Please Wait . . .

Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 12-02-2020
INT CF 00:00
FT Nykopings BIS 0 - 6 Degerfors IF 0 - 2
INT CF 00:00
FT First Wien 1894 3 - 1 Helfort 15 0 - 0
FIN CU20 00:00
FT FC Espoo U20 8 - 0 Haka Youth 5 - 0
INT CF 00:15
FT VfB Auerbach 2 - 2 Chemnitzer 0 - 0
HOL D1 00:30
FT Emmen 2 - 0 FC Twente Enschede 1 - 0
INT CF 00:30
FT Sturm Graz (Youth) 2 - 5 Trenkwalder Admira (Youth) 0 - 4
INT CF 00:30
FT VfL Wolfsburg (Youth) 6 - 1 MTV Gifhorn 2 - 0
INT CF 00:30
FT SV Wienerberger 2 - 2 Floridsdorfer AC Amateure 2 - 0
INT CF 00:30
FT Stadlau 2 - 4 Langenrohr 2 - 1
INT CF 00:30
FT SC Mannsworth 3 - 1 Kottingbrunn 1 - 0
INT CF 00:30
FT Gratkorn 2 - 1 SV Union Fladnitz 1 - 1
INT CF 00:30
FT SK Furstenfeld 1 - 3 SC Gleisdorf 1 - 1
EGY D1 00:30
FT El Mokawloon El Arab 0 - 2 Pyramids FC 0 - 2
SALC 00:30
FT Polokwane City FC 0 - 1 Baroka FC 0 - 0
SALC 00:30
FT Zizwe United 0 - 1 Happy Wanderers 0 - 1
TUR Cup 00:30
FT Fenerbahce 1 - 0 Kirklarelispor 0 - 0
INT CF 01:00
FT FC Magna Wiener Neustadt 1 - 4 Austria Wien (Youth) 1 - 2
INT CF 01:00
FT Lindome GIF 1 - 1 Norrby IF 1 - 0
INT CF 01:00
FT TSB Flensburg 3 - 2 ETSV Weiche Flensburg 0 - 0
INT CF 01:00
FT Tvaakers IF 3 - 0 Varbergs GIF FK 1 - 0
INT CF 01:00
FT Progres Niedercorn 2 - 3 FC 08 Hombrug 1 - 2
INT CF 01:00
FT FV Fortuna Heddesheim 0 - 2 SV Waldhof Mannheim 0 - 1
S Q C 01:00
FT Athletic Club Bibao (w) 0 - 0 UD Granadilla Tenerife Sur (W) 0 - 0
INT CF 01:15
FT Genarps IF 1 - 4 Veberods AIF 1 - 3
HUN Cup 01:30
FT Ujpesti 0 - 0 Fehervar Videoton 0 - 0
INT CF 01:30
FT Hennef 05 1 - 0 Bergisch Gladbach 09 0 - 0
INT CF 01:30
FT Simmeringer SC 5 - 4 SV Wiener Neudorf 0 - 0
INT CF 01:30
FT VfR Garching 4 - 2 VfR Neuburg 3 - 2
S Q C 01:30
FT Sevilla FC (w) 3 - 0 Levante UD (w) 2 - 0
MAU D1 01:30
FT ASAC Concorde 2 - 2 FC Sahel 1 - 1
INT CF 01:45
FT Bruchkobel 4 - 1 FC Germania 09 e.V. Niederrodenbach 2 - 1
ENG U23 D1 02:00
FT Cardiff City U23 3 - 2 Bristol City U23 1 - 1
FRA D3 02:00
FT Ajaccio Gfco 2 - 0 Concarneau 1 - 0
S Q C 02:00
FT Deportivo La Coruna W 7 - 2 Colegio Aleman Valencia (w) 3 - 1
Mal WD1 02:15
FT Birkirkara (w) 9 - 0 Mosta FC (w) 4 - 0
Mal WD1 02:15
FT Kirkop United (w) 1 - 4 Sliema Raiders (w) 1 - 2
BEL D1 02:30
FT Charleroi 2 - 1 Mechelen 0 - 0
INT CF 02:30
FT Nordstrand 0 - 0 Oppsal 0 - 0
BEL D2 02:30
FT Oud Heverlee 0 - 0 Saint Gilloise 0 - 0
WAL FAWC 02:30
FT Taffs Well 2 - 1 Undy Athletic 0 - 0
Estonia WT 02:30
FT Maardu FC Starbunker II 6 - 3 Tallinna JK Legion B 4 - 3
SCO PR 02:45
FT Hamilton Academical 1 - 3 Aberdeen 0 - 3
ENG LCH 02:45
FT Barnsley 0 - 1 Birmingham City 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Wigan Athletic 2 - 2 Middlesbrough 1 - 0
ENG LCH 02:45
FT Brentford 1 - 1 Leeds United 1 - 1
ENG LCH 02:45
FT Swansea City 0 - 0 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Blackburn Rovers 3 - 0 Hull City 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Nottingham Forest 0 - 1 Charlton Athletic 0 - 1
ENG L2 02:45
FT Colchester United 2 - 3 Grimsby Town 2 - 1
ENG L2 02:45
FT Newport County 0 - 0 Walsall 0 - 0
ENG L2 02:45
FT Leyton Orient 2 - 1 Mansfield Town 1 - 0
ENG L2 02:45
FT Carlisle United 0 - 1 Cheltenham Town 0 - 1
ENG L2 02:45
FT Exeter City 5 - 1 Oldham Athletic 2 - 1
ENG L2 02:45
FT Crewe Alexandra 2 - 1 Crawley Town 0 - 0
ENG L2 02:45
FT Morecambe 2 - 0 Macclesfield Town 2 - 0
ENG L2 02:45
FT Salford City 2 - 3 Plymouth Argyle 0 - 1
ENG L2 02:45
FT Scunthorpe United 0 - 2 Cambridge United 0 - 1
ENG L2 02:45
FT Northampton Town 0 - 1 Swindon Town 0 - 0
ENG L2 02:45
FT Bradford City 3 - 1 Stevenage Borough 0 - 1
ENG L2 02:45
FT Forest Green Rovers 2 - 3 Port Vale 0 - 2
ENG CS 02:45
FT Hampton Richmond Borough 1 - 1 Welling United 1 - 0
HOL D1 02:45
FT Sparta Rotterdam 4 - 2 ADO Den Haag 3 - 1
ENG Conf 02:45
FT Solihull Moors 1 - 0 Barnet 1 - 0
ENG Conf 02:45
FT Eastleigh 2 - 2 AFC Fylde 0 - 2
ENG Conf 02:45
FT Harrogate Town 3 - 0 Yeovil Town 1 - 0
ENG-S PR 02:45
FT Weston Super Mare 5 - 0 Wimborne Town 3 - 0
ENG-S PR 02:45
FT Chesham United 1 - 2 Swindon Supermarine 1 - 0
ENG RYM 02:45
FT Leatherhead 1 - 1 Kingstonian 1 - 1
ENG RYM 02:45
FT Bowers Pitsea 3 - 2 Haringey Borough 1 - 1
ENG-S CE 02:45
FT Coalville 0 - 1 Needham Market 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Lincoln City 1 - 1 Milton Keynes Dons 1 - 1
ENG L1 02:45
FT AFC Wimbledon 0 - 0 Ipswich Town 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Doncaster Rovers 2 - 1 Bolton Wanderers 1 - 0
ENG L1 02:45
FT Coventry City 1 - 0 Portsmouth 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Blackpool 2 - 3 Gillingham 1 - 0
ENG L1 02:45
FT Wycombe Wanderers 0 - 1 Fleetwood Town 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Peterborough United 4 - 0 Southend United 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Tranmere Rovers 0 - 0 Bristol Rovers 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Sunderland A.F.C 3 - 0 Rochdale 3 - 0
ENG L1 02:45
FT Burton Albion 2 - 2 Oxford United 1 - 0
ENG L1 02:45
FT Shrewsbury Town 0 - 2 Accrington Stanley 0 - 1
ENG CN 02:45
FT Spennymoor Town 3 - 2 Altrincham 1 - 1
ENG CN 02:45
FT Farsley Celtic 0 - 1 Kidderminster Harriers 0 - 0
Senior C 02:45
FT Wingate Finchley 1 - 0 Corinthian Casuals 0 - 0
ENG R Cup 02:45
FT Worthing 1 - 3 Cheshunt 1 - 0
Senior C 02:45
FT St Albans City 2 - 0 Royston Town 0 - 0
ENG SD1 02:45
FT Daventry 0 - 4 Halesowen Town 0 - 0
ENG NCC 02:45
FT Newcastle Town FC 3 - 1 Buxton FC 2 - 1
ENG C C 02:45
FT Tamworth 1 - 1 Kidsgrove Athletic 0 - 1
ENG SD1 02:45
FT Wantage Town 1 - 1 Yaxley 1 - 0
FRAC 02:55
FT ASM Belfortaine 0 - 3 Rennes 0 - 1
ADT M 03:00
FT CA Lugano 1 - 0 Claypole 0 - 0
ITA D2 03:00
FT Spezia 3 - 2 Cremonese 0 - 1
ACT M 03:00
FT El Porvenir 0 - 4 Central Cordoba De Rosario 0 - 1
ACT M 03:00
FT Sportivo Dock Sud 2 - 1 Ferrocarril Midland 2 - 0
ENG-S PR 03:05
FT Merthyr Town 4 - 2 Taunton Town 2 - 1
POR CN 03:45
FT FC Famalicao 1 - 1 Benfica 0 - 1
CON CLA 05:15
FT Deportivo Tachira 2 - 0 Dep.Independiente Medellin 1 - 0
CON CLA 05:15
FT Internacional RS 2 - 0 Universidad de Chile 1 - 0
CON CSA 05:15
FT Atletico Grau 1 - 2 CA River Plate 0 - 2
CON CSA 05:15
FT Argentinos juniors 1 - 1 Sport Huancayo 0 - 1
COL D2 06:00
FT Universitario de Popayan 1 - 2 Barranquilla FC 1 - 2
BRA PE 06:00
FT Santa Cruz PE 2 - 1 Salgueiros AC 1 - 1
SKN PL 06:00
FT Circle Newtown United 0 - 2 Conaree United 0 - 1
CON CLA 07:30
FT Deportes Tolima 1 - 0 Macara 1 - 0
CON CSA 07:30
FT Deportivo Cali 2 - 1 River Plate (PAR) 2 - 0
CON CSA 07:30
FT Sol de America 1 - 0 Goias 1 - 0
BRA CUP 07:30
FT Imperatriz(MA) 0 - 0 Vitoria BA 0 - 0
MEX IL 08:00
FT Santos Laguna 0 - 0 Monterrey 0 - 0
COL D1 08:05
FT Boyaca Chico 0 - 3 Atletico Nacional Medellin 0 - 1
INT CF 09:00
FT Leones Univ Guadalajara 0 - 0 Atlanta United 0 - 0
MEX IL 10:00
FT Club Tijuana 3 - 1 Monarcas Morelia 1 - 0
HKEC 12:00
FT Wofoo Tai Po 4 - 4 Happy Valley 1 - 3
INT CF 14:00
FT KLASA 0 - 2 Young Physiques Union 0 - 1
NPE 14:15
FT Himalayan Sherpa Club 3 - 3 Jawalakhel Youth Club 3 - 1
INT CF 15:00
FT Arsenal Tula 0 - 2 FC UT Arad 0 - 2
INT CF 15:00
FT Irtysh Pavlodar 0 - 0 Baltika Kaliningrad 0 - 0
HKEC 15:00
FT Yuen Long FC 1 - 2 Southern District 0 - 1
INT CF 15:30
FT Bhayangkara Surabaya United 1 - 0 Persebaya Surabaya 0 - 0
INT CF 15:30
FT Sydney United 3 - 4 North Shore Marin 0 - 3
INT CF 15:30
FT Western Sydney 1 - 1 A.P.I.A. Leichhardt Tigers 1 - 0
INT CF 15:45
FT Sydney Olympic 2 - 3 St George City FA 0 - 2
INT CF 16:00
FT Shan Utd U21 0 - 2 University FC U21 0 - 0
INT CF 16:00
FT Universitaea Cluj 3 - 0 Unirea Dej 0 - 0
INT CF 16:00
FT CS Balotesti 0 - 6 FC Unirea 2004 Slobozia 0 - 1
INT CF 16:00
FT Crisul Chisineu Cris 2 - 2 Ripensia Timisoara 0 - 1
INT CF 16:00
FT Crvena Zvezda Mali Mokri Lug 0 - 1 FK Studentski Grad 0 - 0
INT CF 16:00
FT Minyor Pernik 4 - 0 KOM Podgorica 2 - 0
AFC Cup 16:00
FT Shan United 0 - 2 Kaya FC 0 - 0
THA U19 16:00
FT Assumption United U19 1 - 1 Buriram United U19 1 - 1
Myan U21 16:00
FT Hantharwady United FC U21 0 - 2 Magwe FC U21 0 - 1
Myan U21 16:00
FT Mawyawadi FC U21 1 - 10 Rakhine United U21 0 - 5
INT CF 16:15
FT West Torrens Birkalla 1 - 1 Adelaide Raiders SC 0 - 1
INT CF 16:15
FT DMRAO 0 - 1 Sagolband United 0 - 1
INT CF 16:30
FT Elche CF Ilicitano 2 - 1 FK Leningradets 1 - 1
IND D2 16:45
FT Chirag United Kerala 1 - 1 FC Goa II 1 - 1
INT CF 16:50
FT Universidad Camilo Jose Cela 5 - 2 Universidad Comillas 2 - 0
FFSA SLR 16:55
FT Adelaide Raiders SC Reserve 2 - 1 West Adelaide Reserve 2 - 1
AFC CL 17:00
FT Vissel Kobe 5 - 1 Johor Darul Takzim 2 - 1
AFC CL 17:00
FT Jeonbuk Hyundai Motors 1 - 2 Yokohama Marinos 0 - 2
INT CF 17:00
FT Slavoj Vysehrad 2 - 3 Viktoria Plzen B 2 - 1
INT CF 17:00
FT CSA Steaua Bucuresti 4 - 0 FCM Alexandria 2 - 0
INT CF 17:00
FT Volyn 1 - 1 FC Veres Rivne 1 - 1
INT CF 17:00
FT Zaglebie Sosnowiec 3 - 2 Sandecja Nowy Sacz 0 - 2
INT CF 17:00
FT CS Mioveni 7 - 2 ACS Vedita Colonesti MS 1 - 0
INT CF 17:00
FT Merani Martvili 3 - 0 Guria Lanchkhuti 0 - 0
INT CF 17:00
FT Samut Songkhram FC 1 - 4 Chengdu Xingcheng 1 - 2
INT CF 17:00
FT Termez Surkhon 3 - 1 Buxoro FK 0 - 0
INT CF 17:10
FT Ural Sverdlovsk Oblast 2 - 4 IK Brage 0 - 2
INT CF 17:15
FT Vihren Sandanski 1 - 2 Pirin 2002 Razlog 1 - 2
INT CF 17:30
FT Trinec 4 - 2 Dukla Banska Bystrica 1 - 2
IME L1 17:30
FT PIFA Sports 4 - 2 Millat FC 2 - 1
INT CF 18:00
FT FK Banik Sokolov 3 - 1 Chrudim 2 - 1
INT CF 18:00
FT Warta Poznan 2 - 2 Bytovia Bytow 0 - 2
INT CF 18:00
FT SK Slovan Varnsdorf 5 - 1 Dukla Prague 2 - 0
INT CF 18:00
FT FK Grbalj Radanovici 1 - 0 Metalac Gornji Milanovac 0 - 0
INT CF 18:00
FT FK Ohrid 2004 1 - 1 KF Gostivari 1 - 0
INT CF 18:00
FT ACS Comuna Recea 6 - 3 FC Zalau 3 - 1
INT CF 18:00
FT Pandurii Targu-Jiu 2 - 3 CSS Islla Te Nagh 1 - 2
AFC Cup 18:00
FT Maziya S RC 0 - 0 Abahani Limited 0 - 0
THA U19 18:00
FT Chonburi U19 3 - 0 Satun United U19 1 - 0
INT CF 18:10
FT Baltyk Gdynia 1 - 4 Olimpia Elblag 1 - 1
Ken D1 18:10
FT Bandari 2 - 1 KCB SC 0 - 0
INT CF 18:15
FT Podillya Khmelnytskyi 0 - 3 Nyva Ternopil 0 - 1
INT CF 18:20
FT GKS Jastrzebie 4 - 4 GKS Belchatow 1 - 3
INT CF 18:30
FT Neman Grodno 2 - 0 FK Vigvam Smolevichy 0 - 0
Kosovo CUP 18:30
FT KF Liria Prizren 0 - 2 KF Feronikeli 0 - 0
AFC Cup 18:45
FT Tampines Rovers FC 2 - 1 PSM Makassar 1 - 0
INT CF 18:55
FT Persik Kediri 0 - 1 Madura United 0 - 0
INT CF 19:00
FT FC Zagorets 0 - 2 Etar 0 - 1
INT CF 19:00
FT Dnipro-1 1 - 2 Changchun Yatai 1 - 2
INT CF 19:00
FT Neftekhimik Nizhnekamsk 0 - 0 Septemvri Simitli 0 - 0
INT CF 19:00
FT FK Zvezdara 1 - 1 BSK Borca 0 - 1
INT CF 19:00
FT Trans Narva 4 - 0 JK Nomme Kalju U21 1 - 0
INT CF 19:00
FT Belgium (w) U17 4 - 0 Hungary (w) U17 2 - 0
Ken D1 19:00
FT Weston Shitima 1 - 1 Gor Mahia 0 - 0
BHU TL 19:00
FT Paro Rinpung FC 1 - 2 Paro United 0 - 0
ARG RESL 19:00
FT Argentino Merlo Reserves 0 - 1 Canuelas FC Reserves 0 - 0
INT CF 19:05
FT KS Legionovia Legionowo 2 - 2 Gornik Leczna 2 - 1
INT CF 19:05
FT FK Graficar Beograd 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 - 1
KSA D1 19:25
FT Al-Qadasiya 1 - 3 Al-Nahdha 1 - 1
KSA D1 19:30
FT AL-jeel 2 - 0 Al mojzel 0 - 0
INT CF 19:30
FT Al Ahli Amman U20 3 - 1 Aqaba U20 1 - 0
INT CF 19:30
FT Sahab SC U20 1 - 1 Al Sareeh U20 1 - 0
INT CF 19:30
FT Shabab Al Ordon U20 5 - 0 Al Salt U20 3 - 0
INT CF 19:30
FT Frydek-Mistek 2 - 3 Blansko 2 - 1
ALB Cup 19:30
FT Partizani Tirana 3 - 1 Beselidhja 2 - 1
ALB Cup 19:30
FT Teuta Durres 3 - 1 Erzeni 0 - 1
ALB Cup 19:30
FT KF Flamurtari Pristina(KOS) 0 - 2 Vllaznia Shkoder 0 - 1
ALB Cup 19:30
FT KF Tirana 4 - 0 Kastrioti Kruje 2 - 0
ALB Cup 19:30
FT KS Perparimi Kukesi 3 - 0 Lushnja KS 0 - 0
ALB Cup 19:30
FT Skenderbeu Korca 1 - 0 Besa Kavaje 1 - 0
ALB Cup 19:30
FT KF Laci 3 - 2 KS Bylis 1 - 0
ALB Cup 19:30
FT Luftetari 0 - 0 Apolonia Fier 0 - 0
ISR U19 19:30
FT Beitar Jerusalem Oren U19 0 - 2 Hapoel Beer Sheva U19 0 - 1
INT CF 19:35
FT Al Faisaly Amman U20 1 - 0 Ramtha SC U20 0 - 0
BSWCP 19:45
FT Levante UD Beach Soccer 2 - 3 Tokyo Verdy Beach 1 - 2
KSA D1 19:50
FT Al Bukayriyah 2 - 0 Al-Ansar 2 - 0
KSA D1 19:55
FT Najran SC 3 - 2 AL-Rbeea Jeddah 1 - 0
KSA D1 20:00
FT Al-Tai 1 - 1 Al-Ameade 1 - 1
UEFA YL U19 20:00
FT Glasgow Rangers U19 0 - 4 Atletico de Madrid U19 0 - 1
UEFA YL U19 20:00
FT Midtjylland U19 1 - 1 Lille U19 1 - 0
HUN Cup 20:00
FT Lipot Pekseg 3 - 1 ZalaegerzsegTE 1 - 0
HUN Cup 20:00
FT Pecsi MFC 1 - 2 Paksi SE Honlapja 1 - 0
INT CF 20:00
FT FC Flora Tallinn 0 - 1 Metta/LU Riga 0 - 1
INT CF 20:00
FT Dynamo Kyiv 2 - 4 Tobol Kostanai 2 - 1
INT CF 20:00
FT Stal Mielec 3 - 1 Widzew lodz 2 - 1
INT CF 20:00
FT Rudar Prijedor 0 - 1 Radnik Bijeljina 0 - 0
INT CF 20:00
FT Levadia Tallinn 1 - 0 Miedz Legnica 0 - 0
INT CF 20:00
FT Ghiroda SI Giarmata VII 1 - 1 AS Carani 1 - 1
INT CF 20:00
FT Radnicki 1923 Kragujevac 2 - 2 FK Sloga Petrovac na Mlavi 0 - 0
INT FRL 20:00
FT Italy U19 0 - 0 Switzerland U19 0 - 0
Tanzania D1 20:00
FT KMC FC 0 - 0 Coastal Union 0 - 0
RWA CP 20:00
FT Bugesera 2 - 3 Mukura 0 - 3
RWA CP 20:00
FT Intare FC 0 - 2 Rayon Sports FC 0 - 2
RWA CP 20:00
FT Marines FC 3 - 0 Gorilla FC 1 - 0
RWA CP 20:00
FT Police(RWA) 1 - 0 Musanze FC 1 - 0
Zam SL 20:00
FT Zanaco 2 - 0 Kansanshi Dynamos 1 - 0
Uganda C 20:00
FT Express FC 3 - 3 Maroons 1 - 2
RWA CP 20:00
FT Gicumbi FC 2 - 0 Rwamagana City 0 - 0
Gre Atr Cup 20:00
FT AO Palliniakos 0 - 1 Marko 0 - 1
Gre Atr Cup 20:00
FT Kryoneri 0 - 1 Kyanos Astir Varis 0 - 1
INT CF 20:05
FT MISC-MIFA 4 - 0 Kelantan United 1 - 0
HUN Cup 20:10
FT Dorogi FC 4 - 1 III.Keruleti TUE 3 - 1
Uganda C 20:10
FT URA Kampala 8 - 3 Nyamityobora FC 6 - 2
INT CF 20:30
FT Triestina 1 - 1 Tabor Sezana 1 - 0
INT CF 20:30
FT Triglav Gorenjska 2 - 2 FK Backa Backa Palanka 0 - 0
IND D1 20:30
FT Chennai City 0 - 1 Gokulam Kerala FC 0 - 0
INT CF 20:40
FT FK Kozuv 3 - 1 FK Osogovo 2 - 0
INT CF 21:00
FT PFC Oleksandria 0 - 1 Dinamo Tbilisi 0 - 0
INT CF 21:00
FT Basel U21 2 - 4 Aarau 1 - 3
INT CF 21:00
FT NK Neretva 1 - 0 NK GOSK Dubrovnik 1 - 0
INT CF 21:00
FT Sputnik 2 - 0 Dnepr Smolensk 0 - 0
ISL 21:00
FT FC Goa 5 - 2 Mumbai City 3 - 1
AFC Cup 21:00
FT Bengaluru 9 - 1 Paro FC 4 - 1
ITA PRO LC 21:00
FT JuventusU23 2 - 0 Feralpisalo 1 - 0
CAE D1 21:00
FT Panthere Sportive du Nde 1 - 0 Tonnerre Yaounde 0 - 0
Gre Atr Cup 21:00
FT Ermis Koridalou 1 - 4 Ampelakiakos 1 - 2
BSWCP 21:00
FT Sporting Braga Beach Soccer 6 - 4 Flamengo Beach Soccer 2 - 3
INT CF 21:05
FT Arsenal Tula 2 - 3 Shakhter Soligorsk 1 - 3
AGB LE 21:30
FT Desportivo Huila 0 - 1 Primeiro de Agosto 0 - 0
ITA S4 21:30
FT Citta di Fasano 4 - 0 Tolentino 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Enyimba 3 - 0 Wikki Tourist 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Akwa United 2 - 2 Akwa Starlets 1 - 1
UEFA YL U19 22:00
FT FC Porto U19 1 - 1 Red Bull Salzburg U19 1 - 1
UEFA YL U19 22:00
FT Dinamo KyivU19 0 - 0 Dinamo ZagrebU19 0 - 0
INT CF 22:00
FT Kongsvinger 0 - 4 Molde 0 - 0
INT CF 22:00
FT Vysocina jihlava 4 - 1 SC Znojmo 3 - 0
INT CF 22:00
FT Ural Sverdlovsk Oblast 1 - 0 Tekstilshchik Ivanovo 0 - 0
INT CF 22:00
FT Sweden (w) U17 0 - 2 Portugal (w) U17 0 - 2
INT CF 22:00
FT Zagreb 2 - 4 NK Vrbovec 2 - 0
CYP D1 22:00
FT AEP Paphos 3 - 2 Apollon Limassol FC 2 - 2
ISR U19 22:00
FT Hapoel Kiryat Shmona U19 1 - 0 Maccabi Tel Aviv Shachar U19 0 - 0
QAT D2 22:00
FT Al-Khuraitiat 2 - 0 Russell City 0 - 0
QAT D2 22:00
FT Al Nasa(QAT) 0 - 0 Al Bidda SC 0 - 0
QAT D2 22:00
FT Al Mesaimeer SC 3 - 3 Al Shamal 1 - 2
SPA LU19 22:00
FT Burgos U19 1 - 2 Real Madrid U19 0 - 1
GUA RL 22:00
FT Club Comunicaciones Reserves 3 - 3 Antigua GFC Reserves 1 - 2
BSWCP 22:15
FT Grasshopper Club Zurich Beach 1 - 8 Spartak Moscow Beach 1 - 3
S Q C 22:30
FT Sporting De Huelva (w) 0 - 4 Barcelona (w) 0 - 1
QAT D2 22:30
FT Muaidar SC 0 - 1 Al Markhiya 0 - 1
GUA RL 22:30
FT Deportivo Sanarate FC Reserves 2 - 0 Deportivo Iztapa Reserves 1 - 0
UEFA YL U19 22:59
FT FC Sheriff U19 0 - 0 Red Star Belgrade U19 0 - 0
GRE Cup 22:59
FT Olympiakos Piraeus 3 - 2 Lamia 0 - 1
INT CF 22:59
FT Jerv 1 - 2 FK Arendal 0 - 1
INT CF 22:59
FT Chrobry Glogow 1 - 1 Gornik Polkowice 0 - 0
INT CF 22:59
FT SC Farense 3 - 2 Hammarby 1 - 1
INT CF 22:59
FT NK Granicar Zupanja 0 - 2 Bijelo Brdo 0 - 0
CYP Cup 22:59
FT AEL Limassol 0 - 0 AEK Larnaca 0 - 0
INT FRL 22:59
FT Korea Republic U17 2 - 8 Germany U17 0 - 4
MAR D1 22:59
FT FAR Forces Armee Royales 1 - 0 Raja Casablanca Atlhletic 0 - 0
POR D3 22:59
FT Ideal 0 - 1 Sertanense FC 0 - 0
ICPD D1 22:59
FT Bouake FC 0 - 2 San-Pédro FC 0 - 0
LIBD1L 22:59
FT LPRC Oilers 1 - 1 Freeport 1 - 0
SEN C 22:59
FT NGB ASC Niarry Tally 0 - 1 Keur Madior 0 - 0
SEN C 22:59
FT Thies FC 1 - 2 Diambars 0 - 1
GUA RL 22:59
FT Santa Lucia FC Reserves 3 - 1 Guastatoya Reserves 2 - 1
INT CF 23:30
FT NK Brinje Grosuplje 0 - 2 Krka 0 - 1
INT CF 23:30
FT MFK Karvina B 0 - 2 Frydlant Nad Ostravici 0 - 2
INT FRL 23:30
FT Portugal U17 1 - 3 spain U17 1 - 2
MAU D1 23:30
FT ASC Police 0 - 0 ASC Kedia 0 - 0
GFA D2 23:30
FT Bombada FC 0 - 0 Jam City 0 - 0
GFA D2 23:30
FT Team Rhino FC 0 - 0 Red Hawks FC 0 - 0

Betting

Mateusz Klich Liverpool vs Leeds 2020-21

Leeds United vs Fulham Betting Tips: ...

Leeds United will be looking to build on their impressive performance at Anfi...
Kevin De Bruyne

Who will win PFA Player of the Year 2...

The PFA Player of the Year award is one of the most prestigious awards a Prem...
N'Golo Kante Chelsea 2020-21

Brighton vs Chelsea Betting Tips: Lat...

Chelsea begin their Premier League campaign with a short trip to Brighton on ...
David McGoldrick Sheffield United 2019-20

Sheffield United vs Wolves Betting Ti...

Sheffield United will be looking to dispel fears of a difficult second season...
Tottenham celebrate vs Everton 2019-20

Tottenham vs Everton Betting Tips: La...

Tottenham begin their Premier League campaign on Sunday afternoon as Jose Mou...

Transfer

PierreEmerickAubameyangMikelArteta - cropped

Arteta admits he was worried Aubameya...

Mikel Arteta has revealed he was not always confident Arsenal captain Pierre-...
Moise Kean Everton 2019-20

Juventus looking to bring back Everto...

Juventus are looking to bring Moise Kean back to the club after the striker e...
Ed Woodward Ole Gunnar Solskjaer Manchester United

Solskjaer explains why Man Utd have s...

Manchester United are struggling to add more players to their squad because t...
Callum Hudson-Odoi Bayern Munich GFX

'I don’t know if there is any truth' ...

Chelsea head coach Frank Lampardhas remained silent on rumours linking winger...
Diogo Jota Wolves 2018-19

Liverpool to complete £45m signing of...

Liverpool are set to complete the £45million (€49m/$58m) signing of Diogo Jot...
image-top-scroll
`

Today's notice