Please Wait . . .

Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 26-02-2021
SPA LU19 00:00 FT Mostoles U19 0 - 0 Trival Valderas U19 0 - 0
SPA WD2 00:15 FT Murcia Feminas (w) 4 - 2 Levante C (W) 2 - 0
SPA FDH 00:30 FT Paruro five foot 1 - 6 EiPozo Murcia Turistica Futsal 0 - 2
EGY D1 00:30 FT Pyramids FC 1 - 1 El Gounah 1 - 0
Spain D4 00:30 FT AD Sabinanigo 1 - 1 Epila CF 1 - 1
INT CF 00:30 FT HIK 2 - 1 Hillerod Fodbold 0 - 1
UEFA EL 00:55 FT Villarreal 2 - 1 Red Bull Salzburg 1 - 1
UEFA EL 00:55 FT Napoli 2 - 1 Granada CF 1 - 1
UEFA EL 00:55 FT AFC Ajax 2 - 1 Lille 1 - 0
UEFA EL 00:55 FT FC Shakhtar Donetsk 1 - 0 Maccabi Tel Aviv 0 - 0
UEFA EL 00:55 FT TSG Hoffenheim 0 - 2 Molde 0 - 1
UEFA EL 00:55 FT Glasgow Rangers 5 - 2 Royal Antwerp 1 - 1
UEFA EL 00:55 FT Arsenal 3 - 2 Benfica 1 - 1
DEN D1 01:00 FT Esbjerg 1 - 2 Silkeborg 0 - 2
BRA CP 01:00 FT America FC Natal RN 2 - 1 CE Forca e Luz RN 0 - 1
BRA CP 01:00 FT Palmeira RN 1 - 0 ASSU RN 1 - 0
SPA WD2 01:15 FT Athletic Club de Murcia (W) 1 - 0 Aspe (w) 0 - 0
GIB PD 01:30 FT Grazies Union 0 - 3 FC Lincoln 0 - 0
MAR D1 01:30 FT Raja Casablanca Atlhletic 2 - 0 IRT Itihad de Tanger 1 - 0
COL D1 02:00 FT Deportiva Once Caldas 0 - 1 Deportivo Pasto 0 - 1
ICE WLC 02:00 FT Vikingur Reykjavik (w) 2 - 2 Afturelding (w) 1 - 0
BRA CCD1 02:00 FT EC Prospera 0 - 1 Joinville SC 0 - 0
BRA CCD1 02:00 FT Metropolitano SC 0 - 0 Figueirense 0 - 0
Spain D4 02:00 FT UE Sants 1 - 0 Grama 0 - 0
Spain D4 02:00 FT ED Moratalaz 0 - 0 Rayo Vallecano B 0 - 0
Spain D4 02:00 FT CD Calamonte 1 - 1 Moralo CP 1 - 0
CAFYC 02:00 FT Burkina Faso U20 0 - 0 Uganda U20 0 - 0
BRA D4 02:00 FT EC Flamengo PI 1 - 2 Parnahyba PI 1 - 1
Spain D4 02:15 FT UE Vilassar de Mar 0 - 1 EC Granollers 0 - 0
BRA CA 02:30 FT Manaus (AM) 2 - 0 Penarol AM 2 - 0
Spain D4 02:45 FT RCP Valverdeno 3 - 2 Olivenza FC 2 - 0
UEFA EL 03:00 FT Club Brugge 0 - 1 Dynamo Kyiv 0 - 0
UEFA EL 03:00 FT Leicester City 0 - 2 Slavia Praha 0 - 0
UEFA EL 03:00 FT Dinamo Zagreb 1 - 0 FC Krasnodar 1 - 0
UEFA EL 03:00 FT Bayer Leverkusen 0 - 2 Young Boys 0 - 0
UEFA EL 03:00 FT PSV Eindhoven 2 - 1 Olympiakos Piraeus 2 - 0
UEFA EL 03:00 FT Manchester United 0 - 0 Real Sociedad 0 - 0
UEFA EL 03:00 FT AS Roma 3 - 1 Sporting Braga 1 - 0
UEFA EL 03:00 FT AC Milan 1 - 1 Crvena Zvezda 1 - 1
ICE WLC 03:00 FT HK Kopavogur (w) 4 - 2 Grotta (w) 1 - 1
BRA CCD1 03:00 FT Concordia AC 0 - 2 Chapecoense SC 0 - 1
INT CF 03:00 FT Academia Puerto Cabello 1 - 2 CD Hermanos Colmenares 0 - 0
INT CF 03:00 FT Academia Rey 0 - 1 Portuguesa FC 0 - 1
ARG C 03:10 FT CA Huracan 1 - 1 Estudiantes de San Luis 1 - 1
POR D3 03:30 FT aljustrelense 1 - 2 Pinhalnovense 1 - 1
COL D1 04:00 FT Jaguares de Cordoba 2 - 0 Deportivo Pereira 2 - 0
Mex MFW 04:45 FT Club America (w) 3 - 1 Unam Pumas (w) 0 - 1
BRA D3 05:00 FT Imperatriz(MA) 1 - 2 Iape 0 - 2
BRA CA 06:00 FT Jacyoba AC 1 - 4 Centro Sportivo Alagoano 1 - 4
COL D1 06:05 FT Alianza Petrolera 0 - 5 Deportes Tolima 0 - 3
BRA D1 07:30
FT Bragantino 1 - 0 Gremio (RS) 0 - 0
BRA D1 07:30
FT Atletico Mineiro 2 - 0 Palmeiras 0 - 0
BRA D1 07:30
FT Sao Paulo 2 - 1 Flamengo 1 - 0
BRA D1 07:30
FT Bahia 2 - 0 Santos 1 - 0
BRA D1 07:30
FT Atletico Paranaense 2 - 0 Sport Club Recife PE 1 - 0
BRA D1 07:30
FT Atletico Clube Goianiense 3 - 1 Coritiba PR 3 - 0
BRA D1 07:30
FT Fluminense RJ 2 - 0 Fortaleza 1 - 0
BRA D1 07:30
FT Vasco da Gama 3 - 2 Goias 1 - 2
BRA D1 07:30
FT Ceara 2 - 1 Botafogo RJ 1 - 0
BRA D1 07:30
FT Internacional RS 0 - 0 Corinthians Paulista (SP) 0 - 0
MEX D2 08:00 FT Tepatitlan de Morelos 1 - 2 Cocodrilos de Tabasco FC 0 - 0
COL D1 08:10 FT Dep.Independiente Medellin 1 - 1 Deportivo Cali 0 - 0
MEX D1 10:00 FT Atletico San Luis 2 - 2 Tigres UANL 1 - 1
INT CF 10:30 FT Bengaluru Braves (W) 0 - 2 Bangalore United FC (w) 0 - 2
Nepal B 13:30 FT Satdobato Youth Club 3 - 2 Khumaltar Youth Club 1 - 1
INT CF 13:45 FT Beach City 0 - 0 Kingborough Lions Reserves 0 - 0
AB U20 L 13:45 FT Marconi Stallions U20 0 - 0 Sydney FC U20 0 - 0
AUS WAL 14:05 FT Newcastle Jets (w) 1 - 2 Adelaide United (w) 1 - 2
Aus VPL U20 14:30 FT Dandenong Thunder U20 3 - 1 Dandenong City U20 1 - 0
INT CF 15:00 FT Kryvbas 3 - 1 FC Halych 1 - 0
IND BLR SD 15:00 FT ASC 0 - 3 Bengaluru B 0 - 0
AUS NSW 15:05 FT Manly United 1 - 1 Ted Reiter Mountain City Rovers 0 - 0
INT CF 15:30 FT Volna Pinsk 4 - 1 Rukh Brest Reserves 3 - 1
AUS VPL 15:50 FT Port Melbourne 0 - 1 Melbourne Knights 0 - 1
AUS NSW 15:55 FT Marconi Stallions 0 - 1 Sydney FC (Youth) 0 - 0
JPN D1 16:00 FT Kawasaki Frontale 2 - 0 Yokohama Marinos 2 - 0
A FFA Cup 16:00 FT Tally Valley 2 - 7 Magic United TFA 1 - 5
ALG U21 16:00 FT JS Saoura U21 4 - 0 US Biskra U21 0 - 0
ALG U21 16:00 FT NA Hussein Dey U21 2 - 0 RC Relizane U21 1 - 0
ALG U21 16:00 FT Olympique Medea U21 0 - 1 CS Constantine U21 0 - 1
ALG U21 16:00 FT USM Alger U21 1 - 0 NC Magra U21 0 - 0
ALG U21 16:00 FT ASM Oran U21 2 - 1 US Remchi U21 2 - 0
ALG U21 16:00 FT MC Saida U21 1 - 0 OM Arzew U21 0 - 0
ALG U21 16:00 FT MCB Oued Sly U21 2 - 1 IRB El Kerma U21 1 - 0
ALG U21 16:00 FT Ain Defla U21 2 - 1 JSM Tiaret U21 0 - 0
ALG U21 16:15 FT USM Bel Abbes U21 0 - 0 JSM Skikda U21 0 - 0
INT CF 16:15 FT Glenorchy Knights Reserves 2 - 3 Hobart United 1 - 2
A FFA Cup 16:30 FT Logan Metro 6 - 0 Coomera 3 - 0
INT CF 16:30 FT Viktoria Zizkov 1 - 0 FK MAS Taborsko 0 - 0
AUS VPL 16:30 FT Dandenong Thunder 1 - 1 Dandenong City SC 0 - 0
BGD D1 16:45 FT Muktijoddha SKC 1 - 1 Rahmatganj MFS 1 - 0
Nepal B 16:45 FT Madhyapur Youth Association 2 - 0 Tushal Youth Club 1 - 0
ARM D2 17:00 FT Ararat Yerevan II 0 - 1 Pyunik B 0 - 0
ARM D2 17:00 FT BKMA 7 - 0 Urartu II 4 - 0
UKR U21 17:00 FT FC Mynai U21 2 - 1 Olimpic Donetsk U21 1 - 0
UKR U21 17:00 FT FC Vorskla U21 4 - 1 PFC Oleksandria U21 4 - 0
UKR U21 17:00 FT Kolos Kovalivka U21 2 - 3 Rukh Vynnyky U21 0 - 2
RUS YthC 17:00 FT Lokomotiv Moscow Youth 1 - 1 Zenit St.Petersburg Youth 1 - 0
INT CF 17:00 FT Blansko 1 - 1 SK Prostejov 0 - 0
IND BLR SD 17:00 FT FC Bengaluru United 6 - 0 Young Challengers 2 - 0
AUS D1 17:05
FT Perth Glory 3 - 1 Brisbane Roar 1 - 1
INT CF 17:05 FT Plo Grey Sur Spartak 5 - 1 UkrAgroKom Alexandria 1 - 1
IND GoaPL 17:15 FT Panjim Footballers 1 - 0 FC Goa Development II 1 - 0
ISR D3 17:30 FT MS Ironi Kuseife 1 - 1 Hapoel Bikat Hayarden 0 - 0
AUS PLNS 17:30 FT Inglewood United 1 - 0 Willip 0 - 0
AUS PLNS 17:30 FT Balcatta FC 1 - 4 Armadale SC 1 - 1
AUS PLNS 17:30 FT ECU Joondalup 5 - 3 Rocking ham City 3 - 2
AUS FWD1 17:30 FT Joondalup City 2 - 8 Western Knights 1 - 4
AUS FWD1 17:30 FT Balga SC 2 - 0 Quinns FC 0 - 0
AUS FWD1 17:30 FT Dianella White Eagles 2 - 0 Fremantle City 2 - 0
AUS FWD1 17:30 FT Kelmscott Roos SC 0 - 2 Subiaco AFC 0 - 2
INT CF 17:30 FT Fremantle City FC (w) 3 - 0 Subiaco AFC (w) 2 - 0
ISR D3 17:45 FT Hapoel Bnei Pardes 0 - 0 Hapoel Herzliya 0 - 0
ISR D3 17:45 FT Maccabi Bnei Raina 0 - 0 Hapoel Kaukab 0 - 0
ITA YTHL 18:00 FT Lazio U20 1 - 2 Cagliari U19 1 - 2
ISR D3 18:00 FT Moadon Sport Tira 1 - 0 Maccabi Tzur Shalom 1 - 0
ISR D3 18:00 FT Ironi Tiberias 1 - 2 Hapoel Bueine 1 - 0
ISR D3 18:00 FT Maccabi Tamra 1 - 2 Hapoel Kafr Kanna 1 - 2
ISR D3 18:00 FT Maccabi Yavne 1 - 1 Hapoel Holon Yaniv 0 - 0
ISR D3 18:00 FT Maccabi Shaarayim 0 - 3 AS Nordia Jerusalem 0 - 2
Por U23 18:00 FT Braga U23 0 - 0 Leixoes U23 0 - 0
RUS YthC 18:00 FT CSKA Moscow (R) 4 - 1 Khimki Youth 2 - 1
Meng Guanlian 18:00 FT Nofel Sporting Club 2 - 1 Karowan Bazar Progoti Songho 1 - 0
ISR D3 18:30 FT Rubi Shapira 2 - 1 SC Daburiyya Osama 1 - 0
ISR D3 18:30 FT Hapoel Azor 1 - 1 Shimshon Kafr Qasim 1 - 1
ISR D3 18:30 FT SC Maccabi Ashdod 1 - 1 Hapoel Ashkelon 0 - 0
ISR D3 18:30 FT Maccabi Kabilio Jaffa 2 - 2 Hakoah Amidar Ramat Gan FC 1 - 1
INT CF 18:30 FT Extremadura 2 - 2 CF Salmantino 1 - 1
ENG PU23 19:00 FT Fulham U23 0 - 2 Wolves U23 0 - 0
UKR U21 19:00 FT FC Mariupol U21 2 - 2 Dnipro-1 U21 2 - 2
ENG PU23 19:00 FT Tottenham Hotspur U23 1 - 1 Blackburn Rovers U23 1 - 0
SER D1 19:00 FT Indjija 0 - 6 Partizan Belgrade 0 - 3
SER D2 19:00 FT FK Zarkovo 0 - 1 FK Zeleznicar Pancevo 0 - 1
SYR YTH 19:00 FT Al Taliya SC U21 1 - 0 Hutteen U21 1 - 0
SYR YTH 19:00 FT Al Ittihad (Youth)(SYR) 2 - 1 Al Nawaeir U21 0 - 0
SYR YTH 19:00 FT Al-Majd U21 2 - 1 Al Horiyah U21 2 - 0
SYR YTH 19:00 FT Al Wahda Damascus U21 2 - 1 Jableh SC U21 0 - 0
SYR YTH 19:00 FT Al-Wathbah U21 0 - 1 Al Karamah U21 0 - 0
SYR YTH 19:00 FT Al Jaish Damascus U21 2 - 2 Al-Mohafza U21 0 - 1
ARG Re Cup 19:00 FT Argentinos Jrs Reserves 1 - 1 Velez Sarsfield Reserves 0 - 0
ARG Re Cup 19:00 FT Atletico Tucuman Reserve 1 - 2 Huracan Reserves 0 - 1
ARG Re Cup 19:00 FT Banfield Reserves 0 - 0 Colon Reserves 0 - 0
ARG Re Cup 19:00 FT Boca Juniors Reserve 2 - 2 Sarmiento Junin Reserve 1 - 1
ARG Re Cup 19:00 FT CA Aldosivi Reserves 2 - 1 Arsenal de Sarandi Reserves 1 - 0
ARG Re Cup 19:00 FT CA Independiente Reserves 1 - 1 Gimnasia LP Reserves 0 - 1
ARG Re Cup 19:00 FT CA Talleres de Córdoba Reserves 2 - 2 Newell's Reserves 1 - 1
ARG Re Cup 19:00 FT Estudiantes LP Reserves 0 - 2 Racing Club Reserves 0 - 0
ARG Re Cup 19:00 FT Platense Reserves 1 - 2 River Plate R 1 - 2
ARG Re Cup 19:00 FT Rosario Central Reserves 1 - 1 Godoy Cruz Reserves 1 - 1
ARG Re Cup 19:00 FT San Lorenzo Reserves 2 - 1 Central Cordoba SdE Reserves 0 - 1
ARG Re Cup 19:00 FT Union Santa Fe Reserves 0 - 3 Lanus Reserves 0 - 0
SYR YTH 19:05 FT Tishreen (Youth) 3 - 2 Al-Shorta Damascus U21 2 - 0
ARG Re Cup 19:15 FT Defensa y Justicia Reserves 0 - 0 CA Patronato Reserves 0 - 0
BGD D1 19:15 FT Chittagong Abahani 1 - 1 Mohammedan Dhaka 1 - 0
AUS FWD1 19:30 FT Stirling Lions 3 - 0 Canning City SC 2 - 0
AUS FWD1 19:30 FT Wanneroo City 1 - 1 Joondalup United 0 - 0
AUS FWD1 19:30 FT Curtin Univ SC 1 - 7 UWA-Nedlands FC 0 - 4
AUS FWD1 19:30 FT Forrestfield United 4 - 3 Gosnells City 2 - 2
EGY D2 19:30 FT Al Nasr Cairo 3 - 0 ZED FC 2 - 0
EGY D2 19:30 FT Sers Elyan 1 - 2 El Daklyeh 1 - 1
EGY D2 19:30 FT El Merrikh 1 - 1 Olympic El Qanal 0 - 1
EGY D2 19:30 FT Petrojet 1 - 2 FC Porto Suez 0 - 0
AUS PLNS 19:30 FT Bayswater City 0 - 6 Floreat Athena 0 - 4
AUS PLNS 19:30 FT Cockburn City 0 - 1 Perth Glory (Youth) 0 - 1
AUS PLNS 19:30 FT Sorrento F.C. 0 - 2 Perth SC 0 - 1
INT CF 19:35 FT Murdoch University Melville FC (w) 2 - 1 Curtin University FC (w) 1 - 0
KSA D2 19:40 FT Al Safa(KSA) 4 - 0 Al Liwaa 2 - 0
KSA D1 19:50 FT Al-Shoalah 0 - 0 AL-jeel 0 - 0
KSA D2 19:55 FT Kumait 1 - 1 Al-Zlfe 1 - 0
KSA D1 19:55 FT Al-Feiha 3 - 2 Al-Thuqbah 2 - 1
TUR D1 20:00 FT Konyaspor 0 - 0 Gazisehir Gaziantep 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Hapoel Afula 1 - 1 Ironi Nir Ramat HaSharon 0 - 1
ISR D2 20:00 FT Hapoel Kfar Shalem 0 - 3 Kafr Qasim 0 - 1
ISR D2 20:00 FT Hapoel Petah Tikva 1 - 1 Hapoel Iksal 0 - 1
ISR D2 20:00 FT Hapoel Umm Al Fahm 0 - 3 Maccabi Ahi Nazareth 0 - 3
ISR D2 20:00 FT Hapoel Rishon Lezion 4 - 1 Hapoel Akko 3 - 1
ISR D2 20:00 FT Hapoel Raanana 1 - 0 Hapoel Ramat Gan 1 - 0
ISR D2 20:00 FT Hapoel Natzrat Illit 1 - 0 Sectzya Nes Ziona 1 - 0
ISR D2 20:00 FT Beitar Tel Aviv Ramla 2 - 0 Hapoel Katamon Jerusalem 0 - 0
BI PL 20:00 FT Vitalo 1 - 0 Les Elephants FC 1 - 0
POL D1 20:00 FT Resovia Rzeszow 2 - 1 Puszcza Niepolomice 2 - 1
BUL D2 20:00 FT Pirin Blagoevgrad 2 - 0 Septemvri Simitli 1 - 0
TUR D1 20:00 FT Genclerbirligi 1 - 1 Yeni Malatyaspor 0 - 1
SALC 20:00 FT Cape Town All Stars 1 - 1 Cape Town Spurs 1 - 0
UPL 20:00 FT BUL FC 4 - 1 Malaba youth Football 1 - 1
UPL 20:00 FT Express FC 3 - 0 Wakiso Giants FC 2 - 0
INT CF 20:00 FT Hradec Kralove 0 - 1 SK Slovan Varnsdorf 0 - 1
Zam SL 20:00 FT Kitwe United 0 - 2 Red Arrows 0 - 1
EGY WD1 20:00 FT Wadi Degla (w) 5 - 0 Al Teram (w) 3 - 0
INT CF 20:00 FT FC Torpedo Zhodino 1 - 1 FK Kaspyi Aktau 0 - 0
Tanzania Cup 20:00 FT KMC FC 5 - 2 Kurugenzi FC 2 - 1
Tanzania Cup 20:00 FT Mwadui FC 4 - 1 Gwambina FC 0 - 0
KSA D2 20:05 FT Al-Taqdom 1 - 1 Al-Arabi(KSA) 1 - 0
KSA D2 20:10 FT Al-Akhdoud 0 - 0 Al Entesar 0 - 0
KSA D2 20:10 FT Al-Jndal 5 - 0 Hercue 2 - 0
KSA D2 20:10 FT Bisha FC 3 - 0 Al-Sadd FC(SA) 1 - 0
KSA D1 20:10 FT Arar FC 1 - 1 Al-Draih 0 - 1
KSA D1 20:20 FT Uhud 3 - 2 Al-Hazm 1 - 1
KSA D2 20:25 FT Al-Ansar 0 - 0 Al Qaisoma 0 - 0
ENG U23 D1 20:30 FT Birmingham City U23 3 - 0 Hull City U23 1 - 0
UAE D1 20:30 FT Al-Hamriyah 2 - 3 Al Arabi(UAE) 1 - 1
UAE D1 20:30 FT Dubba Al-Husun 1 - 1 Al Bataeh 1 - 0
UAE D1 20:30 FT Emirates Club 3 - 2 Dabba Al-Fujairah 1 - 1
UAE LP 20:30 FT Banni Yas 2 - 0 Ajman 1 - 0
UAE LP 20:30 FT Al Nasr Dubai 2 - 0 Hatta 0 - 0
QCP Cup 20:45 FT Al Duhail 0 - 2 Al-Sadd 0 - 1
OMA Cup 20:45 FT Al-Seeb 0 - 0 Dhufar 0 - 0
ITA YTHL 21:00 FT Atalanta U20 0 - 1 Spal U19 0 - 0
ISL 21:00 FT Northeast United 2 - 0 Kerala Blasters FC 2 - 0
ENG PU23 21:00 FT Middlesbrough U23 0 - 3 Norwich City U23 0 - 0
ENG PU23 21:00 FT Brighton U23 1 - 3 Manchester City U23 1 - 1
ALG D1 21:00 FT OM Medea 0 - 0 CS Constantine 0 - 0
ALG D1 21:00 FT JS Saoura 4 - 0 Biskra 2 - 0
ALG D1 21:00 FT NA Hussein Dey 3 - 0 RC Relizane 2 - 0
CRO D2 21:00 FT Radnik Sesvete 3 - 2 Dinamo Zagreb II 1 - 2
CRO D2 21:00 FT Hrvatski dragovoljac 1 - 1 NK Junak 1 - 1
CRO D2 21:00 FT NK Dubrava Zagreb 0 - 0 Medjimurje 0 - 0
MAR D2 21:00 FT Chabab Ben Guerir 2 - 3 Olympique Khouribga 0 - 0
MAR D2 21:00 FT Racing Casablanca 3 - 2 JS Soualem 0 - 0
ALG D2 21:00 FT ASM Oran 1 - 0 US Remchi 1 - 0
ALG D2 21:00 FT MC Saida 1 - 0 OM Arzew 1 - 0
ALG D2 21:00 FT MCB Oued Sly 3 - 1 IRB El Kerma 1 - 0
ALG D2 21:00 FT CRB Ain Ouessara 1 - 2 RC Oued Rhiou 0 - 0
ALG D2 21:00 FT CRB Temouchent 1 - 2 SKAF Khemis Melina 1 - 2
ALG D2 21:00 FT SC Ain Defla 1 - 1 JSM Tiaret 0 - 1
INT CF 21:00 FT FK Podolie 0 - 2 FC Rukh Brest 0 - 0
INT CF 21:00 FT Kryvbas 2 - 0 Ahrobiznes TSK Romny 1 - 0
INT CF 21:00 FT Tyumen 2 - 0 Dolgiye Prudy 2 - 0
SER D1 21:30 FT Vojvodina Novi Sad 1 - 0 FK Napredak Krusevac 0 - 0
EGY D1 22:00 FT EL Masry 2 - 2 Ceramica Cleopatra FC 2 - 2
ALB D1 22:00 FT Teuta Durres 2 - 2 KS Perparimi Kukesi 1 - 0
MEX U20 22:00 FT Puebla U20 3 - 2 Necaxa U20 0 - 1
Por U23 22:00 FT Vitoria Guimaraes U23 1 - 1 Sporting Lisbon Sad U23 1 - 0
POL D1 22:00 FT Arka Gdynia 1 - 0 GKS Jastrzebie 1 - 0
ALG D1 22:00 FT USM Alger 3 - 0 MC Magra 1 - 0
ALG D1 22:00 FT USM Bel Abbes 2 - 1 JSM Skikda 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Great Olympics 1 - 0 Berekum Chelsea 0 - 0
Est WT 22:00 FT JK Tallinna Kalev II 1 - 0 Viimsi MRJK 1 - 0
BUL D1 22:30 FT Lokomotiv Plovdiv 1 - 1 Etar 1 - 0
ROM D2 22:30 FT Universitaea Cluj 2 - 1 CSS Islla Te Nagh 1 - 1
ITA YTHL 22:59 FT Juventus U20 3 - 0 Fiorentina U20 1 - 0
MEX U20 22:59 FT Mazatlan U20 3 - 1 Queretaro U20 1 - 1
RUS PR 22:59 FT Tambov 1 - 3 Rotor Volgograd 1 - 0
TUR D1 22:59 FT Besiktas JK 3 - 0 Denizlispor 3 - 0
MAL D1 22:59 FT Gudja United 0 - 2 Tarxien Rainbows F.C 0 - 0
SALC 22:59 FT Tshakhuma TM 2 - 2 Moroka Swallows 1 - 1
YDL Futsal 22:59 FT Pessah Lo Fano 3 - 0 Catania Futsal 2 - 0
CAFYC 22:59 FT Morocco U20 0 - 0 Tunisia U20 0 - 0
RUS FDH 22:59 FT TTG-Ugra Yugorsk Futsal 3 - 3 MFK Tyumen Futsal 1 - 1
Mal PD 22:59 FT AS Olympique de Missira 2 - 1 AS Douanes de Sikasso 0 - 0
Mal PD 22:59 FT AS Police 0 - 3 AS Real 0 - 1
Tanzania Cup 22:59 FT African Lyon 0 - 3 Simba Sports Club 0 - 2
BFL 22:59 FT Leopard St Camille 0 - 1 RC Kadiogo 0 - 0
KSA D1 23:05 FT AL-Rbeea Jeddah 2 - 1 Al-Nahdha 0 - 0
UAE LP 23:15 FT Al-Sharjah 0 - 3 Al-Jazira(UAE) 0 - 2
UAE LP 23:15 FT Al Ahli(UAE) 4 - 3 Khor Fakkan 2 - 1
MAR D1 23:15 FT FAR Forces Armee Royales 1 - 1 SCCM Chabab Mohamedia 0 - 0
OMA Cup 23:15 FT Al Ittehad Salalah 2 - 1 Al-Suwaiq 1 - 1
CYP D1 23:30 FT AEL Limassol 3 - 0 AEK Larnaca 2 - 0
RUS FDH 23:30 FT MFK CPRF Futsal 2 - 2 Dynamo Samarra Futsal 1 - 2
POL D1 23:40 FT Widzew lodz 1 - 1 Radomiak Radom 0 - 1
KSA D1 23:40 FT Al Khaleej Club 1 - 1 Hajer 1 - 0

Betting

Ferran Torres Man City 2020-21

Borussia Dortmund vs Manchester City ...

Borussia Dortmund will be aiming to pull off a famous comeback when they welc...
Benzema Real Madrid 2021

Liverpool vs Real Madrid Betting Tips...

Liverpool welcome Real Madrid to Anfield on Wednesday evening for the second ...
Asensio Real Madrid

Liverpool vs Real Madrid Betting Tips...

Having put three goals past Liverpool last week, Real Madrid head to Anfield ...
Mbappe Bayern PSG Champions League quarterfinals 07042021

Paris Saint-Germain vs Bayern Munich ...

After a devastating counter-attacking display saw them win 3-2 in the away le...
Jorginho Chelsea

Chelsea vs Porto Betting Tips: Latest...

Chelsea face Porto in the second leg of their Champions League quarter-final ...

Transfer

Pep Guardiola Hans-Joachim Watzke Man City Dortmund 2020-21

Man City have spent nearly €1bn on ne...

Dortmund chief executive Hans-Joachim Watzke has criticised Manchester Citys ...
Pedro Porro Spain

Sporting want to make Spain internati...

Portuguese club Sporting CP want to exercise the purchase clause in the deal ...
Folarin Balogun Arsenal

Arteta explains how Arsenal convinced...

Mikel Arteta says Arsenal are now "very close’"to agreeing a new contract wit...
Sergio Aguero Manchester City 2020

Aguero to Arsenal rumours leave forme...

Arsenal are reported to be one of the clubs keeping a close eye on Sergio Agu...
Toni Kroos Real Madrid Liverpool GFX

P*ssing into the wind! The story of R...

Looking back, it was one of Brendan Rodgers’ more ambitious ideas.It was May ...
image-top-scroll