Please Wait . . .

Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 07-02-2020
GRE Cup 00:00
FT Aris Thessaloniki 0 - 0 Atromitos Athens 0 - 0
Fut IFI 00:00
FT Chile Futsal 2 - 3 Venezuela Futsal 1 - 1
ISR CL 00:00
FT MS Hapoel Lod 1 - 1 Maccabi Ironi Netivot 0 - 0
KSA PR 00:20
FT Al Ahli Jeddah 3 - 2 Al-Ettifaq 0 - 1
INT CF 00:30
FT Oure Skolernes 2 - 3 Otterup 0 - 1
EGY D1 00:30
FT Pyramids FC 1 - 2 EL Ahly 0 - 0
SALC 00:30
FT Ajax Cape Town 1 - 1 TS Sporting 0 - 1
TUR Cup 00:30
FT Antalyaspor 0 - 0 Sivasspor 0 - 0
ISR W1 01:00
FT Ironi Ramat Hasharon (w) 2 - 1 Maccabi Kiryat Gat (w) 0 - 0
INT CF 01:00
FT VfB Dillingen 2 - 4 Hertha Wiesbach 0 - 2
SPA CUP 01:00
FT Real Madrid 3 - 4 Real Sociedad 0 - 1
ROM D1 01:00
FT CS Voluntari 1 - 2 Steaua Bucuresti 1 - 2
MAR D1 01:00
FT Maghrib Association Tetouan 0 - 0 Renaissance Sportive de Berkane 0 - 0
ISR W1 01:05
FT Hapoel Raanana Women's 0 - 3 AS Tel Aviv University (w) 0 - 1
INT CF 01:05
FT Sandefjord 1 - 1 Grorud 1 - 1
INT CF 01:15
FT Hoganas BK 4 - 2 Bjuvstorps FF 1 - 1
ISR W1 01:30
FT Maccabi Emekheifer (w) 2 - 0 Maccabi Holon FC (w) 1 - 0
ISR W1 01:30
FT Bnot Netanya (w) 2 - 4 Maccabi Hadera (w) 1 - 3
INT CF 01:30
FT Red Boys Differdange 3 - 2 Muhlenbach Sandzak 2 - 2
INT CF 01:30
FT Byasen Toppfot 1 - 1 Ntnui 0 - 0
INT CF 01:30
FT SVGO Bremen 2 - 12 Bornreihe 1 - 6
INT CF 01:30
FT TuS Hiltrup 2 - 3 BSV Roxel 2 - 3
INT CF 01:35
FT VfB Ginsheim 2 - 0 Tus Marienborn 0 - 0
BEL U21 01:35
FT Zulte-Waregem U21 1 - 3 St. Gilloise U21 0 - 1
INT CF 01:45
FT Baden 7 - 2 FC Dietikon 3 - 1
GHA D1 02:00
FT Accra Hearts of Oak 0 - 0 Ashanti Gold 0 - 0
ENG YFAC 02:00
FT Arsenal U18 4 - 3 Brighton Hove Albion U18 2 - 1
ENG YFAC 02:00
FT Manchester City U18 1 - 0 Fulham U18 1 - 0
INT CF 02:00
FT Ellidi 2 - 8 Kordrengir 0 - 3
INT CF 02:00
FT SC Rohrendorf 4 - 1 ASV Spratzern 3 - 0
INT CF 02:00
FT Atletico de Madrid (w) 2 - 3 Barcelona (w) 1 - 3
INT CF 02:00
FT VfL Alfter 3 - 3 Hennef 05 1 - 1
INT CF 02:00
FT DJK Arminia Klosterhardt II 3 - 1 FC Sterkrade 72 1 - 0
Fut IFI 02:00
FT Argentina Futsal 3 - 1 Uruguay Futsal 1 - 0
MAU D1 02:10
FT F.C. Nouadhibou 2 - 0 AS Garde Nationale 1 - 0
BRA CUP 02:30
FT Gremio Novorizontin 1 - 2 Figueirense 1 - 0
GIB PD 02:30
FT College 1975 FC 1 - 2 Glacis United FC 0 - 1
YDL Futsal 02:30
FT Acqua e Sapone C5 Futsal 2 - 1 Sandro Abate Avellino Futsal 1 - 1
BEL Cup 02:45
FT Kortrijk 0 - 1 Royal Antwerp 0 - 1
Ire LSL 02:45
FT Maynooth University Town FC 10 - 0 St Patricks CY 7 - 0
SPA CUP 03:00
FT Athletic Bilbao 1 - 0 FC Barcelona 0 - 0
Brazil L 03:25
FT Rio Branco AC 4 - 2 Andira EC 2 - 1
INT CF 04:00
FT Nashville 1 - 3 Chicago Fire 1 - 2
INT CF 04:00
FT Los Angeles FC 2 - 2 FC Dallas 0 - 0
INT CF 04:00
FT DC United 1 - 0 Louisville City FC 0 - 0
Fut IFI 04:00
FT Paraguay Futsal 4 - 1 Colombia Indoor Soccer 1 - 1
CON CSA 05:15
FT Blooming 0 - 3 Club Sport Emelec 0 - 1
BRA CUP 05:15
FT Brasiliense 1 - 1 SC Paysandu Para 0 - 1
Brazil L 05:25
FT Vasco AC 1 - 8 Galvez/AC) 0 - 4
BRA PE 06:00
FT Afogados da Ingazeira FC 2 - 2 Petrolina PE 2 - 0
BRA CNF 06:00
FT Sport Club Recife PE 2 - 2 Imperatriz(MA) 1 - 0
SAOQ 06:00
FT Brazil U23 1 - 1 Uruguay U23 1 - 1
BRA DF 06:00
FT Capital CF 0 - 3 Bosque Formosa EC 0 - 1
Fut IFI 06:00
FT Brazil Futsal 5 - 0 Peru Futsal 2 - 0
BRA CUP 06:30
FT Vitoria ES 2 - 1 Centro Sportivo Alagoano 1 - 1
CON CLA 07:30
FT Barcelona SC(ECU) 4 - 0 Sporting Cristal 2 - 0
CON CSA 07:30
FT Union Santa Fe 3 - 0 Atletico Mineiro 2 - 0
CON CSA 07:30
FT Millonarios 2 - 0 Always Ready 2 - 0
BRA CUP 07:30
FT Uniao Rondonopolis MT 0 - 1 Atletico Clube Goianiense 0 - 0
INT CF 07:30
FT Nacional(AM) 3 - 3 Sao Raimundo AM 1 - 0
MEX D2 08:00
FT Tampico Madero 2 - 1 CF Atlante 1 - 1
SAOQ 08:30
FT Colombia U23 1 - 2 Argentina U23 0 - 0
MEX D1 10:15
FT Atlas 1 - 3 Monarcas Morelia 0 - 1
OPAW 12:30
FT China (w) 6 - 1 Thailand (w) 4 - 0
NPE 12:45
FT Three Star 1 - 0 Sankata FC 0 - 0
IND WL 13:30
FT Odisha Police SC (W) 1 - 1 Sreebhumi FC (W) 1 - 0
INT CF 14:50
FT Fulham United FC Reserves 5 - 0 Adelaide Cobras Reserves 0 - 0
INT CF 15:00
FT Dak Lak 10 - 0 Binh Dinh 3 - 0
INT CF 15:00
FT Khimki 1 - 0 FK Valmiera 0 - 0
INT CF 15:00
FT FK Sochi 1 - 2 Yenisey Krasnoyarsk 1 - 0
INT CF 15:00
FT FC Lviv 3 - 0 Spartaks Jurmala 0 - 0
INT CF 15:00
FT BATE Borisov 0 - 1 Marila Pribram 0 - 1
INT CF 15:00
FT Slovan Sahy 0 - 1 Freiberg 0 - 1
INT CF 15:15
FT Metropolis United (w) 1 - 3 Adelaide Comets (w) 0 - 1
INT CF 15:15
FT FFSA NTC Girls (w) 1 - 0 Fulham United (W) 0 - 0
AUS D1 15:30
FT Melbourne City 2 - 1 Melbourne Victory 1 - 0
OPAW 15:30
FT Australia (w) 7 - 0 Chinese Taipei (w) 4 - 0
INT CF 15:30
FT Olympia Warriors 3 - 1 Kingborough Lions 2 - 1
INT CF 16:00
FT Ufa B 1 - 2 FK Biolog 1 - 1
Myan U21 16:00
FT Magwe FC U21 1 - 0 Silver Stars U21 1 - 0
Myan U21 16:00
FT Southern Myanmar U21 3 - 0 Chin United U21 1 - 0
ISR CL 16:00
FT Maccabi Ahi Iksal 6 - 1 Maccabi Neve Shaanan Eldad 2 - 0
ISR CL 16:15
FT Shimshon Tel Aviv 0 - 2 Hapoel Qalansawe 0 - 1
NPE 16:15
FT Nepal Police Club 1 - 0 Brigade Boys FC 1 - 0
MYA D1 16:30
FT Magway 0 - 3 Hantharwady United 0 - 2
ISR CL 16:30
FT Beitar Ironi Maale Adumim 2 - 1 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 0 - 1
ISR CL 16:30
FT Ironi Modiin 0 - 0 Bnei Eilat 0 - 0
ISR CL 16:30
FT MS Hapoel Yeroham 1 - 0 FC Beitar Yavne 0 - 0
INT CF 16:35
FT FC Torpedo Minsk 0 - 1 FK Isloch Minsk 0 - 0
INT CF 16:45
FT West Adelaide (w) 1 - 0 Adelaide University (w) 0 - 0
FFSA WPL 16:45
FT Salisbury Inter (w) 0 - 1 Adelaide City (w) 0 - 0
INT CF 16:55
FT Fulham United FC 1 - 2 Adelaide Cobras FC 0 - 2
ALG WL 16:55
FT AS Oran Centre Women 0 - 7 AS Surete Nationale Women 0 - 3
INT CF 17:00
FT Stal Mielec 1 - 3 Stal Rzeszow 0 - 2
AZE D2 17:00
FT FC Agsu 0 - 3 Zira FK II 0 - 0
AZE D2 17:00
FT Turan Tovuz 0 - 0 Sabayi II 0 - 0
ALG WL 17:00
FT ASE Alger Centre (W) 1 - 0 FC Constantine(W) 1 - 0
ALG WL 17:00
FT CF Akbou(W) 9 - 0 AS Intissar Oran (W) 1 - 0
ISR CL 17:00
FT SC Shicun Hamizrah 0 - 1 Sport Club Dimona 0 - 1
ALG WL 17:05
FT FC Bejaia(W) 2 - 0 AR Guelma (W) 1 - 0
IRN U23 17:20
FT Rafsanjan U23 1 - 0 Foolad Khuzestan FC U23 1 - 0
IRN U23 17:25
FT Naft Ahvaz U23 0 - 4 Sepahan Isfahan U23 0 - 2
ISR D3 17:30
FT Hapoel Migdal HaEmek 5 - 0 Hapoel Asi Gilboa 4 - 0
AUS D1 17:45
FT Perth Glory 4 - 2 Wellington Phoenix 2 - 0
ISR D3 17:45
FT Hapoel Kfar Shalem 1 - 0 Hakoah Amidar Ramat Gan FC 1 - 0
ISR D3 17:45
FT Hapoel Holon Yaniv 3 - 2 Hapoel Bikat Hayarden 2 - 2
INT CF 18:00
FT FC Krasnodar 3 - 4 FC Viktoria Plzen 1 - 2
INT CF 18:00
FT Chrobry Glogow 1 - 1 Miedz Legnica 0 - 0
ISR D3 18:00
FT Hapoel Bnei Zalfa 1 - 2 Moadon Sport Tira 1 - 1
SYR Cup 18:00
FT Teshrin SC 9 - 0 Shorta Hama 3 - 0
SYR Cup 18:00
FT Al-Wahda Damascus 4 - 2 Al-Mohafza 0 - 0
SYR Cup 18:00
FT Al Tadamon Latakia 0 - 1 Al futowa 0 - 0
SYR Cup 18:00
FT Afrin SC 3 - 0 Al-Taleiah 0 - 0
ISR CL 18:00
FT Beitar Kfar Saba Shlomi 1 - 0 Shimshon Bnei Tayibe 1 - 0
ISR CL 18:00
FT Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 3 - 1 Hapoel Hod HaSharon 2 - 1
ISR CL 18:00
FT Maccabi Ironi Sderot 0 - 0 SC Beer Sheva 0 - 0
SYR Cup 18:00
FT AI Nabk 1 - 1 Al Mukharram 0 - 0
IND D1 18:30
FT East Bengal 0 - 1 Aizawl FC 0 - 0
ISR D3 18:30
FT Hapoel Iksal 1 - 1 Ironi Tiberias 1 - 0
ISR D3 18:30
FT Maccabi Tamra 0 - 1 Maccabi Tzur Shalom 0 - 0
ISR D3 18:30
FT Hapoel Azor 0 - 1 Maccabi Kabilio Jaffa 0 - 1
ISR D3 18:30
FT Maccabi Herzliya 1 - 2 Hapoel Marmorek lrony Rehovot 0 - 1
ISR D3 18:30
FT AS Ashdod 2 - 2 Maccabi Yavne 2 - 0
ISR D3 18:30
FT Maccabi Shaarayim 3 - 2 SC Maccabi Ashdod 1 - 2
IRN PR 18:30
FT Mashin Sazi 2 - 2 Peykan 1 - 0
ISR D3 18:35
FT FC Ironi Or Yehuda 0 - 1 Shimshon Kafr Qasim 0 - 1
ISR D3 18:45
FT Hapoel Ironi Baka El Garbiya 1 - 0 Hapoel Bnei Arrara Ara 0 - 0
ISR CL 18:45
FT Hapoel Kfar Qasm Shuaa 0 - 0 Beitar Ramat Gan 0 - 0
INT CF 19:00
FT Silkeborg 0 - 2 Viborg 0 - 1
INT CF 19:00
FT FK Zeta 1 - 1 Bokelj Kotor 1 - 1
INT CF 19:00
FT Legion Dynamo 1 - 3 Spartak Nalchik 0 - 0
ISR D3 19:00
FT Rubi Shapira 2 - 2 Hapoel Kaukab 2 - 0
ISR D3 19:00
FT SC Daburiyya Osama 1 - 0 Hapoel Kafr Kanna 1 - 0
IRN PR 19:00
FT Saipa 1 - 1 Pars Jonoubi Jam 0 - 0
AOC 19:00
FT Brondby IF 2 - 0 Slavia Praha 0 - 0
FIN CUP 19:00
FT TPS Turku 1 - 0 HIFK 1 - 0
Ken D1 19:00
FT KCB SC 0 - 1 Kariobangi Sharks 0 - 0
ARG RESL 19:00
FT Banfield Reserves 0 - 1 Rosario Central Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00
FT CA Aldosivi Reserves 0 - 3 Central Cordoba SdE Reserves 0 - 2
ARG RESL 19:00
FT Defensa y Justicia Reserves 0 - 3 Colon Reserves 0 - 3
ARG RESL 19:00
FT Gimnasia LP Reserves 1 - 1 CA Patronato Reserves 1 - 1
ARG RESL 19:00
FT Godoy Cruz Reserves 0 - 0 Huracan Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00
FT Newell's Reserves 1 - 1 Estudiantes LP Reserves 1 - 1
ARG RESL 19:00
FT Racing Club Reserves 0 - 2 CA Independiente Reserves 0 - 1
ARG RESL 19:00
FT San Lorenzo Reserves 1 - 0 Velez Sarsfield Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00
FT Union Santa Fe Reserves 3 - 0 River Plate R 1 - 0
CAE LW 19:00
FT AS Awa FF (w) 6 - 3 Caiman Douala (W) 3 - 0
ISR CL 19:00
FT Ironi Beit Dagan 1 - 2 SC Bnei Yaffo Ortodoxim 0 - 2
ARG RESL 19:05
FT Arsenal de Sarandi Reserves 1 - 1 CA Talleres de Córdoba Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:05
FT Argentinos Jrs Reserves 0 - 2 Lanus Reserves 0 - 0
INT CF 19:15
FT Chainat FC 2 - 2 Samut Sakhon 0 - 1
INT CF 19:30
FT FC Rukh Brest 0 - 2 KF Feronikeli 0 - 1
IRN PR 19:30
FT Zob Ahan 1 - 0 Sanat-Naft 0 - 0
IRN PR 19:30
FT Shahin Bushehr 2 - 1 Nassaji Mazandaran 1 - 1
KSA D2 19:30
FT Al Sahel 4 - 2 Afief 0 - 1
KSA D2 19:45
FT Al-Sadd FC(SA) 0 - 5 Hajer 0 - 0
KSA D2 19:45
FT Al-Riyadh 2 - 1 Al Qaisoma 1 - 0
KSA D2 19:45
FT Al Anwar SA 2 - 1 Al Safa(KSA) 0 - 0
KSA D2 19:55
FT Al-Arabi(KSA) 1 - 2 Al-Sharq 0 - 0
KSA D2 19:55
FT Al Drae 0 - 2 Hercue 0 - 0
ISR D2 20:00
FT Hapoel Bnei Sakhnin FC 0 - 0 Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0
ISR D2 20:00
FT Hapoel Rishon Lezion 2 - 0 Hapoel Ramat Gan 0 - 0
ISR D2 20:00
FT Hapoel Natzrat Illit 5 - 0 Beitar Tel Aviv Ramla 3 - 0
ISR D2 20:00
FT Maccabi Petah Tikva FC 1 - 1 Hapoel Afula 0 - 1
ISR D2 20:00
FT Hapoel Katamon Jerusalem 2 - 3 Ironi Nir Ramat HaSharon 1 - 0
INT CF 20:00
FT AFC Eskilstuna 1 - 3 Vasteras SK FK 1 - 3
INT CF 20:00
FT Lillestrom 3 - 0 Ullensaker/Kisa IL 0 - 0
INT CF 20:00
FT Tromso IL 0 - 2 Sogndal 0 - 0
INT CF 20:00
FT Aalesund FK 0 - 1 Bodo Glimt 0 - 0
INT CF 20:00
FT Kauno Zalgiris 3 - 0 Metta/LU Riga 1 - 0
INT CF 20:00
FT FK Shkendija 79 1 - 0 Slovan Liberec 0 - 0
INT CF 20:00
FT Yenisey Krasnoyarsk 1 - 0 Okzhetpes 0 - 0
INT CF 20:00
FT FC Liefering 2 - 0 Sparta Praha B 1 - 0
INT CF 20:00
FT Negeri Sembilan 0 - 2 Terengganu B 0 - 2
KSA PR 20:00
FT Abha 1 - 4 Al Wehda Mecca 1 - 2
KSA D2 20:00
FT Al-Akhdoud 2 - 0 Wajj 0 - 0
UPL 20:00
FT Onduparaka FC 0 - 1 Express FC 0 - 0
PALL 20:00
FT Al Birah 1 - 0 Shabab Alsamu 0 - 0
PALL 20:00
FT Shbab Alkhaleel 0 - 0 Markz Balata 0 - 0
ALG WL 20:00
FT JF Khroub(W) 2 - 1 ESF Amizour (W) 2 - 1
RWA D1 20:00
FT Police(RWA) 2 - 0 Gasogi Utd 1 - 0
INT CF 20:05
FT Werder Bremen (Youth) 2 - 0 Rot-Weiss Essen 1 - 0
Tanzania D1 20:05
FT Simba Sports Club 0 - 1 JKT Tanzania 0 - 1
OMA PL 20:15
FT Oman Club 1 - 0 Alrstak 1 - 0
KSA D2 20:15
FT Al Entesar 2 - 1 Al-Rawdhah 0 - 0
UAE D1 20:20
FT Al-Hamriyah 1 - 2 Emirates Club 0 - 0
UAE D1 20:20
FT Al-Thaid 1 - 1 Dabba Al-Fujairah 1 - 1
IRN PR 20:20
FT Gol Gohar FC 1 - 1 Tractor S.C. 0 - 0
KSA D2 20:20
FT Al-Suqoor(KSA) 3 - 1 Al-Washm 2 - 0
ITA YTHL 20:30
FT Cittadella U20 0 - 0 Pordenone Youth 0 - 0
ITA YTHL 20:30
FT Empoli U20 1 - 3 Lazio U20 0 - 1
QAT PC 20:30
FT Al Shahaniya 0 - 0 Al-Wakra 0 - 0
INT CF 20:30
FT ND Gorica 1 - 0 NK Bravo 1 - 0
UAE LP 20:30
FT Al-Wasl 1 - 1 Ajman 0 - 1
UAE LP 20:30
FT Khor Fakkan 2 - 2 Ahli Al-Fujirah 2 - 1
IW Cup 20:30
FT Florentia(w) 2 - 1 Sassuolo (w) 2 - 0
UPL 20:30
FT Mbarara City 1 - 0 Uganda Police FC 0 - 0
UAE RL 20:30
FT Al-Jazira Reserve 2 - 4 Al Ahli Dubai Reserves 1 - 1
UAE RL 20:30
FT Al Nasr SC Reserves 3 - 1 Al-Dhafra (R) 2 - 0
UAE RL 20:30
FT Baniyas SC Reserves 2 - 5 Al Wahda Abu Dhabi Reserves 1 - 1
UAE RL 20:30
FT Hatta Dubai Reserves 0 - 1 Al Ittihad Kalba Reserves 0 - 0
RUS FDH 20:30
FT TTG-Ugra Yugorsk Futsal 2 - 4 MFK CPRF Futsal 2 - 2
INT CF 20:35
FT Dinamo Zagreb II 0 - 1 NK Aluminij 0 - 0
KUW D1 20:40
FT Al-Sahel 0 - 2 Al-Arabi Club (KUW) 0 - 0
OMA PL 20:40
FT Mrbat 2 - 2 Muscat 1 - 1
BHR D1 20:50
FT Al-Hala 0 - 1 Al-Hadd 0 - 0
ENG U23 D1 21:00
FT Barnsley U23 0 - 3 Hull City U23 0 - 2
GRE D2 21:00
FT Kissamikos 4 - 0 Kerkyra 3 - 0
INT CF 21:00
FT Ludogorets Razgrad 1 - 1 Slovan Bratislava 0 - 0
INT CF 21:00
FT Rapid Vienna (Youth) 1 - 1 SV Horn 0 - 1
INT CF 21:00
FT Jerv 2 - 1 Notodden FK 1 - 0
INT CF 21:00
FT Khimki 4 - 1 Changchun Yatai 2 - 0
INT CF 21:00
FT BATE Borisov 1 - 1 FK Sochi 0 - 0
INT CF 21:00
FT FC Lviv 2 - 1 FK Valmiera 0 - 0
INT CF 21:00
FT FK Spartak Zlatibor Voda 3 - 1 Zhejiang Greentown 2 - 0
ISL 21:00
FT Northeast United 0 - 0 Kerala Blasters FC 0 - 0
JOR ShC 21:00
FT Ramtha Club 2 - 1 Sahab SC 1 - 1
CAE LW 21:00
FT Louves Minproff (W) 0 - 1 Eclair de Saa (w) 0 - 0
CAE D1 21:00
FT Coton Sport 0 - 2 Panthere Sportive du Nde 0 - 1
Sri Lanka C 21:00
FT Saunders SC 1 - 1 Police SC 0 - 0
INT CF 21:05
FT FAC Team Fur Wien 0 - 2 Stabaek 0 - 0
INT CF 22:00
FT FC Koper 0 - 0 Tabor Sezana 0 - 0
AZE D1 22:00
FT Sabah FK Baku 3 - 2 FK Gilan Gabala 2 - 1
AOC 22:00
FT FC Copenhagen 0 - 1 Aarhus AGF 0 - 0
INT CF 22:05
FT SV Lebring 1 - 2 SC Kalsdorf 0 - 1
INT CF 22:30
FT FC Krasnodar 4 - 3 Mjondalen IF 3 - 1
KSA PR 22:30
FT Al-Hazm 4 - 2 Al-Feiha 3 - 1
BFL 22:30
FT US Forces Armees 2 - 0 US Ouagadougou 1 - 0
OMA PL 22:45
FT Al-Suwaiq 0 - 3 Dhufar 0 - 1
Estonia WT 22:45
FT Trans Narva 1 - 1 Levadia Tallinn 0 - 0
TUR D2 22:59
FT Karagumruk 1 - 1 Hatayspor 0 - 0
QAT PC 22:59
FT Al-Ahli Doha 2 - 1 Qatar SC 1 - 0
INT CF 22:59
FT Lafnitz 4 - 2 Allerheiligen 1 - 1
INT CF 22:59
FT MFK Karvina B 0 - 2 Odra Petrkovice 0 - 1
CYP D2 22:59
FT Onisilos Sotiras 1 - 1 Asil Lysi 0 - 1
ICPD D1 22:59
FT SOL FC Abobo 1 - 1 Tanda 0 - 0
RUS FDH 22:59
FT Ukhta Tyumen Futsal 5 - 2 Dynamo Samarra Futsal 0 - 1
BHR D1 23:15
FT Al-Najma 1 - 4 Al-Muharraq 0 - 1
UAE LP 23:15
FT Al Ain 1 - 1 Al-Sharjah 0 - 1
KUW D1 23:30
FT Al-Shabab(KUW) 2 - 1 Kazma 1 - 1
INT CF 23:30
FT Orgryte 2 - 2 Norrby IF 2 - 1
JOR ShC 23:30
FT AL Salt 0 - 2 Al Wihdat Amman 0 - 1
Fut IFI 23:30
FT Angola Futsal 2 - 0 Libya Futsal 1 - 0
GFA PR 23:30
FT Banjul United 1 - 1 GAMTEL 1 - 1
Mal PD 23:30
FT Yeelen 2 - 1 US Bourgouni 1 - 0
GFA D2 23:30
FT PSV Wellingara 1 - 1 Jarra West FC 1 - 0

Betting

Kai Havertz Chelsea 2020-21

West Bromwich Albion vs Chelsea Betti...

West Bromwich Albion will be hoping to get off the mark when they welcome Che...
Marcus Rashford Man Utd 2020-21

Brighton vs Manchester United Betting...

Manchester United aim to bounce back from the disappointment of defeat in the...
Sane Gnabry Hernandez Bayern Munich 2020

Bayern Munich vs Sevilla Betting Tips...

Champions League winners Bayern Munich face Europa League winners Sevilla in ...
Grealish Norburn Sheffield Utd Villa

Aston Villa vs Sheffield United Betti...

Aston Villa will be hoping to get their Premier League season off to a winnin...
Kevin De Bruyne Man City 2020

Wolverhampton Wanderers vs Manchester...

Manchester City play their first game of the Premier League season on Monday ...

Transfer

N'Golo Kante Chelsea 2019-20

Inter chief addresses Kante transfer ...

Inter sporting director Piero Ausilio has ruled out a move for N'Golo Kante i...
Mohamed Rayhi Sparta Rotterdam 12082019

'I'm not going to see their oil indus...

Sparta star Mohamed Rayhi is remarkably sincere over his motivations for leav...
Ruben Dias Jules Kounde

Walker expecting more arrivals at Man...

Kyle Walker is expecting more movement at Manchester City before the summer d...
Antonio Rudiger

PSG boss Tuchel responds to Rudiger a...

Thomas Tuchel says that he has made his opinions clear to those in charge at ...
Memphis Depay, Ronald Koeman, Lautaro Martinez

Barcelona moves for Lautaro Martinez ...

Barcelona coach Ronald Koeman has said that “nothing is ruled out” when it co...
image-top-scroll
`

Today's notice