Please Wait . . .

Dark Mode
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
14-04-2021
ENG LCH 00:00 Sheffield Wednesday 0-0 Swansea City 0 - 0
SCO CH 00:00 Dunfermline Athletic 0-0 Dundee 0 - 0
GER Reg 00:00 SV Elversberg 0-0 Eintracht Stadtallendorf 0 - 0
ENG L1 00:00 Wigan Athletic 0-0 Sunderland A.F.C 0 - 0
SWE D2 00:00 GIF Sundsvall 0-0 Helsingborg 0 - 0
LIT D2 00:00 Banga Gargzdai B 0-0 FK Panevezys-2 0 - 0
INT FRL 00:00 Spain (w) 0-0 Mexico (w) 0 - 0
AUT D2 00:10 FC Dornbirn 1913 0-0 Austria Lustenau 0 - 0
AUT D2 00:10 FAC Team Fur Wien 0-0 SK Vorwarts Steyr 0 - 0
AUT D2 00:10 Grazer AK 0-0 FC Superfund Pasching 0 - 0
AUT D2 00:10 SV Horn 0-0 FC Wacker Innsbruck 0 - 0
AUT D2 00:10 Kapfenberg 0-0 Lafnitz 0 - 0
AUT D2 00:10 FC Liefering 0-0 Austria Wien (Youth) 0 - 0
AUT D2 00:10 Rapid Vienna (Youth) 0-0 FC Blau Weiss Linz 0 - 0
AUT D2 00:10 SKU Amstetten 0-0 SG Austria Klagenfurt 0 - 0
ENG L1 00:30 AFC Wimbledon 0-0 Ipswich Town 0 - 0
ENG L2 00:30 Morecambe 0-0 Scunthorpe United 0 - 0
ENG L2 01:00 Barrow 0-0 Exeter City 0 - 0
SCO L1 01:00 Partick Thistle 0-0 Clyde 0 - 0
ENG L1 01:00 Oxford United 0-0 Shrewsbury Town 0 - 0
ENG L2 01:00 Bradford City 0-0 Crawley Town 0 - 0
ENG L1 01:00 Doncaster Rovers 0-0 Burton Albion 0 - 0
ENG L1 01:00 Blackpool 0-0 Accrington Stanley 0 - 0
ENG L2 01:00 Newport County 0-0 Carlisle United 0 - 0
ENG L2 01:00 Salford City 0-0 Bolton Wanderers 0 - 0
ENG L1 01:00 Crewe Alexandra 0-0 Portsmouth 0 - 0
ENG L2 01:00 Harrogate Town 0-0 Leyton Orient 0 - 0
ENG LCH 01:00 Rotherham United 0-0 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0
SCO L2 01:00 Queen's Park 0-0 Annan Athletic 0 - 0
SCO L2 01:00 Stenhousemuir 0-0 Elgin City 0 - 0
SCO L2 01:00 Stirling Albion 0-0 Stranraer 0 - 0
SCO L2 01:00 Albion Rovers 0-0 Cowdenbeath 0 - 0
SCO L2 01:00 Edinburgh City 0-0 Brechin City 0 - 0
SCO L1 01:00 Airdrie United 0-0 Forfar Athletic 0 - 0
FRA D3 01:00 Boulogne 0-0 Sete FC 0 - 0
ENG L2 01:00 Walsall 0-0 Tranmere Rovers 0 - 0
ENG L1 01:00 Rochdale 0-0 Swindon Town 0 - 0
FRA D3 01:00 Le Mans 0-0 Creteil 0 - 0
ENG L1 01:00 Lincoln City 0-0 Milton Keynes Dons 0 - 0
SCO CH 01:00 Queen of South 0-0 Raith Rovers 0 - 0
UEFACW 01:00 Switzerland (w) 0-0 Czech (w) 0 - 0
ENG YFAC 01:00 Tottenham Hotspur U18 0-0 West Bromwich U18 0 - 0
INT FRL 01:15 England (w) 0-0 Canada (w) 0 - 0
INT FRL 01:15 Wales (w) 0-0 Denmark (w) 0 - 0
KSA D1 01:30 Al Khaleej Club 0-0 Al-Feiha 0 - 0
KSA D1 01:30 Al Sahel 0-0 Hajer 0 - 0
KSA D1 01:35 Al-adalh 0-0 Uhud 0 - 0
ENG CS 01:45 Dulwich Hamlet 0-0 Dorking 0 - 0
SAN L 01:45 Fiorentino 0-0 SP La Fiorita 0 - 0
SAN L 01:45 AC Juvenes 0-0 Folgore/Falciano 0 - 0
SAN L 01:45 Murata 0-0 Faetano 0 - 0
SAN L 01:45 San Giovanni 0-0 SP Libertas 0 - 0
NIR D1 01:45 Portadown 0-0 Dungannon Swifts 0 - 0
ENG Conf 01:45 Solihull Moors 0-0 Notts County 0 - 0
NIR D1 01:45 Warrenpoint Town 0-0 Carrick Rangers 0 - 0
NIR D1 01:45 Glentoran FC 0-0 Coleraine 0 - 0
IRE PR 01:45 Derry City 0-0 Shamrock Rovers 0 - 0
ENG CN 01:45 Gateshead 0-0 Darlington 0 - 0
ENG CS 01:45 Eastbourne Borough 0-0 Tonbridge Angels 0 - 0
ENG Conf 01:45 Halifax Town 0-0 Wrexham 0 - 0
ENG CN 01:45 Guiseley 0-0 Spennymoor Town 0 - 0
ENG CS 01:45 Hemel Hempstead Town 0-0 Hampton Richmond Borough 0 - 0
ENG CN 01:45 Hereford United 0-0 AFC Telford United 0 - 0
ENG CS 01:45 Hungerford Town 0-0 Slough Town 0 - 0
ENG CN 01:45 Kettering Town 0-0 Kidderminster Harriers 0 - 0
ENG CS 01:45 Maidstone United 0-0 Ebbsfleet United 0 - 0
ENG CN 01:45 York City 0-0 Blyth Spartans 0 - 0
ENG CS 01:45 St Albans City 0-0 Dartford 0 - 0
ENG CS 01:45 Billericay Town 0-0 Welling United 0 - 0
ENG CS 01:45 Chippenham Town 0-0 Oxford City 0 - 0
ENG CS 01:45 Concord Rangers 0-0 Braintree Town 0 - 0
ENG Conf 01:45 Stockport County 0-0 Kings Lynn 0 - 0
ENG Conf 01:45 Sutton United 0-0 Torquay United 0 - 0
ENG Conf 01:45 Weymouth 0-0 Aldershot Town 0 - 0
ENG CN 01:45 Alfreton Town 0-0 Chester FC 0 - 0
ENG Conf 01:45 Barnet 0-0 Dover Athletic 0 - 0
ENG Conf 01:45 Woking 0-0 Bromley 0 - 0
ENG CN 01:45 Boston United 0-0 Gloucester City 0 - 0
ENG Conf 01:45 Chesterfield 0-0 Boreham Wood 0 - 0
ENG Conf 01:45 Yeovil Town 0-0 Maidenhead United 0 - 0
ENG CN 01:45 Brackley Town 0-0 Leamington 0 - 0
ENG Conf 01:45 Dagenham Redbridge 0-0 Eastleigh 0 - 0
ENG CN 01:45 Farsley Celtic 0-0 Southport FC 0 - 0
KSA D1 01:45 Al-Kawkab 0-0 Al-Nahdha 0 - 0
UEFACW 01:45 Northern Ireland (w) 0-0 Ukraine (w) 0 - 0
BRA CGD 02:00 Gremio Anapolis 0-0 Itumbiara EC GO 0 - 0
BRA CGD 02:00 Atletico Clube Goianiense 0-0 Anapolis FC 0 - 0
INT FRL 02:00 France (w) 0-0 USA (w) 0 - 0
KSA D1 02:05 Al-Tai 0-0 Al Bukayriyah 0 - 0
ACT M 02:10 Central Cordoba De Rosario 0-0 San Martin Burzaco 0 - 0
ACT M 02:10 Claypole 0-0 General Lamadrid 0 - 0
ACT M 02:10 Deportivo Laferrere 0-0 Victoriano Arenas 0 - 0
ACT M 02:10 Excursionistas 0-0 Sportivo Italiano 0 - 0
ACT M 02:10 Ituzaingo 0-0 Ferrocarril Midland 0 - 0
ACT M 02:10 Leandro N Alem 0-0 Deportivo Espanol 0 - 0
ACT M 02:10 Sood G 0-0 CA Atlas 0 - 0
ACT M 02:10 Argentino de Merlo 0-0 Club Lujan 0 - 0
KSA D1 02:10 AL-Rbeea Jeddah 0-0 Najran SC 0 - 0
ACT M 02:10 Berazategui 0-0 El Porvenir 0 - 0
POR D2 02:30 CD Mafra 0-0 Casa Pia AC 0 - 0
BRA CUP 02:30 Cianorte PR 0-0 Santa Cruz PE 0 - 0
PAR D1 03:00 12 de Octubre 0-0 Guarani CA 0 - 0
PAR D1 03:00 Guairena 0-0 Olimpia Asuncion 0 - 0
PAR D1 03:00 Cerro Porteno 0-0 Libertad 0 - 0
PAR D1 03:00 FC Nacional Asuncion 0-0 Sportivo Luqueno 0 - 0
PAR D1 03:00 River Plate (PAR) 0-0 Sol de America 0 - 0
Bra PL 03:15 Azuriz FC 0-0 Parana PR 0 - 0
Bra PL 03:15 Gremio Metropolitano Maringa 0-0 Toledo Colonia Work PR 0 - 0
Bra PL 03:15 Operario Ferroviario PR 0-0 Cascavel CR 0 - 0
Bra PL 03:15 Atletico Paranaense 0-0 Londrina PR 0 - 0
Bra PL 03:15 Cascavel PR 0-0 Rio Branco PR 0 - 0
CNCF CHL 05:00 Atlanta United 0-0 Alajuelense 0 - 0
BRA PB 05:00 Sousa PB 0-0 Campinense 0 - 0
BRA PB 05:00 Perilima PB 0-0 Botafogo PB 0 - 0
BRA PB 05:00 Sao Paulo Crystal FC 0-0 Treze Campina Grande PB 0 - 0
BRA PB 05:00 Nacional de Patos PB 0-0 Atletico Cajazeirense PB 0 - 0
BRA CUP 05:00 SC Paysandu Para 0-0 CRB AL 0 - 0
BRA YCup 05:00 Bahia (Youth) 0-0 Coritiba PR (Youth) 0 - 0
BRA YCup 05:00 Vasco da Gama U20 0-0 Sao Raimundo-RR Youth 0 - 0
BRA YCup 05:00 Internacional (RS) Youth 0-0 Tupi MG Youth 0 - 0
BRA YCup 05:00 Nautico PE (Youth) 0-0 Palmeiras (Youth) 0 - 0
BRA YCup 05:00 Avai (Youth) 0-0 ABC FC RN (Youth) 0 - 0
BRA YCup 05:00 Sao Jose SP (Youth) 0-0 Botafogo RJ (Youth) 0 - 0
BRA YCup 05:00 Floresta CE Youth 0-0 Uniao Luziense U20 0 - 0
ARG D2 05:15 San Martin Tucuman 0-0 Chacarita juniors 0 - 0
MEX D2 06:00 Tlaxcala FC 0-0 Mineros de Zacatecas 0 - 0
MEX D2 06:00 Tampico Madero 0-0 CSyD Dorados de Sinaloa 0 - 0
MEX D2 06:00 Cimarrones de Sonora 0-0 Correcaminos UAT 0 - 0
MEX D2 06:00 Leones Negros 0-0 Alebrijes de Oaxaca 0 - 0
MEX D2 06:00 Cocodrilos de Tabasco FC 0-0 Cancun FC 0 - 0
MEX D2 06:00 Venados FC 0-0 CF Atlante 0 - 0
CNCF CHL 07:00 Portland Timbers 0-0 Marathon 0 - 0
CON CLA 07:30 Santos 0-0 San Lorenzo 0 - 0
BRA CUP 07:30 Centro Sportivo Alagoano 0-0 Remo Belem (PA) 0 - 0
CON CSA 07:30 Penarol 0-0 Cerro Largo 0 - 0
COL D1 08:00 Patriotas FC 0-0 Deportiva Once Caldas 0 - 0
CNCF CHL 09:00 CDSyC Cruz Azul 0-0 Arcahaie FC 0 - 0
ARG C 10:00 Club Atletico Tigre 0-0 Independiente 0 - 0
Chinese T L 15:00 NTUPES 0-0 Tatung FC 0 - 0
Chinese T L 15:00 Taiwan CPC 0-0 Taicheng Lions 0 - 0
AUS NSW 16:30 Sydney Olympic 0-0 Wollongong Wolves 0 - 0
AUS D1 16:35 Adelaide United 0-0 FC Macarthur 0 - 0
HUN U19A 17:00 Kecskemeti TE U19 0-0 Pecsi MFC U19 0 - 0
AFC CL 17:00 Daegu FC 0-0 Chiangrai United 0 - 0
TUR 3B 17:00 Agri 1970 Spor 0-0 Tepecik Bld 0 - 0
RUS D2 17:00 FK Chita 0-0 Zenit-2 St.Petersburg 0 - 0
AFC CL 17:00 Pohang Steelers 0-0 Ratchaburi FC 0 - 0
KAZ PR 17:00 FK Arys 0-0 FK Taraz 0 - 0
KAZ PR 17:00 FK Atyrau 0-0 FC Zhetysu Taldykorgan 0 - 0
KAZ PR 17:00 FK Kaspyi Aktau 0-0 FC Kairat Almaty 0 - 0
KAZ PR 17:00 Kyzylzhar Petropavlovsk 0-0 FK Aktobe Lento 0 - 0
KAZ PR 17:00 Ordabasy 0-0 Lokomotiv Astana 0 - 0
KAZ PR 17:00 FC Shakhtyor Karagandy 0-0 Akzhayik Oral 0 - 0
KAZ PR 17:00 Tobol Kostanai 0-0 Kaisar Kyzylorda 0 - 0
RUS YthC 17:00 Ufa Youth 0-0 FC Tambov Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth 0-0 Chertanovo Moscow Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 FK Ural Youth 0-0 Dinamo Moscow Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 Lokomotiv Moscow Youth 0-0 FK Rostov Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 Rubin Kazan (R) 0-0 FK Krasnodar Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 Zenit St.Petersburg Youth 0-0 PFC Sochi Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 CSKA Moscow (R) 0-0 FC Terek Groznyi Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 Strogino Youth 0-0 Spartak Moscow Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 Konopliev Youth 0-0 Arsenal Tula Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 Rotor Volgograd Youth 0-0 Khimki Youth 0 - 0
KFAC 17:00 Pocheon FC 0-0 Yangju Citizen 0 - 0
KFAC 17:00 Suwon City 0-0 Jeonnam Dragons 0 - 0
KFAC 17:00 Daejeon Citizen 0-0 Suwon Samsung Bluewings 0 - 0
KFAC 17:00 Incheon United 0-0 FC Anyang 0 - 0
KFAC 17:00 Gimhae City 0-0 Bucheon FC 1995 0 - 0
KFAC 17:00 Gimcheon Sangmu 0-0 Jeju United 0 - 0
KFAC 17:00 Seongnam FC 0-0 Busan I Park 0 - 0
KFAC 17:00 Ansan Greeners FC 0-0 Chungnam Asan 0 - 0
KFAC 17:00 Cheongju Jikji 0-0 Gangwon FC 0 - 0
KFAC 17:00 Gyeongnam FC 0-0 Mokpo City 0 - 0
KFAC 17:00 Busan Transportation Corporation 0-0 Gwangju Football Club 0 - 0
JPN D1 17:00 Sagan Tosu 0-0 Gamba Osaka 0 - 0
JPN D1 17:00 Cerezo Osaka 0-0 Tokushima Vortis 0 - 0
JPN D1 17:00 Kawasaki Frontale 0-0 Avispa Fukuoka 0 - 0
KFAC 17:30 FC Seoul 0-0 Seoul E-Land FC 0 - 0
JPN D1 17:30 Nagoya Grampus 0-0 Hiroshima Sanfrecce 0 - 0
GRE D21 18:00 Apollon Kalamarias 0-0 Pierikos 0 - 0
GRE D21 18:00 Thesprotos 0-0 AEP Kozani 0 - 0
GRE D21 18:00 Almopos Arideas 0-0 Olympiakos Volou 0 - 0
GRE D21 18:00 AO Triglia 0-0 AO Kavala 0 - 0
GRE D21 18:00 Panserraikos 0-0 Veria FC 0 - 0
GRE D21 18:00 Niki Volou 0-0 Santorini 2020 0 - 0
GRE D21 18:00 Egaleo Athens 0-0 AO Episkopis Rethymno 0 - 0
GRE D21 18:00 Kalamata AO 0-0 Asteras Vlachioti 0 - 0
GRE D21 18:00 Aspropyrgos Enosis 0-0 Ialysos 0 - 0
GRE D21 18:00 Kallithea 0-0 Rhodos FC 0 - 0
POL D1 18:00 Puszcza Niepolomice 0-0 Radomiak Radom 0 - 0
HUN U19A 18:00 Ferencvarosi U19 0-0 MTK Budapest U19 0 - 0
ARM D2 18:00 Ararat-Armenia B 0-0 BKMA 0 - 0
ARM D2 18:00 Shirak Gjumri B 0-0 FC West Armenia 0 - 0
Chinese T L 18:00 Taichung Futuro 0-0 Tainan City Steel 0 - 0
Chinese T L 18:00 Taiwan Power Company 0-0 Hang Yuen FC 0 - 0
Syri D1 18:00 Al-Wahda Damascus 0-0 Al futowa 0 - 0
Syri D1 18:00 Al Wathbah 0-0 Al-Taleiah 0 - 0
Syri D1 18:00 Jableh SC 0-0 Ha Ji lage 0 - 0
Syri D1 18:00 Al-Shorta Damascus 0-0 Al-Karamah 0 - 0
Syri D1 18:00 Al-Sahel(SYR) 0-0 Al Ittihad (SYR) 0 - 0
Syri D1 18:00 Teshrin SC 0-0 Al-Jaish Damascus 0 - 0
Syri D1 18:00 Al-Horiyah 0-0 Hutteen FC 0 - 0
ITA YCup 18:00 Fiorentina U19 0-0 Genoa U19 0 - 0
ITA YCup 18:00 Lazio U20 0-0 Verona U19 0 - 0
ARM D1 18:00 Alashkert 0-0 Urartu 0 - 0
AFC CL 18:30 Persepolis 0-0 Al Wehda(UAE) 0 - 0
TUR 3B 19:00 Nazillispor 0-0 Tekirdagspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Kozan BLD.SPOR 0-0 Siirt Il Ozle Idaresi Spor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Arhavispor 0-0 Erbaaspor S 0 - 0
TUR 3B 19:00 Tokatspor 0-0 Yomraspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Modafen Spor 0-0 Yldrm Belediyesispor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Sanger 0-0 Karaman Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Darica Genclerbirligi 0-0 Yimpas Yozgatspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Erzin Belediyespor 0-0 Kahta 02 Spor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Halide Edip Adivarspor 0-0 Fethiyespor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Fatsa Belediyespor 0-0 Manisaspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Kemerspor 2003 0-0 Dai Lin Jissbon 0 - 0
TUR 3B 19:00 Batman Petrolspor 0-0 Celspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Muglaspor 0-0 Bayrampasa 0 - 0
TUR 3B 19:00 Kizilcabolukspor 0-0 Artvin Hopaspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Carsambaspor 0-0 Osmaniyespor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Turk Metal Kirikkale 0-0 Karaman Belediyesi Spor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Yesilyurt Belediyespor 0-0 1877 Alemdagspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Catalca Spor 0-0 Ispartaspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Nevsehirspor Genclik 0-0 Payasspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Cizrespor 0-0 Erokspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Ofspor 0-0 Diyarbakirspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Karsiyaka 0-0 Sile Yildizspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Adiyamanspor 0-0 Silivrispor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Somaspor 0-0 Yeni Altindag BS 0 - 0
TUR 3B 19:00 Aksarayspor 0-0 Duzcespor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Yalovaspor 0-0 Golcukspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Bergama Belediyespor 0-0 Kestel 0 - 0
TUR 3B 19:00 Cankaya FK 0-0 Bukaspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Kutahyaspor 0-0 Ceyhanspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Kelkit Belediye Hurriyet 0-0 Yeni Orduspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 EdirnesporGenclik 0-0 Utkoi 0 - 0
TUR D3 19:00 Elazigspor 0-0 Bodrumspor 0 - 0
TUR D3 19:00 Sariyer 0-0 Zonguldak 0 - 0
TUR D3 19:00 Etimesgut Belediye Spor 0-0 Kirklarelispor 0 - 0
TUR D3 19:00 Kardemir Karabukspor 0-0 Pazarspor 0 - 0
TUR D3 19:00 Afjet Afyonspor 0-0 Hekimoglu Trabzon 0 - 0
TUR D3 19:00 Kastamonuspor 0-0 Tarsus Idman Yurdu 0 - 0
TUR D3 19:00 Pendikspor 0-0 Kirsehir Koyhizmetleri 0 - 0
TUR D3 19:00 Serik Belediyespor 0-0 Sakaryaspor 0 - 0
TUR D3 19:00 Sivas Dort Eylul Belediyespor 0-0 Mamak FK 0 - 0
TUR D3 19:00 Ankarademirspor 0-0 Sancaktepe Belediye Spor 0 - 0
TUR D3 19:00 Corum Belediyespor 0-0 Usakspor 0 - 0
TUR D3 19:00 Ergene Velimese 0-0 Amedspor 0 - 0
TUR D3 19:00 Inegolspor 0-0 Erzincanspor 0 - 0
TUR D3 19:00 Turgutluspor 0-0 Belediye Vanspor 0 - 0
TUR D3 19:00 Kocaelispor 0-0 S.Urfaspor 0 - 0
TUR D3 19:00 Anadolu Selcukluspor 0-0 Eyupspor 0 - 0
TUR D3 19:00 Manisa BB Spor 0-0 Hacettepe SK 0 - 0
TUR D3 19:00 Bayburt Ozel Idare 0-0 Bursa Niluferspor AS 0 - 0
TUR D3 19:00 Nigde Belediyespor 0-0 Kahramanmarasspor 0 - 0
ARM D1 19:30 FK Van Charentsavan 0-0 Shirak 0 - 0
ITA C1 20:00 Olbia 0-0 Como 0 - 0
CYP D2 20:00 Thoi Lakatamias 0-0 Omonia Psevda 0 - 0
CYP D2 20:00 Xylotympou 0-0 Kouris Erimi 0 - 0
CYP D2 20:00 Dignis Yepsonas 0-0 Digenis Morphou 0 - 0
CYP D2 20:00 Ahironas Liopetriou 0-0 Alki Oroklini 0 - 0
CYP D2 20:00 Anagennisi FC Deryneia 0-0 Asil Lysi 0 - 0
CYP D2 20:00 Aris Limassol 0-0 AE Zakakiou 0 - 0
CYP D2 20:00 Akritas Chloraka 0-0 Agia Napa 0 - 0
CYP D2 20:00 Othellos Athienou 0-0 Omonia Aradippou 0 - 0
CYP D2 20:00 Onisilos Sotiras 0-0 PAEEK 0 - 0
ITA C1 20:00 Palermo 0-0 Foggia 0 - 0
RUS D2 20:00 Zvezda Irkutsk 0-0 Zvezda Sint Petersburg 0 - 0
SAFL 20:00 Cape Town All Stars 0-0 Uthongathi FC 0 - 0
ITA C1 20:00 Francavilla 0-0 Viterbese 0 - 0
ITA C1 20:00 Giana 0-0 Pro Patria 0 - 0
SAFL 20:00 Jomo Cosmos 0-0 Cape Town Spurs 0 - 0
ITA C1 20:00 Grosseto 0-0 Pro Sesto 0 - 0
ITA C1 20:00 Novara 0-0 Pistoiese 0 - 0
ITA C1 20:00 Piacenza 0-0 Albinoleffe 0 - 0
ITA C1 20:00 Pontedera 0-0 Pro Vercelli 0 - 0
ITA C1 20:00 Modena 0-0 Padova 0 - 0
ITA C1 20:00 Ravenna 0-0 Perugia 0 - 0
ARM D2 20:00 Se Wan Boy 0-0 Urartu II 0 - 0
ITA C1 20:00 Triestina 0-0 SudTirol 0 - 0
SAFL 20:00 Steenberg United 0-0 Bizana Pondo Chiefs 0 - 0
ITA C1 20:00 Teramo 0-0 Bisceglie 1913 0 - 0
ITA C1 20:00 USD Virtus Verona 0-0 Sambenedettese 0 - 0
SAFL 20:00 TS Sporting 0-0 Sekhukhune United 0 - 0
ITA C1 20:00 Vis Pesaro 0-0 Fermana 0 - 0
ITA C1 20:00 Cesena 0-0 Imolese 0 - 0
ARM D1 20:00 Alashkert 0-0 FC Noah 0 - 0
ITA C1 20:00 Feralpisalo 0-0 Carpi 0 - 0
ITA C1 20:00 Catanzaro 0-0 Catania 0 - 0
ITA C1 20:00 Gubbio 0-0 Mantova 0 - 0
ARM D1 20:00 Lori Vanadzor 0-0 FK Van 0 - 0
ITA C1 20:00 Cavese 0-0 Turris Neapolis 0 - 0
ITA C1 20:00 Renate AC 0-0 JuventusU23 0 - 0
ITA C1 20:00 Legnago Salus 0-0 Arezzo 0 - 0
ARM D1 20:00 FC Pyunik 0-0 Urartu 0 - 0
ITA C1 20:00 Alessandria 0-0 Us Pergolettese 0 - 0
ITA C1 20:00 Societa Sportiva Matelica Calcio 0-0 Alma Juventus Fano 0 - 0
ITA C1 20:00 Vibonese 0-0 Avellino 0 - 0
ITA C1 20:00 Carrarese 0-0 Lucchese 0 - 0
ARM D2 20:00 Alashkert B Martuni 0-0 Ararat Yerevan II 0 - 0
ARM D1 20:00 Shirak 0-0 Ararat Yerevan 0 - 0
BUL Cup 20:00 Ludogorets Razgrad 0-0 CSKA Sofia 0 - 0
BUL Cup 20:00 Slavia Sofia 0-0 Arda 0 - 0
UPL 20:00 SC Villa 0-0 Express FC 0 - 0
UPL 20:00 Bright Stars 0-0 Wakiso Giants FC 0 - 0
UPL 20:00 Uganda Police FC 0-0 defense forces 0 - 0
EGY D1 21:00 Pyramids FC 0-0 Misr Elmaqasah 0 - 0
CZE D1 21:00 FC Viktoria Plzen 0-0 Tescoma Zlin 0 - 0
FAR D1 21:00 Vikingur Gotu 0-0 KI Klaksvik 0 - 0
FAR D1 21:00 EB Streymur 0-0 Toftir B68 0 - 0
FAR D1 21:00 TB/FCS/Royn 0-0 07 Vestur Sorvagur 0 - 0
FAR D1 21:00 HB Torshavn 0-0 IF Fuglafjordur 0 - 0
FAR D1 21:00 NSI Runavik 0-0 B36 Torshavn 0 - 0
UFC 21:00 Azerbaijan Indoor Soccer 0-0 Greece Indoor Soccer 0 - 0
MKD D1 21:00 FK Makedonija Gjorce Petrov 0-0 Borec Veles 0 - 0
MKD D1 21:00 Pelister Bitola 0-0 Sileks 0 - 0
MKD D1 21:00 FK Shkendija 79 0-0 Academy Pandev 0 - 0
MKD D1 21:00 FK Shkupi 0-0 Belasica Strumica 0 - 0
MKD D1 21:00 FC Struga Trim Lum 0-0 Rabotnicki Skopje 0 - 0
MKD D1 21:00 FC Vardar Skopje 0-0 Renova Cepciste 0 - 0
ROM D2 21:00 Dunarea Calarasi 0-0 CS Mioveni 0 - 0
ROM D2 21:00 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 0-0 Universitatea Craiova 0 - 0
ROM D2 21:00 FC Timisoara 0-0 Rapid Bucuresti 0 - 0
ROM D2 21:00 Universitaea Cluj 0-0 Pandurii Targu-Jiu 0 - 0
ROM D2 21:00 CSS Islla Te Nagh 0-0 Ripensia Timisoara 0 - 0
ROM D2 21:00 Gloria Buzau 0-0 FC Unirea 2004 Slobozia 0 - 0
ROM D2 21:00 ACS Comuna Recea 0-0 Metaloglobus 0 - 0
ROM D2 21:00 Concordia Chiajna 0-0 CS Aerostar Bacau 0 - 0
CYP Cup 21:00 Anorthosis Famagusta FC 0-0 APOEL Nicosia 0 - 0
ENG YFAC 21:00 Aston Villa U18 0-0 Burton Albion U18 0 - 0
ARM D1 21:00 Ararat Yerevan 0-0 FC Noah 0 - 0
AGB LE 21:30 Sagrada Esperanca 0-0 Petro Atletico de Luanda 0 - 0
NGA PR 22:00 Enyimba 0-0 Ifeanyi Ubah 0 - 0
CZE D2 22:00 Blansko 0-0 FK Graffin Vlasim 0 - 0
CZE D2 22:00 Hradec Kralove 0-0 FK MAS Taborsko 0 - 0
CZE D2 22:00 Lisen 0-0 Dukla Prague 0 - 0
MNE D2 22:00 Bokelj Kotor 0-0 Jedinstvo Bijelo Polje 0 - 0
NGA PR 22:00 Wikki Tourist 0-0 Nasarawa United 0 - 0
BUL D2 22:00 Lokomotiv Sofia 0-0 Vitosha Bistritsa 0 - 0
NGA PR 22:00 Abia Warriors 0-0 Enyimba 0 - 0
MNE D2 22:00 FK Grbalj Radanovici 0-0 FK Drezga 0 - 0
BUL D2 22:00 Ludogorets Razgrad II 0-0 Yantra Gabrovo 0 - 0
NGA PR 22:00 Akwa Starlets 0-0 Akwa United 0 - 0
MNE D2 22:00 KOM Podgorica 0-0 FK Ibar Rozaje 0 - 0
BUL D2 22:00 Minyor Pernik 0-0 Pirin Blagoevgrad 0 - 0
NGA PR 22:00 Enugu Rangers International 0-0 Rivers United 0 - 0
BUL D2 22:00 Neff supporting Simic 0-0 Strumska Slava 0 - 0
NGA PR 22:00 Heartland FC 0-0 Katsina United 0 - 0
BUL D2 22:00 FC Sozopol 0-0 Septemvri Simitli 0 - 0
CZE D2 22:00 SK Prostejov 0-0 Vysocina jihlava 0 - 0
NGA PR 22:00 Kano Pillars 0-0 Adamawa United 0 - 0
BUL D2 22:00 Sportist Svoge 0-0 FC Hebar Pazardzhik 0 - 0
CZE D2 22:00 Trinec 0-0 Viktoria Zizkov 0 - 0
NGA PR 22:00 Kwara United 0-0 Plateau United 0 - 0
CZE D2 22:00 Usti nad Labem 0-0 Vysehrad 0 - 0
NGA PR 22:00 Lobi Stars 0-0 Ifeanyi Ubah 0 - 0
CZE D2 22:00 SK Slovan Varnsdorf 0-0 Chrudim 0 - 0
NGA PR 22:00 Sunshine Stars FC 0-0 Jigawa Golden Stars 0 - 0
BUL D2 22:00 FC Dobrudzha 0-0 Kariana Erden 0 - 0
NGA PR 22:00 Warri Wolves FC 0-0 MFM FC 0 - 0
UFC 22:00 Romania Indoor Soccer 0-0 North Macedonia Indoor Soccer 0 - 0
MNE D2 22:00 Arsenal Tivat 0-0 OSK Igalo 0 - 0
MNE D2 22:00 FK Berane 0-0 Mornar 0 - 0
BUL D2 22:00 Litex Lovech 0-0 Septemvri Sofia 0 - 0
ROMC 22:00 CS Universitatea Craiova 0-0 Luceafarul Oradea 0 - 0
ROMC 22:00 Astra Giurgiu 0-0 Dinamo Bucuresti 0 - 0
AFC CL 22:00 Pakhtakor 0-0 Tractor S.C. 0 - 0
AFC CL 22:00 FC Goa 0-0 Al Rayyan 0 - 0
INT CF 22:00 IK Sirius FK 0-0 Brommapojkarna 0 - 0
ALB Cup 22:00 Vllaznia Shkoder 0-0 KF Laci 0 - 0
ALB Cup 22:00 Teuta Durres 0-0 Skenderbeu Korca 0 - 0
SLOC 22:00 Domzale 0-0 Maribor 0 - 0
SLOC 22:00 Drava 0-0 FC Koper 0 - 0
SLOC 22:00 NK Nafta 0-0 NK Olimpija Ljubljana 0 - 0
SLOC 22:00 NK Publikum Celje 0-0 Radomlje 0 - 0
SUI Cup 22:00 Kriens 0-0 Servette 0 - 0
POL Cup 22:30 Cracovia Krakow 0-0 Rakow Czestochowa 0 - 0
HUN Cup 22:30 Varda SE 0-0 Ujpesti 0 - 0
GER Reg 22:59 Wuppertaler 0-0 Monchengladbach AM. 0 - 0
CZE D1 22:59 Baumit Jablonec 0-0 Sparta Praha 0 - 0
EST D1 22:59 Tartu JK Maag Tammeka 0-0 Flora Paide 0 - 0
POL D2 22:59 Chojniczanka Chojnice 0-0 Slask Wroclaw II 0 - 0
NOR D1 22:59 Mjondalen IF 0-0 Lillestrom 0 - 0
POL D2 22:59 GKS Katowice 0-0 Olimpia Elblag 0 - 0
NOR D1 22:59 Bodo Glimt 0-0 Molde 0 - 0
POL D2 22:59 Hutnik Krakow 0-0 Stargard Szczecinski 0 - 0
POL D2 22:59 Lech II Poznan 0-0 Znicz Pruszkow 0 - 0
POL D2 22:59 Motor Lublin 0-0 Wigry Suwalki 0 - 0
POL D2 22:59 Sokol Ostroda 0-0 Skra Czestochowa 0 - 0
POL D2 22:59 Gornik Polkowice 0-0 Olimpia Grudziadz 0 - 0
POL D2 22:59 Stal Rzeszow 0-0 Garbarnia Krakow 0 - 0
POL D2 22:59 Bytovia Bytow 0-0 KP Calisia Kalisz 0 - 0
UFC 22:59 Italy Indoor Soccer 0-0 Montenegro Indoor Soccer 0 - 0
UFC 22:59 France Indoor Soc 0-0 Armenia Indoor Soccer 0 - 0
NOR D1 22:59 Valerenga 0-0 Viking 0 - 0
NOR D1 22:59 Kristiansund BK 0-0 Sandefjord 0 - 0
UFC 22:59 Moldova Indoor Soccer 0-0 Slovakia Indoor Soccer 0 - 0
NOR D1 22:59 Stabaek 0-0 Tromso IL 0 - 0
NOR D1 22:59 Sarpsborg 08 0-0 Brann 0 - 0
DAN Cup 22:59 Sonderjyske 0-0 Midtjylland 0 - 0
DAN Cup 22:59 Randers FC 0-0 Aarhus AGF 0 - 0
CRO Cup 22:59 Istra 1961 Pula 0-0 Rijeka 0 - 0
SUI Cup 22:59 Grasshopper 0-0 St. Gallen 0 - 0
GER D2 23:30 VfL Osnabruck 0-0 Jahn Regensburg 0 - 0
GER D2 23:30 Holstein Kiel 0-0 Hannover 96 0 - 0
CYP Cup 23:30 Olympiakos Nicosia FC 0-0 AEL Limassol 0 - 0
FRA D3 23:45 Concarneau 0-0 Red Star FC 93 0 - 0

Betting

Ousmane Dembele, Barcelona 2020-21

Real Madrid vs Barcelona Betting Tips...

Real Madrid welcome Barcelona to the Estadio Alfredo di Stefano on Saturday e...
Karim Benzema, Real Madrid, Champions League 2020-21

Real Madrid vs Barcelona Betting Tips...

La Ligas top scoring side Barcelona visit the Estadio Alfredo di Stefano on S...
Jesse Lingard, West Ham 2020-21

West Ham vs Leicester City Betting Ti...

A pivotal Premier League clash takes place on Sunday afternoon when Leicester...
Mason Mount Chelsea 2020-21

Crystal Palace vs Chelsea Betting Tip...

Chelsea will be determined to bounce back from defeat when they travel to Sel...
Trent Alexander-Arnold Liverpool 2020-21

Liverpool vs Aston Villa Betting Tips...

Revenge will be on the mind of Liverpool when they welcome Aston Villa to Anf...

Transfer

Kalidou Koulibaly Napoli

Ancelotti addresses Everton’s links t...

Everton are among the Premier League clubs seeing a move for Kalidou Koulibal...
Vinicius Junior Real Madrid Barcelona GFX

The WhatsApp message that saw Viniciu...

The story of Viniciusis one of a boy who dreamed of playing for Real Madrid a...
Ousmane Dembele, Barcelona 2020-21

I feel good - Dembele upbeat over Bar...

Barcelona star Ousmane Dembele is feeling confident about his future at Camp ...
Naby Keita Liverpool 2020-21

Things havent really worked out - Bar...

Exit talk around Naby Keita has been sparked after he lastedless than 45 minu...
Mbappe PSG 2021

PSG and Mbappe working on contract ex...

Kylian Mbappe and Paris Saint-Germain are in talks over a contract extension,...
image-top-scroll