Lucia Cotzumalguapa 0 - 0 C.S.D. Comunicaciones 0 - 0
INT CF 04:00 FT FC Dallas 3 - 3 Austin FC 2 - 0
ARG C 04:00 FT Talleres Cordoba 1 - 1 Velez Sarsfield 1 - 0
NIC D2 04:00 FT Real Granada FC 3 - 2 Rancho Santana FC 2 - 2
NIC D2 04:00 FT Tipitapa 2 - 1 Mina FC 0 - 1
SLV LFW 04:00 FT Sonsonate FC (w) 2 - 1 CD Luis Angel Firpo (w) 2 - 0
HON D1 04:15 FT Real Sociedad Tocoa 3 - 3 CD Motagua 1 - 1
SLV D1 04:30 FT CD FAS 3 - 1 Luis Angel Firpo 1 - 0
SLV D1 04:30 FT Aguila 0 - 0 Santa Tecla 0 - 0
BRA CM 04:30 FT Sampaio Correa 1 - 0 Pinheiro AC 0 - 0
MEX D2 05:00 FT Mineros de Zacatecas 2 - 2 Cimarrones de Sonora 0 - 1
CNCF CHL 05:00 FT Deportivo Saprissa 0 - 1 Philadelphia Union 0 - 1
ECU D2 05:00 FT CD El Nacional 2 - 0 Cumbaya FC 0 - 0
BRA CUP 05:00 FT Vitoria BA 2 - 0 Rio Branco-ES 0 - 0
USA CDS 05:00 FT Colorado Rapids 2 - 2 LA Galaxy 1 - 1
CON CSA 05:15 FT Nacional Potosi 1 - 2 Club Guabira 0 - 1
CON CSA 05:15 FT Mineros de Guayana 1 - 2 Aragua FC 1 - 2
CON CSA 05:15 FT Torque 0 - 0 Centro Atletico Fenix 0 - 0
BRA CNF 05:30 FT ABC RN 2 - 2 4 de Julho 2 - 0
HON D1 06:00 FT Platense 2 - 2 Real Espana 1 - 1
BRA PE 06:00 FT Afogados da Ingazeira FC 0 - 0 Sport Club Recife PE 0 - 0
BRA CA 06:00 FT CEO AL 1 - 2 CRB AL 0 - 1
ARG C 06:30 FT Atletico Tucuman 1 - 2 River Plate 0 - 2
CNCF CHL 07:00 FT Club Leon 1 - 1 Toronto FC 1 - 0
BRA WD1 07:00 FT Sporting San Miguelito (W) 1 - 1 Plaza Amador (w) 0 - 0
GUA D2 07:00 FT Deportivo Xinabajul 1 - 0 Marquense 0 - 0
MEX D2 07:05 FT Cancun FC 2 - 0 Leones Negros 0 - 0
RESU 07:30 FT Defensa Y Justicia 1 - 2 Palmeiras 0 - 1
BRA CCD1 07:30 FT Avai FC SC 1 - 0 Joinville SC 0 - 0
BRA CGD 07:30 FT Gremio Anapolis 1 - 1 Atletico Clube Goianiense 1 - 1
BRA PE 07:30 FT Salgueiros AC 2 - 3 Nautico (PE) 0 - 2
CON CSA 07:30 FT Sport Huancayo 4 - 0 UTC Cajamarca 2 - 0
CON CSA 07:30 FT Atletico Palmaflor Vinto 1 - 2 Jorge Wilstermann 1 - 1
CON CLA 07:30 FT Libertad 1 - 0 Atletico Nacional Medellin 0 - 0
BRA CUP 07:30 FT Bahia 4 - 1 Manaus (AM) 2 - 1
BRA CUP 07:30 FT Tombense 1 - 2 Vasco da Gama 0 - 1
BRA CA 07:35 FT Sao Raimundo AM 3 - 3 Amazonas FC 2 - 1
SLV D1 08:00 FT Atletico Marte 2 - 4 Alianza San Salvador 0 - 1
SLV D1 08:00 FT CD Sonsonate 0 - 2 Municipal Limeno 0 - 0
USA CDS 08:00 FT Phoenix Rising FC 0 - 1 Real Salt Lake 0 - 1
BRA WD1 08:00 FT Alianza FC Panama (w) 0 - 0 SD Atletico Nacional (w) 0 - 0
SLV D1 08:30 FT A.D. Isidro Metapan 1 - 0 CD Chalatenango 0 - 0
CNCF CHL 09:00 FT CD Olimpia 1 - 2 Club America 0 - 2
MEX D2 09:05 FT CSyD Dorados de Sinaloa 2 - 3 Monarcas Morelia 1 - 1
Nepal C 10:45 FT Birgunj Youth Academy 0 - 0 Birgunj United Club 0 - 0
Nepal C 13:45 FT Church Boys United 1 - 1 Khalibari Youth FC 1 - 1
OPAW 14:00 FT Korea Rep (w) 1 - 2 China (w) 1 - 1
WIE W U19 14:00 FT CLB TPHCM (w) U19 0 - 1 Phong Phu Ha Nam U19 (w) 0 - 1
INT FRL 14:30 FT Japan (w) 7 - 0 Paraguay (w) 3 - 0
IND WL 15:00 FT Hans WFC (w) 1 - 0 Signature (W) 1 - 0
GEO D2 16:00 FT FC Gagra 4 - 0 Baia Zugdidi 1 - 0
INT FRL 16:00 FT Armenia (w) 2 - 0 Lebanon (w) 2 - 0
IME L1 16:00 FT Sagolband United 0 - 0 KLASA 0 - 0
INT CF 16:00 FT African Roots 2 - 0 Nepal Police Club 1 - 0
ALG U21 16:10 FT SKAF Khemis Miliana U21 0 - 1 ASM Oran U21 0 - 1
ALG U21 16:10 FT RC Arba U21 0 - 0 USM Blida U21 0 - 0
ALG U21 16:10 FT JSM Bejaia U21 2 - 1 WR MSila U21 1 - 0
ALG U21 16:10 FT RC Kouba U21 3 - 0 ES Ben Aknoun U21 2 - 0
ALG U21 16:10 FT IB Lakhdaria U21 0 - 4 USM El Harrach U21 0 - 2
ALG U21 16:15 FT NRB Teleghma U21 1 - 2 Tadjenant U21 1 - 2
ALG U21 16:15 FT MSP Batna U21 2 - 1 AS Khroub U21 1 - 1
ALG U21 16:15 FT MO Constantine U21 0 - 2 CA Batna U21 0 - 0
ALG U21 16:20 FT OM Arzew U21 0 - 5 JSM Tiaret U21 0 - 4
ALG U21 16:20 FT RCB Oued Rhiou U21 3 - 4 US Remchi U21 2 - 2
ALG U21 16:40 FT HB Chelghoum Laid U21 0 - 0 US Chaouia U21 0 - 0
Nepal C 16:45 FT Jhapa XI 2 - 0 Samajik Yuwa Club 0 - 0
VIE D1 17:00 FT Thanh Hoa 3 - 0 XM Hai Phong FC 2 - 0
VIE D1 17:00 FT Becamex Binh Duong 4 - 3 Nam Dinh FC 1 - 0
VIE D1 17:00 FT SHB Da Nang 0 - 2 Hoang Anh Gia Lai 0 - 0
RUS YthC 17:00 FT Chertanovo Moscow Youth 1 - 1 Ufa Youth 0 - 0
TUR 3B 17:30 FT Utkoi 0 - 2 Fatsa Belediyespor 0 - 1
IND GoaPL 17:45 FT Vasco SC 0 - 1 Manula manula 0 - 1
INT FRL 18:00 FT India (w) 1 - 2 Belarus (w) 0 - 0
AZE D2 18:00 FT FK Kapaz Ganca 1 - 2 Zaqatala FK 0 - 0
Tanzania D1 18:00 FT Mbeya City 0 - 0 Kagera Sugar 0 - 0
ARM D1 18:00 FT FC Avan Academy 2 - 3 FK Van Charentsavan 1 - 1
IND WL 18:00 FT Hops FC (W) 4 - 0 Growing Star (W) 1 - 0
BLR RL 18:00 FT Energetik-BGU Minsk Reserves 10 - 1 Sputnik 2 5 - 1
AZE D2 18:30 FT Standard Sumgayit II 3 - 1 Qaradag Lokbatan 0 - 1
ENG U23 D1 19:00 FT Watford U23 1 - 1 Charlton U23 1 - 1
TUR 3B 19:00 FT Tekirdagspor 3 - 0 Sanger 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Tepecik Bld 4 - 1 Tokatspor 1 - 0
TUR 3B 19:00 FT Yomraspor 1 - 2 Halide Edip Adivarspor 0 - 1
TUR 3B 19:00 FT Yimpas Yozgatspor 1 - 4 Nazillispor 1 - 2
TUR 3B 19:00 FT Ceyhanspor 1 - 4 Erzin Belediyespor 1 - 2
TUR 3B 19:00 FT Fethiyespor 0 - 0 Kutahyaspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Kahta 02 Spor 2 - 4 Mardin BB 1 - 2
TUR 3B 19:00 FT Karaman Belediyespor 0 - 0 Agri 1970 Spor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Bukaspor 1 - 0 Yesilyurt Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT 1877 Alemdagspor 1 - 2 Kizilcabolukspor 1 - 1
TUR 3B 19:00 FT Yeni Altindag BS 0 - 2 Carsambaspor 0 - 2
TUR 3B 19:00 FT Dai Lin Jissbon 0 - 1 EdirnesporGenclik 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Erbaaspor S 1 - 0 Catalca Spor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Diyarbakirspor 2 - 0 Kemerspor 2003 1 - 0
TUR 3B 19:00 FT Erokspor 4 - 0 Yalovaspor 2 - 0
TUR 3B 19:00 FT Artvin Hopaspor 0 - 0 Nevsehirspor Genclik 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Golcukspor 2 - 4 Elazig Belediyespor 1 - 3
TUR 3B 19:00 FT Manisaspor 2 - 3 Cankaya FK 0 - 1
TUR 3B 19:00 FT Celspor 2 - 0 Karsiyaka 2 - 0
TUR 3B 19:00 FT Payasspor 1 - 1 Ofspor 1 - 0
TUR 3B 19:00 FT Ispartaspor 1 - 2 Cizrespor 0 - 1
TUR 3B 19:00 FT Osmaniyespor 0 - 0 Arhavispor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Sile Yildizspor 2 - 4 Somaspor 1 - 1
IRQ D1 19:00 FT Al-Hudod 2 - 2 Al Qasim Sport Club 2 - 0
AZE D2 19:00 FT Qarabag II 0 - 1 PFC Neftchi II 0 - 0
PALL 19:00 FT Shabab Al-Amaari 5 - 3 Tubas 2 - 1
PALL 19:00 FT Ahli Al Khalil 1 - 1 Jabal Al Mukaber 0 - 1
PALL 19:00 FT Thaqafi Tulkarm 1 - 0 Markz Balata 0 - 0
BUL D2 19:15 FT Minyor Pernik 1 - 0 Septemvri Sofia 1 - 0
VIE D1 19:15 FT CLB TPHCM 3 - 0 Song Lam Nghe An 0 - 0
Uganda C 19:30 FT BUL FC 3 - 1 Blacks Power FC 2 - 0
TUR D1 20:00 FT Denizlispor 1 - 1 Kasimpasa 0 - 0
TUR D1 20:00 FT Gazisehir Gaziantep 2 - 0 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 0
IRQ D1 20:00 FT Al Semawah 1 - 1 Al-Naft 1 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Namungo FC 1 - 1 Ihefu SC 0 - 1
INT FRL 20:00 FT North Macedonia (w) 1 - 3 Kosovo (w) 0 - 1
ETH PR 20:00 FT Dire Dawa 1 - 0 Jimma Aba Jifar 0 - 0
Zam SL 20:00 FT Nkana FC 1 - 2 Forest Rangers 1 - 2
UZB D1 20:30 FT Metallurg Bekobod 2 - 0 FK Andijon 0 - 0
UZB D1 20:30 FT Kuruvchi Bunyodkor 2 - 2 Sogdiana Jizak 2 - 2
ALG D2 20:30 FT MSP Batna 0 - 1 AS Khroub 0 - 1
ALG D2 20:30 FT MC Saida 2 - 1 CRB Ain Ouessara 1 - 0
ALG D2 20:30 FT IRB El Kerma 2 - 0 SC Ain Defla 1 - 0
ALG D2 20:30 FT SKAF Khemis Melina 0 - 2 ASM Oran 0 - 1
ALG D2 20:30 FT RC Oued Rhiou 5 - 0 US Remchi 2 - 0
ALG D2 20:30 FT OM Arzew 0 - 1 JSM Tiaret 0 - 0
ALG D2 20:30 FT MO Constantine 1 - 0 CA Batna 1 - 0
ALG D2 20:30 FT Hanshely 0 - 1 MC El Eulma 0 - 1
ALG D2 20:30 FT RC Arba 2 - 1 USM Blida 1 - 0
ALG D2 20:30 FT NRB Teleghma 2 - 1 DRB Tadjenant 2 - 0
ALG D2 20:30 FT A Bou Saada 0 - 1 MO Bejaia 0 - 1
ALG D2 20:30 FT JSM Bejaia 2 - 1 WRB Msila 0 - 1
ALG D2 20:30 FT RC Kouba 0 - 0 ES Ben Aknoun 0 - 0
ALG D2 20:30 FT CR Beni Thour 2 - 0 WA Boufarik 1 - 0
ALG D2 20:30 FT HB Chelghoum Laid 0 - 0 US Chaouia 0 - 0
ALG D2 20:30 FT CRB Ouled Djellal 0 - 1 USM Annaba 0 - 1
INT CF 20:30 FT Umea IK (w) 1 - 3 Pitea IF (w) 1 - 3
EGY D2 20:30 FT Abo Qair Semads 1 - 2 Haras El Hedoud 1 - 1
EGY D2 20:30 FT Sporting Alexandria 1 - 1 Matroh 1 - 1
EGY D2 20:30 FT EI Raja Marsa Matruh 2 - 0 Kafr El Shaikh 0 - 0
EGY D2 20:30 FT El Hammam 2 - 2 Maleyet El Zayiat 1 - 1
EGY D2 20:30 FT Pharco 1 - 1 El Olympi 0 - 1
EGY D2 20:30 FT Baladiyet El Mahallah 1 - 1 El Mansoura 0 - 0
GEO D1 21:00 FT FC Telavi 1 - 2 Dinamo Batumi 0 - 0
SER D1 21:00 FT Metalac Gornji Milanovac 1 - 2 Habitpharm Javor 0 - 2
SER D2 21:00 FT Sloga Kraljevo 0 - 0 FK Trajal Krusevac 0 - 0
SER D2 21:00 FT FK Dubocica 0 - 1 FK Buducnost Dobanovci 0 - 1
SER D1 21:00 FT Zlatibor Cajetina 2 - 2 Indjija 1 - 2
SER D2 21:00 FT FK Graficar Beograd 1 - 2 FK Loznica 0 - 0
LIT D1 21:00 FT Dziugas Telsiai 3 - 0 Nevezis Kedainiai 0 - 0
UFC 21:00 FT Slovakia Indoor Soccer 1 - 1 Azerbaijan Indoor Soccer 1 - 0
JOR D1 21:00 FT Shabab AlOrdon 0 - 0 AL Salt 0 - 0
CAE LW 21:00 FT FC Ebolowa (w) 3 - 2 ASFF Diamare (w) 3 - 1
BUL D1 21:15 FT Botev Vratsa 1 - 2 Botev Plovdiv 1 - 1
IRN PR 21:20 FT Persepolis 2 - 0 Nassaji Mazandaran 1 - 0
RUS Cup 21:30 FT Krylya Sovetov 2 - 0 Dynamo Moscow 1 - 0
DAN Cup 21:30 FT Midtjylland 1 - 0 Sonderjyske 0 - 0
IRQ D1 21:30 FT Naft Misan 2 - 3 Arbil 1 - 1
CRO D3 21:30 FT NK Udarnik Kurilovec 4 - 0 DUGO SELO 1 - 0
CRO D3 21:30 FT Karlovac 0 - 1 NK Lucko 0 - 0
UFC 22:00 FT Latvia Indoor Soccer 4 - 1 Switzerland Indoor Soccer 0 - 0
LIT D1 22:00 FT Hegelmann Litauen 2 - 0 FK Riteriai 1 - 0
INT CF 22:00 FT Montreal Impact 0 - 2 Tormenta FC 0 - 2
PALL 22:00 FT Shbab Alkhaleel 4 - 2 Shabab Alsamu 1 - 0
PALL 22:00 FT Al Birah 6 - 4 Wadi Al Nes 6 - 3
TOG D1 22:00 FT US Koroki Metete 1 - 1 AS Binah 1 - 1
QAT RL 22:30 FT Al-Arabi Doha (R) 1 - 1 Al-Kharitiyath SC U23 0 - 0
QAT RL 22:30 FT Al Sadd Reserves 2 - 0 Al Rayyan Reserves 1 - 0
QAT RL 22:30 FT Umm Salal U23 0 - 0 Al Sailiya U23 0 - 0
UFC 22:59 FT Ukraine Indoor Soccer 8 - 2 Denmark Indoor Soccer 5 - 2
ROM D1 22:59 FT FC Viitorul Constanta 1 - 2 CSM Politehnica Iasi 0 - 0
SUI Cup 22:59 FT St. Gallen 4 - 1 Young Boys 1 - 0
TUR D1 22:59 FT Yeni Malatyaspor 1 - 1 Fenerbahce 1 - 1
POL D2 22:59 FT Znicz Pruszkow 1 - 0 GKS Katowice 1 - 0
INT FRL 22:59 FT Belgium (w) 0 - 2 Norway (w) 0 - 1
ETH PR 22:59 FT Wolaita Dicha 0 - 2 Fasil Kenema 0 - 1
GFA D2 22:59 FT Jam City 0 - 0 2nd Infantry Battalion Gambia 0 - 0
GER D2 23:30 FT Hannover 96 1 - 2 Wurzburger Kickers 0 - 0
BUL D1 23:30 FT Lokomotiv Plovdiv 2 - 0 Tsarsko Selo 1 - 0
RUS Cup 23:30 FT Arsenal Tula 1 - 2 CSKA Moscow 1 - 0
JOR D1 23:30 FT Maan 0 - 1 Al Hussein Irbid 0 - 1
INT CF 23:30 FT BK Hacken (W) 2 - 5 Alingsas (w) 2 - 3
Mal PD 23:30 FT AS Police 1 - 1 Lafia Club de Bamako 0 - 1
IRQ D1 23:45 FT AL Najaf 3 - 1 Al Shorta 3 - 0

Betting

Ousmane Dembele, Barcelona 2020-21

Real Madrid vs Barcelona Betting Tips...

Real Madrid welcome Barcelona to the Estadio Alfredo di Stefano on Saturday e...
Karim Benzema, Real Madrid, Champions League 2020-21

Real Madrid vs Barcelona Betting Tips...

La Ligas top scoring side Barcelona visit the Estadio Alfredo di Stefano on S...
Jesse Lingard, West Ham 2020-21

West Ham vs Leicester City Betting Ti...

A pivotal Premier League clash takes place on Sunday afternoon when Leicester...
Mason Mount Chelsea 2020-21

Crystal Palace vs Chelsea Betting Tip...

Chelsea will be determined to bounce back from defeat when they travel to Sel...
Trent Alexander-Arnold Liverpool 2020-21

Liverpool vs Aston Villa Betting Tips...

Revenge will be on the mind of Liverpool when they welcome Aston Villa to Anf...

Transfer

Kalidou Koulibaly Napoli

Ancelotti addresses Everton’s links t...

Everton are among the Premier League clubs seeing a move for Kalidou Koulibal...
Vinicius Junior Real Madrid Barcelona GFX

The WhatsApp message that saw Viniciu...

The story of Viniciusis one of a boy who dreamed of playing for Real Madrid a...
Ousmane Dembele, Barcelona 2020-21

I feel good - Dembele upbeat over Bar...

Barcelona star Ousmane Dembele is feeling confident about his future at Camp ...
Naby Keita Liverpool 2020-21

Things havent really worked out - Bar...

Exit talk around Naby Keita has been sparked after he lastedless than 45 minu...
Mbappe PSG 2021

PSG and Mbappe working on contract ex...

Kylian Mbappe and Paris Saint-Germain are in talks over a contract extension,...
image-top-scroll