Please Wait . . .

Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 05-04-2021
SPA FDH 00:00 FT Jaen Paraiso Interior Futsal 2 - 2 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 1 - 0
SER D2 00:00 FT FK Trajal Krusevac 0 - 1 FK Dubocica 0 - 1
MEX D1 00:00 FT Pumas U.N.A.M. 2 - 2 Pachuca 0 - 1
ARG D1 00:00 FT Newells Old Boys 2 - 2 CA Huracan 2 - 1
GUA D1 00:00 FT CD Achuapa 1 - 0 Guastatoya 1 - 0
SPA D3 00:00 FT Deportivo La Coruna 1 - 0 Marino luanco 0 - 0
SPA D3 00:00 FT LHospitalet 4 - 1 Orihuela CF 1 - 1
Mex MFW 00:00 FT Puebla (w) 2 - 3 Monterrey (w) 0 - 3
HUN D1 00:15 FT Videoton Puskas Akademia 2 - 0 Mezokovesd Zsory 1 - 0
ECU D1 00:15 FT Orense SC 0 - 1 Manta FC 0 - 1
ISR D1 00:15 FT Hapoel Haifa 1 - 3 Bnei Yehuda Tel Aviv 1 - 2
ROM D1 00:30 FT FC Steaua Bucuresti 0 - 0 CS Universitatea Craiova 0 - 0
GUA D1 00:30 FT Antigua GFC 1 - 2 Malacateco 0 - 0
ARG D2 00:30 FT Atletico Atlanta 2 - 1 San Martin Tucuman 0 - 1
SCOFAC 00:30 FT Glasgow Rangers 4 - 0 Cove Rangers 4 - 0
ARG D2 00:45 FT Tristan Suarez 1 - 0 Ferrol Carril Oeste 0 - 0
BRA PE 01:00 FT Central SC 1 - 4 Reet 0 - 2
BEL D2 01:00 FT Lierse 0 - 0 Westerlo 0 - 0
GHA D1 01:00 FT Accra Hearts of Oak 2 - 0 Aduana Stars 1 - 0
BRA SPWL 01:00 FT Nautico Capibaribe (w) 9 - 0 Ferroviario PE (W) 3 - 0
SK CUP 01:00 FT Al-Nasr(KSA) 0 - 1 Al-Faisaly Harmah 0 - 0
SPA D3 01:00 FT UD Marbella 1 - 0 Ejido 0 - 0
ARGW D1 01:00 FT Platense (w) 1 - 2 UAI Urquiza (w) 0 - 1
ICPD D1 01:00 FT Africa Sports 0 - 0 Sporting Gagnoa 0 - 0
BRA SE 01:15 FT CS Maruinense 0 - 3 Frei Paulistano 0 - 1
BRA SE 01:15 FT Boca Juniors SE 1 - 1 Itabaiana(SE) 0 - 0
BFL 01:15 FT Etoile Filante Ouagadougou 0 - 1 Leopard St Camille 0 - 1
ENG PR 01:30
FT Manchester United 2 - 1 Brighton Hove Albion 0 - 1
BRA CGD 01:30 FT Jaragua EC 1 - 2 Goias 0 - 0
BRA MG 01:30 FT Pouso Alegre 3 - 1 Caldense MG 3 - 1
BRA CGD 01:30 FT Ipora EC 1 - 0 Aparecidense GO 1 - 0
BRA CGD 01:30 FT katalang BA 0 - 0 Gremio Anapolis 0 - 0
SPA D2 01:30 FT Las Palmas 1 - 1 Mallorca 0 - 1
ARG B M 01:30 FT CA San Miguel 1 - 1 Flandria 0 - 0
ARG B M 01:30 FT Comunicaciones BsAs 2 - 2 Sacachispas 1 - 0
ARG B M 01:30 FT Villa San Carlos 2 - 1 Argentino de Quilmes 0 - 0
ACT M 01:30 FT Deportivo Laferrere 1 - 1 Real Pilar 1 - 0
ACT M 01:30 FT Leandro N Alem 2 - 0 Ferrocarril Midland 1 - 0
ACT M 01:30 FT Sood G 2 - 0 General Lamadrid 1 - 0
ARG D2 01:30 FT Instituto 0 - 0 Club Atletico Guemes 0 - 0
ARG D2 01:30 FT CA Brown Adrogue 2 - 0 Villa Dalmine 1 - 0
Mal PD 01:30 FT Monrovia Black Star 3 - 0 Sonni AC 1 - 0
BRA DF 01:30 FT Sobradinho EC 1 - 5 Sociedade Esportiva Unai DF 1 - 1
ARGW D1 01:30 FT Deportivo Espanol (W) 2 - 3 El Porvenir (w) 2 - 2
BEL D1 01:45 FT Charleroi 1 - 1 Mouscron Peruwelz 0 - 0
BRA CNF 01:45 FT Altos/PI 2 - 0 Santa Cruz PE 1 - 0
FRA D1 02:00
FT Marseille 2 - 0 Dijon 1 - 0
SPA D1 02:00
FT Sevilla 1 - 0 Atletico Madrid 0 - 0
BRA CCD1 02:00 FT Marcilio Dias SC 1 - 1 Criciuma 1 - 0
BRA CCD1 02:00 FT Brusque FC 2 - 2 Figueirense 0 - 0
BRA CCD1 02:00 FT Metropolitano SC 0 - 1 Avai FC SC 0 - 0
BRA CGD 02:00 FT Vila Nova 0 - 2 Goianesia GO 0 - 1
BRA CGD 02:00 FT Atletico Clube Goianiense 2 - 0 Itumbiara EC GO 0 - 0
BRA MG 02:00 FT Atletico Mineiro 3 - 1 America MG 1 - 0
BRA MG 02:00 FT Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT 1 - 0 COIMBRA ESPORTE CLUBE LTDA (MG) 1 - 0
BRA MG 02:00 FT Tombense 2 - 1 Athletic Club MG 0 - 1
POR D1 02:00
FT FC Famalicao 2 - 0 Pacos de Ferreira 1 - 0
Bra PL 02:00 FT Cascavel PR 2 - 1 Atletico Paranaense 1 - 1
BRA CBD 02:00 FT Bahia 2 - 1 Alagoinhas Atletico BA 1 - 0
BRA CNF 02:00 FT Salgueiros AC 1 - 1 CRB AL 0 - 0
CAF Cup 02:00 FT Al Ahli Benghzi 0 - 0 Orlando Pirates 0 - 0
CAF Cup 02:00 FT Renaissance Sportive de Berkane 0 - 0 JS kabylie 0 - 0
BOL D1 02:00 FT Oriente Petrolero 4 - 2 Jorge Wilstermann 1 - 0
ARG D2 02:00 FT Guillermo Brown 1 - 2 San Telmo 1 - 2
BRA SM 02:00 FT Comercial-MS 2 - 1 Chapadao 2 - 0
BRA CA 02:00 FT Penarol AM 0 - 1 Atletico Cliper Clube 0 - 1
ARG D1 02:15 FT Colon de Santa Fe 0 - 0 Argentinos juniors 0 - 0
GUA D1 02:30 FT Deportivo Sanarate 2 - 1 CSD Municipal 1 - 1
ECU D1 02:30 FT 9 de Octubre 1 - 3 Sociedad Deportiva Aucas 1 - 0
BRA CA 02:30 FT Sao Raimundo AM 4 - 1 EC Iranduba 2 - 0
ARG D2 02:45 FT San Martin San Juan 0 - 2 All Boys 0 - 1
BRA RJ 03:00 FT Botafogo RJ 1 - 1 Portuguesa RJ 1 - 0
ARG D2 03:00 FT Gimnasia Jujuy 2 - 0 Deportivo Moron 1 - 0
BRA PA 03:00 FT SC Paysandu Para 2 - 4 Clube Do Remo 1 - 3
PRL 03:00 FT San Francisco Reserves 0 - 0 Atletico Chiriqui Reserves 0 - 0
BRA LNA 03:00 FT CD Universitario 1 - 0 Tauro FC 0 - 0
MEX D3 03:00 FT CD Cuautla 4 - 1 Zitacuaro CF 2 - 1
COL D1 03:30 FT America de Cali 0 - 1 La Equidad 0 - 1
INT CF 03:30 FT DC United 1 - 2 New York City Football Club 1 - 1
BRA RJ 04:00 FT Volta Redonda 3 - 2 Nova Iguacu 2 - 0
BRA CBD 04:00 FT EC Jacuipense 2 - 1 Fluminense de Feira BA 2 - 0
BRA CNF 04:00 FT Vitoria BA 3 - 1 Treze Campina Grande PB 1 - 0
CHI D1 04:00 FT Deportes La Serena 2 - 0 Curico Unido 0 - 0
SLV D1 04:00 FT Once Municipal 3 - 1 CD FAS 1 - 0
SLV D1 04:00 FT Municipal Limeno 0 - 0 Aguila 0 - 0
PRL 04:00 FT Champions FC Academy 6 - 2 San Martin FC Reserves BM 3 - 1
MEX D3 04:00 FT Reboceros de La Piedad 1 - 0 Loros Universidad 1 - 0
CRC D1 04:10 FT Cartagines Deportiva SA 0 - 0 Deportivo Saprissa 0 - 0
BOL D1 04:15 FT Independiente Petrolero 2 - 2 The Strongest 1 - 0
SLV D1 04:15 FT Alianza San Salvador 1 - 0 Luis Angel Firpo 0 - 0
GUA D1 04:30 FT Xelaju MC 0 - 1 Santa Lucia Cotzumalguapa 0 - 0
ARG D1 04:30 FT Velez Sarsfield 4 - 1 Union Santa Fe 2 - 1
ARG D2 04:50 FT Quilmes 2 - 0 Temperley 2 - 0
BRA CCD1 05:00 FT Hercilio Luz SC 0 - 0 Concordia AC 0 - 0
MEX D1 05:00 FT Chivas Guadalajara 1 - 1 Santos Laguna 0 - 1
ECU D1 05:00 FT Tecnico Universitario 3 - 0 Guayaquil City 1 - 0
PRL 05:00 FT Alianza FC Panama Reserves 2 - 0 CD Centenari 1 - 0
COL D1 05:40 FT Boyaca Chico 0 - 0 Deportivo Pasto 0 - 0
PAR D1 06:00 FT Cerro Porteno 1 - 0 Sol de America 1 - 0
BRA CGD1 06:00 FT Sao Jose PoA RS 1 - 0 Sao Luiz(RS) 0 - 0
URU D1 06:00 FT Nacional Montevideo 3 - 0 Rentistas 2 - 0
BRA LNA 06:00 FT Costa Del Este 2 - 1 Veraguas FC 2 - 0
BRA LNA 06:00 FT SD Panama Oeste 2 - 0 Mario Mendez FC 0 - 0
CHI D1 06:15 FT Univ Catolica 2 - 1 Palestino 1 - 0
CRC D1 07:00 FT Sporting San Jose 2 - 0 AD San Carlos 2 - 0
ARG D1 07:00 FT Racing Club 2 - 4 Godoy Cruz Antonio Tomba 0 - 2
MEX D1 07:00 FT Queretaro FC 0 - 1 Tigres UANL 0 - 0
GUA D1 07:00 FT C.S.D. Comunicaciones 5 - 0 CD Puerto de Iztapa 4 - 0
COL D1 08:00 FT Atletico Junior Barranquilla 0 - 0 Aguilas Doradas 0 - 0
CHI D1 08:30 FT O.Higgins 0 - 0 Audax Italiano 0 - 0
MEX D2 09:00 FT Monarcas Morelia 2 - 0 Club Chivas Tapatio 1 - 0
MEX D1 09:05 FT Club Leon 2 - 1 Toluca 0 - 1
NOR NZL 10:00 FT Auckland United 2 - 2 Manukau United 2 - 1
A FFA Cup 10:00 FT Taroona 4 - 0 South East United FC 1 - 0
AB U20 L 10:30 FT Sydney United 58 U20 2 - 2 Northbridge FC Bulls U20 0 - 0
AUS WAL 12:00 FT Sydney FC (w) 3 - 0 Canberra United (w) 1 - 0
A FFA Cup 12:00 FT Rocking ham City 1 - 0 Joondalup City 0 - 0
FFSA WPL 12:10 FT NWS Koala (w) 0 - 3 Macarthur Rams (w) 0 - 1
AUS NSW 13:00 FT Sydney United 1 - 5 Northbridge Bulls 0 - 5
AUS NSW PL 13:10 FT Toronto Awaba 1 - 4 West Wallsend SC 0 - 2
NZM SL 13:30 FT Ferrymead Bays 1 - 0 Selwyn United 1 - 0
Nepal C 13:45 FT Planning Boys United 1 - 2 Oasis Club 0 - 1
HK PR 14:00 FT Southern District 2 - 3 Sun Pegasus 1 - 1
A FFA Cup 14:00 FT ECU Joondalup 3 - 0 Fremantle City 0 - 0
A FFA Cup 14:00 FT Joondalup United 2 - 6 Balcatta FC 0 - 4
A FFA Cup 14:00 FT Sorrento F.C. 1 - 0 Subiaco AFC 0 - 0
WIE W U19 14:00 FT Phong Phu Ha Nam U19 (w) 0 - 3 Than KSVN U19 (w) 0 - 0
A FFA Cup 14:00 FT Bayswater City 1 - 0 Dianella White Eagles 0 - 0
AUS D1 14:05
FT Newcastle Jets 0 - 1 Western United FC 0 - 1
A FFA Cup 14:05 FT Inglewood United 1 - 1 Armadale SC 1 - 1
A FFA Cup 14:10 FT Swan United 0 - 3 Willip 0 - 2
A FFA Cup 14:10 FT FC Ashfield 1 - 6 Floreat Athena 1 - 2
A FFA Cup 15:00 FT Toowong 4 - 1 Nambour Yandina Utd 1 - 1
KAM SL 15:24 FT Soltilo Angkor 0 - 3 Tiffy Army FC 0 - 2
AUT D2 15:30 FT Kapfenberg 0 - 3 FC Superfund Pasching 0 - 3
AUT D2 15:30 FT FC Liefering 0 - 0 FAC Team Fur Wien 0 - 0
VIE U19 15:30 FT Becamex Binh Duong U19 0 - 3 Hoang Anh Gia Lai U19 0 - 2
VIE U19 15:30 FT PVF Vietnam U19 0 - 0 Song Lam Nghe An U19 0 - 0
RUS D2 16:00 FT FK Ural-2 0 - 0 FK Zenit Izhevsk 0 - 0
KAZ PR 16:00 FT Kyzylzhar Petropavlovsk 2 - 0 FC Shakhtyor Karagandy 2 - 0
A FFA Cup 16:00 FT Bentleigh greens 2 - 1 Essendon Royals 1 - 1
A FFA Cup 16:00 FT Berwick City 1 - 9 Port Melbourne 0 - 4
INT CF 16:00 FT Sankata FC 1 - 0 Manang Marshyangdi Club 1 - 0
A FFA Cup 16:05 FT Fawkner Blues 1 - 4 Mooroolbark 0 - 2
AUS D1 16:10
FT Wellington Phoenix 2 - 3 Melbourne City 1 - 2
WIE W U19 16:15 FT Ha Noi (w) U19 3 - 0 Son La U19 (w) 0 - 0
Nepal C 16:45 FT Birgunj Youth Academy 2 - 0 Khalibari Youth FC 2 - 0
ISR D3 17:00 FT Ironi Tiberias 0 - 0 Bnei Majd Kurum 0 - 0
DAN U19 17:00 FT Randers Freja U19 1 - 0 Odense BK U19 1 - 0
LIT D2 17:00 FT FK Zalgiris Vilnius B 3 - 1 FK Trakai II 1 - 0
Spain D4 17:00 FT Santa Catalina Atletico 0 - 2 Mallorca B 0 - 1
SER L W 17:00 FT ZFK Sloga Zemun (w) 2 - 1 ZFK Zemun (w) 1 - 0
DEN D4 17:00 FT BK Fremad Valby 3 - 5 Karlslunde IF 2 - 0
HOL D2 17:15 FT NEC Nijmegen 1 - 1 SC Telstar 1 - 0
DEN WD2 17:15 FT IF Lyseng (w) 3 - 1 Aarhus 1900 (w) 2 - 0
POL PR 17:30 FT Gornik Zabrze 1 - 2 Warta Poznan 0 - 1
ISR D3 17:30 FT Maccabi Tzur Shalom 2 - 4 Hapoel Kafr Kanna 0 - 2
AUT D2 17:30 FT Rapid Vienna (Youth) 0 - 1 SK Vorwarts Steyr 0 - 0
ITA D2 17:30 FT Pordenone Calcio SSD 3 - 0 ACD Virtus Entella 2 - 0
DAN U19 17:30 FT Vejle U19 0 - 2 Esbjerg U19 0 - 0
BLR RL 17:30 FT Dinamo Minsk Reserves 5 - 1 FC Slutsk Reserves 4 - 1
ISR D3 18:00 FT Maccabi Tamra 2 - 0 Hapoel Bueine 0 - 0
DAN U17 18:00 FT Brondby IFU17 6 - 5 Horsens U17 4 - 1
SWE D1 SN 18:00 FT Dalkurd FF 3 - 3 Pitea IF 2 - 0
DEN D2 18:00 FT SfB Oure 0 - 5 B93 Copenhagen 0 - 2
DEN D2 18:00 FT Thisted FC 3 - 0 FC Sydvest 1 - 0
UKR D2 18:00 FT Polissya Zhytomyr 0 - 0 Metalist 1925 Kharkiv 0 - 0
DEN D2 18:00 FT HIK Hellerup 2 - 1 KFUM Roskilde 1 - 0
DEN D2 18:00 FT B 73 Slagelse 1 - 2 FA 2000 0 - 1
DAN U19 18:00 FT Midtjylland U19 2 - 0 BrondbyU19 1 - 0
DAN U19 18:00 FT Silkeborg U19 2 - 1 FC Kobenhavn U19 1 - 0
DAN U19 18:00 FT Aalborg BK U19 1 - 1 Horsens U19 1 - 0
ARM CUP 18:00 FT BKMA 1 - 2 Alashkert 1 - 1
ARM D2 18:00 FT Ararat Yerevan II 5 - 2 Ararat-Armenia B 0 - 0
KAZ PR 18:00 FT FC Kairat Almaty 2 - 2 FK Taraz 0 - 2
KAZ PR 18:00 FT Ordabasy 2 - 1 Akzhayik Oral 0 - 0
TAJ L1 18:00 FT FK Eskhata 1 - 1 FC Khatlon 1 - 0
DEN D4 18:00 FT Greve Fodbold 2 - 1 Otterup 2 - 1
INT FRL 18:00 FT Uzbekistan (w) 1 - 0 India (w) 0 - 0
INT CF 18:00 FT Rangers SC (W) 0 - 2 Jaguar FC (W) 0 - 0
DEN D2 18:05 FT Naestved 2 - 3 Roskilde 0 - 1
BEL D1 18:30 FT Oud Heverlee 2 - 3 Racing Genk 0 - 1
DEN D2 18:30 FT VSK Arhus 1 - 0 BK Frem 0 - 0
ENG LCH 18:30
FT Middlesbrough 1 - 1 Watford 0 - 1
IRN PR 18:30 FT Gol Gohar FC 3 - 1 Mashin Sazi 1 - 1
DAN U17 19:00 FT LYNGBY FODBOLD CLUB U17 4 - 3 Silkeborg IF U17 2 - 2
DEN D2 19:00 FT Jammerbugt 1 - 0 Holstebro BK 0 - 0
SWE D1 SN 19:00 FT Umea FC 1 - 0 Hammarby TFF 0 - 0
UKR D2 19:00 FT MFK Mikolaiv 0 - 0 FK Avanhard Kramatorsk 0 - 0
UKR D2 19:00 FT Ahrobiznes TSK Romny 0 - 0 Volyn 0 - 0
DEN D2 19:00 FT Middelfart G og 2 - 1 Brabrand 0 - 1
UKR D2 19:00 FT Kremin Kremenchuk 1 - 2 Veres 1 - 1
DAN U19 19:00 FT Aarhus AGF U19 0 - 3 Nordsjaelland U19 0 - 2
UZB D1 19:00 FT Xorazm Urganch 4 - 0 Shurtan Guzor 2 - 0
IRN PR 19:00 FT Saipa 0 - 1 Sepahan 0 - 1
LIT D2 19:00 FT FK Panevezys-2 3 - 1 Kazlu Ruda FK Silas 1 - 0
DEN SASL 19:00 FT Aalborg 3 - 2 Sonderjyske 1 - 1
SYR Cup 19:00 FT Hutteen FC 3 - 1 Al-Jaish Damascus 2 - 0
INT CF 19:00 FT IK Brage 1 - 3 Djurgardens 0 - 1
DEN D1 19:00 FT Fredericia 1 - 3 Esbjerg 1 - 1
INT CF 19:00 FT KuPs 5 - 1 JIPPO 3 - 0
DEN D4 19:00 FT Husum BK 0 - 0 KFUM 0 - 0
SYR Cup 19:00 FT Al-Wahda Damascus 0 - 0 Al Ittihad (SYR) 0 - 0
DAN U17 19:15 FT Esbjerg FB U17 7 - 4 AGF Viby U17 4 - 0
DEN D2 19:15 FT Dalum 1 - 1 Aarhus Fremad 1 - 0
SYR Cup 19:15 FT Al Wathbah 1 - 1 Al-Karamah 0 - 1
ISR D3 19:30 FT MS Tseirey Taybe 4 - 3 SC Daburiyya Osama 0 - 1
CZE D2 19:30 FT Lisen 2 - 0 Vysocina jihlava 1 - 0
DEN D2 19:30 FT AB Tarnby 2 - 2 Skovshoved 1 - 1
HOL D2 19:30 FT FC Oss 2 - 0 Volendam 1 - 0
AUT D2 19:30 FT SG Austria Klagenfurt 0 - 2 Lafnitz 0 - 2
AUT D2 19:30 FT Austria Lustenau 0 - 3 Austria Wien (Youth) 0 - 1
AUT D2 19:30 FT SV Horn 2 - 4 FC Dornbirn 1913 1 - 2
HOL D2 19:30 FT Helmond Sport 1 - 1 Jong Ajax (Youth) 0 - 0
HOL D2 19:30 FT NAC Breda 0 - 1 Go Ahead Eagles 0 - 1
HOL D2 19:30 FT Dordrecht 1 - 5 FC Eindhoven 1 - 2
HOL D2 19:30 FT Jong PSV Eindhoven (Youth) 3 - 1 MVV Maastricht 1 - 0
HOL D2 19:30 FT FC Utrecht (Youth) 0 - 1 De Graafschap 0 - 1
HOL D2 19:30 FT AZ Alkmaar (Youth) 2 - 1 Den Bosch 1 - 0
HOL D2 19:30 FT SC Cambuur 7 - 2 Excelsior SBV 1 - 1
Uganda C 19:30 FT SC Villa 0 - 1 Ndejje University 0 - 1
DAN U17 20:00 FT AalborgU17 0 - 2 Odense BK U17 0 - 0
POL PR 20:00 FT Podbeskidzie Bielsko-Biala 2 - 0 Wisla Krakow 1 - 0
Kos L 20:00 FT Gjilani 5 - 1 KF Besa Pec 2 - 1
NGA PR 20:00 FT Abia Warriors 2 - 1 Plateau United 2 - 1
ITA D2 20:00 FT Ascoli 2 - 1 Vicenza 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Cittadella 1 - 1 Reggina 0 - 0
DEN D2 20:00 FT Nykobing FC 1 - 1 Vanlose 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Cosenza Calcio 1914 0 - 1 Cremonese 0 - 1
UKR D2 20:00 FT Vpk Agro Magdalinovka 1 - 0 Obolon Kiev 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Monza 1 - 1 Pescara 1 - 0
ITA D2 20:00 FT Pisa 0 - 1 Lecce 0 - 0
UKR D2 20:00 FT Krystal 0 - 0 Alians Lypova Dolyna 0 - 0
KAZ PR 20:00 FT Tobol Kostanai 1 - 1 Lokomotiv Astana 1 - 0
UZB D1 20:00 FT Dinamo Samarqand 3 - 2 Aral Nukus 3 - 1
DEN D1 20:00 FT Silkeborg 2 - 0 Helsingor 0 - 0
Uganda C 20:00 FT Blacks Power FC 0 - 2 BUL FC 0 - 2
Uganda C 20:00 FT Terrazo and Tiles FC 1 - 1 Maroons 0 - 1
Uganda C 20:00 FT Uganda Police FC 5 - 0 FC Calvary 2 - 0
Uganda C 20:00 FT Vipers 3 - 0 Busoga United 1 - 0
Uganda C 20:00 FT Water FC 1 - 2 Wakiso Giants FC 1 - 1
Kos D1 20:00 FT KF Vitia 4 - 0 KF Dardana 3 - 0
Uganda C 20:10 FT Onduparaka FC 0 - 0 Luweero United 0 - 0
DAN U19 20:15 FT Sonderjyske U19 1 - 1 Lyngby Fodbold Club U19 1 - 1
ISR D3 20:30 FT Hapoel Ironi Baka El Garbiya 4 - 1 Hapoel Bnei Zalfa 0 - 0
ISR D3 20:30 FT Hapoel Migdal HaEmek 1 - 2 Hapoel Bnei Arrara Ara 1 - 1
DAN U17 20:30 FT Nordsjaelland U17 2 - 0 Sonderjyske U17 2 - 0
ISR D3 20:45 FT Moadon Sport Tira 1 - 2 Hapoel Herzliya 0 - 0
ISR D3 20:45 FT Maccabi Yavne 3 - 1 FC Ironi Or Yehuda 2 - 1
BEL D1 21:00 FT Zulte-Waregem 2 - 1 KAS Eupen 0 - 1
ISR D3 21:00 FT Maccabi Kabilio Jaffa 3 - 1 AS Nordia Jerusalem 0 - 1
ISR D3 21:00 FT Hapoel Marmorek lrony Rehovot 1 - 3 Hapoel Bikat Hayarden 1 - 2
BUL D2 21:00 FT FC Dobrudzha 0 - 1 Septemvri Sofia 0 - 1
BUL D2 21:00 FT Minyor Pernik 0 - 0 Litex Lovech 0 - 0
BUL D2 21:00 FT Neff supporting Simic 2 - 1 Pirin Blagoevgrad 0 - 1
BUL D2 21:00 FT Septemvri Simitli 1 - 1 Yantra Gabrovo 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 FT Assyriska 2 - 7 Taby 1 - 4
ENG L2 21:00 FT Colchester United 1 - 1 Barrow 1 - 0
ENG L2 21:00 FT Crawley Town 1 - 4 Oldham Athletic 0 - 2
ENG L2 21:00 FT Tranmere Rovers 1 - 1 Cambridge United 1 - 0
ENG L1 21:00 FT Shrewsbury Town 3 - 0 Plymouth Argyle 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Luton Town 1 - 2 Barnsley 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Peterborough United 1 - 1 Sunderland A.F.C 0 - 0
ENG Conf 21:00 FT Wealdstone FC 5 - 1 Barnet 2 - 0
ENG L2 21:00 FT Harrogate Town 0 - 2 Port Vale 0 - 0
ENG L1 21:00 FT Bristol Rovers 2 - 1 Doncaster Rovers 1 - 1
ENG Conf 21:00 FT Woking 2 - 4 Notts County 2 - 1
ENG Conf 21:00 FT Boreham Wood 2 - 2 Hartlepool United 2 - 1
ENG L1 21:00 FT Milton Keynes Dons 0 - 2 Crewe Alexandra 0 - 2
ENG Conf 21:00 FT Wrexham 0 - 1 Torquay United 0 - 0
ENG L2 21:00 FT Stevenage Borough 1 - 1 Bradford City 1 - 1
ENG L1 21:00 FT Blackpool 4 - 1 Gillingham 3 - 1
ENG L2 21:00 FT Grimsby Town 1 - 1 Cheltenham Town 1 - 1
ENG L2 21:00 FT Exeter City 0 - 0 Mansfield Town 0 - 0
UKR D2 21:00 FT Chernomorets Odessa 3 - 0 Prykarpattya Ivano Frankivsk 2 - 0
ENG L2 21:00 FT Leyton Orient 0 - 0 Walsall 0 - 0
ENG L2 21:00 FT Newport County 1 - 0 Bolton Wanderers 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Swansea City 0 - 1 Preston North End 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Blackburn Rovers 0 - 2 Bournemouth AFC 0 - 1
ENG Conf 21:00 FT Dagenham Redbridge 0 - 2 Aldershot Town 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Wigan Athletic 0 - 1 Portsmouth 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Coventry City 3 - 1 Bristol City 1 - 0
ENG LCH 21:00
FT Nottingham Forest 3 - 1 Queens Park Rangers (QPR) 1 - 0
ENG L1 21:00 FT AFC Wimbledon 0 - 1 Fleetwood Town 0 - 0
ENG Conf 21:00 FT Halifax Town 3 - 2 Weymouth 2 - 1
ENG L1 21:00 FT Rochdale 0 - 0 Ipswich Town 0 - 0
ENG L1 21:00 FT Oxford United 1 - 2 Accrington Stanley 1 - 1
ENG Conf 21:00 FT Kings Lynn 2 - 0 Altrincham 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Stoke City 1 - 2 Millwall 1 - 1
ENG L1 21:00 FT Hull City 3 - 0 Northampton Town 2 - 0
ENG Conf 21:00 FT Maidenhead United 0 - 1 Eastleigh 0 - 0
SUI Sl 21:00 FT Basel 1 - 2 Vaduz 0 - 1
ENG LCH 21:00
FT Rotherham United 0 - 3 Wycombe Wanderers 0 - 2
ENG L1 21:00 FT Burton Albion 2 - 1 Swindon Town 1 - 1
ENG Conf 21:00 FT Solihull Moors 0 - 0 Sutton United 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Reading 3 - 1 Derby County 1 - 0
ENG L2 21:00 FT Forest Green Rovers 0 - 2 Salford City 0 - 1
DEN SASL 21:00 FT FC Copenhagen 2 - 1 Randers FC 2 - 1
CYP D1 21:00 FT AEK Larnaca 2 - 1 Anorthosis Famagusta FC 0 - 1
SWE D1 SN 21:10 FT IFK Malmo FK 1 - 1 Atvidabergs 0 - 1
ROM D1 21:30 FT Chindia Targoviste 1 - 0 FC Voluntari 1 - 0
AUT D2 21:30 FT FC Blau Weiss Linz 2 - 1 FC Wacker Innsbruck 1 - 1
LUX D1 22:00 FT CS Petange 1 - 0 Progres Niedercorn 0 - 0
ISR D3 22:00 FT Hapoel Bnei Lod 1 - 4 Hapoel Azor 1 - 2
ISR D3 22:00 FT MS Ironi Kuseife 2 - 2 Hapoel Ashkelon 1 - 1
NGA PR 22:00 FT Heartland FC 2 - 1 Adamawa United 1 - 0
ITA D2 22:00 FT Reggio Audace FC 2 - 2 Brescia 0 - 1
MAU D2 22:00 FT FC Oasis 0 - 0 FC Souvara Riadh 0 - 0
PALL 22:00 FT Alarabi Beit Safafa 1 - 0 Silwan 1 - 0
POL PR 22:30 FT Jagiellonia Bialystok 0 - 1 Slask Wroclaw 0 - 1
BHR D 22:30 FT Al Khaldiya 3 - 0 Qalali 2 - 0
BHR D 22:30 FT Al-Ittihad(BHR) 2 - 2 Sitra 1 - 0
BHR D 22:30 FT Al-Tadhmon 1 - 5 Al-Ittifaq 0 - 3
QAT D2 22:30 FT Al Mesaimeer Club 1 - 2 Al Shamal 1 - 1
QAT D2 22:30 FT Al Nasa(QAT) 0 - 1 Al Shahaniya 0 - 0
SEN C 22:30 FT Thies FC 0 - 0 Dakar Universite Club 0 - 0
SUI D3 22:45 FT Bellinzona 1 - 1 Yverdon 1 - 1
LUX D1 22:59 FT Red Boys Differdange 0 - 1 Hostert 0 - 0
LUX D1 22:59 FT Racing Union Luxemburg 1 - 0 US Mondorf-les-Bains 0 - 0
LUX D1 22:59 FT Jeunesse Esch 1 - 1 Etzella Ettelbruck 0 - 1
LUX D1 22:59 FT FC Wiltz 71 2 - 0 Rodange 91 0 - 0
RUS PR 22:59 FT Zenit St. Petersburg 2 - 0 Khimki 1 - 0
TUR D2 22:59 FT Bursaspor 1 - 3 Altay Spor Kulubu 0 - 1
SWE D1 SN 22:59 FT Gefle IF 1 - 2 IFK Lulea 1 - 0
TUR D1 22:59 FT Fenerbahce 1 - 0 Denizlispor 0 - 0
BOS PL 22:59 FT Olimpik Sarajevo 1 - 1 FK Velez Mostar 0 - 0
DEN SASL 22:59 FT Midtjylland 1 - 0 Brondby IF 1 - 0
BEL D1 23:15 FT Royal Antwerp 1 - 4 Anderlecht 0 - 0
BUL D2 23:30 FT FC Sozopol 1 - 2 FC Hebar Pazardzhik 0 - 1
ENG Conf 23:30 FT Stockport County 0 - 0 Bromley 0 - 0
AUT D2 23:30 FT SKU Amstetten 1 - 4 Grazer AK 0 - 2
ENG LCH 23:30
FT Sheffield Wednesday 5 - 0 Cardiff City 3 - 0
CYP D1 23:30 FT Apollon Limassol FC 1 - 0 Omonia Nicosia FC 0 - 0
ISR CL 23:30 FT Hapoel Ihud Bnei Gat 1 - 1 Maccabi Neve Shaanan Eldad 1 - 0

Betting

Ousmane Dembele, Barcelona 2020-21

Real Madrid vs Barcelona Betting Tips...

Real Madrid welcome Barcelona to the Estadio Alfredo di Stefano on Saturday e...
Karim Benzema, Real Madrid, Champions League 2020-21

Real Madrid vs Barcelona Betting Tips...

La Ligas top scoring side Barcelona visit the Estadio Alfredo di Stefano on S...
Jesse Lingard, West Ham 2020-21

West Ham vs Leicester City Betting Ti...

A pivotal Premier League clash takes place on Sunday afternoon when Leicester...
Mason Mount Chelsea 2020-21

Crystal Palace vs Chelsea Betting Tip...

Chelsea will be determined to bounce back from defeat when they travel to Sel...
Trent Alexander-Arnold Liverpool 2020-21

Liverpool vs Aston Villa Betting Tips...

Revenge will be on the mind of Liverpool when they welcome Aston Villa to Anf...

Transfer

Kalidou Koulibaly Napoli

Ancelotti addresses Everton’s links t...

Everton are among the Premier League clubs seeing a move for Kalidou Koulibal...
Vinicius Junior Real Madrid Barcelona GFX

The WhatsApp message that saw Viniciu...

The story of Viniciusis one of a boy who dreamed of playing for Real Madrid a...
Ousmane Dembele, Barcelona 2020-21

I feel good - Dembele upbeat over Bar...

Barcelona star Ousmane Dembele is feeling confident about his future at Camp ...
Naby Keita Liverpool 2020-21

Things havent really worked out - Bar...

Exit talk around Naby Keita has been sparked after he lastedless than 45 minu...
Mbappe PSG 2021

PSG and Mbappe working on contract ex...

Kylian Mbappe and Paris Saint-Germain are in talks over a contract extension,...
image-top-scroll