Please Wait . . .

Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 17-02-2021
ENG Conf 00:00 FT Eastleigh 2 - 1 Hartlepool United 2 - 0
SUI D1 00:00 FT Grasshopper 2 - 1 Aarau 0 - 1
ROM D1 00:00 FT SCM Argesul Pitesti 1 - 1 Sepsi 0 - 1
CYP D1 00:00 FT E.N.Paralimniou 1 - 2 Anorthosis Famagusta FC 1 - 1
POL Cup 00:00 FT Arka Gdynia 2 - 1 Gornik Leczna 1 - 1
INT FRL 00:00 FT Guatemala (w) 3 - 1 Panama (w) 2 - 0
SPA LU19 00:00 FT Leganes U19 1 - 1 Getafe U19 0 - 1
SPA LU19 00:00 FT Los Yebenes SB U19 0 - 3 Aravaca CF U19 0 - 1
SPA LU19 00:00 FT Villarreal U19 3 - 0 Patacona CF U19 1 - 0
ISR D2 00:30 FT Hapoel Akko 0 - 0 Kafr Qasim 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Hapoel Iksal 3 - 4 Hapoel Kfar Shalem 1 - 1
ISR D2 00:30 FT Hapoel Katamon Jerusalem 0 - 0 Hapoel Umm Al Fahm 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Hapoel Ramat Gan 0 - 1 Hapoel Natzrat Illit 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Hapoel Rishon Lezion 0 - 1 Hapoel Afula 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Maccabi Ahi Nazareth 0 - 1 Hapoel Raanana 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Sectzya Nes Ziona 1 - 0 Hapoel Petah Tikva 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Ironi Nir Ramat HaSharon 0 - 2 Beitar Tel Aviv Ramla 0 - 0
HOL D2 00:45 FT SC Cambuur 3 - 0 FC Oss 1 - 0
POR D1 00:45
FT CD Tondela 2 - 1 Maritimo 1 - 1
ENG L1 01:00 FT Gillingham 1 - 3 Peterborough United 1 - 0
ENG JPT 01:00 FT Oxford United 0 - 2 Tranmere Rovers 0 - 1
MAR D1 01:30 FT Wydad Casablanca 3 - 2 Union Touarga Sport Rabat 2 - 0
ENG CN 02:00 FT York City 1 - 3 AFC Fylde 0 - 1
ENG Conf 02:00 FT Aldershot Town 1 - 3 Solihull Moors 0 - 2
ENG L1 02:00 FT Ipswich Town 0 - 0 Northampton Town 0 - 0
ENG L1 02:00 FT Blackpool 1 - 0 Rochdale 1 - 0
ENG Conf 02:00 FT Dagenham Redbridge 1 - 0 Bromley 1 - 0
ENG L1 02:00 FT Bristol Rovers 3 - 1 Portsmouth 2 - 1
ENG L2 02:00 FT Newport County 1 - 1 Exeter City 0 - 1
ENG L2 02:00 FT Harrogate Town 1 - 0 Carlisle United 1 - 0
ENG L2 02:00 FT Bradford City 2 - 1 Morecambe 1 - 1
ENG L2 02:00 FT Forest Green Rovers 4 - 3 Oldham Athletic 2 - 1
ENG L2 02:00 FT Crawley Town 0 - 1 Stevenage Borough 0 - 0
ENG Conf 02:00 FT Wrexham 2 - 0 Woking 1 - 0
ENG Conf 02:00 FT Barnet 2 - 1 Halifax Town 2 - 1
ENG L2 02:00 FT Walsall 1 - 2 Cheltenham Town 1 - 2
YDL Futsal 02:00 FT Sandro Abate Avellino Futsal 3 - 2 Phil diae Bolley 2 - 0
ENG LCH 02:00
FT Stoke City 1 - 0 Sheffield Wednesday 0 - 0
ENG LCH 02:00
FT Preston North End 0 - 1 Watford 0 - 0
ENG L2 02:00 FT Salford City 1 - 0 Barrow 1 - 0
CAF CL 02:00 FT EL Ahly 3 - 0 Al Merreikh 0 - 0
CAFYC 02:00 FT Gambia U20 0 - 1 Morocco U20 0 - 1
INT CF 02:00 FT Campinense 5 - 0 Potiguar RN 1 - 0
NIR D1 02:30 FT Portadown 1 - 3 Glentoran FC 0 - 2
ENG Conf 02:45 FT Kings Lynn 0 - 1 Notts County 0 - 0
ENG CS 02:45 FT St Albans City 1 - 1 Hemel Hempstead Town 0 - 0
NIR D1 02:45 FT Ballymena United 0 - 1 Coleraine 0 - 0
NIR D1 02:45 FT Warrenpoint Town 1 - 1 Dungannon Swifts 0 - 0
ENG CS 02:45 FT Welling United 4 - 3 Ebbsfleet United 2 - 1
ENG Conf 02:45 FT Boreham Wood 2 - 3 Yeovil Town 0 - 3
ENG Conf 02:45 FT Maidenhead United 0 - 0 Stockport County 0 - 0
ENG CS 02:45 FT Eastbourne Borough 4 - 2 Billericay Town 1 - 2
ENG CN 02:45 FT Hereford United 2 - 0 Brackley Town 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Middlesbrough 2 - 1 Huddersfield Town 2 - 1
ENG LCH 02:45
FT Wycombe Wanderers 1 - 2 Derby County 0 - 1
ENG LCH 02:45
FT Bristol City 0 - 2 Reading 0 - 2
NIR D1 02:45 FT Glenavon Lurgan 1 - 1 Carrick Rangers 1 - 0
HOL D2 03:00 FT SC Telstar 1 - 2 NAC Breda 1 - 0
POR D2 03:00 FT Estoril 3 - 0 Viseu 2 - 0
UEFA CL 03:00
FT RB Leipzig 0 - 2 Liverpool 0 - 0
UEFA CL 03:00
FT FC Barcelona 1 - 4 Paris Saint Germain (PSG) 1 - 1
ENG LCH 03:15
FT Luton Town 0 - 2 Cardiff City 0 - 0
ICE CU19 04:15 FT Haukar U19 1 - 8 Keflavik U19 1 - 4
COL D1 06:00 FT Patriotas FC 3 - 1 Alianza Petrolera 1 - 1
HON D1 06:00 FT Lobos UPNFM 1 - 2 CD Motagua 1 - 0
COL D1 08:00 FT Deportiva Once Caldas 0 - 1 Atletico Nacional Medellin 0 - 0
MEX D2 08:05 FT Cocodrilos de Tabasco FC 0 - 0 Cimarrones de Sonora 0 - 0
HON D1 08:15 FT Honduras Progreso 1 - 1 Marathon 0 - 1
MEX D2 10:05 FT Correcaminos UAT 0 - 2 Leones Negros 0 - 0
Solo ISL 12:00 FT Southern United Honiara 1 - 5 Central Coast Football Club 1 - 3
INT CF 13:00 FT FC Khatlon 2 - 0 Ravshan Kulob 0 - 0
Nep NLW 13:15 FT Nepal Police Club (W) 1 - 1 Nepal Army FC (W) 1 - 0
INT CF 13:30 FT FK Zenit Izhevsk 1 - 2 Zvezda Perm 1 - 1
INT CF 14:00 FT Arsenal Dzyarzhynsk 3 - 0 FK Isloch Minsk 1 - 0
INT CF 14:00 FT Nofel Sporting Club 0 - 1 Swadhinata KS 0 - 1
IRN U23 14:30 FT Ayandeh Sazan Tehran U23 0 - 0 Esteghlal Tehran U23 0 - 0
IRN U23 14:30 FT Abi Pooshan U23 0 - 0 Havadar SC U23 0 - 0
INT CF 14:30 FT FC Minsk 2 - 1 Smorgon FC 1 - 1
IRN U23 14:40 FT Etihad Salar U23 0 - 3 Naft Iranian U23 0 - 1
INT CF 15:00 FT Baltika Kaliningrad 3 - 3 Lokomotiv Astana 1 - 1
IND BLR SD 15:00 FT Bangalore Dream United FC 0 - 2 Young Challengers 0 - 0
INT CF 15:30 FT Akron Togliatti 0 - 2 Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 1
INT CF 15:30 FT Tekstilshchik Ivanovo 2 - 1 FC Krasny Smolensk 0 - 0
TUR 3B 16:00 FT Manisaspor 2 - 2 Payasspor 0 - 1
BGD D1 16:00 FT Mohammedan Dhaka 2 - 0 Rahmatganj MFS 1 - 0
INT CF 16:00 FT Farashganj SC 1 - 0 Dhaka Wanderers 1 - 0
IRN U23 16:15 FT PAS Ghavamin U23 1 - 2 Spad Alvand U23 1 - 1
BGD D1 16:30 FT Muktijoddha SKC 1 - 0 Bangladesh Police Club 1 - 0
HUN U19A 17:00 FT Gyori ETO U19 1 - 0 Illes Akademia Haladas U19 0 - 0
THA D1 17:00 FT JL Chiangmai United FC 3 - 0 Kasetsart FC 1 - 0
THA D1 17:00 FT Samut Sakhon 1 - 1 Sisaket FC 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Catalca Spor 1 - 1 Arhavispor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Duzcespor 3 - 0 Silivrispor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Cizrespor 1 - 1 Carsambaspor 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Elazig Belediyespor 2 - 0 Karsiyaka 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Erbaaspor S 1 - 0 Yeni Altindag BS 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Bukaspor 1 - 1 Utkoi 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Ispartaspor 0 - 0 Sile Yildizspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Yalovaspor 1 - 1 Somaspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Mardin BB 1 - 0 Nazillispor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Yomraspor 1 - 1 Karaman Belediyespor 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Kelkit Belediye Hurriyet 2 - 1 Muglaspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Kestel 2 - 0 Siirt Il Ozle Idaresi Spor 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Ceyhanspor 2 - 1 Yimpas Yozgatspor 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Erzin Belediyespor 1 - 0 Sanger 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Fethiyespor 3 - 1 Tekirdagspor 2 - 1
TUR 3B 17:00 FT Artvin Hopaspor 0 - 0 Diyarbakirspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Aksarayspor 2 - 0 Turk Metal Kirikkale 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Kizilcabolukspor 0 - 1 Kemerspor 2003 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Kahta 02 Spor 1 - 3 Darica Genclerbirligi 1 - 1
TUR 3B 17:00 FT Yesilyurt Belediyespor 1 - 0 EdirnesporGenclik 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Yldrm Belediyesispor 1 - 0 Bayrampasa 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Kutahyaspor 2 - 0 Agri 1970 Spor 1 - 0
AZE D2 17:00 FT Qarabag II 1 - 2 Sabah II 0 - 0
AZE D2 17:00 FT Standard Sumgayit II 0 - 0 Turan Tovuz 0 - 0
AZE D2 17:00 FT FK MOIK Baku 0 - 3 Zaqatala FK 0 - 3
Italian YL B 17:00 FT Sha LAN U19 0 - 2 Spezia U19 0 - 2
IND BLR SD 17:00 FT ADE FC 1 - 1 Deccan Rovers FC 0 - 1
INT CF 17:00 FT Pandurii Targu-Jiu 1 - 1 CS Viitorul Daesti 0 - 1
INT CF 17:00 FT FC Istiklol Dushanbe 3 - 2 Regar-TadAZ Tursunzoda 0 - 2
INT CF 17:05 FT Hradec Kralove 2 - 0 Sparta Praha B 1 - 0
INT CF 17:15 FT FK Isloch Minsk 2 - 0 FC Belshina Babruisk 0 - 0
IRN U23 17:15 FT Espahbod U23 0 - 2 Saipa U23 0 - 0
AUS PLNS 17:30 FT Willip 7 - 0 ECU Joondalup 2 - 0
AUS PLNS 17:30 FT Armadale SC 2 - 0 Floreat Athena 1 - 0
IRN U23 17:30 FT Paykan U23 4 - 0 Dena Saba U23 3 - 0
POR D3 17:45 FT Maritimo B 1 - 1 USC Paredes 1 - 1
HUN U19A 18:00 FT Vasas U19 5 - 4 MTK Budapest U19 2 - 3
THA D1 18:00 FT Uthai Thani Forest 1 - 3 Khonkaen United 1 - 1
THA D1 18:00 FT Khonkaen FC 1 - 2 Ranong FC 0 - 2
THA D1 18:00 FT Ayutthaya United 1 - 1 Nong Bua Lamphu 0 - 0
THA D1 18:00 FT Customs Department FC 1 - 0 Udon Thani 1 - 0
THA PR 18:00 FT Suphanburi FC 2 - 3 Bangkok United FC 1 - 2
THA PR 18:00 FT Samut Prakan City 4 - 2 Muang Thong United 4 - 2
Tanzania D1 18:00 FT Dodoma Jiji FC 2 - 1 Coastal Union 0 - 0
INT CF 18:00 FT FC Cartagena 1 - 1 CSKA Moscow 1 - 0
INT CF 18:00 FT Volgar-Gazprom Astrachan 0 - 0 Fakel 0 - 0
IRN U23 18:00 FT Navad Urmia U23 2 - 3 Nassaji Mazandaran U23 1 - 0
GRE D2 18:30 FT Doxa Dramas 2 - 1 Ionikos 1 - 0
ITA C1 18:30 FT Novara 1 - 1 Livorno 1 - 0
ITA C1 18:30 FT Olbia 2 - 3 Piacenza 1 - 0
THA PR 18:30 FT Bangkok Glass 2 - 1 Port FC 1 - 1
INT CF 18:30 FT Red Star SC 0 - 2 Blue Star 0 - 1
TUR 3B 18:40 FT Nevsehirspor Genclik 1 - 2 Ofspor 1 - 1
TUR 3B 18:40 FT Yeni Orduspor 1 - 0 Adiyamanspor 0 - 0
ITA YTHL 19:00 FT Fiorentina U20 3 - 3 Atalanta U20 1 - 1
THA D1 19:00 FT Chainat FC 3 - 3 Nakhon Pathom FC 1 - 2
THA D1 19:00 FT Navy FC 2 - 2 Chiangmai FC 1 - 0
THA D1 19:00 FT Lampang FC 0 - 1 Phrae United FC 0 - 1
SER D1 19:00 FT Indjija 1 - 0 Mladost Lucani 0 - 0
SER D1 19:00 FT Habitpharm Javor 0 - 1 Partizan Belgrade 0 - 1
BGD D1 19:00 FT Chittagong Abahani 1 - 0 Brothers Union 0 - 0
THA PR 19:00 FT Sukhothai 2 - 4 Trat FC 1 - 0
Syri D1 19:00 FT Ha Ji lage 1 - 1 Al-Taleiah 1 - 1
Syri D1 19:00 FT Al-Jaish Damascus 1 - 1 Al-Karamah 0 - 1
Syri D1 19:00 FT Teshrin SC 1 - 0 Al futowa 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Al Ittihad (SYR) 0 - 0 Al-Horiyah 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Jableh SC 1 - 2 Hutteen FC 1 - 1
INT CF 19:00 FT Rekord Bielsko-Biala 0 - 4 Garbarnia Krakow 0 - 2
INT CF 19:00 FT Riga FC 1 - 0 Rodina Moskva 1 - 0
INT CF 19:00 FT FK Rinija Gostivar 0 - 1 FK Drita Bogovinje 0 - 1
INT CF 19:00 FT Uzbekistan 0 - 3 Shakhter Soligorsk 0 - 1
Syri D1 19:20 FT Al Wathbah 1 - 1 Al-Wahda Damascus 0 - 1
EGY D1 19:30 FT El Mokawloon El Arab 0 - 1 Aswan 0 - 1
AUS PLNS 19:30 FT Sorrento F.C. 1 - 1 Balcatta FC 0 - 1
FRAC 19:30 FT Sable-sur-Sarthe 1 - 4 Saumur OL 0 - 2
AUS PLNS 19:30 FT Bayswater City 1 - 1 Perth SC 0 - 1
KSA D1 19:45 FT Al-Draih 1 - 2 Al Sahel 0 - 2
GRE D2 19:50 FT Ierapetra 0 - 1 Ergotelis 0 - 1
KSA D1 19:50 FT Al-Feiha 1 - 0 Al-Kawkab 0 - 0
KSA PR 19:55 FT Al Raed 1 - 3 Al Wehda Mecca 1 - 1
CYP D2 20:00 FT Asil Lysi 1 - 0 Akritas Chloraka 1 - 0
CYP D2 20:00 FT Dignis Yepsonas 1 - 2 Agia Napa 1 - 0
GER Reg 20:00 FT FC 08 Hombrug 1 - 3 SC Freiburg (Youth) 1 - 2
GRE D2 20:00 FT Giorgos Karaiskakis 1 - 0 Trikala 1 - 0
GRE D2 20:00 FT Levadiakos 0 - 0 Apollon Larissas 0 - 0
GRE D2 20:00 FT Kissamikos 0 - 0 Panahaiki-2005 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Alki Oroklini 2 - 0 AE Zakakiou 0 - 0
TUN D1 20:00 FT J.S. Kairouanaise 0 - 3 Esperance Sportive de Tunis 0 - 0
GER Reg 20:00 FT VfB Stuttgart II 2 - 0 TSV Steinbach 1 - 0
CZE D1 20:00 FT Slovan Liberec 1 - 0 Tescoma Zlin 0 - 0
SAPL D1 20:00 FT Kaizer Chiefs 1 - 2 AmaZulu 0 - 1
URU D1 20:00 FT CA River Plate 1 - 1 Rentistas 1 - 1
UPL 20:00 FT Express FC 1 - 1 Kampala City Council FC 1 - 0
UPL 20:00 FT Malaba youth Football 2 - 3 URA Kampala 0 - 2
UPL 20:00 FT Wakiso Giants FC 2 - 2 SC Villa 2 - 0
KSA D1 20:00 FT Al-Jabalain 3 - 1 AL-Rbeea Jeddah 3 - 1
KSA D1 20:00 FT Najran SC 0 - 1 Al-Shoalah 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Mtibwa Sugar 1 - 1 Ihefu SC 1 - 1
Zam SL 20:00 FT ZESCO United Ndola 2 - 1 Power Dynamos 1 - 1
INT FRL 20:00 FT North Macedonia 2 - 0 Rabotnicki Skopje 1 - 0
INT CF 20:00 FT FK Ohrid 2004 2 - 0 Vlazrimi Kicevo 2 - 0
INT CF 20:00 FT FC Torpedo Zhodino 2 - 1 OTMK Olmaliq 1 - 0
INT CF 20:00 FT Baltika Kaliningrad 4 - 2 SKA Rostov 4 - 0
KSA PR 20:05 FT Abha 1 - 2 Al-Baten 1 - 1
ENG RES 20:05 FT Salford City(R) 3 - 0 Grimsby Am (R) 0 - 0
SAFL 20:30 FT TS Sporting 0 - 1 Free State Stars 0 - 0
SAFL 20:30 FT Uthongathi FC 1 - 1 Polokwane City FC 1 - 0
SAFL 20:30 FT Jomo Cosmos 0 - 0 JDR Stars 0 - 0
SAFL 20:30 FT Real Kings 1 - 0 Bizana Pondo Chiefs 1 - 0
SAFL 20:30 FT Steenberg United 1 - 1 Pretoria Univ 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Luparense FC 1 - 0 Clodiense 1 - 0
Italian YL B 20:30 FT Pisa U19 3 - 1 Napoli(U19) 2 - 0
ITA S4 20:30 FT USD Castellanzese 2 - 0 ACSD Saluzzo 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Legnano 0 - 1 A.S. Varese 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Forli 2 - 0 Correggese Calcio 1 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Cannara 0 - 0 Montespaccato 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Latina 0 - 0 Arzachena 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Nuova Monterosi 2 - 1 Afragolese 1944 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Carbonia 2 - 2 Insieme Formia 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Real Agro Aversa 0 - 1 USD Bitonto 0 - 1
ITA S4 20:30 FT FB Brindisi 1912 0 - 0 AS Sorrento Calcio 0 - 0
LIBD1L 20:30 FT NPA Anchors 1 - 2 LISCR FC 0 - 1
INT CF 20:30 FT Vpk Agro Magdalinovka 0 - 1 FC Rukh Brest 0 - 1
INT CF 20:30 FT Chertanovo Moscow 0 - 3 Shukura Kobuleti 0 - 0
ITA S4 20:30 FT San Donato Tavarnelle 1 - 1 ASD Sporting Trestina 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Tolentino 4 - 0 Nuovo Campobasso 3 - 0
ITA S4 20:30 FT Trento 2 - 1 Montebelluna 1 - 0
GRE D2 20:35 FT Diagoras 1 - 0 SKODA Xanthi 0 - 0
TUR 3B 20:45 FT Erokspor 5 - 0 Celspor 1 - 0
ITA YTHL 21:00 FT AC Milan U20 0 - 3 Inter Milan U20 0 - 3
ITA YTHL 21:00 FT Cagliari U19 2 - 2 AS Roma U20 1 - 0
ITA YTHL 21:00 FT Genoa U20 0 - 1 Torino U20 0 - 0
CRO D2 21:00 FT Medjimurje 2 - 2 Radnik Sesvete 1 - 1
ISL 21:00 FT FC Goa 3 - 1 Odisha FC 2 - 1
ITA C1 21:00 FT Francavilla 0 - 0 Paganese 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Lucchese 1 - 2 Pro Patria 0 - 2
ITA C1 21:00 FT Renate AC 0 - 2 Albinoleffe 0 - 2
ITA C1 21:00 FT Grosseto 1 - 1 Alessandria 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Perugia 4 - 0 Legnago Salus 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Bisceglie 1913 1 - 0 Viterbese 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Sambenedettese 1 - 3 Imolese 0 - 2
ITA C1 21:00 FT USD Virtus Verona 1 - 1 Ravenna 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Teramo 1 - 3 Potenza 1 - 2
ITA C1 21:00 FT Ternana 5 - 1 Catania 3 - 1
ITA C1 21:00 FT Turris Neapolis 1 - 2 Palermo 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Alma Juventus Fano 1 - 2 Cesena 1 - 0
SLO D1 21:00 FT NK Aluminij 1 - 0 NK Publikum Celje 0 - 0
AGB LE 21:00 FT CRD Libolo 1 - 2 Baixa de Cassanje 0 - 1
INT CF 21:00 FT Torpedo moskva 2 - 1 Lokomotiv Astana 1 - 0
INT CF 21:00 FT Tobol Kostanai 0 - 2 Dila Gori 0 - 1
INT CF 21:00 FT FK Chayka K-SR 1 - 3 FC Kairat Almaty 0 - 1
INT FRL 21:00 FT Serbia (w) 2 - 0 India (w) 2 - 0
INT CF 21:00 FT Riga FC 2 - 0 Rodina Moskva 2 - 0
AGB LE 21:30 FT Sporting Cabinda 3 - 0 Petro Atletico de Luanda 3 - 0
AGB LE 21:30 FT Interclube Luanda 2 - 2 Sagrada Esperanca 1 - 0
INT CF 21:30 FT Tekstilshchik Ivanovo 0 - 0 Gazovik Orenburg 0 - 0
SER D1 22:00 FT Novi Pazar 3 - 1 Radnicki Nis 1 - 1
SPA D3 22:00 FT Celta vigo b 2 - 1 CD Guijuelo 1 - 1
POR D2 22:00 FT Cova Piedade 1 - 1 Vilafranquense 1 - 0
EGY D1 22:00 FT Ceramica Cleopatra FC 1 - 1 Al-Ittihad Alexandria 0 - 1
EGY D1 22:00 FT El Entag Al Harby 0 - 1 Ghazl El Mahallah 0 - 1
SER D1 22:00 FT Radnik Surdulica 2 - 1 FK Napredak Krusevac 2 - 1
SER D1 22:00 FT Vojvodina Novi Sad 2 - 0 FK Vozdovac Beograd 0 - 0
SER D1 22:00 FT FK Backa Backa Palanka 0 - 2 Proleter 0 - 1
POR D3 22:00 FT Pinhalnovense 2 - 1 Mornar 1 - 0
SAPL D1 22:00 FT Mamelodi Sundowns 2 - 0 Baroka FC 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT Sevilla U19 3 - 0 Cadiz U19 2 - 0
SPA LU19 22:00 FT Rayo Vallecano U19 1 - 2 Real Madrid U19 1 - 1
POR D3 22:00 FT Leca 2 - 0 Vila Real 1 - 0
SPA LU19 22:00 FT CD Roda U19 1 - 2 Valencia U19 1 - 1
NIC U20 22:00 FT Managua U20 4 - 3 Diriangen U20 3 - 2
Spain D4 22:00 FT CD Robres 1 - 1 CD Cuarte Industrial 0 - 0
INT CF 22:00 FT Real Murcia 0 - 1 CSKA Moscow 0 - 0
INT CF 22:00 FT Legia Warszawa B 5 - 3 Radomiak Radom 2 - 1
BEN L1 22:00 FT Eternel FC 2 - 0 Soleil FC 2 - 0
BEN L1 22:00 FT Real Sports Parakou 0 - 0 Beke FC 0 - 0
INT CF 22:00 FT NK Novigrad 0 - 1 Karlovac 0 - 0
NGA WL 22:00 FT Dream Star (W) 0 - 1 Pelican Stars (W) 0 - 1
KSA D1 22:10 FT Al Khaleej Club 2 - 1 Al-Nojoom 2 - 1
Spain D4 22:15 FT Numancia B 3 - 0 Colegios Diocesanos 0 - 0
Spain D4 22:15 FT Alcorcon B 1 - 1 CD El Alamo 0 - 1
QAT RL 22:15 FT Al-Rayyan SC U23 11 - 1 Al-Kharitiyath SC U23 5 - 1
QAT RL 22:15 FT Al-Ahli Doha U23 0 - 7 Umm Salal U23 0 - 4
QAT RL 22:15 FT Al Wakra Reserves 2 - 1 Qatar SC Doha U23 1 - 1
BHR D 22:15 FT Bahrain SC 1 - 0 Al-Ittihad(BHR) 1 - 0
BHR D 22:15 FT Sitra 0 - 0 Al-Shabbab 0 - 0
BHR D 22:15 FT Isa Town 1 - 2 Al Khaldiya 1 - 0
KSA PR 22:25 FT Al-Shabab(KSA) 1 - 2 Al-Fateh 1 - 0
HOLC 22:30 FT NEC Nijmegen 1 - 1 VVV Venlo 0 - 1
Spain D4 22:30 FT CD Praviano 1 - 1 Caudal 0 - 1
LIBD1L 22:30 FT Watanga FC 0 - 2 Freeport 0 - 0
LIBD1L 22:30 FT MC Breweries 0 - 2 BEA Mountain FC 0 - 1
LIBD1L 22:30 FT Small Town FC 0 - 2 Nimba Kwado 0 - 1
SPA LU19 22:45 FT Calavera CF U19 1 - 0 Cordoba U19 0 - 0
BEL D1 22:59 FT Red Star Waasland 1 - 0 KAS Eupen 1 - 0
CRO D1 22:59 FT HNK Gorica 0 - 0 Rijeka 0 - 0
ITA YTHL 22:59 FT Juventus U20 2 - 2 Bologna U20 0 - 2
ITA YTHL 22:59 FT Sassuolo U20 0 - 0 Sampdoria Youth 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Recreativo Huelva 2 - 3 Cadiz B 0 - 1
SPA D3 22:59 FT Barakaldo CF 1 - 0 SD Laredo 0 - 0
MAL D1 22:59 FT Senglea Athletic 1 - 3 Lija Athletic 1 - 1
SPA D3 22:59 FT Merida AD 0 - 0 Villarrubia CF 0 - 0
AGB LE 22:59 FT Primeiro de Agosto 2 - 0 Academica Do Lobito 0 - 0
CAFYC 22:59 FT Cameroon U20 1 - 0 Uganda U20 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Atletico Union Guimar 1 - 4 Tenisca 1 - 1
SPA LU19 22:59 FT CF Bansander U19 1 - 1 Real Oviedo U19 1 - 1
POR D3 22:59 FT Ideal 0 - 2 Rabo Peixe 0 - 1
Spain D4 22:59 FT Huracan Balazote 4 - 2 Almansa 2 - 1
Tanzania D1 22:59 FT Young Africans 3 - 3 Kagera Sugar 2 - 3
SPA LU19 22:59 FT Gimnastic Tarragona U19 3 - 2 Cerdanyola del Valles FC U19 1 - 0
GFA D2 22:59 FT Jam City 0 - 0 Young Africans Gambia 0 - 0
GFA D2 22:59 FT Red Hawks FC 1 - 2 SK East BI 1 - 2
Spain D4 22:59 FT Mar Menor 2 - 1 Muleno CF 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Murcia B 2 - 3 At. Pulpileno 0 - 2
GFA D2 22:59 FT 2nd Infantry Battalion Gambia 2 - 3 Steve Biko 2 - 2
INT FRL 22:59 FT Equatorial Guinea (w) 0 - 5 Uzbekistan (w) 0 - 4
Spain D4 23:30 FT Atletico Astorga 0 - 1 CD La Virgen Del Camino 0 - 1
ITA C1 23:30 FT Padova 2 - 0 Arezzo 1 - 0
ITA C1 23:30 FT Lecco 0 - 0 Pontedera 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Us Pergolettese 1 - 2 Como 0 - 1
ITA C1 23:30 FT Pistoiese 0 - 2 Carrarese 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Triestina 3 - 2 Vis Pesaro 0 - 2
ITA C1 23:30 FT Catanzaro 0 - 3 US Casertana 1908 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Carpi 0 - 0 SudTirol 0 - 0
SUI Cup 23:30 FT Winterthur 6 - 2 Basel 2 - 0
Spain D4 23:30 FT Tuoer De Cilliers 1 - 2 CyDL Jupiter Leones 0 - 0
SUD PR 23:30 FT Merreikh El-Fasher 0 - 1 Khartoum Al Watani 0 - 0
GFA D2 23:30 FT PSV Wellingara 0 - 1 Gunjur United 0 - 1
Spain D4 23:30 FT CD Penalanda 0 - 1 CD Cristo Atletico 0 - 0
Mali C 23:30 FT Djoliba 2 - 1 AS Olympique de Missira 2 - 0
INT CF 23:45 FT CD Caterpillar Motor 1 - 2 Monserrate 1 - 1

Betting

Ruben Dias Manchester City 2020-21

Manchester City vs Wolves Betting Tip...

Wolves will be hoping to stop the Manchester City winning machine when they t...
Richarlison Abdoulaye Doucoure Gylfi Sigurdsson Everton 2020-21

Everton vs Southampton Betting Tips: ...

Everton will be hoping to build on their Merseyside derby victory when they w...
Raphael Varane Real Madrid

Real Madrid vs Real Sociedad Betting ...

Real Madrid welcome Real Sociedad to the Estadio Alfredo di Stefano on Monday...
Mohamed Salah Liverpool 2020-21

Sheffield United vs Liverpool Betting...

Liverpool have a prime opportunity to pick up their first Premier League win ...
Fernandes Manchester United 2021

Chelsea vs Manchester United Betting:...

Goalmouth action is likely to be thin on the ground when Chelsea welcome Manc...

Transfer

Erling Haaland Dortmund 2020-21

Cole doesn't think trophyless Man Utd...

Andy Cole has claimed that Manchester United don't have the pulling power to ...
GFX Omar Richards Bayern Munchen

Reading youngster Richards on verge o...

Reading youngster Omar Richards is on the verge of joining Bayern Munich on a...
andre silva eintracht frankfurt celebration goal

Andre Silva aware of Manchester Unite...

In-form Eintracht Frankfurt striker Andre Silva has “heard rumours” linking h...
Abdoulaye Doucoure Everton 2020-21

Ancelotti admits £20m bargain Doucour...

Everton have found considerable value in a £20 million ($28m) deal for Abdoul...
Liverpool's Mohamed Salah celebrates vs RB Leipzig, Champions League 2020-21

Real Madrid want Salah but can't affo...

Real Madrid are interested in signing Mohamed Salah, but would struggle to af...
image-top-scroll
`