Please Wait . . .

Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 09-01-2021
ALB D1 00:00
FT Vllaznia Shkoder 1 - 0 Teuta Durres 0 - 0
FRA D3 00:00
FT Bastia Borgo 3 - 1 Red Star FC 93 0 - 0
FRA D3 00:00
FT Bourg Peronnas 0 - 1 Lyon Duchere 0 - 1
FRA D3 00:00
FT Concarneau 1 - 3 Orleans US 45 1 - 1
FRA D3 00:00
FT Sete FC 0 - 0 Avranches 0 - 0
FRA D3 00:00
FT Villefranche 1 - 0 Stade Briochin 1 - 0
INT CF 00:00
FT Teplice 1 - 0 Viktoria Zizkov 0 - 0
INT CF 00:15
FT Young Africans FC 1 - 0 Namungo FC 1 - 0
GER D2 00:30
FT Karlsruher SC 3 - 2 Greuther Furth 2 - 2
GER D2 00:30
FT SV Sandhausen 4 - 0 Heidenheimer 2 - 0
EGY D1 00:30
FT Ceramica Cleopatra FC 0 - 2 EL Ahly 0 - 0
HOL D2 00:45
FT NEC Nijmegen 3 - 2 Excelsior SBV 0 - 2
HOL D2 00:45
FT MVV Maastricht 0 - 2 FC Utrecht (Youth) 0 - 1
HOL D2 00:45
FT De Graafschap 2 - 0 SC Telstar 2 - 0
FRA D3 01:00
FT Boulogne 0 - 1 Annecy 0 - 0
GER D3 01:00
FT SV Waldhof Mannheim 2 - 2 SC Verl 2 - 0
POR D1 01:00
FT Nacional da Madeira 0 - 2 Sporting Lisbon 0 - 1
GHA D1 01:00
FT Legon Cities FC 1 - 0 WAFA 0 - 0
Bra SD 01:00
FT Visao Celeste 3 - 0 Parnamirim SC 2 - 0
BRA CPY 01:30
FT Juventude RS U23 0 - 2 Ceara U23 0 - 2
FRA D2 02:00
FT Chateauroux 2 - 3 Guingamp 0 - 0
FRA D2 02:00
FT USL Dunkerque 0 - 0 Troyes 0 - 0
FRA D2 02:00
FT Le Havre 0 - 2 Valenciennes 0 - 0
FRA D2 02:00
FT Nancy 2 - 2 Rodez Aveyron 1 - 1
FRA D2 02:00
FT Chamois Niortais 0 - 2 Amiens 0 - 2
FRA D2 02:00
FT Paris FC 1 - 1 Ajaccio 0 - 1
FRA D2 02:00
FT Pau FC 1 - 3 Chambly FC 0 - 1
FRA D2 02:00
FT Sochaux 0 - 0 Clermont 0 - 0
FRA D3 02:00
FT Stade Lavallois MFC 1 - 2 Creteil 0 - 2
FRA D3 02:00
FT Le Mans 2 - 0 Cholet So 0 - 0
BRA D2 02:00
FT Brasil de Pelotas 0 - 1 Avai FC SC 0 - 0
POR D1 02:00
FT Benfica 2 - 0 CD Tondela 0 - 0
POR D1 02:00
FT Rio Ave 3 - 0 Portimonense 0 - 0
AYC U17 02:00
FT Niger U17 0 - 0 Burkina Faso U17 0 - 0
POR D3 02:00
FT Agueda 1 - 1 Sanjoanense 0 - 0
GER D1 02:30
FT Borussia Monchengladbach 3 - 2 Bayern Munchen 2 - 2
ENG L1 02:45
FT Charlton Athletic 0 - 2 Accrington Stanley 0 - 1
ENG FAC 02:45
FT Aston Villa 1 - 4 Liverpool 1 - 1
ENG FAC 02:45
FT Wolves 1 - 0 Crystal Palace 1 - 0
SCOFAC 02:45
FT Queen's Park 0 - 3 Queen of South 0 - 1
SPA D1 03:00
FT Celta Vigo 0 - 4 Villarreal 0 - 4
HOL D2 03:00
FT NAC Breda 2 - 2 Roda JC 1 - 0
HOL D2 03:00
FT SC Cambuur 0 - 1 Volendam 0 - 0
HOL D2 03:00
FT Almere City FC 0 - 0 FC Eindhoven 0 - 0
SPA D2 03:00
FT Real Zaragoza 2 - 0 UD Logrones 1 - 0
Bra SD 03:15
FT Alecrim Natal RN 0 - 3 Palmeira RN 0 - 2
POR D1 04:00
FT FC Famalicao 1 - 4 FC Porto 1 - 2
Mex MFW 05:00
FT Club Necaxa (w) 0 - 2 Cruz Azul (w) 0 - 1
BRA D2 05:15
FT CRB AL 2 - 0 Confianca SE 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Operario Ferroviario PR 2 - 0 Oeste 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Nautico (PE) 2 - 1 Parana PR 1 - 1
MEX U20 06:45
FT Club Tijuana U20 4 - 1 Pumas U20 2 - 0
BRA D2 07:30
FT Sampaio Correa 0 - 1 Cruzeiro (MG) 0 - 1
BRA D2 07:30
FT Figueirense 0 - 0 Centro Sportivo Alagoano 0 - 0
NZFC 08:00
FT Wellington Phoenix Reserve 1 - 1 Canterbury United 1 - 1
MEX D1 08:30
FT Puebla 1 - 1 Chivas Guadalajara 1 - 0
INT CF 10:00
FT Kingston City 2 - 1 Heidelberg United 2 - 1
MEX D1 10:05
FT Club Tijuana 0 - 0 Pumas U.N.A.M. 0 - 0
MEX D1 10:30
FT Mazatlan FC 3 - 2 Necaxa 2 - 1
JAP FutL 12:00
FT fugador sumida Futsal 5 - 2 Espo Lada Hokkaido Futsal 1 - 2
INT CF 12:00
FT St George City FA U20 2 - 0 APIA Leichhardt Tigers U20 1 - 0
AUS D1 13:05
FT FC Macarthur 1 - 1 Wellington Phoenix 0 - 1
INT CF 14:00
FT St George City FA 4 - 1 A.P.I.A. Leichhardt Tigers 4 - 0
Ind PSL 14:00
FT Dalbir Football Academy 4 - 0 Guru FC 2 - 0
Ind PSL 14:00
FT Punjab Police Jalandhar 0 - 0 SGHS FA 0 - 0
INT CF 14:00
FT Sutherland Sharks 2 - 0 Central Coast Mariners 1 - 0
AUS WAL 15:05
FT Adelaide United (w) 1 - 0 Perth Glory (w) 0 - 0
INT CF 15:20
FT Nam Dinh FC 1 - 0 Hong Linh Ha Tinh 1 - 0
IND D1 15:30
FT Sudeva Moonlight FC 0 - 1 Mohammedan SC 0 - 0
INT CF 15:30
FT CLB TPHCM 1 - 0 An Giang 0 - 0
SPA WD1 16:00
FT Levante UD (w) 1 - 0 UD Granadilla Tenerife Sur (w) 1 - 0
ALG U21 16:05
FT RC Relizane U21 1 - 2 US Biskra U21 0 - 1
ALG U21 16:10
FT CA Bordj Bou Arreridj U21 0 - 2 ES Setif U21 0 - 0
ALG U21 16:20
FT USM Bel Abbes U21 0 - 2 NC Magra U21 0 - 0
ALG U21 16:20
FT Olympique Medea U21 1 - 2 WA Tlemcen U21 1 - 1
TIP CUP 16:30
FT SK Slovan Varnsdorf 0 - 2 Chrudim 0 - 1
INT CF 16:30
FT Mezokovesd Zsory 12 - 0 Sajobabony Vegyesz 7 - 0
VSC 17:00
FT The Cong 0 - 1 T T Hanoi 0 - 0
INT CF 17:00
FT Sokol Dolna Zdana 1 - 1 Tatran LM 0 - 1
INT CF 17:00
FT Budapest Honved 1 - 0 Gyori ETO 1 - 0
INT CF 17:00
FT Dukla Prague 3 - 1 Baumit Jablonec 2 - 1
INT CF 17:00
FT Basel 2 - 2 Thun 2 - 2
INT CF 17:00
FT Gyirmot SE 1 - 2 Ujpesti 0 - 1
INT CF 17:00
FT SOROKSAR 1 - 0 Dorogi FC 1 - 0
TUR D1 17:30
FT Sivasspor 2 - 1 Gazisehir Gaziantep 1 - 1
IND D1 17:30
FT Minerva Academy 1 - 0 Aizawl 1 - 0
Ken D1 17:30
FT KCB SC 1 - 0 Bidco United 0 - 0
IRN D2 17:30
FT Shahrdari Tabriz 3 - 0 Shahrdari Bandar Abbas 0 - 0
IRN D2 17:30
FT Espad Tehran 2 - 1 Foolad Natanz FC 1 - 1
IRN D2 17:30
FT FC Vista Turbine 3 - 0 Naft Gachsaran 2 - 0
IRN U23 17:30
FT Sepahan Isfahan U23 2 - 1 FC Tip Takavaran U23 0 - 0
INT CF 17:30
FT SD Laredo 1 - 0 Racing B 1 - 0
IRN U23 17:35
FT Rafsanjan U23 1 - 0 Shahin Bushehr U23 1 - 0
IRN D2 17:40
FT Shohada Babolsar 1 - 0 Sardar Bukan FC 1 - 0
IRN U23 17:45
FT Naft Ahvaz U23 1 - 0 Mes Kerman U23 0 - 0
SPA FDH 18:00
FT Real Betis Futsal 2 - 2 Levante Futsal 0 - 1
SAFL 18:00
FT Real Kings 2 - 2 Steenberg United 1 - 0
Por U23 18:00
FT Braga U23 0 - 0 Famalicao U23 0 - 0
Por U23 18:00
FT Benfica U23 0 - 0 Coimbra EC U23 0 - 0
Por U23 18:00
FT Cova Piedade U23 0 - 1 Sporting Lisbon Sad U23 0 - 1
Por U23 18:00
FT Portimonense U23 1 - 1 Vitoria Guimaraes U23 0 - 1
Spain D4 18:00
FT Mallorca B 2 - 1 CD Binissalem 1 - 0
POR D3 18:00
FT Olimpico Montijo 0 - 3 Oriental Lisboa 0 - 1
POR D3 18:00
FT Brito SC 1 - 1 Berco SC 1 - 1
Maldives P L 18:00
FT Club Eagles 3 - 2 VICTORY SC 1 - 0
INT CF 18:00
FT Sonderjyske 6 - 0 Aarhus Fremad 3 - 0
INT CF 18:00
FT Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 - 0 Opava 1 - 0
Portugal Cup(W) 18:00
FT Clube Albergaria (w) 0 - 2 SL Benfica (w) 0 - 1
INT CF 18:00
FT SKF Sered 2 - 2 MFK Skalica 1 - 2
INT CF 18:30
FT Lugano 3 - 0 Chiasso 1 - 0
SPA LU19 18:30
FT Penya Arrabal U19 2 - 0 UD Cornella U19 2 - 0
GER D2 19:00
FT Nurnberg 1 - 1 Hamburger SV 1 - 1
GER D2 19:00
FT St. Pauli 1 - 1 Holstein Kiel 0 - 0
GER D2 19:00
FT VfL Osnabruck 2 - 3 Wurzburger Kickers 1 - 0
KSA YTH 19:00
FT Ohud Medina Youths 1 - 2 Al-Qadasiya (Youth) 0 - 0
ENG FAC 19:00
FT Luton Town 1 - 0 Reading 1 - 0
ENG FAC 19:00
FT Nottingham Forest 1 - 0 Cardiff City 1 - 0
ENG FAC 19:00
FT Everton 1 - 1 Rotherham United 1 - 0
ENG FAC 19:00
FT Norwich City 2 - 0 Coventry City 2 - 0
ENG FAC 19:00
FT Boreham Wood 0 - 2 Millwall 0 - 1
POR D2 19:00
FT GD Chaves 0 - 2 Estoril 0 - 0
INT CF 19:00
FT Mlada Boleslav 0 - 2 Bohemians 1905 0 - 0
INT CF 19:00
FT St.Polten 2 - 1 SK Vorwarts Steyr 0 - 0
RUS FDH 19:00
FT Ukhta Tyumen Futsal 2 - 3 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 0 - 2
POR D3 19:00
FT Rabo Peixe 0 - 0 Estrela da Amadora 0 - 0
ARGW D1 19:00
FT UAI Urquiza (w) 2 - 2 River Plate (w) 2 - 1
Ken D1 19:00
FT AFC Leopards 0 - 1 Wazito FC 0 - 1
Ken D1 19:00
FT Kericho 1 - 1 Bandari 0 - 1
Ken D1 19:00
FT Sofapaka FC 4 - 2 Mathare United 3 - 0
Ken D1 19:00
FT Kisumu All Stars 0 - 0 SoNy Sugar 0 - 0
Ken D1 19:00
FT FC Talanta 1 - 2 Kenya Police FC 1 - 1
INT CF 19:00
FT Diosgyor VTK 1 - 0 Debrecin VSC 1 - 0
ENG FAC 19:15
FT Chorley FC 2 - 0 Derby County 1 - 0
KSA YTH 19:20
FT Al-Nasr (Youth) 2 - 0 Hajer (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:20
FT Al-Hilal (Youth) 3 - 0 Abha U20 0 - 0
KSA YTH 19:20
FT Al-Shabab (Youth) 1 - 0 Al-Fath (Youth) 0 - 0
KSA D2 19:25
FT Kumait 3 - 1 Hercue 2 - 0
KSA D2 19:25
FT Al-Zlfe 1 - 1 Al Entesar 1 - 0
KSA D2 19:25
FT Al-Sadd FC(SA) 1 - 0 Al Qaisoma 0 - 0
KSA YTH 19:25
FT Al-Faisaly Harmah Youth 0 - 0 Al Wehda (Youth) 0 - 0
ALB D1 19:30
FT KS Bylis 0 - 0 KF Tirana 0 - 0
ALB D1 19:30
FT KF Laci 3 - 2 KS Perparimi Kukesi 2 - 0
ALB D1 19:30
FT Kastrioti Kruje 2 - 2 Skenderbeu Korca 1 - 0
CYP D2 19:30
FT Ahironas Liopetriou 1 - 0 Asil Lysi 1 - 0
CYP D2 19:30
FT Anagennisi FC Deryneia 2 - 2 Omonia Psevda 1 - 0
CYP D2 19:30
FT Omonia Aradippou 1 - 0 Kouris Erimi 0 - 0
CYP D2 19:30
FT Othellos Athienou 1 - 0 PAEEK 0 - 0
CYP D2 19:30
FT Thoi Lakatamias 1 - 3 Digenis Morphou 0 - 1
CYP D2 19:30
FT Dignis Yepsonas 4 - 2 Onisilos Sotiras 2 - 2
KSA D2 19:30
FT Al-Arabi(KSA) 0 - 0 Al Liwaa 0 - 0
KSA YTH 19:30
FT Al-Taawon Youths 0 - 2 Al-Ettifaq (Youth) 0 - 1
SAFL 19:30
FT JDR Stars 3 - 1 Bizana Pondo Chiefs 2 - 0
SAFL 19:30
FT Uthongathi FC 1 - 1 Sekhukhune United 0 - 1
ENG L1 19:30
FT Lincoln City 1 - 1 Peterborough United 0 - 1
KSA PR 19:30
FT Al-Taawon 0 - 0 Al Raed 0 - 0
EGY D1 19:30
FT Misr Elmaqasah 1 - 0 Aswan 0 - 0
EGY D2 19:30
FT Fayoum 0 - 1 Beni Suef 0 - 0
EGY D2 19:30
FT El Alameen 3 - 0 Tahta SC 1 - 0
EGY D2 19:30
FT Qena SC 0 - 2 El Alominiom 0 - 1
MPRE L 19:30
FT Mzuzu University 0 - 3 Ekwendeni Hammers 0 - 1
CYP D3 19:30
FT APONA Anagias 1 - 1 MEAP Nisou 0 - 0
INT CF 19:30
FT Pecsi MFC 1 - 3 Paksi SE Honlapja 0 - 0
INT CF 19:30
FT Ilves Tampere 4 - 0 HJS Akatemia 4 - 0
KSA D2 19:45
FT Bisha FC 1 - 1 Al Safa(KSA) 0 - 1
UAE D1 19:50
FT Dubba Al-Husun 0 - 1 Emirates Club 0 - 0
UAE D1 19:50
FT Masafi 0 - 1 Al Oruba (UAE) 0 - 1
INT CF 19:55
FT Slaven Koprivnica 0 - 1 NK Orijent Rijeka 0 - 0
ITA D2 20:00
FT Reggio Audace FC 0 - 2 Cittadella 0 - 1
GER Reg 20:00
FT SV Straelen 0 - 0 Alemannia Aachen 0 - 0
GER Reg 20:00
FT SV Elversberg 1 - 1 FSV Mainz 05 (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00
FT FC 08 Hombrug 0 - 1 Bahlinger 0 - 0
GER Reg 20:00
FT FSV Frankfurt 2 - 0 Astoria Walldorf 1 - 0
GER Reg 20:00
FT FC Giessen 2 - 1 TSV Steinbach 2 - 0
GER Reg 20:00
FT Hessen Kassel 0 - 2 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 1
GER Reg 20:00
FT Rot-Weiss Koblenz 0 - 1 Vfr Aalen 0 - 0
GER Reg 20:00
FT TSV Schott Mainz 2 - 2 TSG Hoffenheim (Youth) 1 - 0
GER Reg 20:00
FT Eintracht Stadtallendorf 1 - 4 Kickers Offenbach 1 - 2
GER Reg 20:00
FT VfB Stuttgart II 2 - 3 TSG Balingen 0 - 3
GER Reg 20:00
FT SSV Ulm 1846 2 - 0 SC Freiburg (Youth) 2 - 0
SPA D1 20:00
FT Sevilla 3 - 2 Real Sociedad 2 - 2
HOL D2 20:00
FT Jong Ajax (Youth) 2 - 2 Helmond Sport 2 - 2
GER D3 20:00
FT Bayern Munchen (Youth) 0 - 2 TSV 1860 Munchen 0 - 1
GER D3 20:00
FT Hansa Rostock 1 - 0 Unterhaching 0 - 0
GER D3 20:00
FT SV Meppen 1 - 0 Saarbrucken 1 - 0
GER D3 20:00
FT Kaiserslautern 0 - 0 Viktoria koln 0 - 0
GER D3 20:00
FT Magdeburg 1 - 1 Uerdingen KFC 05 1 - 0
GER D3 20:00
FT SV Wehen Wiesbaden 1 - 1 Hallescher FC 0 - 1
SAPL D1 20:00
FT TS Galaxy 0 - 3 Supersport United 0 - 2
SAPL D1 20:00
FT Baroka FC 0 - 2 Mamelodi Sundowns 0 - 0
TUR D1 20:00
FT Goztepe 0 - 1 Antalyaspor 0 - 0
TUR D1 20:00
FT Kayserispor 1 - 0 Yeni Malatyaspor 1 - 0
ALG D1 20:00
FT OM Medea 2 - 1 WA Tlemcen 1 - 1
MAL D1 20:00
FT Hibernians FC 3 - 0 Senglea Athletic 1 - 0
MAL D2 20:00
FT St. Andrews 4 - 0 Mqabba FC 3 - 0
INT CF 20:00
FT SV Ried 2 - 0 SKU Amstetten 2 - 0
RUS FDH 20:00
FT Novali Futsal 4 - 4 MFK Tyumen Futsal 3 - 2
TUN D1 20:00
FT ES du Sahel 0 - 0 US Tataouine 0 - 0
TUN D1 20:00
FT C.A.Bizertin 1 - 1 Club Africain 1 - 1
TUN D1 20:00
FT Etoile Metlaoui 0 - 2 Olympique de Beja 0 - 1
INT CF 20:00
FT FC Zurich 3 - 1 Luzern 1 - 0
INT CF 20:00
FT Tescoma Zlin 3 - 1 Lisen 1 - 0
BI PL 20:00
FT Le Messager Ngozi 2 - 2 Bujumbura City 0 - 0
BI PL 20:00
FT Kayanza Utd 4 - 1 Muzinga FC 0 - 0
BI PL 20:00
FT BS Dynamic 0 - 1 Flambeau de l'Est 0 - 1
BI PL 20:00
FT Aigle Noir 1 - 1 Vitalo 0 - 0
BI PL 20:00
FT Bumamuru 2 - 0 Les Elephants FC 0 - 0
Zam SL 20:00
FT Buildcon FC 1 - 2 Red Arrows 1 - 2
Zam SL 20:00
FT Lumwana Radiants 1 - 0 Green Buffaloes 1 - 0
CHI D3 20:00
FT AC Colina 2 - 0 Deportes Vallenar 1 - 0
INT CF 20:00
FT Budafoki MTE 1 - 1 Synot Slovacko 0 - 1
INT CF 20:00
FT MFK Karvina 0 - 0 Trinec 0 - 0
Brazil L 20:00
FT Barcelona EC 0 - 10 Campo Grande CE 0 - 6
INT CF 20:00
FT Vaduz 2 - 3 Winterthur 1 - 0
INT CF 20:00
FT FC Mariupol 1 - 3 Slovan Liberec 1 - 3
INT CF 20:00
FT Spartak Trnava 0 - 1 Brno 0 - 1
KSA D2 20:05
FT Al-Ansar 1 - 1 Al-Akhdoud 1 - 0
KSA YTH 20:05
FT Al Ahli Jeddah (Youth) 2 - 0 Al-Feiha U20 0 - 0
KSA YTH 20:05
FT Al-Ittihad (Youth) 1 - 2 Al-Tai (Youth) 0 - 0
Zam SL 20:05
FT Young Green Eagles 1 - 1 Indeni FC 0 - 0
INT CF 20:15
FT Jamhuri 0 - 2 Namungo FC 0 - 1
BHR D1 20:30
FT East Riffa 1 - 2 Al-Riffa 1 - 1
SAFL 20:30
FT Cape Town Spurs 1 - 1 Free State Stars 1 - 0
SAFL 20:30
FT Jomo Cosmos 1 - 1 Cape Umoya United 1 - 1
ITA C1 20:30
FT Cavese 0 - 1 Palermo 0 - 0
ALG D1 20:30
FT CA Bordj Bou Arreridj 1 - 5 ES Setif 0 - 3
ALG D1 20:30
FT RC Relizane 2 - 0 Biskra 0 - 0
IND D1 20:30
FT Gokulam Kerala FC 1 - 2 Chennai City 1 - 1
SAPL D1 20:30
FT Lamontville Golden Arrows 1 - 0 Chippa United 0 - 0
ITA S4 20:30
FT Union Feltre Asd 3 - 5 Luparense FC 3 - 1
INT CF 20:30
FT ZNK Osijek 2 - 3 Sturm Graz 0 - 2
JOR D1 21:00
FT Sahab SC 1 - 0 Shabab AlOrdon 0 - 0
FRA D2 21:00
FT Grenoble 2 - 2 AJ Auxerre 0 - 1
ENG L1 21:00
FT Gillingham 0 - 1 Burton Albion 0 - 1
CYP D1 21:00
FT AEL Limassol 1 - 1 Omonia Nicosia FC 0 - 1
ISL 21:00
FT Bengaluru 0 - 1 East Bengal 0 - 1
ITA D1 21:00
FT Benevento 1 - 4 Atalanta 0 - 1
ITA C1 21:00
FT USD Virtus Verona 1 - 1 Fermana 1 - 0
ITA C1 21:00
FT Cesena 0 - 0 SudTirol 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Carrarese 0 - 1 JuventusU23 0 - 0
ALG D1 21:00
FT USM Bel Abbes 1 - 0 MC Magra 1 - 0
INT CF 21:00
FT FC Wil 1900 1 - 4 St. Gallen 0 - 0
INT CF 21:00
FT LASK Linz 3 - 1 Austria Wien 1 - 0
INT CF 21:00
FT Rapid Wien 2 - 1 Lafnitz 2 - 1
RUS FDH 21:00
FT Dynamo Samarra Futsal 4 - 4 MFK Torpedo Futsal 3 - 2
INT CF 21:00
FT FC Viktoria Plzen 5 - 2 Hradec Kralove 3 - 0
Spain D4 21:15
FT Constancia 1 - 0 CD Cardassar 1 - 0
GER D1 21:30
FT Bayer Leverkusen 1 - 1 Werder Bremen 0 - 0
GER D1 21:30
FT SC Freiburg 5 - 0 FC Koln 2 - 0
GER D1 21:30
FT FSV Mainz 05 0 - 2 Eintracht Frankfurt 0 - 1
GER D1 21:30
FT Schalke 04 4 - 0 TSG Hoffenheim 1 - 0
GER D1 21:30
FT Union Berlin 2 - 2 VfL Wolfsburg 1 - 1
AGB LE 21:30
FT Sporting Cabinda 0 - 2 Bravos do Maquis 0 - 2
QAT RL 21:30
FT Al Sadd SC U23 3 - 1 Al Sailiya U23 2 - 0
QAT RL 21:30
FT Al-Rayyan SC U23 0 - 2 Al Gharafa U23 0 - 2
SPA D3 21:45
FT Leioa 2 - 2 Barakaldo CF 1 - 2
Spain D4 21:45
FT Ribamontan Al Mar CF 0 - 2 SD Revilla 0 - 0
KSA PR 21:55
FT Al-Shabab(KSA) 1 - 0 Al-Ettifaq 1 - 0
NIR D1 22:00
FT Cliftonville 2 - 2 Crusaders 1 - 1
ENG L1 22:00
FT Rochdale 3 - 3 Crewe Alexandra 0 - 3
NGA PR 22:00
FT Akwa United 2 - 1 Abia Warriors 1 - 1
SCO PR 22:00
FT Kilmarnock 2 - 0 Hamilton Academical 1 - 0
SCO PR 22:00
FT Saint Mirren 1 - 1 Motherwell 0 - 1
ENG L2 22:00
FT Southend United 1 - 0 Barrow 1 - 0
ENG L2 22:00
FT Cambridge United 2 - 1 Harrogate Town 0 - 1
ENG L2 22:00
FT Port Vale 3 - 0 Grimsby Town 2 - 0
ENG Conf 22:00
FT Hartlepool United 3 - 1 Wealdstone FC 1 - 0
ENG Conf 22:00
FT Kings Lynn 1 - 1 Halifax Town 1 - 0
ENG CS 22:00
FT Braintree Town 2 - 1 Dartford 1 - 0
ENG CS 22:00
FT Dorking 2 - 1 Hemel Hempstead Town 1 - 1
ENG CS 22:00
FT Hungerford Town 2 - 1 Maidstone United 1 - 0
ENG CS 22:00
FT Oxford City 0 - 0 Welling United 0 - 0
ENG CS 22:00
FT St Albans City 0 - 2 Chelmsford City 0 - 2
ENG CN 22:00
FT AFC Telford United 0 - 2 AFC Fylde 0 - 1
ENG CN 22:00
FT Gloucester City 3 - 2 Kidderminster Harriers 1 - 2
ENG FAC 22:00
FT Wycombe Wanderers 4 - 1 Preston North End 3 - 1
ENG FAC 22:00
FT Exeter City 0 - 2 Sheffield Wednesday 0 - 1
ENG FAC 22:00
FT Bristol Rovers 2 - 3 Sheffield United 1 - 1
ENG FAC 22:00
FT Stevenage Borough 0 - 2 Swansea City 0 - 1
ENG FAC 22:00
FT Oldham Athletic 1 - 4 Bournemouth AFC 1 - 1
ENG FAC 22:00
FT Blackpool 2 - 2 West Bromwich(WBA) 1 - 0
ENG FAC 22:00
FT Burnley 1 - 1 Milton Keynes Dons 0 - 1
ENG FAC 22:00
FT Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0 Fulham 0 - 0
ENG FAC 22:00
FT Blackburn Rovers 0 - 1 Doncaster Rovers 0 - 1
ENG FAC 22:00
FT Stoke City 0 - 4 Leicester City 0 - 1
SAPL D1 22:00
FT Kaizer Chiefs 0 - 2 Maritzburg United 0 - 0
SAPL D1 22:00
FT Tshakhuma TM 2 - 2 Cape Town City 1 - 2
SPA D3 22:00
FT Alaves B 0 - 1 Real Sociedad B 0 - 1
EGY D1 22:00
FT Ghazl El Mahallah 0 - 0 El Gounah 0 - 0
AGB LE 22:00
FT Academica Do Lobito 0 - 0 CRD Libolo 0 - 0
YDL Futsal 22:00
FT Sandro Abate Avellino Futsal 5 - 5 Carme Dawson 2 - 3
YDL Futsal 22:00
FT Pessah Lo Fano 8 - 3 Phil diae Bolley 6 - 1
GHA D1 22:00
FT Medeama SC 2 - 1 Aduana Stars 1 - 1
SCOFAC 22:00
FT Forfar Athletic 1 - 1 Linlithgow Rose 1 - 1
SCOFAC 22:00
FT East Fife 5 - 1 Tranent Juniors 2 - 1
SCOFAC 22:00
FT Alloa Athletic 2 - 3 Cove Rangers 2 - 1
SCOFAC 22:00
FT fraserburgh 2 - 1 Banks o Dee 0 - 0
MEX U20 22:00
FT Tigres UANL U20 6 - 0 Leon U20 0 - 0
MEX U20 22:00
FT Atlas U20 0 - 2 Monterrey U20 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CE Andratx 1 - 1 UD Collerense 0 - 1
Spain D4 22:00
FT San Rafael 0 - 0 CE Esporles 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Guarnizo 3 - 4 Barreda Balompie 3 - 1
SPA WD2 22:00
FT Sporting De Huelva B (w) 0 - 2 CD Castuera (w) 0 - 0
SPA LU19 22:00
FT Hercules U19 1 - 1 CD Castellon U19 1 - 1
Spain D4 22:00
FT U.M. Escobedo 1 - 2 UC Cartes 1 - 0
ENG Conf 22:00
FT Sutton United 2 - 2 Altrincham 2 - 1
BEL D1 22:15
FT Zulte-Waregem 1 - 0 Mouscron Peruwelz 1 - 0
HOL D1 22:30
FT RKC Waalwijk 0 - 1 ADO Den Haag 0 - 1
AGB LE 22:30
FT Santa Rita FC 0 - 1 Progresso 0 - 0
YDL Futsal 22:30
FT CDM Genova Futsal 2 - 4 Signor Prestito CMB Futsal 0 - 2
SPA LU19 22:30
FT CD Roces U19 2 - 0 Tropezon U19 1 - 0
Spain D4 22:30
FT Santanyi 0 - 1 CF Platges De Calvia 0 - 0
Spain D4 22:30
FT Tolosa 0 - 5 Sestao 0 - 1
ALB D1 22:45
FT Partizani Tirana 1 - 1 Apolonia Fier 0 - 0
BHR D1 22:59
FT Al-Muharraq 2 - 0 Al-Hadd 0 - 0
CYP D1 22:59
FT Ethnikos Achnas FC 1 - 4 Apollon Limassol FC 0 - 1
SPA D3 22:59
FT Marino luanco 0 - 2 Cultural Leonesa 0 - 1
SPA D3 22:59
FT UCAM Murcia 2 - 1 Granada CF B 1 - 1
SPA D3 22:59
FT Andorra CF 1 - 0 Lleida 0 - 0
TUR D1 22:59
FT Galatasaray 6 - 0 Genclerbirligi 4 - 0
AYC U17 22:59
FT GhanaU17 1 - 1 Nigeria U17 0 - 0
SEN D2 22:59
FT US Ouakam Dakar 1 - 2 Guediawaye 1 - 0
Spain D4 22:59
FT Deportivo La Coruna B 2 - 0 UD Somozas 1 - 0
Spain D4 22:59
FT Cultural de Durango 0 - 1 Pasaia KE 0 - 0
SPA LU19 22:59
FT CE Europa U19 0 - 1 CD San Francisco U19 0 - 0
Maldives P L 22:59
FT TC Sports Club 1 - 1 Club Valencia MDV 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Atletico Albericia 0 - 1 CD Bezana 0 - 0
ITA C1 23:30
FT Feralpisalo 1 - 2 Sambenedettese 0 - 1
ITA C1 23:30
FT Teramo 1 - 1 Avellino 1 - 0
SEN D1 23:30
FT NGB ASC Niarry Tally 2 - 1 AS Douanes Dakar 2 - 1
SEN D1 23:30
FT Toure Kunda Footpro 1 - 2 Diambars 1 - 0
Spain D4 23:30
FT Solares 2 - 1 CF Vimenor 1 - 1

Betting

Pierre-Emerick Aubameyang, Bukayo Saka, Arsenal 2020-21

Premier League Betting: In-form Arsen...

A comfortable 3-0 victory for Arsenal over Newcastle on Monday night moved th...
Manchester City celebrate at Old Trafford, Carabao Cup 2020-21

Manchester City vs Aston Villa Bettin...

Manchester City welcome Aston Villa to the Etihad Stadium on Wednesday evenin...
Rashford Pogba Manchester United 2020

Fulham vs Manchester United Betting T...

Manchester United will be looking to safeguard their position at the top of t...
Maddison Leicester 2021

Leicester vs Chelsea Betting Tips: La...

Leicester City have the chance to move top of the Premier League table when t...
Emile Smith Rowe, Arsenal 2020-21

Arsenal vs Newcastle United Betting T...

Arsenal welcome Newcastle United to the Emirates Stadium in the Premier Leagu...

Transfer

MLS 2021 SuperDraft split

MLS SuperDraft 2021: Players, prospec...

While we may not know exactly when the MLS season will begin, the first major...
Morris Swansea GFX

Morris given permission to depart USM...

U.S. men's national team forward Jordan Morris has been given permission to d...
Marcos Paulo, Fluminense

Atletico Madrid close to signing Flum...

Atletico Madrid are close to signing Marcos Paulo from Fluminense, Goal under...
Franck Ribery

Former Bayern Munich star Ribery open...

Former Bayern Munich star Franck Ribery has indicated he is open to returning...
Damaris Egurrola Everton Women 2020-21

European champions Lyon sign Everton ...

European champions Lyon have signed Spanish midfielder Damaris Egurrola from ...
image-top-scroll
`