ZQSCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 13-02-2020
UEFA YL U19 00:00 FT Real Zaragoza U19 1 - 3 Lyon U19 1 - 0
UEFA YL U19 00:00 FT Rennes U19 1 - 1 Club Brugge U19 1 - 0
HUN Cup 00:00 FT Bekescsaba 0 - 3 Videoton Puskas Akademia 0 - 2
HUN Cup 00:00 FT MTK Hungaria 3 - 0 Dunaujvaros Palhalma Agrospecial 2 - 0
HUN Cup 00:00 FT Mezokovesd Zsory 2 - 1 Kaposvar 0 - 0
INT CF 00:00 FT Sandviken (w) 7 - 0 Aasane (w) 5 - 0
INT CF 00:00 FT FK Graffin Vlasim 5 - 1 Stechovice 3 - 0
INT CF 00:00 FT Wigry Suwalki 1 - 3 Resovia Rzeszow 0 - 1
INT CF 00:00 FT Ruch Radzionkow 3 - 2 LGKS 38 Podlesianka 3 - 0
INT CF 00:00 FT MKS Kluczbork 4 - 2 RKS Radomsko 1 - 1
INT CF 00:00 FT Wigry Suwalki 1 - 3 CWKS Resovia Rzeszow 0 - 1
INT CF 00:00 FT Szombierki Bytom 2 - 0 Orzel Miedary 0 - 0
S Q C 00:00 FT Real Sociedad (w) 0 - 0 Madrid CFF (w) 0 - 0
SEN C 00:00 FT Teunhueth FC 1 - 1 Jamono Fatick 0 - 0
GUA RL 00:00 FT Siquinala FC Reserves 3 - 0 Malacateco Reserves 1 - 0
SAPL D1 00:30 FT Bidvest Wits 0 - 1 Maritzburg United 0 - 1
INT CF 00:30 FT Sportunion Mauer 3 - 2 SC Ortmann 2 - 0
INT CF 00:30 FT MK Gornik Katowice 2 - 10 MKS Slask Swietochlowice 2 - 4
INT CF 00:30 FT FV Austria XIII 5 - 0 FCJ Alt Ottakring 3 - 0
TUR Cup 00:30 FT Galatasaray 3 - 1 Alanyaspor 1 - 1
S Q C 00:30 FT Real Betis (W) 0 - 0 Atletico de Madrid w 0 - 0
FRAC 00:30 FT Dijon 1 - 6 Paris Saint Germain (PSG) 1 - 2
HOLC 00:30 FT AZ Alkmaar 1 - 3 NAC Breda 0 - 1
CAE D1 00:30 FT Canon Yaounde 0 - 0 Bamboutos de 0 - 0
GER LS 00:30 FT FC Stern Marienfelde 1 - 2 VSG Altglienicke 0 - 0
BSWCP 00:30 FT Alanya Beledyie Spor Beach 4 - 14 BSC locomotive Beach Soccer 1 - 7
INT CF 00:45 FT Sandvikens IF 0 - 1 Varegg 0 - 1
GRE Cup 01:00 FT Panathinaikos 0 - 1 PAOK Saloniki 0 - 1
INT CF 01:00 FT Hamburger SV (Youth) 1 - 1 Phonix Lubeck 0 - 1
INT CF 01:00 FT SV Heimstetten 1 - 2 SV Pullach 1 - 0
INT CF 01:00 FT Nurnberg (Youth) 5 - 1 SC Eltersdorf 3 - 0
INT CF 01:00 FT FK Pirmasens(N) 1 - 2 Saarbrucken 0 - 2
INT CF 01:00 FT Schaffhausen 3 - 2 Rielasingen Arlen 3 - 1
INT CF 01:00 FT Stenungsunds IF(N) 2 - 0 Ljungskile 0 - 0
INT CF 01:00 FT Vocklamarkt 0 - 0 SK Vorwarts Steyr 0 - 0
INT CF 01:00 FT Saarbrucken 1 - 2 FK Pirmasens 0 - 2
INT CF 01:00 FT SV Dobl 0 - 0 UFC Wettmannstatten 0 - 0
INT CF 01:00 FT Wiener Viktoria 2 - 0 TSU Oberganserndorf 0 - 0
BRA SPB 01:00 FT Juventus SP 2 - 0 Audax Sao Paulo 1 - 0
BRA SPB 01:00 FT CA Votuporanguense SP 1 - 3 Monte Azul SP 1 - 1
BRA SPC2 01:00 FT Capie Warrero(N) 1 - 0 Desportivo Brasil SP 0 - 0
GER LS 01:00 FT Berliner FC Dynamo 1 - 0 SV Tasmania Berlin 0 - 0
Brazil W L 01:00 FT Vitoria BA (w) 0 - 4 Palmeiras SP W 0 - 2
INT CF 01:15 FT Astoria Walldorf 4 - 1 Neckarsulmer Sport-Union 1 - 1
BRA CUP 01:30 FT Bragantino PA 1 - 2 Ceara 0 - 1
HUN Cup 01:30 FT Budapest Honved(N) 1 - 0 Szombathelyi Haladas 0 - 0
INT CF 01:30 FT Columbus Crew(N) 2 - 0 FC Kansas City 2 - 0
INT CF 01:30 FT FSV Fernwald 3 - 0 SF BG Marburg 0 - 0
INT CF 01:30 FT SV Hirschstetten 2 - 4 SC Orth An Der Donau 1 - 1
SEN C 01:30 FT CNEPS Excellence FC 1 - 1 AS Dakar Sacre Coeur 0 - 0
SEN C 01:30 FT Guediawaye 0 - 1 Generation Foot 0 - 0
BRA DF 01:30 FT Brasilia 5 - 0 Ceilandia DF 1 - 0
ICE CU19 01:45 FT Virgin grid U19 1 - 2 Fylkir/Ellidi U19 1 - 2
ENG WSL 02:00 FT Chelsea FC (w) 2 - 0 Birmingham (w) 1 - 0
ENG WSL 02:00 FT Manchester City (w) 1 - 0 Bristol Academy (w) 1 - 0
BRA CUP 02:00 FT Bangu 1 - 1 Oeste 1 - 0
BRA CUP 02:00 FT Frei Paulistano 1 - 2 Remo Belem (PA) 1 - 1
BRA CUP 02:00 FT Caucaia CE 1 - 2 Sao Jose PoA RS 0 - 0
BOL D1 02:00 FT Always Ready(N) 4 - 1 Real Potosi 4 - 0
BRA CGD 02:00 FT Aparecidense GO 0 - 0 katalang BA 0 - 0
FRA D4 02:00 FT Trelissac 0 - 2 Angouleme 0 - 1
Bra SD 02:00 FT Nova Conquista/TO 1 - 1 Sparta TO 0 - 1
MAU D1 02:00 FT Trarza AC 0 - 2 ASC Snim 0 - 0
Bra SD 02:00 FT EC Timon 1 - 5 River PI 0 - 4
GUA D2 02:00 FT Deportivo Reu 1 - 0 CSD Solola 1 - 0
ICE CU19 02:00 FT Keflavik U19 8 - 3 Throttur Reykjavik U19 4 - 1
GUA D2 02:00 FT Coatepecano IB 1 - 0 CSD Solola 1 - 0
Mal WD1 02:15 FT Mgarr (w) 3 - 0 Hibernians (w) 0 - 0
ENG WSL 02:30 FT Reading (w) 2 - 0 West Ham United (w) 1 - 0
ENG WSL 02:30 FT Tottenham Hotspur (w) 2 - 2 Everton FC (w) 0 - 1
BEL D1 02:30 FT Standard Liege 0 - 0 Club Brugge 0 - 0
BEL D1 02:30 FT Red Star Waasland 1 - 2 Kortrijk 1 - 1
INT CF 02:30 FT New England Revolution(N) 3 - 1 Colorado Rapids 2 - 0
BEL D2 02:30 FT Westerlo 3 - 2 Lokeren 3 - 1
ENG WSL 02:45 FT Brighton H.A. (w) 1 - 1 Manchester United (w) 1 - 1
SCO PR 02:45 FT Celtic FC 5 - 0 Heart of Midlothian 1 - 0
SCO PR 02:45 FT Hibernian 3 - 0 Ross County 2 - 0
SCO PR 02:45 FT Kilmarnock 2 - 1 Glasgow Rangers 0 - 1
SCO PR 02:45 FT Livingston 2 - 1 Saint Mirren 1 - 0
SCO PR 02:45 FT Saint Johnstone 2 - 1 Motherwell 1 - 1
ENG LCH 02:45 FT Luton Town 1 - 0 Sheffield Wednesday 1 - 0
ENG LCH 02:45 FT Bristol City 3 - 2 Derby County 2 - 0
ENG LCH 02:45 FT Millwall 1 - 1 Fulham 1 - 1
ENG LCH 02:45 FT Huddersfield Town 0 - 3 Cardiff City 0 - 2
INT CF 02:45 FT Highworth Town 1 - 2 AFC Totton 0 - 0
ENG RYM 02:45 FT lewes 0 - 0 Hornchurch 0 - 0
ITA Cup 02:45 FT Inter Milan 0 - 1 Napoli 0 - 0
HOLC 02:45 FT Vitesse Arnhem 0 - 3 AFC Ajax 0 - 1
ENG NCC 02:45 FT South Shields 2 - 5 Morpeth Town 2 - 1
ENG C C 02:45 FT Widnes 1 - 2 Hyde F.C. 0 - 1
ENG C C 02:45 FT Worksop Town 1 - 2 Matlock Town 1 - 2
ADT M 03:00 FT Yupanqui(N) 1 - 2 Juventud Unida 1 - 0
ENG LCH 03:00 FT Stoke City 0 - 2 Preston North End 0 - 0
ENG LCH 03:00 FT Reading 1 - 2 West Bromwich(WBA) 1 - 1
INT CF 03:00 FT Orange County Blues FC 0 - 2 Chicago Fire 0 - 2
INT CF 03:00 FT Los Angeles FC 3 - 1 Toronto FC 1 - 0
SPA CUP 03:00 FT Athletic Bilbao 1 - 0 Granada CF 1 - 0
ICE LC 03:00 FT Akranes 2 - 4 KR Reykjavik 1 - 0
And Cup 03:00 FT Sant Julia 4 - 0 La Massana 2 - 0
Ire LSL 03:00 FT Liffeys Pearse 2 - 4 Crumlin United 0 - 0
ARG RESL 03:00 FT Leandro N. Alem Reserves 0 - 2 Excursionistas Reserves 0 - 0
FRAC 03:05 FT Lyon 1 - 0 Marseille 0 - 0
POR CN 03:45 FT FC Porto 3 - 0 Viseu 1 - 0
CRC D1 04:00 FT Jicaral 0 - 3 Deportivo Saprissa 0 - 0
INT CF 04:00 FT Philadelphia Union(N) 0 - 1 FC Cincinnati 0 - 1
GUA D1 04:00 FT Santa Lucia Cotzumalguapa 1 - 0 Guastatoya 1 - 0
GUA D2 04:00 FT Chimaltenango FC 1 - 0 Deportivo San Pedro 0 - 0
GUA RL 04:00 FT Deportivo Mixco Reserves 1 - 2 Coban Imperial Reserves 1 - 1
GUA D2 04:00 FT C.S.D. Comunicaciones B 1 - 1 CSYD Carcha 0 - 1
GUA D2 04:00 FT Nueva Concepcion 1 - 1 Deportivo Xinabajul 1 - 0
SLV D2 04:00 FT CD Racing Junior de Armenia 2 - 2 AD Santa Rosa Guachipilin 2 - 1
GUA D1 04:30 FT Deportivo Sanarate 1 - 2 CD Puerto de Iztapa 1 - 1
GUA D1 04:30 FT Siquinala FC 0 - 0 Malacateco 0 - 0
GUA D2 04:30 FT CD Achuapa 3 - 0 CD Sansare 0 - 0
SLV D2 04:30 FT CD Dragon 0 - 2 CD Platense Municipal Zacatecoluca 0 - 1
HON D1 04:35 FT Real Sociedad Tocoa 1 - 2 Marathon 1 - 1
INT CF 05:00 FT Tormenta FC 2 - 4 Charlotte Independence 2 - 1
TRI PL 05:00 FT Central FC 1 - 4 Williams Connection 0 - 2
Brazil W L 05:00 FT Flamengo/RJ (w) 3 - 0 Ponte Preta (w) 0 - 0
BRA SPB 05:00 FT Red Bull Brasil SP 1 - 0 Sao Caetano 0 - 0
BRA SPB 05:00 FT Sertaozinho 1 - 1 Atibaia 0 - 1
BRA SPC2 05:00 FT Gremio Osasco 1 - 0 Primavera 0 - 0
BRA SPC2 05:00 FT Rio Preto SP 2 - 3 Olimpia SP 0 - 2
SKN PL 05:00 FT Old Road Jets 3 - 3 Security Forces United 3 - 2
CON CLA 05:15 FT Palestino(N) 5 - 1 Cerro Largo 2 - 0
CON CLA 05:15 FT Cerro Porteno 1 - 0 Universitario De Deportes 0 - 0
CON CSA 05:15 FT Lanus 3 - 0 Universidad Catolica 0 - 0
CON CSA 05:15 FT Huachipato 1 - 0 Deportivo Pasto 0 - 0
BRA CUP 05:15 FT Brusque FC 2 - 1 Sport Club Recife PE 1 - 1
BRA MG 05:15 FT Villa Nova-MG 1 - 2 America MG 1 - 0
BRA SPC2 05:30 FT Noroeste 3 - 0 Batatais 2 - 0
INT CF 06:00 FT CRB AL 4 - 0 ASA AL 0 - 0
BRA PE 06:00 FT Central SC 1 - 0 Vitoria PE 0 - 0
BRA PE 06:00 FT Petrolina PE 2 - 1 Decisao 2 - 1
BRA CP 06:00 FT CE Forca e Luz RN(N) 1 - 4 America FC Natal RN 0 - 2
BRA SPB 06:00 FT AA Portuguesa Santista 1 - 1 Penapolense 1 - 0
BRA SPB 06:00 FT Taubate 1 - 1 Sao Bento 0 - 0
BRA SPB 06:00 FT XV de Piracicaba 2 - 1 Rio Claro 1 - 0
BRA SPB 06:00 FT Sao Bernardo 2 - 0 Portuguesa Desportos 1 - 0
BRA SPC2 06:00 FT AE Velo Clube SP 4 - 1 Barretos SP 1 - 1
BRA SPC2 06:00 FT Comercial-SP 2 - 1 Paulista(SP) 1 - 1
BRA SPC2 06:00 FT Marilia Ac 1 - 0 EC Sao Bernardo/SP 1 - 0
BRA CCX 06:15 FT Serra 3 - 0 Linhares 2 - 0
BRA CCX 06:15 FT Estrela do Norte ES 1 - 2 Vitoria ES 0 - 0
BRA CCX 06:15 FT Desportiva Ferroviaria ES 3 - 1 Rio Branco AC 0 - 0
BRA CUP 06:30 FT Alagoinhas Atletico BA 0 - 0 Botafogo PB 0 - 0
BRA CUP 06:30 FT SE do Gama 3 - 3 Brasil de Pelotas 2 - 2
BRA RJ 06:30 FT Fluminense RJ 2 - 3 Flamengo 0 - 2
ARG TB 06:30 FT Universidad Nacional de Villa Mara 0 - 2 CA Bell 0 - 0
INT CF 07:00 FT Montreal Impact 0 - 1 Nashville 0 - 0
INT CF 07:00 FT SV Hubentud Fortuna 1 - 1 SV SUBT 0 - 0
BOL D1 07:00 FT Bolivar 3 - 0 Aurora 0 - 0
JAM D1 07:00 FT Harbour View FC 1 - 1 Waterhouse FC 1 - 0
SKN PL 07:00 FT Flow 4G Cayon Rockets 2 - 2 Fast Cash Saddlers Utd 1 - 1
CON CLA 07:30 FT Atletico Tucuman 2 - 0 The Strongest 1 - 0
CON CLA 07:30 FT Corinthians Paulista (SP) 2 - 1 Guarani CA 2 - 0
CON CSA 07:30 FT Bahia BA 3 - 0 FC Nacional Asuncion 2 - 0
CON CSA 07:30 FT Llaneros de Guanare FC(N) 0 - 2 Liverpool URU 0 - 2
BRA CUP 07:30 FT Altos/PI(N) 1 - 1 Vasco da Gama 1 - 1
BRA CUP 07:30 FT Toledo Colonia Work PR 0 - 2 Nautico (PE) 0 - 0
BRA CUP 07:30 FT Campinense 0 - 0 Atletico Mineiro 0 - 0
BRA CUP 07:30 FT EC Aguia Negra 2 - 1 Sampaio Correa/MA 1 - 0
BRA CUP 07:30 FT Galvez/AC) 0 - 1 Vila Nova 0 - 0
BOL D1 07:30 FT San Jose 1 - 1 Nacional Potosi 1 - 1
BOL D1 07:30 FT Royal Pari FC 2 - 1 Club Guabira 0 - 0
BRA CE 07:30 FT Barbalha 0 - 1 Ferroviario CE 0 - 0
COL D2 07:40 FT Bogota FC 0 - 4 Atletico Huila 0 - 1
HON D1 08:00 FT Real Espana 3 - 0 C.D. Real de Minas 1 - 0
HON D1 08:00 FT Lobos UPNFM 1 - 3 CD Motagua 0 - 2
HON D1 08:00 FT CD Olimpia 5 - 0 Honduras Progreso 3 - 0
INT CF 08:00 FT CD Junior de Managua 2 - 0 Las Sabanas 1 - 0
GUA D1 08:00 FT Deportivo Mixco 1 - 1 Coban Imperial 1 - 1
MEX IL 08:00 FT Pachuca 2 - 2 Toluca 1 - 1
HON D1 08:30 FT Platense 0 - 1 CD Vida 0 - 1
BRA CUP 08:30 FT Manaus (AM) 1 - 0 Coritiba PR 1 - 0
INT CF 08:30 FT San Antonio 2 - 3 FC Dallas 0 - 0
ARG C 08:45 FT Desamparados 0 - 1 Sportivo Penarol 0 - 1
CRC D1 09:00 FT AD San Carlos 2 - 2 Universidad de Costa Rica 1 - 0
CRC D1 09:00 FT Herediano 3 - 0 Cartagines Deportiva SA 0 - 0
CRC D1 09:00 FT Alajuelense 3 - 2 Guadalupe FC 0 - 1
GUA D1 09:00 FT Xelaju MC 1 - 2 CSD Municipal 0 - 0
GUA D1 09:00 FT C.S.D. Comunicaciones 1 - 2 Antigua GFC 1 - 1
GUA D2 09:00 FT Quiche FC 0 - 0 Suchitepequez 0 - 0
GUA D2 09:00 FT CSyD Sacachispas 3 - 0 Petapa 2 - 0
GUA D2 09:00 FT Deportivo Mictlan 2 - 0 Deportivo Catocha 2 - 0
MEX IL 10:00 FT CSyD Dorados de Sinaloa 0 - 0 FC Juarez 0 - 0
NPE 10:00 FT Nepal Police Club 3 - 0 Friends FC 0 - 0
NPE 13:30 FT Armed Police Force 1 - 1 Brigade Boys FC 1 - 0
INT CF 14:00 FT UKB 2 - 2 NISA 1 - 1
INT CF 15:00 FT Kolkheti 1913 Poti 0 - 3 FC Kolkheti Poti 0 - 1
INT CF 15:00 FT FC Mariupol 9 - 0 FK Valmiera 2 - 0
INT CF 15:25 FT Sabah 0 - 2 Persija Jakarta 0 - 1
OPAW 15:30 FT Australia (w) 1 - 1 China (w) 0 - 0
INT CF 15:30 FT Kingborough Lions 0 - 0 Glenorchy Knights FC 0 - 0
INT CF 15:30 FT Sutherland Sharks 1 - 1 Marconi Stallions 1 - 0
INT CF 15:30 FT FK Atyrau 1 - 1 CF Noia 0 - 0
AUS VPL 15:45 FT Oakleigh Cannons 3 - 1 Avondale FC 2 - 0
INT CF 16:00 FT FC Shakhtar Donetsk 2 - 0 Volyn 1 - 0
INT CF 16:00 FT Dolgiye Prudy 2 - 2 Znamya Truda 1 - 1
INT CF 16:00 FT Macarthur Rams 0 - 3 Bonnyrigg White Eagles 0 - 2
IND D2 16:00 FT Jamshedpur FC II 1 - 2 Lonestar Kashmir 1 - 2
Myan U21 16:00 FT Yaw Myay FC U21 0 - 6 Yangon United FC U21 0 - 0
Myan U21 16:00 FT Zwekapin United U21 1 - 3 Chinland FC U21 0 - 1
INT CF 16:05 FT Macarthur Rams 0 - 3 Bonnyrigg White Eagles 0 - 2
BGD D1 16:15 FT Bashundhara Kings 1 - 0 Uttar Baridhara Club 0 - 0
INT CF 16:30 FT Modbury Jets 3 - 3 Adelaide Olympic 0 - 3
NPE 16:50 FT Saraswoti Youth Club 2 - 6 Sankata FC 0 - 3
AZE D2 17:00 FT Qaradag Lokbatan 1 - 2 Turan Tovuz 0 - 2
AZE D2 17:00 FT FK Kapaz Ganca 3 - 3 Keshla FK II 2 - 1
AZE D2 17:00 FT Sabayi II 3 - 0 FC Agsu 0 - 0
IND GoaPL 17:15 FT Sesa Football Academy 0 - 3 Dempo 0 - 1
INT CF 17:30 FT Louletano 2 - 1 IFK Goteborg 0 - 1
AZE D2 17:30 FT PFC Neftchi II 4 - 0 Standard Sumgayit II 1 - 0
INT CF 18:00 FT CD Alcoyano 1 - 3 FC Saburtalo Tbilisi 0 - 2
INT CF 18:00 FT Pogon Grodzisk Mazowiecki 1 - 3 OKS Stomil Olsztyn 1 - 2
INT CF 18:00 FT MFK Mikolaiv 2 - 1 Krystal 0 - 1
ALG U21 18:00 FT CS Constantine U21 1 - 1 MC Oran U21 1 - 0
IND D1 18:30 FT East Bengal 1 - 1 Minerva Academy 1 - 1
INT CF 19:00 FT Niva Vinica 0 - 4 Ahrobiznes TSK Romny 0 - 0
INT CF 19:00 FT Arema Malang 3 - 1 Persela Lamongan 1 - 0
INT CF 19:00 FT Arsenal Tivat 3 - 1 Obilic 0 - 0
INT CF 19:00 FT Jezero Plav 1 - 0 Novi Pazar 1 - 0
INT FRL 19:00 FT Saudi Arabia U20 0 - 0 Iraq U20 0 - 0
BHU TL 19:00 FT High Quality United 0 - 2 Druk Stars FC 0 - 2
KSA PR 19:30 FT Al-Ettifaq 2 - 3 Al-Hazm 0 - 1
BGD D1 19:30 FT Sheikh Russel KC 1 - 1 Brothers Union 1 - 0
KSA D2 19:35 FT Hajer 4 - 0 Al-Suqoor(KSA) 1 - 0
KSA D2 19:35 FT Al-Rawdhah 0 - 3 Al-Sadd FC(SA) 0 - 0
BGD D1 19:35 FT Sheikh Jamal 0 - 2 Chittagong Abahani 0 - 0
INT CF 19:50 FT Pahang 1 - 1 UKM FC 1 - 0
INT CF 20:00 FT FC Urartu 0 - 1 Suduva 0 - 1
INT CF 20:00 FT Ullensaker/Kisa IL 2 - 2 Raufoss 1 - 0
INT CF 20:00 FT LKS Nieciecza 0 - 0 FC Vorskla Poltava 0 - 0
INT CF 20:00 FT FC Mariupol 1 - 2 Lokomotiv Tbilisi 1 - 2
INT CF 20:00 FT Ethiopia Bunna 1 - 1 Welkite Ketema 1 - 1
ALG CUP 20:00 FT WA Boufarik 2 - 0 MC Oran 1 - 0
ALG CUP 20:00 FT A Bou Saada 1 - 0 RC Arba 1 - 0
ALG CUP 20:00 FT AS Ain Mlila 1 - 3 CA Bordj Bou Arreridj 0 - 2
ISR U19 20:00 FT Ironi Nesher U19 5 - 2 Football Club Nave Yosef U19 3 - 1
Uganda C 20:00 FT defense forces 2 - 1 Busia Young Stars FC 0 - 0
ALG CUP 20:05 FT ASM Oran 1 - 0 USM Alger 0 - 0
INT CF 20:15 FT Paris Pantheon Sorbonne 7 - 3 STAPS Paris 2 3 - 1
UAE U19 20:20 FT Al Bataeh U19 2 - 1 Al Nasr SC U19 0 - 1
UAE U19 20:20 FT Khor Fakkan U19 2 - 2 Al-Wasl U19 0 - 2
UAE U19 20:20 FT Al Ittihad Kalba U19 2 - 0 Dibba Al Fujairah U19 0 - 0
UAE U19 20:25 FT Ajman SCC U19 3 - 0 Al Dhaid U19 0 - 0
UAE U19 20:25 FT Al Jazira Club U19 1 - 0 Dubba Al-Husun U19 0 - 0
INT Kass 20:45 FT Kashiwa Reysol(U17)(N) 0 - 3 Paris Saint Germain U17 0 - 1
QATL CUP 20:45 FT Al-Wakra 0 - 1 Al-Arabi SC 0 - 1
BHR D1 20:55 FT Al-Shabbab 0 - 2 Al-Hadd 0 - 1
ENG U23 D1 21:00 FT Wigan U23 1 - 0 Sheffield Utd U23 0 - 0
ENG U23LC 21:00 FT West Bromwich U23 3 - 0 Scunthorpe U23 2 - 0
INT CF 21:00 FT Dynamo Moscow 1 - 1 FC Kairat Almaty 0 - 0
INT CF 21:00 FT Mumbai City FC II 1 - 0 Kerala Blasters II 1 - 0
ISL 21:00 FT Fateh Hyderabad 1 - 1 Jamshedpur FC 1 - 0
ALG CUP 21:00 FT Paradou AC 5 - 0 El Bayadh 1 - 0
ALG CUP 21:00 FT USM Bel Abbes 1 - 0 USM Annaba 0 - 0
ALG CUP 21:00 FT Biskra 1 - 0 CR Belouizdad 1 - 0
TUR Cup 21:00 FT Erzurum BB 1 - 4 Trabzonspor 1 - 1
ITA PRO LC 21:00 FT Catania 0 - 0 Ternana 0 - 0
PALL 21:00 FT Wadi Al Nes 0 - 1 Jabal Al Mukaber 0 - 0
INT CF 22:00 FT Paris Pantheon Sorbonne 2 1 - 2 UP13 Villetaneuse 2 1 - 1
KUW D1 22:05 FT Al-Arabi Club (KUW) 3 - 0 Kazma 2 - 0
INT CF 22:30 FT Dinamo Batumi 0 - 1 Olimpic Donetsk 0 - 1
KSA PR 22:30 FT Al-Feiha 0 - 1 Al Hilal 0 - 0
Mal PD 22:30 FT CS Duguwolofila 1 - 1 Djoliba 0 - 1
INT Kass 22:59 FT Aspire International U17 3 - 1 Suwon Samsung BluewingsU17 1 - 1
TUR Cup 23:15 FT Sivasspor 1 - 1 Antalyaspor 1 - 0
BSWCP 23:15 FT Spartak Moscow Beach 2 - 2 Flamengo Beach Soccer 0 - 0
BHR D1 23:20 FT Al-Hala 0 - 2 East Riffa 0 - 1
INT CF 23:30 FT Middelfart G og 2 - 1 Kolding FC 0 - 1
SUD PR 23:30 FT Hilal O Baye 3 - 1 Al-Hilal Kadougli 0 - 0
GFA D2 23:30 FT Falcons FC 2 - 1 Gunjur United 1 - 0
GFA D2 23:30 FT Steve Biko 0 - 0 Samger FC 0 - 0
GFA D2 23:30 FT Young Africans Gambia 1 - 1 PSV Wellingara 1 - 0
QATL CUP 23:45 FT Al-Ahli Doha 1 - 0 Al-Garrafa 0 - 0
Dark Mode
`