Please Wait . . .

Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 10-02-2020
CRC D1 00:00
FT Cartagines Deportiva SA 3 - 2 AD San Carlos 2 - 2
CRC D1 00:00
FT Universidad de Costa Rica 2 - 2 Jicaral 2 - 1
AUT CUP 00:00
FT SKU Amstetten 0 - 3 Red Bull Salzburg 0 - 1
INT CF 00:00
FT Viking 1 - 1 FK Arendal 0 - 0
INT CF 00:00
FT Ranheim IL 2 - 1 Stjordals Blink 0 - 0
ITA D1 00:00
FT Parma 0 - 1 Lazio 0 - 1
HUN D2E 00:00
FT Gyori ETO 1 - 2 Bodajk FC Siofok 0 - 2
MAR D1 00:00
FT MCO Mouloudia Oujda 2 - 1 Hassania Agadir 0 - 0
GER D1 00:00
FT Bayern Munchen 0 - 0 RB Leipzig 0 - 0
ISR D1 00:00
FT Ashdod MS 0 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 1
ANDSL 00:00
FT FC Santa Coloma 0 - 1 Sant Julia 0 - 0
SPA D3 00:00
FT Barcelona B 2 - 3 Villarreal B 2 - 3
SPA D3 00:00
FT UE Cornella 1 - 1 Gimnastic Tarragona 0 - 1
Spain D4 00:00
FT EMD Aceuchal 3 - 1 RCP Valverdeno 2 - 0
Spain D4 00:00
FT At. Pulpileno 3 - 1 Muleno CF 2 - 0
Spain D4 00:00
FT Albacete B 2 - 1 CD Illescas 1 - 0
SEN D1 00:00
FT AS Douanes Dakar 0 - 0 ASEC Ndiambour 0 - 0
SEN D1 00:00
FT US Goree 2 - 0 Pikine 1 - 0
SEN D1 00:00
FT Mbour 1 - 1 Generation Foot 1 - 1
GUA D2 00:00
FT CSD Solola 1 - 0 Nueva Concepcion 1 - 0
B W Cup 00:00
FT Palmeiras SP (W) 1 - 3 SC Corinthians Paulista (w) 1 - 1
Spain D4 00:00
FT Puente Genil 1 - 1 Coria CF 1 - 1
Spain D4 00:00
FT Polkuna Athletics 0 - 2 CD Linares Deportivo 0 - 0
Spain D4 00:00
FT Huetor Tajar 5 - 1 Antequera CF 3 - 0
SLV D2 00:00
FT Once Lobos Chalchuapa 1 - 1 CD Racing Junior de Armenia 0 - 1
CRC D2 00:00
FT AD Cartagena 4 - 2 AD Guanacasteca 3 - 0
CRC D2 00:00
FT Puerto Golfito 0 - 1 Municipal Turrialba 0 - 0
PRL RT 00:00
FT Alianza Universidad Reserves 3 - 0 FC Carlos Stein Reserves 1 - 0
GUA LNW 00:00
FT Club Deportivo Xela (w) 2 - 3 Comunicaciones Women 0 - 2
QAT RL 00:00
FT Al-Rayyan SC U23 1 - 4 Al Duhail U23 0 - 2
PRL RT 00:00
FT Deportivo Llacuabamba Reserves 0 - 3 Academia Deportiva Cantolao Reserves 0 - 0
INT CF 00:05
FT USV Vasoldsberg 3 - 7 SV Hausmannstaetten 2 - 3
SPA D2 00:15
FT CD Lugo 2 - 2 Elche 1 - 0
SPA D2 00:15
FT Rayo Vallecano 1 - 1 Real Oviedo 0 - 1
POR D2 00:15
FT Estoril 4 - 1 Casa Pia AC 2 - 1
SPA D1 00:30
FT Celta Vigo 2 - 1 Sevilla 0 - 1
POR D1 00:30
FT Sporting Lisbon 2 - 1 Portimonense 1 - 1
EGY D1 00:30
FT Ismaily 1 - 2 Zamalek 1 - 0
SPA D3 00:30
FT CF La Nucia 1 - 0 Sabadell 0 - 0
SPA D3 00:30
FT UD Marbella 1 - 0 Don Benito 0 - 0
GRE D1 00:30
FT AEK Athens 1 - 0 Panathinaikos 1 - 0
POR D3 00:30
FT FC Felgueiras 3 - 3 FC Arouca 1 - 2
GUA D1 00:35
FT Antigua GFC 0 - 0 Xelaju MC 0 - 0
BFL 00:45
FT Sally Tas 0 - 0 ASFA-Yennenga 0 - 0
GUA D1 01:00
FT Malacateco 1 - 0 Deportivo Mixco 1 - 0
ROM D1 01:00
FT FC Viitorul Constanta 1 - 2 CS Universitatea Craiova 1 - 1
MEX D1 01:00
FT Pumas U.N.A.M. 4 - 0 Atletico San Luis 2 - 0
Brazil W L 01:00
FT Ponte Preta (w) 0 - 5 Iranduba AM (w) 0 - 1
Brazil W L 01:00
FT Internacional(w) 2 - 0 Sao Jose (w) 2 - 0
Mal PD 01:00
FT Cercle de Bamako 1 - 0 CSK FC 1 - 0
BRA CCX 01:00
FT Rio Branco VN 0 - 0 Atletico Itapemirim ES 0 - 0
ICPD D1 01:00
FT USC Bassam 3 - 0 Africa Sports 1 - 0
FIN CU20 01:00
FT VJS Vantaa U20 5 - 1 FC Lahti U20 1 - 1
FIN CU20 01:05
FT IF Gnistan U20 0 - 2 Atlantis U20 0 - 1
INT CF 01:10
FT TKT 0 - 4 NOPS 0 - 2
ISR D1 01:15
FT Hapoel Beer Sheva 3 - 0 Sectzya Nes Ziona 2 - 0
Estonia WT 01:30
FT JK Tallinna Kalev II 3 - 2 Nomme JK Kalju II 2 - 0
BRA CM 01:30
FT Cordino 1 - 1 Maranhao 1 - 1
BRA DF 01:30
FT AA Luziania 2 - 3 Bosque Formosa EC 2 - 2
ICE PSC 01:30
FT KA Akureyri 2 1 - 0 Leiknir Faskrudsfjordur 0 - 0
BRA SP 02:00
FT Corinthians Paulista (SP) 0 - 1 Inter de Limeira 0 - 1
BRA CCD1 02:00
FT Concordia AC 0 - 2 Figueirense 0 - 1
BRA CCD1 02:00
FT Avai FC SC 0 - 1 Criciuma 0 - 1
BRA CGD1 02:00
FT Esportivo RS 1 - 0 Caxias RS 1 - 0
BRA CGD1 02:00
FT Aimore RS 2 - 1 Gremio (RS) 0 - 0
BRA CBD 02:00
FT Jacobina EC 1 - 3 Bahia BA 1 - 0
BRA PB 02:00
FT Sport Lagoa Seca 1 - 0 Centro Sportivo Paraibano 0 - 0
BRA PB 02:00
FT Treze Campina Grande PB 2 - 0 Nacional de Patos PB 0 - 0
INT CF 02:00
FT Pocone MT 4 - 1 Luverdense 1 - 0
BRA RJ 02:00
FT Cabofriense(RJ) 2 - 3 Resende-RJ 1 - 1
BRA RJ 02:00
FT Portuguesa RJ 2 - 3 Vasco da Gama 1 - 2
BRA RJ 02:00
FT Fluminense RJ 3 - 0 Botafogo RJ 3 - 0
BRA PE 02:00
FT Decisao 0 - 0 Sport Club Recife PE 0 - 0
BOL D1 02:00
FT Club Guabira 2 - 1 Bolivar 2 - 0
BOL D1 02:00
FT Always Ready 6 - 0 Real Santa Cruz 3 - 0
ARCL 02:00
FT Raja Casablanca Atlhletic 0 - 1 MC Alger 0 - 1
BRA CE 02:00
FT Ferroviario CE 2 - 4 Uniclinic Atletico Cearense CE 0 - 2
BRA MG 02:00
FT Villa Nova-MG 2 - 2 Tupynambas 0 - 1
BRA MG 02:00
FT Cruzeiro (MG) 1 - 1 America MG 0 - 0
BRA CGD 02:00
FT Goiania 2 - 1 Vila Nova 0 - 1
BRA CGD 02:00
FT Anapolis FC 2 - 2 AA Anapolina 0 - 1
Bra PL 02:00
FT Operario Ferroviario PR 2 - 1 Parana STC PR 0 - 0
COL D1 02:00
FT La Equidad 3 - 3 Deportivo Pereira 1 - 1
Bra PL 02:00
FT Cascavel PR 1 - 0 Atletico Paranaense 0 - 0
Bra PL 02:00
FT Toledo Colonia Work PR 0 - 1 Rio Branco PR 0 - 0
BRA PA 02:00
FT Remo Belem (PA) 1 - 2 SC Paysandu Para 1 - 1
BRA D4 02:00
FT Interporto FC 3 - 1 Nova Conquista/TO 2 - 0
Bra SD 02:00
FT Chapadao 1 - 1 Comercial-MS 1 - 1
BRA MT 02:00
FT Mixto EC 0 - 4 CEO Varzeagrandense 0 - 1
AB PR 02:00
FT All Saints Utd FC 2 - 3 Ottos Rangers FC 0 - 1
BRA D4 02:00
FT Coruripe Al 1 - 1 CEO AL 1 - 0
BRA D4 02:00
FT Tocantinopolis 1 - 0 Capital TO 1 - 0
BSWCP 02:00
FT Buenos Aires City Beach 6 - 8 CA Rosario Central Beach Soccer 3 - 4
Ando SD2 02:00
FT Inter Club d'Escaldes B 3 - 2 La Posa FC Lusitans 1 - 0
SPA D2 02:30
FT Malaga 2 - 1 Numancia 0 - 1
INT CF 02:30
FT Penarol AM 1 - 1 Manaus (AM) 0 - 0
GUA D1 02:30
FT CD Puerto de Iztapa 2 - 2 Siquinala FC 0 - 1
TRI PL 02:30
FT AC Port Of Spain 0 - 0 La Horquetta Rangers FC 0 - 0
CRC D2 02:30
FT AD Cofutpa 0 - 0 CD Barrio Mexico 0 - 0
ITA D1 02:45
FT Inter Milan 4 - 2 AC Milan 0 - 2
SPA D1 03:00
FT Real Betis 2 - 3 FC Barcelona 2 - 2
FRA D1 03:00
FT Paris Saint Germain (PSG) 4 - 2 Lyon 2 - 0
ARG B M 03:00
FT Club Atletico Acassuso 3 - 1 Uhl Que Sa 3 - 1
ARG B M 03:00
FT Argentino de Quilmes 1 - 2 Los Andes 1 - 1
ADT M 03:00
FT Liniers 3 - 1 Deportivo Muniz 2 - 0
ADT M 03:00
FT Argentino de Rosario 0 - 2 Defensores de Cambaceres 0 - 0
BRA CCD1 03:00
FT Marcilio Dias SC 1 - 0 Chapecoense SC 1 - 0
BRA PB 03:00
FT Atletico Cajazeirense PB 1 - 0 Campinense 0 - 0
VEN D1 03:00
FT Atletico Venezuela 2 - 1 Deportivo Metropolitano 0 - 1
HON D1 03:00
FT Real Sociedad Tocoa 2 - 2 CD Olimpia 0 - 0
POR D1 03:00
FT Aves 0 - 4 Rio Ave 0 - 1
ARG D2 03:00
FT Defensores de Belgrano 1 - 0 Gimnasia Mendoza 1 - 0
BRA CP 03:00
FT ASSU RN 1 - 0 Palmeira RN 0 - 0
ITA D2 03:00
FT Cosenza Calcio 1914 0 - 1 Benevento 0 - 1
ACT M 03:00
FT General Lamadrid 0 - 2 Berazategui 0 - 2
PER D1 03:00
FT Alianza Universidad 1 - 0 FC Carlos Stein 1 - 0
PER D1 03:00
FT Cienciano 4 - 0 Dep.San Martin 1 - 0
Bra PL 03:00
FT Londrina PR 0 - 0 Cascavel CR 0 - 0
TRI PL 03:00
FT Williams Connection 2 - 1 Point Fortin FC 1 - 0
Barbados P L 03:00
FT Silver Sands FC 0 - 2 Paradise FC 0 - 0
BRA MT 03:00
FT Araguaia 0 - 1 Uniao Rondonopolis MT 0 - 0
ARG D3FA 03:00
FT Deportivo Camioneros 1 - 1 Huracan Las Heras 1 - 0
ARG D3FA 03:00
FT Club Circulo Deportivo 0 - 1 Sansinena 0 - 1
ARG TB 03:00
FT Kimberley Mar del Plata 3 - 2 Racing Olavarria 1 - 1
GUA LNW 03:00
FT Muniguate Women 1 - 0 Mataquescuintla FC Women 0 - 0
ARGW D1 03:00
FT Gimnasia LP (W) 1 - 1 Platense (w) 0 - 0
ARG TB 03:00
FT Bella Vista BB 5 - 3 CA Colegiales Tres Arroyos 2 - 2
PRL 03:00
FT Costa Del Este Reserves 0 - 2 CD Universitario Reserves 0 - 0
ARG TB 03:00
FT Independiente Cosquin 0 - 2 Argentino Penarol 0 - 1
ARG D2 03:05
FT Deportivo Moron 0 - 0 Nueva Chicago 0 - 0
ICE PSC 03:10
FT Volsungur husavik 4 - 4 Magni 1 - 1
ARG B M 03:15
FT Villa San Carlos 1 - 2 CA San Miguel 1 - 2
ACT M 03:15
FT Argentino de Merlo 1 - 2 Deportivo Merlo 0 - 1
BSWCP 03:20
FT Acassuso Beach 6 - 2 Atletico Zelaya Beach 0 - 0
COL D2 03:30
FT Real Cartagena 2 - 1 Atletico FC 1 - 0
COL D2 03:30
FT Orsomarso 0 - 0 Valledupar FC 0 - 0
COL D2 03:30
FT Real Santander 2 - 1 Cortulua 2 - 1
COL D2 03:30
FT Union Magdalena 1 - 0 Tigres Zipaquira 0 - 0
INT FRL 03:30
FT Venezuela (w) U19 0 - 2 Brazil U19(w) 0 - 0
PER D1 03:30
FT Deportivo Llacuabamba 3 - 1 Academia Deportiva Cantolao 2 - 1
ARG D3FA 03:30
FT Crucero del Norte 1 - 0 Boca Unidos 0 - 0
ARG TB 03:30
FT CA Las Palmas 0 - 1 Racing de Cordoba 0 - 0
SLV D2 03:30
FT CD San Pablo Municipal 2 - 3 AD Juayua 1 - 2
ARG TB 03:30
FT Redes de la Patria 1 - 2 Gimnasia yTiro 1 - 2
ARG D3FA 03:30
FT Juventud U.Gualeguaychu 0 - 1 Sarmiento Resistencia 0 - 1
ARG D1 03:35
FT San Lorenzo 1 - 0 Velez Sarsfield 1 - 0
ARG D3FA 03:40
FT Gimnasia C. Uruguay 1 - 1 CA Guemes 0 - 0
BRA SP 04:00
FT Santo Andre 2 - 1 Sao Paulo 2 - 0
VEN D1 04:00
FT Monagas SC 2 - 0 Portuguesa FC 0 - 0
CRC D1 04:00
FT Limon FC 1 - 2 Perez Zeledon 1 - 0
CRC D1 04:00
FT Santos De Guapiles 1 - 1 Herediano 1 - 0
INT CF 04:00
FT Nashville 4 - 1 Louisville City FC 2 - 1
ARG D2 04:00
FT San Martin Tucuman 1 - 1 Almagro 0 - 0
CHI D1 04:00
FT Audax Italiano 2 - 1 Colo Colo 2 - 0
GUA D1 04:00
FT Guastatoya 2 - 1 Deportivo Sanarate 0 - 0
BRA MG 04:00
FT Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT 0 - 1 Atletico Mineiro 0 - 1
BRA CNF 04:00
FT CRB AL 1 - 1 Centro Sportivo Alagoano 0 - 1
BRA CNF 04:00
FT River PI 2 - 3 America FC Natal RN 1 - 2
COL D1 04:00
FT Jaguares de Cordoba 4 - 1 Millonarios 1 - 1
Bra PL 04:00
FT Parana PR 0 - 0 Cianorte PR 0 - 0
GUA D2 04:00
FT CSYD Carcha 1 - 2 CD Achuapa 1 - 1
GUA D2 04:00
FT CD Sansare 3 - 6 Club Aurora 0 - 3
GUA D2 04:00
FT Suchitepequez 2 - 1 Chimaltenango FC 2 - 0
PakistanYajia 04:00
FT Princesa AM 1 - 2 Fast Clube AM 0 - 1
PakistanYajia 04:00
FT Sao Raimundo 0 - 2 Amazonas FC 0 - 0
MEX U20 04:00
FT Queretaro U20 0 - 0 Club America U20 0 - 0
Bra SD 04:00
FT EC Aguia Negra 2 - 1 Corumbaense 0 - 0
ARG TB 04:00
FT CA Juventud Alianza 1 - 0 CA Trinidad 1 - 0
SKN PL 04:00
FT ELCO LTD St Peters 6 - 0 Trafalgar Southstars 3 - 0
ARG D3FA 04:00
FT Central Norte Salta 4 - 0 G.San Martin Formosa 2 - 0
MEX D3 04:00
FT CD Cuautla 1 - 0 Zitacuaro CF 0 - 0
AB PR 04:00
FT Swetes FC 3 - 1 Parham FC 0 - 1
ARG TB 04:00
FT Defensores Potrero Funes 3 - 2 Sportivo Villa Quebrada 3 - 2
GUA RL 04:00
FT CSD Municipal Reserves 4 - 1 Santa Lucia FC Reserves 2 - 1
ARG TB 04:00
FT Club Ciudad de Bolivar 1 - 0 CSD El Fortin 1 - 0
SLV D1 04:15
FT Aguila 1 - 0 Santa Tecla 0 - 0
BOL D1 04:15
FT Real Potosi 2 - 1 San Jose 0 - 1
SLV D1 04:30
FT CD El Vencedor 0 - 1 Once Municipal 0 - 1
NIC YL 04:30
FT Walter Ferretti U20 4 - 1 Diriangen U21 3 - 1
ARG D3FA 04:30
FT Deportivo Maipu 1 - 4 Deportivo Madryn 0 - 2
PRL RT 04:45
FT Deportivo Municipal Reserves 0 - 0 UTC Cajamarca Reserves 0 - 0
GUA RL 04:45
FT Deportivo Iztapa Reserves 3 - 1 Siquinala FC Reserves 2 - 0
BRA SP 05:00
FT Gremio Novorizontin 0 - 0 Ituano SP 0 - 0
BRA CGD1 05:00
FT Sao Luiz(RS) 4 - 2 EC Pelotas(RS) 2 - 1
HON D1 05:00
FT CD Motagua 5 - 0 Honduras Progreso 2 - 0
HON D1 05:00
FT Platense 0 - 0 Lobos UPNFM 0 - 0
ARG D2 05:00
FT Agropecuario de Carlos Casares 1 - 0 Alvarado Mar del Plata 0 - 0
ARG D2 05:00
FT Instituto 1 - 2 Villa Dalmine 1 - 0
PAR D1 05:00
FT 12 de Octubre 1 - 4 Cerro Porteno 0 - 2
TRI PL 05:00
FT Cunupia FC 2 - 1 Club Sando 0 - 0
Barbados P L 05:00
FT Empire Club 0 - 0 Deacons FC 0 - 0
ARG D3FA 05:00
FT Union Sunchales 1 - 1 Douglas Haig 1 - 0
MEX D3 05:00
FT Reboceros de La Piedad 1 - 0 Club Canoneros Marina 0 - 0
PER D1 05:15
FT Carlos Manucci 1 - 1 Alianza Lima 0 - 0
CRC D1 05:30
FT Deportivo Saprissa 1 - 1 Alajuelense 1 - 0
ARG D1 05:40
FT Racing Club 1 - 0 Independiente 0 - 0
INT CF 06:00
FT SLH St Pauls Utd 3 - 2 Mantab United 2 - 1
NCAOW 06:00
FT USA (w) 3 - 0 Canada (w) 0 - 0
SAOQ 06:00
FT Colombia U23 1 - 3 Uruguay U23 0 - 1
BRA LNA 06:00
FT Costa Del Este 2 - 3 CD Universitario 0 - 2
CFU CC 06:00
FT Portmore United 0 - 1 Arcahaie FC 0 - 0
AB PR 06:00
FT Greenbay Hoppers FC 1 - 2 Jennings Grenades 1 - 1
CHI D1 06:30
FT Union Espanola 1 - 1 Palestino 0 - 1
BOL D1 06:30
FT Blooming 3 - 1 Oriente Petrolero 1 - 0
ARG D3FA 06:30
FT Sportivo Belgrano 1 - 2 Defensores Pronunciamiento 1 - 1
ARG TB 06:45
FT Club Sportivo 9 de Julio 5 - 1 Atenas 1 - 0
MEX D1 07:00
FT Queretaro FC 1 - 2 Club America 1 - 1
Barbados P L 07:00
FT Weymouth Wales 1 - 0 Wotton FC 1 - 0
NIC D1 07:00
FT Walter Ferretti 1 - 2 Diriangen 1 - 1
NIC D1 07:00
FT Juventus Managua 1 - 1 Chinandega FC 1 - 0
JAM D1 07:00
FT Real Mona 0 - 1 Olympic Gardens 0 - 1
ARG D3FA 07:00
FT Villa Mitre 2 - 0 Olimpo Bahia Blanca 2 - 0
PER D1 07:30
FT Deportivo Municipal 0 - 0 UTC Cajamarca 0 - 0
ARG D3FA 07:30
FT CA Juventud Unida San Luis 1 - 0 Sol de Mayo 0 - 0
ARG D1 07:45
FT Union Santa Fe 1 - 2 River Plate 0 - 0
SAOQ 08:30
FT Argentina U23 0 - 3 Brazil U23 0 - 2
MEX D1 09:00
FT FC Juarez 2 - 1 Necaxa 1 - 1
INT CF 10:05
FT Armed Police Force 5 - 2 Friends FC 2 - 0
OPAW 12:30
FT China (w) 5 - 0 Chinese Taipei (w) 5 - 0
INT CF 12:45
FT Saraswoti Youth Club 1 - 2 Chyasal Youth Club 0 - 1
INT CF 15:00
FT BKMA 2 - 3 FK Van 0 - 2
INT CF 15:00
FT FC Mariupol 1 - 1 FC Lviv 0 - 1
INT CF 15:20
FT Rubin Kazan B 0 - 2 Lada SOK Dimitrovgrad 0 - 2
OPAW 15:30
FT Thailand (w) 0 - 6 Australia (w) 0 - 2
INT CF 15:30
FT Persebaya Surabaya 3 - 1 Persik Kediri 3 - 0
INT CF 15:45
FT Neroca 3 - 1 Ganggam SC 0 - 0
Myan U19 16:00
FT Mawyawadi FC U19 0 - 12 Ispe FC U19 0 - 8
Myan U19 16:00
FT Sagaing United FC U19 0 - 1 Yangon United FC U19 0 - 1
Myan U19 16:00
FT Silver Stars FC U19 0 - 12 Myawady FC U19 0 - 3
INT CF 16:45
FT Sankata FC 1 - 3 Machhindra FC 0 - 1
INT CF 17:00
FT FC Gagra 1 - 2 Rail Locomotive 1 - 2
IME L1 17:25
FT Central Bank of India 1 - 4 Century Rayon FC 0 - 3
TUR D2 18:00
FT Erzurum BB 1 - 0 Keciorengucu 0 - 0
AFC CL 18:00
FT Pakhtakor 2 - 1 Al Ahli(UAE) 1 - 0
INT CF 18:00
FT Obolon Kiev 3 - 0 Niva Vinica 1 - 0
INT CF 18:00
FT FK Labunishta 0 - 1 Pobeda Prilep 0 - 0
INT CF 18:00
FT Ingulets Petrovo 0 - 1 Hirnyk-Sport Horishni Plavni 0 - 1
INT CF 18:00
FT FC Inhulets Petrove 2 - 2 Hirnyk-Sport 0 - 1
INT CF 18:00
FT Nikopol-NPGU 3 - 3 Hirnik Kryvyi Rih 2 - 0
ISR D3 18:00
FT Maccabi Ironi Kiryat Ata 3 - 2 Hapoel Herzliya 0 - 1
INT CF 18:30
FT Ostersunds FK 1 - 1 Aarhus AGF 0 - 0
INT CF 19:00
FT spain U17 3 - 0 Korea Republic U17 0 - 0
INT CF 19:00
FT Sonderjyske 3 - 1 Brondby IF 0 - 1
INT CF 19:00
FT Madura United 1 - 1 Bhayangkara Surabaya United 1 - 1
INT CF 19:00
FT Radnicki 1923 Kragujevac 4 - 2 Mladi Radnik 2 - 1
INT CF 19:00
FT Torpedo moskva 2 - 1 Spartaks Jurmala 0 - 1
DEN RL 19:00
FT Kobenhavn Reserve 2 - 0 Odense BK Reserve 2 - 0
ETH PR 19:00
FT Sidama Bunna 3 - 2 Adama City 3 - 2
CAE LW 19:00
FT Amazone FAP (W) 3 - 0 Renaissance Athletic (W) 3 - 0
EGY D1 19:30
FT Tanta 0 - 0 Enppi 0 - 0
EGY D2 19:30
FT Al Nasr Cairo 3 - 1 Suez Montakhab 3 - 1
EGY D2 19:30
FT El Daklyeh 5 - 2 Al Zarka 0 - 0
EGY D2 19:30
FT Nogoom El Mostakbal 2 - 1 Coca Cola FC 1 - 0
ENG U23 D1 20:00
FT Crystal Palace U23 0 - 0 Coventry City U23 0 - 0
ENG U23 D1 20:00
FT Ipswich U23 2 - 2 Watford U23 1 - 1
ENG U23 D1 20:00
FT Leeds United U23 4 - 1 Bolton Wanderers U23 2 - 0
ENG U23LC 20:00
FT Charlton U23 4 - 1 Colchester United U23 3 - 0
INT CF 20:00
FT FC Vorskla Poltava 2 - 1 Nasaf Qarshi 2 - 1
HOL RE 20:00
FT Go Ahead Eagles Reserve 0 - 1 SC Heerenveen Reserve 0 - 1
HOL RE 20:00
FT Jong FC Zwolle Reserve 1 - 0 Heracles Almelo Reserves 0 - 0
INT FRL 20:15
FT Scotland U17 2 - 1 Sweden U17 1 - 0
GRE D2 21:00
FT Panahaiki-2005 0 - 1 Doxa Dramas 0 - 0
MAL D1 21:00
FT Sirens 1 - 2 Hamrun Spartans 1 - 1
ENG U23LC 21:00
FT Plymouth Argyle U23 0 - 4 Everton U23 0 - 3
ENG U23LC 21:00
FT West Bromwich U23 0 - 1 Newcastle U23 0 - 1
INT CF 21:00
FT NK Mura 05 2 - 3 CF Noia 0 - 2
INT CF 21:00
FT FC Mariupol 2 - 1 Chernomorets Odessa 1 - 0
INT CF 21:00
FT FK Zlatibor 0 - 2 Novi Pazar 0 - 0
ISL 21:00
FT Northeast United 3 - 3 Jamshedpur FC 1 - 1
SCO SRL 21:00
FT Ross County (R) 3 - 2 Morton Reserves 2 - 1
SCO SRL 21:00
FT Queen of South (R) 4 - 2 Motherwell FC (R) 1 - 1
CAE LW 21:00
FT Eding Sport (w) 6 - 1 Renaissance de Figuil Women 1 - 1
AFC CL 21:30
FT Esteghlal Tehran 1 - 1 Al Shorta 1 - 0
INT CF 21:30
FT Lou Gansike Sol 4 - 0 FK Zeljeznicar 3 - 0
INT CF 21:30
FT Atalanta 6 - 3 Radomiak Radom 3 - 0
OMA D1 21:30
FT Al Ittehad Salalah 1 - 1 ibri 0 - 0
OMA D1 21:30
FT Al Shabab(OMA) 2 - 1 Salalah 1 - 0
AFC CL 21:40
FT Al Hilal 2 - 0 Shahr Khodrou 1 - 0
AFC Cup 21:40
FT Al-Jaish Damascus 0 - 0 Manama Club 0 - 0
QAT RL 21:45
FT Al-Arabi Doha (R) 1 - 1 Umm Salal U23 1 - 0
QAT RL 21:45
FT Qatar SC Doha U23 1 - 1 Al Gharafa U23 1 - 1
BHR D2 22:00
FT Al-Tadhmon 0 - 5 Malkia 0 - 1
INT CF 22:00
FT Ostersunds FK 1 - 1 Louletano 0 - 0
EGY D1 22:00
FT Wadi Degla SC 0 - 3 EL Masry 0 - 1
INT FRL 22:00
FT Portugal U17 2 - 0 Germany U17 2 - 0
AFC Cup 22:00
FT Al Kuwait SC 1 - 0 Al-Ansar (LIB) 1 - 0
ROM D1 22:30
FT Botosani 2 - 1 AFC Hermannstadt 1 - 1
AFC CL 22:35
FT Al Wehda(UAE) 1 - 1 Al Ahli Jeddah 0 - 0
TUR D2 22:59
FT Akhisar Bld.Geng 2 - 2 Menemen Belediye Spor 1 - 0
INT CF 22:59
FT Mladost Lucani 4 - 1 Sevojno Uzice 0 - 1
AFC Cup 22:59
FT Al Faisaly 0 - 0 Al Wathbah 0 - 0
MAR D1 22:59
FT Wydad Casablanca 1 - 1 Union Touarga Sport Rabat 1 - 0
GRE D1 22:59
FT Panaitolikos Agrinio 1 - 1 Volos NFC 1 - 0
SEN D2 23:30
FT ASC Port Autonome 0 - 0 ASC Linguere 0 - 0
Mal PD 23:30
FT Lafia Club de Bamako 0 - 1 CS Duguwolofila 0 - 0

Betting

Kai Havertz Chelsea 2020-21

West Bromwich Albion vs Chelsea Betti...

West Bromwich Albion will be hoping to get off the mark when they welcome Che...
Marcus Rashford Man Utd 2020-21

Brighton vs Manchester United Betting...

Manchester United aim to bounce back from the disappointment of defeat in the...
Sane Gnabry Hernandez Bayern Munich 2020

Bayern Munich vs Sevilla Betting Tips...

Champions League winners Bayern Munich face Europa League winners Sevilla in ...
Grealish Norburn Sheffield Utd Villa

Aston Villa vs Sheffield United Betti...

Aston Villa will be hoping to get their Premier League season off to a winnin...
Kevin De Bruyne Man City 2020

Wolverhampton Wanderers vs Manchester...

Manchester City play their first game of the Premier League season on Monday ...

Transfer

Ruben Dias Ajax 2018-19

'Today was special, and everyone know...

Benfica star Ruben Dias suggested that he may have played his last game for t...
N'Golo Kante Chelsea 2019-20

Inter chief addresses Kante transfer ...

Inter sporting director Piero Ausilio has ruled out a move for N'Golo Kante i...
Mohamed Rayhi Sparta Rotterdam 12082019

'I'm not going to see their oil indus...

Sparta star Mohamed Rayhi is remarkably sincere over his motivations for leav...
Ruben Dias Jules Kounde

Walker expecting more arrivals at Man...

Kyle Walker is expecting more movement at Manchester City before the summer d...
Antonio Rudiger

PSG boss Tuchel responds to Rudiger a...

Thomas Tuchel says that he has made his opinions clear to those in charge at ...
image-top-scroll
`

Today's notice