Please Wait . . .

Dark Mode
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
28-11-2020
POL PR 00:00 Wisla Plock 0-0 Cracovia Krakow 0 - 0
CZE D1 00:00 Pardubice 0-0 Sigma Olomouc 0 - 0
UAE LP 00:00 Al Ain 0-0 Al Wehda(UAE) 0 - 0
FRA D3 00:00 Bastia Borgo 0-0 Concarneau 0 - 0
FRA D3 00:00 Creteil 0-0 Villefranche 0 - 0
FRA D3 00:00 Stade Lavallois MFC 0-0 Sete FC 0 - 0
FRA D3 00:00 Orleans US 45 0-0 Bourg Peronnas 0 - 0
FRA D3 00:00 Lyon Duchere 0-0 Bastia 0 - 0
FRA D3 00:00 Stade Briochin 0-0 Boulogne 0 - 0
CYP D1 00:00 Olympiakos Nicosia FC 0-0 Karmiotissa Polemidion 0 - 0
UKR D1 00:00 FC Lviv 0-0 FC Mariupol 0 - 0
CRO D1 00:00 HNK Sibenik 0-0 Slaven Koprivnica 0 - 0
GER D2 00:30 Darmstadt 0-0 Eintracht Braunschweig 0 - 0
GER D2 00:30 St. Pauli 0-0 VfL Osnabruck 0 - 0
AUT D2 00:30 Austria Wien (Youth) 0-0 Lafnitz 0 - 0
AUT D2 00:30 FAC Team Fur Wien 0-0 FC Blau Weiss Linz 0 - 0
AUT D2 00:30 SV Horn 0-0 Grazer AK 0 - 0
AUT D2 00:30 Kapfenberg 0-0 SKU Amstetten 0 - 0
AUT D2 00:30 FC Dornbirn 1913 0-0 FC Liefering 0 - 0
DEN D1 00:30 Helsingor 0-0 Fremad Amager 0 - 0
INT CF 00:35 Netherland (w) 0-0 USA (w) 0 - 0
HOL D2 00:45 SC Cambuur 0-0 Den Bosch 0 - 0
HOL D2 00:45 FC Oss 0-0 NAC Breda 0 - 0
DEN SASL 01:00 Randers FC 0-0 Odense BK 0 - 0
SAPL D1 01:00 Maritzburg United 0-0 Supersport United 0 - 0
GER D3 01:00 Uerdingen KFC 05 0-0 SC Verl 0 - 0
SUI D1 01:00 Aarau 0-0 Winterthur 0 - 0
SUI D1 01:00 Kriens 0-0 Stade Ouchy 0 - 0
DEN D1 01:00 Kolding FC 0-0 Vendsyssel 0 - 0
SPA D2 01:00 AD Alcorcon 0-0 Girona 0 - 0
GHA D1 01:00 Legon Cities FC 0-0 Medeama SC 0 - 0
Mex MFW 01:00 Club America (w) 0-0 Chivas Guadalajara (w) 0 - 0
GER Reg 01:30 SV Drochtersen/Assel 0-0 St Pauli II 0 - 0
ROMC 01:45 AFC Progresul Spartac Bucuresti 0-0 CS Universitatea Craiova 0 - 0
UEFACW 02:00 Portugal (w) 0-0 Scotland (w) 0 - 0
UEFACW 02:00 Northern Ireland (w) 0-0 Belarus (w) 0 - 0
HOL D1 02:00 FC Twente Enschede 0-0 RKC Waalwijk 0 - 0
ENG PU23 02:00 Arsenal U23 0-0 Derby County U23 0 - 0
ENG PU23 02:00 Blackburn Rovers U23 0-0 Everton U23 0 - 0
ENG PU23 02:00 West Ham U23 0-0 Manchester United U23 0 - 0
ENG PU23 02:00 Aston Villa U23 0-0 Fulham U23 0 - 0
HUN D1 02:00 Ujpesti 0-0 Paksi SE Honlapja 0 - 0
SUI D1 02:00 Schaffhausen 0-0 Neuchatel Xamax 0 - 0
SUI D1 02:00 FC Wil 1900 0-0 Grasshopper 0 - 0
BEL D2 02:00 KMSK Deinze 0-0 Club Brugge(U23) 0 - 0
POR D1 02:00 Pacos de Ferreira 0-0 FC Famalicao 0 - 0
CAF CL 02:00 Zamalek 0-0 EL Ahly 0 - 0
BOL D1 02:00 Real Santa Cruz 0-0 Aurora 0 - 0
BOL D1 02:00 Always Ready 0-0 Nacional Potosi 0 - 0
POL PR 02:30 Gornik Zabrze 0-0 Pogon Szczecin 0 - 0
GER D1 02:30 VfL Wolfsburg 0-0 Werder Bremen 0 - 0
YDL Futsal 02:30 Phil diae Bolley 0-0 Mantova C5 Futsal 0 - 0
GIB PD 02:30 Lions Gibraltar 0-0 Europa FC 0 - 0
BEL D1 02:45 KAS Eupen 0-0 Charleroi 0 - 0
ENG L1 02:45 Fleetwood Town 0-0 Sunderland A.F.C 0 - 0
Welsh PR 02:45 Bala Town 0-0 Newtown AFC 0 - 0
ENG LCH 02:45 Brentford 0-0 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0
ENG Conf 02:45 Notts County 0-0 Wealdstone FC 0 - 0
ENG FAC 02:55 Tranmere Rovers 0-0 Brackley Town 0 - 0
ENG PR 03:00 Crystal Palace 0-0 Newcastle United 0 - 0
FRA D1 03:00 Strasbourg 0-0 Rennes 0 - 0
UEFACW 03:00 Spain (w) 0-0 Moldova (w) 0 - 0
UEFACW 03:00 France (w) 0-0 Austria (w) 0 - 0
HOL D2 03:00 Volendam 0-0 Almere City FC 0 - 0
ITA D2 03:00 Chievo 0-0 Lecce 0 - 0
SPA D1 03:00 Real Valladolid 0-0 Levante 0 - 0
SPA D2 03:00 Malaga 0-0 CD Lugo 0 - 0
HOL D2 03:00 Helmond Sport 0-0 Jong PSV Eindhoven (Youth) 0 - 0
ARG D1 03:10 CA Huracan 0-0 Patronato Parana 0 - 0
MAL D2 03:15 Naxxar Lions 0-0 Mqabba FC 0 - 0
VEN D1 04:00 Portuguesa FC 0-0 Deportivo Metropolitano 0 - 0
POR D1 04:00 CD Tondela 0-0 Vitoria Guimaraes 0 - 0
Spain D4 04:00 UD San Fernando 0-0 Arucas CF 0 - 0
Spain D4 04:00 Villa Santa Brigida 0-0 UD Guia 0 - 0
BOL D1 04:15 Real Potosi 0-0 Club Guabira 0 - 0
ECU D1 04:30 Liga Dep. Universitaria Quito 0-0 Olmedo Riobamba 0 - 0
MEX D3 04:30 Intel Paja 0-0 Irapuato 0 - 0
BRA D2 05:15 Operario Ferroviario PR 0-0 Parana PR 0 - 0
BRA D2 05:15 Oeste 0-0 America MG 0 - 0
BRA D2 05:15 Sampaio Correa 0-0 Brasil de Pelotas 0 - 0
ARG D1 05:20 Godoy Cruz Antonio Tomba 0-0 Banfield 0 - 0
BRA D3 06:00 SC Paysandu Para 0-0 Botafogo PB 0 - 0
COL D1 06:00 Dep.Independiente Medellin 0-0 Deportivo Pereira 0 - 0
CHI D2 06:15 San Luis Quillota 0-0 Santiago Morning 0 - 0
PAR D1 06:30 Guay Leena 0-0 Sportivo San Lorenzo 0 - 0
ECU D1 07:00 Mushuc Runa 0-0 Club Sport Emelec 0 - 0
VEN D1 07:00 Gran Valencia FC 0-0 Aragua FC 0 - 0
NZFC 07:00 Waitakere United 0-0 Team Wellington 0 - 0
NZFC 07:00 Wellington Phoenix Reserve 0-0 Eastern Suburbs AFC 0 - 0
BRA D2 07:30 Cruzeiro (MG) 0-0 Confianca SE 0 - 0
ARG D1 07:30 Velez Sarsfield 0-0 Gimnasia La Plata 0 - 0
INT CF 07:30 Brazil (w) 0-0 Ecuador (w) 0 - 0
COL D1 08:00 Millonarios 0-0 Deportiva Once Caldas 0 - 0
BRA D2 08:30 Cuiaba 0-0 Avai FC SC 0 - 0
NZFC 10:00 Canterbury United 0-0 Hamilton Wanderers 0 - 0
Fiji cup 10:00 Seaqaqa FC 0-0 Savusavu 0 - 0
JPN D3 11:00 Kamatamare Sanuki 0-0 FC Gifu 0 - 0
JPN D3 11:00 Fujieda MYFC 0-0 Gamba Osaka U23 0 - 0
JAP FutL 11:00 Shonan Bellmare Futsal 0-0 Vasagey oita Futsal 0 - 0
JPN D1 12:00 Hiroshima Sanfrecce 0-0 Consadole Sapporo 0 - 0
JPN D1 12:00 Nagoya Grampus 0-0 Oita Trinita 0 - 0
JPN D2 12:00 V-Varen Nagasaki 0-0 Albirex Niigata 0 - 0
KCL 12:00 Gyeongju KHNP 0-0 Gimhae City 0 - 0
JPN D2 13:00 Giravanz Kitakyushu 0-0 Fagiano Okayama 0 - 0
JAP FutL 13:00 Kitakyushu Futsal 0-0 Nagoya oceans Futsal 0 - 0
CFC 13:30 Wuhan ZALL 0-0 Taizhou Yuanda 0 - 0
CHA D2 14:00 Nanjing Fengfan 0-0 Qingdao Zhongneng 0 - 0
CHA D2 14:00 Xi An FC 0-0 Bei Li Gong 0 - 0
CHA D2 14:00 Shenzhen Xuegang 0-0 Qingdao Zhongchuang Hengtai 0 - 0
CHA D2 14:00 Qingdao Red Lions 0-0 Hebei Jingying 0 - 0
CHA D2 14:00 Jiangsu Yancheng 0-0 Inner Mongolia Caoshangfei F.C 0 - 0
HK PR 14:00 Southern District 0-0 Biu Chun Rangers 0 - 0
JPN D3 15:00 SC Sagamihara 0-0 Gainare Tottori 0 - 0
JAP FutL 15:00 Peace Does Machida Futsal 0-0 Nagano Futsal 0 - 0
IDN ISL 15:30 PSIS Semarang 0-0 Persik Kediri 0 - 0
TUR 3B 16:00 Yesilyurt Belediyespor 0-0 Bukaspor 0 - 0
ROMC 16:00 Voin Tate Numa Glenn 0-0 Sepsi 0 - 0
WIE WC 16:00 Son La (w) 0-0 CLB TPHCM (w) B 0 - 0
CZE CFL 16:15 Jablonec B 0-0 Hradec Kralove B 0 - 0
CZE CFL 16:30 FK Prepere 0-0 SK Zapy 0 - 0
CZE U19 16:30 Dynamo Ceske Budejovice U19 0-0 Opava U19 0 - 0
SIN D1 16:30 Hougang United FC 0-0 Tanjong Pagar Utd 0 - 0
SIN D1 16:30 Balestier Khalsa FC 0-0 Geylang United FC 0 - 0
HK PR 16:30 Tai Chung FC 0-0 Sun Pegasus 0 - 0
AUS QSL 16:30 Queensland Lions SC 0-0 Brisbane Olympic United FC 0 - 0
AFC CL 17:00 Vissel Kobe 0-0 Guangzhou Evergrande Taobao FC 0 - 0
TKM D1 17:00 FC MERW 0-0 Kopetdag Asgabat 0 - 0
TUR 3B 17:00 Agri 1970 Spor 0-0 Yimpas Yozgatspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Kahta 02 Spor 0-0 Ceyhanspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Arhavispor 0-0 Sile Yildizspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Cizrespor 0-0 Osmaniyespor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Elazig Belediyespor 0-0 Ispartaspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Sanger 0-0 Darica Genclerbirligi 0 - 0
TUR 3B 17:00 Erzin Belediyespor 0-0 Yomraspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Halide Edip Adivarspor 0-0 Karaman Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Kutahyaspor 0-0 Tepecik Bld 0 - 0
TUR 3B 17:00 Tokatspor 0-0 Tekirdagspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Carsambaspor 0-0 Celspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Catalca Spor 0-0 Yeni Altindag BS 0 - 0
TUR 3B 17:00 Golcukspor 0-0 Erokspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Somaspor 0-0 Batman Petrolspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Yalovaspor 0-0 Erbaaspor S 0 - 0
TKM D1 17:00 FC Ahal 0-0 HTTU Asgabat 0 - 0
TKM D1 17:00 FC Altyn Asyr 0-0 Nebitchi 0 - 0
TKM D1 17:00 Sagadam FK 0-0 Energetik Mary 0 - 0
UKR U21 17:00 Inhulets Petrove U21 0-0 Olimpic Donetsk U21 0 - 0
UKR U21 17:00 Kolos Kovalivka U21 0-0 Desna Chernihiv U21 0 - 0
UKR U21 17:00 FC Mynai U21 0-0 Zorya U21 0 - 0
TUR 3B 17:00 Ofspor 0-0 Payasspor 0 - 0
HUN U19A 17:00 Ferencvarosi U19 0-0 Vasas U19 0 - 0
HUN U19A 17:00 Gyori ETO U19 0-0 Illes Akademia Haladas U19 0 - 0
HUN U19A 17:00 MTK Budapest U19 0-0 Fehervar Videoton U19 0 - 0
GER U19 17:00 Borussia Dortmund U19 0-0 Viktoria koln U19 0 - 0
GER U19 17:00 Wuppertaler SV Borussia U19 0-0 Monchengladbach U19 0 - 0
GER U17 17:00 Hoffenheim U17 0-0 Bayern Munchen U17 0 - 0
GER U17 17:00 VfB Stuttgart U17 0-0 FC Heidenheim U17 0 - 0
GER U17 17:00 Eintracht Frankfurt U17 0-0 FSV Frankfurt U17 0 - 0
GER U17 17:00 Karlsruher SC U17 0-0 Augsburg U17 0 - 0
GER U17 17:00 SC Freiburg U17 0-0 SpVgg Unterhaching U17 0 - 0
GER U17 17:00 SV Darmstadt U17 0-0 Kaiserslautern U17 0 - 0
GER U17 17:00 TSV 1860 Munchen U17 0-0 Stuttgarter Kickers U17 0 - 0
GER U17 17:00 SV Wehen Wiesbaden U17 0-0 Greuther Furth U17 0 - 0
GER U17 17:00 FSV Mainz 05 U17 0-0 Nurnberg U17 0 - 0
GER U17 17:00 FC Hennef 05 U17 0-0 FC Schalke 04 U17 0 - 0
GER U17 17:00 Monchengladbach U17 0-0 Bochum U17 0 - 0
GER U17 17:00 Arminia Bielefeld U17 0-0 Koln U17 0 - 0
GER U17 17:00 SV Lippstadt U17 0-0 Bayer Leverkusen U17 0 - 0
GER U17 17:00 Aachen U17 0-0 Fortuna Dusseldorf U17 0 - 0
GER U17 17:00 RW Essen U17 0-0 Preussen Munster U17 0 - 0
GER U17 17:00 Dortmund U17 0-0 SG Unterrath U17 0 - 0
GER U17 17:00 SC Paderborn 07 U17 0-0 Fortuna Koln U17 0 - 0
GER U17 17:00 Chemnitzer(U17) 0-0 Holstein Kiel U17 0 - 0
GER U17 17:00 Energie Cottbus U17 0-0 Hertha Zehlendorf U17 0 - 0
GER U17 17:00 Hallescher FC U17 0-0 Carl Zeiss Jena U17 0 - 0
GER U17 17:00 Werder Bremen U17 0-0 VfL Wolfsburg U17 0 - 0
GER U17 17:00 Viktoria Berlin U17 0-0 Dynamo DresdenU17 0 - 0
GER U17 17:00 St. PauliU17 0-0 RasenBallsport LeipzigU17 0 - 0
GER U17 17:00 Hannover 96 U17 0-0 Union Berlin U17 0 - 0
GER U17 17:00 Hamburger SV U17 0-0 Hertha BSC Berlin U17 0 - 0
GER U19 17:00 Greuther Furth U19 0-0 Ingolstadt U19 0 - 0
CZE U19 17:00 Viktoria Plzen U19 0-0 Marila Pribram U19 0 - 0
CZE U19 17:00 Sigma Olomouc U19 0-0 Banik Ostrava U19 0 - 0
CZE U19 17:00 Slavia Praha U19 0-0 Pardubice U19 0 - 0
AZE D1 17:00 Standard Sumgayit 0-0 FK Gilan Gabala 0 - 0
BUL D1 17:00 Arda 0-0 PFK Montana 0 - 0
TUR 3B 17:00 EdirnesporGenclik 0-0 Dai Lin Jissbon 0 - 0
TUR 3B 17:00 Fatsa Belediyespor 0-0 Utkoi 0 - 0
TUR 3B 17:00 Kemerspor 2003 0-0 Diyarbakirspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Kizilcabolukspor 0-0 1877 Alemdagspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Nevsehirspor Genclik 0-0 Artvin Hopaspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Cankaya FK 0-0 Manisaspor 0 - 0
JAP FutL 17:00 fugador sumida Futsal 0-0 Fuchu Athletic FC Futsal 0 - 0
ARM D1 17:30 Lori Vanadzor 0-0 FC Avan Academy 0 - 0
GER U19 17:30 Energie Cottbus U19 0-0 St. Pauli U19 0 - 0
CZE U19 17:30 Brno U19 0-0 Meteor Praha(U19) 0 - 0
TUR D1 17:30 Gazisehir Gaziantep 0-0 Yeni Malatyaspor 0 - 0
TUR D2 17:30 Umraniyespor 0-0 Menemen Belediye Spor 0 - 0
DAN U19 17:45 Esbjerg U19 0-0 Horsens U19 0 - 0
MOL D2 18:00 Drochia 0-0 CSF Sparta 0 - 0
HUN U19A 18:00 Diosgyor VTK U19 0-0 Debrecin VSC U19 0 - 0
HUN U19A 18:00 NergihasaU19 0-0 Budapest Honved U19 0 - 0
THA PR 18:00 Chonburi Shark FC 0-0 Port FC 0 - 0
THA PR 18:00 Rayong FC 0-0 Sukhothai 0 - 0
Por U23 18:00 Boavista U23 0-0 Coimbra EC U23 0 - 0
DAN U19 18:00 FC Kobenhavn U19 0-0 Sonderjyske U19 0 - 0
DAN U19 18:00 Lyngby Fodbold Club U19 0-0 Aarhus AGF U19 0 - 0
DAN U19 18:00 Nordsjaelland U19 0-0 Vejle U19 0 - 0
DAN U19 18:00 Midtjylland U19 0-0 Aalborg BK U19 0 - 0
GER U19 18:00 Karlsruher SC U19 0-0 SC Freiburg U19 0 - 0
GER U19 18:00 Hamburger SV U19 0-0 Hannover 96 U19 0 - 0
GER U19 18:00 MagdeburgU19 0-0 RB LeipzigU19 0 - 0
BLR D1 18:00 Slavia Mozyr 0-0 Energetik-BGU Minsk 0 - 0
BLR D1 18:00 Slutsksakhar Slutsk 0-0 Smolevichy-STI 0 - 0
BLR D1 18:00 Shakhter Soligorsk 0-0 FC Minsk 0 - 0
BLR D1 18:00 Dinamo Brest 0-0 Neman Grodno 0 - 0
BLR D1 18:00 Dinamo Minsk 0-0 BATE Borisov 0 - 0
BLR D1 18:00 FK Vitebsk 0-0 FC Torpedo Zhodino 0 - 0
BLR D1 18:00 FC Belshina Babruisk 0-0 FC Rukh Brest 0 - 0
BLR D1 18:00 FK Isloch Minsk 0-0 FK Gorodeya 0 - 0
ENG U23 D1 18:00 Colchester United U23 0-0 Cardiff City U23 0 - 0
RUS PR 18:00 Arsenal Tula 0-0 Zenit St. Petersburg 0 - 0
POL D2 18:00 Olimpia Elblag 0-0 Stargard Szczecinski 0 - 0
POR D2 18:00 Viseu 0-0 Penafiel 0 - 0
MAC D1 18:00 Hang Sai 0-0 Windsor Arch Ka I 0 - 0
THA D1 18:00 Nong Bua Lamphu 0-0 Khonkaen United 0 - 0
THA D1 18:00 Kasetsart FC 0-0 Chainat FC 0 - 0
EST D1 18:00 Trans Narva 0-0 Tallinna JK Legion 0 - 0
EST D1 18:00 JK Tallinna Kalev 0-0 FC Kuressaare 0 - 0
Ken D1 18:00 Mathare United 0-0 Kakamega Homeboyz 0 - 0
POL ME 18:00 Nowy Hutnik Youth 0-0 Escola Varsovia Warszawa Youth 0 - 0
POL ME 18:00 Arka Gdynia (Youth) 0-0 Jagiellonia Bialystok (Youth) 0 - 0
POL ME 18:00 Slask Wroclaw U21 0-0 Zha Buse U19 0 - 0
IDN ISL 18:15 Persebaya Surabaya 0-0 Persiraja Aceh 0 - 0
SVK D2 18:30 FK Kosice 0-0 Sport Podbrezova 0 - 0
SVK D2 18:30 KFC Komarno 0-0 MFK Dubnica nad Vahom 0 - 0
SVK D2 18:30 MSK Puchov 0-0 Poprad 0 - 0
SVK D2 18:30 Partizan Bardejov 0-0 MFK Skalica 0 - 0
THA PR 18:30 Suphanburi FC 0-0 Ratchaburi FC 0 - 0
DAN U17 18:30 Odense BK U17 0-0 Silkeborg IF U17 0 - 0
POL D1 18:30 GKS Jastrzebie 0-0 Zaglebie Sosnowiec 0 - 0
POL D1 18:30 Puszcza Niepolomice 0-0 OKS Stomil Olsztyn 0 - 0
ROMC 18:30 Gloria Buzau 0-0 Steaua Bucuresti 0 - 0
ROMC 18:30 ACS Viitorul Targu Jiu 0-0 SCM Argesul Pitesti 0 - 0
ROMC 18:30 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 0-0 FC UT Arad 0 - 0
ROMC 18:30 Concordia Ihrhove 0-0 Botosani 0 - 0
ROMC 18:30 Dinamo Bucuresti 0-0 FC Viitorul Constanta 0 - 0
ROMC 18:30 Universitatea Craiova 0-0 ACS Poli Timisoara 0 - 0
ROMC 18:30 Sanmartin 0-0 Dunarea Calarasi 0 - 0
WIE WC 18:30 Than KSVN (w) 0-0 CLB TPHCM (w) 0 - 0
CFC 18:35 Beijing Guoan 0-0 Chengdu Xingcheng 0 - 0
POL D1 18:40 LKS Nieciecza 0-0 GKS Tychy 0 - 0
KSA D2 18:50 Al Safa(KSA) 0-0 Hercue 0 - 0
CRO D2 18:55 HNK Cibalia 0-0 Hrvatski dragovoljac 0 - 0
GER D2 19:00 Karlsruher SC 0-0 SC Paderborn 07 0 - 0
GER D2 19:00 Jahn Regensburg 0-0 Wurzburger Kickers 0 - 0
GER D2 19:00 SV Sandhausen 0-0 Erzgebirge Aue 0 - 0
MKD D1 19:00 FC Vardar Skopje 0-0 Academy Pandev 0 - 0
DAN U19 19:00 BrondbyU19 0-0 Randers Freja U19 0 - 0
DAN U17 19:00 Brondby IFU17 0-0 Randers FC U17 0 - 0
GER U19 19:00 Union Berlin U19 0-0 VfL Wolfsburg U19 0 - 0
GER U19 19:00 Augsburg U19 0-0 VfB Stuttgart U19 0 - 0
GER U19 19:00 Bayern Munchen U19 0-0 Nurnberg U19 0 - 0
GER U19 19:00 Kickers Offenbach U19 0-0 Hoffenheim U19 0 - 0
CZE U19 19:00 MFK Karvina U19 0-0 Sparta Praha U19 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Roseman 0-0 FC Plackovica 0 - 0
MKD D2 19:00 Pobeda Prilep 0-0 FK Kozuv 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Sloga 1934 Vinica 0-0 FK Osogovo 0 - 0
MKD D2 19:00 Bregalnica Stip 0-0 FK Tikves Kavadarci 0 - 0
MKD D2 19:00 Pehchevo 0-0 Kamenica-Sasa 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Rinija Gostivar 0-0 FK Drita Bogovinje 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Teteks Tetovo 0-0 FK Skopje 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Ohrid 2004 0-0 Vlazrimi Kicevo 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Kadino 0-0 Vardar Forino 0 - 0
MKD D2 19:00 Korab Debar 0-0 KF Veleshta 0 - 0
UKR D1 19:00 PFC Oleksandria 0-0 Rukh Vynnyky 0 - 0
AZE D1 19:00 FC Neftci Baku 0-0 Zira FK 0 - 0
POL D2 19:00 Hutnik Krakow 0-0 Bytovia Bytow 0 - 0
POL D2 19:00 Lech II Poznan 0-0 Wigry Suwalki 0 - 0
POL D2 19:00 Pogon Siedlce 0-0 Slask Wroclaw II 0 - 0
DEN D1 19:00 Skive IK 0-0 Fredericia 0 - 0
THA D1 19:00 Ranong FC 0-0 Customs Department FC 0 - 0
THA D1 19:00 Khonkaen FC 0-0 Ayutthaya United 0 - 0
THA D1 19:00 Chiangmai FC 0-0 Sisaket FC 0 - 0
BOS PL 19:00 Borac Banja Luka 0-0 NK Siroki Brijeg 0 - 0
BOS PL 19:00 Mladost Doboj Kakanj 0-0 FK Zeljeznicar 0 - 0
BOS PL 19:00 Olimpik Sarajevo 0-0 FK Tuzla City 0 - 0
BOS PL 19:00 Radnik Bijeljina 0-0 FK Krupa 0 - 0
BOS PL 19:00 Sloboda 0-0 HSK Zrinjski Mostar 0 - 0
BOS PL 19:00 FK Velez Mostar 0-0 Sarajevo 0 - 0
ISR D3 19:00 SC Daburiyya Osama 0-0 Hapoel Kaukab 0 - 0
ISR D3 19:00 Shimshon Kafr Qasim 0-0 Hapoel Azor 0 - 0
ISR D3 19:00 Sport Club Dimona 0-0 Hapoel Bnei Lod 0 - 0
ISR D3 19:00 FC Ironi Or Yehuda 0-0 Maccabi Herzliya 0 - 0
ISR D3 19:00 Hapoel Holon Yaniv 0-0 Maccabi Yavne 0 - 0
ISR D3 19:00 AS Nordia Jerusalem 0-0 Maccabi Shaarayim 0 - 0
ISR D3 19:00 Hakoah Amidar Ramat Gan FC 0-0 Maccabi Kabilio Jaffa 0 - 0
ISR D3 19:00 Hapoel Bikat Hayarden 0-0 MS Ironi Kuseife 0 - 0
POL ME 19:00 Zaglebie Lubin (Youth) 0-0 SMS Lodz Youth 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Horiyah 0-0 Al-Shorta Damascus 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Wahda Damascus 0-0 Teshrin SC 0 - 0
Syri D1 19:00 Al Wathbah 0-0 Al Ittihad (SYR) 0 - 0
Syri D1 19:00 Al futowa 0-0 Ha Ji lage 0 - 0
Syri D1 19:00 Hutteen FC 0-0 Al-Jaish Damascus 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Sahel(SYR) 0-0 Jableh SC 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Taleiah 0-0 Al-Karamah 0 - 0
ISR D3 19:00 Hapoel Kafr Kanna 0-0 Maccabi Tamra 0 - 0
ISR D3 19:00 Hapoel Bnei Arrara Ara 0-0 Hapoel Ironi Baka El Garbiya 0 - 0
Kosovo L 19:00 KF Besa Pec 0-0 Prishtina 0 - 0
KSA YTH 19:10 Al-Hilal (Youth) 0-0 Al-Nasr (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:15 Al-Faisaly Harmah Youth 0-0 Hajer (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:15 Al-Feiha U20 0-0 Al-Tai (Youth) 0 - 0
LBN D1 19:15 Al Bourj 0-0 Al Akhaahli Alay 0 - 0
LBN D1 19:15 Al-Ahed 0-0 Al-Safa 0 - 0
KSA D2 19:15 Kumait 0-0 Al Liwaa 0 - 0
BUL D1 19:15 Beroe Stara Zagora 0-0 Levski Sofia 0 - 0
KSA D2 19:20 Al-Taqdom 0-0 Al-Sadd FC(SA) 0 - 0
ENG PR 19:30 Brighton Hove Albion 0-0 Liverpool 0 - 0
CZE D2 19:30 Chrudim 0-0 Blansko 0 - 0
CZE D2 19:30 Hradec Kralove 0-0 SK Prostejov 0 - 0
CZE D2 19:30 Vysocina jihlava 0-0 SK Slovan Varnsdorf 0 - 0
CZE D2 19:30 FK MAS Taborsko 0-0 Lisen 0 - 0
CZE D2 19:30 Usti nad Labem 0-0 Trinec 0 - 0
CZE D2 19:30 Vysehrad 0-0 FK Graffin Vlasim 0 - 0
CZE D2 19:30 Viktoria Zizkov 0-0 Dukla Prague 0 - 0
KSA PR 19:30 Al-Ameade 0-0 Al Raed 0 - 0
GER Reg 19:30 ETSV Weiche Flensburg 0-0 Phonix Lubeck 0 - 0
CZE CFL 19:30 Slovan Velvary 0-0 FK Zbuzany 1953 0 - 0
CYP D2 19:30 Ahironas Liopetriou 0-0 Omonia Aradippou 0 - 0
CYP D2 19:30 Anagennisi FC Deryneia 0-0 PAEEK 0 - 0
CYP D2 19:30 Aris Limassol 0-0 Digenis Morphou 0 - 0
CYP D2 19:30 Akritas Chloraka 0-0 Omonia Psevda 0 - 0
CYP D2 19:30 Othellos Athienou 0-0 Kouris Erimi 0 - 0
CYP D2 19:30 Onisilos Sotiras 0-0 Agia Napa 0 - 0
CYP D2 19:30 Thoi Lakatamias 0-0 Alki Oroklini 0 - 0
CYP D2 19:30 Xylotympou 0-0 AE Zakakiou 0 - 0
CYP D2 19:30 Dignis Yepsonas 0-0 Asil Lysi 0 - 0
KSA D2 19:30 Al-Akhdoud 0-0 Al Qaisoma 0 - 0
KSA D2 19:30 Al-Jndal 0-0 Al Entesar 0 - 0
KSA D2 19:30 Bisha FC 0-0 Al-Zlfe 0 - 0
ENG LCH 19:30 Reading 0-0 Bristol City 0 - 0
CRO D2 19:30 NK Solin 0-0 NK Junak 0 - 0
CRO D2 19:30 NK Opatija 0-0 NK Croatia Zmijavci 0 - 0
CRO D2 19:30 Radnik Sesvete 0-0 NK Dugopolje 0 - 0
BUL D2 19:30 FC Dobrudzha 0-0 FC Hebar Pazardzhik 0 - 0
BUL D2 19:30 Kariana Erden 0-0 Strumska Slava 0 - 0
BUL D2 19:30 Minyor Pernik 0-0 Yantra Gabrovo 0 - 0
BUL D2 19:30 Neff supporting Simic 0-0 FC Sozopol 0 - 0
ENG FAC 19:30 Morecambe 0-0 Solihull Moors 0 - 0
UAE D1 19:35 Dabba Al-Fujairah 0-0 Emirates Club 0 - 0
UAE D1 19:40 Al-Thaid 0-0 Al Taawon 0 - 0
KSA YTH 19:45 Ohud Medina Youths 0-0 Al Wehda (Youth) 0 - 0
BPL (W) 20:00 Eendracht Aalst (w) 0-0 Racing Genk (w) 0 - 0
AFC CL 20:00 Yokohama Marinos 0-0 Shanghai East Asia FC 0 - 0
AUS D3 20:00 Salzburger AK 1914 0-0 Bischofshofen 0 - 0
CZE D1 20:00 Marila Pribram 0-0 Mlada Boleslav 0 - 0
ISR D1 20:00 Maccabi Petah Tikva FC 0-0 Hapoel Hadera 0 - 0
URU D1 20:00 Centro Atletico Fenix 0-0 Deportivo Maldonado 0 - 0
HOL D2 20:00 Roda JC 0-0 Excelsior SBV 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Qviding FIF 0-0 Oskarshamns AIK 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Karlskrona AIF 0-0 Tvaakers IF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 FC Linkoping City 0-0 Utsiktens BK 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Eskilsminne IF 0-0 Torns IF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Skovde AIK 0-0 FC Trollhattan 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Lunds BK 0-0 Lindome GIF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 IFK Varnamo 0-0 Assyriska Turab IK JKP 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Landskrona BoIS 0-0 Motala AIF FK 0 - 0
DAN U17 20:00 Esbjerg FB U17 0-0 Horsens U17 0 - 0
DAN U17 20:00 FC Kobenhavn U17 0-0 Sonderjyske U17 0 - 0
DAN U17 20:00 Midtjylland U17 0-0 AalborgU17 0 - 0
GER D3 20:00 VFB Lubeck 0-0 SV Waldhof Mannheim 0 - 0
GER D3 20:00 Zwickau 0-0 Magdeburg 0 - 0
GER D3 20:00 TSV 1860 Munchen 0-0 Te Cu Kukuh Atta Seip 0 - 0
GER D3 20:00 Unterhaching 0-0 SV Wehen Wiesbaden 0 - 0
GER D3 20:00 Hallescher FC 0-0 Viktoria koln 0 - 0
GER D3 20:00 Hansa Rostock 0-0 Bayern Munchen (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 Vfr Aalen 0-0 FSV Mainz 05 (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 SV Elversberg 0-0 TSG Hoffenheim (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 FC 08 Hombrug 0-0 TSG Balingen 0 - 0
GER Reg 20:00 FSV Frankfurt 0-0 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 0
GER Reg 20:00 Hessen Kassel 0-0 TSV Steinbach 0 - 0
GER Reg 20:00 FK Pirmasens 0-0 FC Giessen 0 - 0
GER Reg 20:00 Rot-Weiss Koblenz 0-0 Kickers Offenbach 0 - 0
GER Reg 20:00 TSV Schott Mainz 0-0 Bayern Alzenau 0 - 0
GER Reg 20:00 Eintracht Stadtallendorf 0-0 SC Freiburg (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 VfB Stuttgart II 0-0 SSV Ulm 1846 0 - 0
GER Reg 20:00 Astoria Walldorf 0-0 Bahlinger 0 - 0
GER Reg 20:00 Monchengladbach AM. 0-0 Fortuna Koln 0 - 0
GER Reg 20:00 VFB Homberg 0-0 Bonner 0 - 0
GER Reg 20:00 Koln (Youth) 0-0 Sportfreunde Lotte 0 - 0
GER Reg 20:00 Rot-Weiss Oberhausen 0-0 Fortuna Dusseldorf (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 Preuben Munster 0-0 Wegberg-Beeck 0 - 0
GER Reg 20:00 SV Rodinghausen 0-0 Rot-Weiss Ahlen 0 - 0
GER Reg 20:00 Schalke 04 (Youth) 0-0 SV Lippstadt 0 - 0
GER Reg 20:00 Wuppertaler 0-0 Wiedenbruck 0 - 0
GER Reg 20:00 BSV Rehden 0-0 SV Atlas Delmenhorst 0 - 0
GER Reg 20:00 Heider SV 0-0 Hamburger SV (Youth) 0 - 0
BEL WD1 20:00 KVK Tienen (w) 0-0 Gent B (w) 0 - 0
ENG PU23 20:00 Liverpool U23 0-0 Manchester City U23 0 - 0
ITA D2 20:00 Brescia 0-0 Frosinone 0 - 0
ITA D2 20:00 Empoli 0-0 Vicenza 0 - 0
ITA D2 20:00 Pescara 0-0 Pordenone Calcio SSD 0 - 0
ITA D2 20:00 Pisa 0-0 Cittadella 0 - 0
ITA D2 20:00 Venezia 0-0 Ascoli 0 - 0
BI PL 20:00 Athletico Olympic 0-0 Aigle Noir 0 - 0
BI PL 20:00 Royal Muramvya FC 0-0 Vitalo 0 - 0
SVK D1 20:00 MSK Zilina 0-0 Sokol Dolna Zdana 0 - 0
SVK D1 20:00 MFK Ruzomberok 0-0 Nitra 0 - 0
SVK D1 20:00 Zlate Moravce 0-0 Michalovce 0 - 0
POL D2 20:00 Gornik Polkowice 0-0 KP Calisia Kalisz 0 - 0
DEN D1 20:00 Herfolge Boldklub Koge 0-0 Esbjerg 0 - 0
SPA D1 20:00 Elche 0-0 Cadiz 0 - 0
TUR D1 20:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0-0 Denizlispor 0 - 0
TUR D2 20:00 Akhisar Bld.Geng 0-0 Osmanlispor FC 0 - 0
TUR D2 20:00 Istanbulspor 0-0 Giresunspor 0 - 0
MAC D1 20:00 PSP Macau 0-0 Sporting de Macau 0 - 0
MAL D1 20:00 Hibernians FC 0-0 Sirens 0 - 0
MAL D1 20:00 Birkirkara FC 0-0 Gudja United 0 - 0
KUW D1 20:00 Al-Salibikhaet 0-0 Al-Shabab(KUW) 0 - 0
MAL D2 20:00 St Georges 0-0 Fgura United 0 - 0
ENG FAC 20:00 Gillingham 0-0 Exeter City 0 - 0
ENG FAC 20:00 Newport County 0-0 Salford City 0 - 0
Ken D1 20:00 Bandari 0-0 Kericho 0 - 0
ALG D1 20:00 CS Constantine 0-0 WA Tlemcen 0 - 0
ALG D1 20:00 MC Magra 0-0 ASO Chlef 0 - 0
ALG D1 20:00 RC Relizane 0-0 Paradou AC 0 - 0
ALG D1 20:00 USM Alger 0-0 ES Setif 0 - 0
ALG D1 20:00 AS Ain Mlila 0-0 CR Belouizdad 0 - 0
ALG D1 20:00 Biskra 0-0 JSM Skikda 0 - 0
ALG D1 20:00 NA Hussein Dey 0-0 MC Oran 0 - 0
ALG D1 20:00 JS kabylie 0-0 CA Bordj Bou Arreridj 0 - 0
ALG D1 20:00 OM Medea 0-0 JS Saoura 0 - 0
CAF CL 20:00 APR FC 0-0 Gor Mahia 0 - 0
CAF CL 20:00 Young Buffaloes 0-0 Le Messager Ngozi 0 - 0
CAF CL 20:00 Forest Rangers 0-0 Bouenguidi Sports 0 - 0
CAF CL 20:00 Vipers 0-0 Al-Hilal Omdurman 0 - 0
Ken D1 20:15 Kariobangi Sharks 0-0 Wazito FC 0 - 0
SLO D1 20:15 NK Mura 05 0-0 FC Koper 0 - 0
DAN U17 20:30 LYNGBY FODBOLD CLUB U17 0-0 AGF Viby U17 0 - 0
AUT D2 20:30 SK Vorwarts Steyr 0-0 FC Superfund Pasching 0 - 0
AUT D2 20:30 FC Wacker Innsbruck 0-0 Rapid Vienna (Youth) 0 - 0
SAPL D1 20:30 Orlando Pirates 0-0 Baroka FC 0 - 0
SAPL D1 20:30 TS Galaxy 0-0 Lamontville Golden Arrows 0 - 0
IDN ISL 20:30 Persib Bandung 0-0 Persija Jakarta 0 - 0
RUS PR 20:30 Khimki 0-0 FC Krasnodar 0 - 0
Welsh PR 20:30 Connahs Quay Nomads FC 0-0 Barry Town AFC 0 - 0
SAFL 20:30 TS Sporting 0-0 Cape Umoya United 0 - 0
SAFL 20:30 Sekhukhune United 0-0 Real Kings 0 - 0
SAFL 20:30 Free State Stars 0-0 Uthongathi FC 0 - 0
CAF CL 20:30 CD Costa do Sol 0-0 FC Platinum 0 - 0
CAF CL 20:30 Galaxy 0-0 US Zilimadjou 0 - 0
HUN D1 20:45 Varda SE 0-0 Dafuji cloth MTE 0 - 0
POL PR 21:00 Stal Mielec 0-0 Jagiellonia Bialystok 0 - 0
FRA D2 21:00 Grenoble 0-0 Paris FC 0 - 0
FRA D2 21:00 Toulouse 0-0 Chamois Niortais 0 - 0
GER Reg 21:00 SSV Jeddeloh 0-0 Havelse 0 - 0
HOL D3 21:00 ASWH 0-0 Excelsior Maassluis 0 - 0
HOL D3 21:00 Kozakken Boys 0-0 Noordwijk 0 - 0
HOL D3 21:00 Spakenburg 0-0 Quick Boys 0 - 0
POL D1 21:00 Chrobry Glogow 0-0 Sandecja Nowy Sacz 0 - 0
CYP D1 21:00 Anorthosis Famagusta FC 0-0 E.N.Paralimniou 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Ascoli U20 0-0 Sassuolo U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Atalanta U20 0-0 Sampdoria U19 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Bologna U20 0-0 AC Milan U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Genoa U20 0-0 Juventus U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Inter Milan U20 0-0 AS Roma U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Lazio U20 0-0 Empoli U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Spal U19 0-0 Fiorentina U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Torino U20 0-0 Cagliari U19 0 - 0
ARM D2 21:00 FC West Armenia 0-0 Alashkert B Martuni 0 - 0
BEL WD1 21:00 Oud Heverlee Leuven II (w) 0-0 KSKV Zwevezele (w) 0 - 0
BEL WD1 21:00 Massenhoven VC (w) 0-0 Wuustwezel (w) 0 - 0
SAN L 21:00 Cailungo 0-0 SP Cosmos 0 - 0
SAN L 21:00 Faetano 0-0 SP Domagnano 0 - 0
SAN L 21:00 Fiorentino 0-0 Tre Fiori 0 - 0
SAN L 21:00 Folgore/Falciano 0-0 Entai Ravi Tucci 0 - 0
SAN L 21:00 SP La Fiorita 0-0 San Giovanni 0 - 0
SAN L 21:00 S.S Pennarossa 0-0 AC Juvenes 0 - 0
SAN L 21:00 Tre Penne 0-0 Murata 0 - 0
CRO D1 21:00 NK Varteks Varazdin 0-0 Istra 1961 Pula 0 - 0
ITA D1 21:00 Sassuolo 0-0 Inter Milan 0 - 0
SWE D2 21:00 Halmstads 0-0 Orgryte 0 - 0
SWE D2 21:00 Degerfors IF 0-0 GIF Sundsvall 0 - 0
SWE D2 21:00 Jonkopings Sodra IF 0-0 Trelleborgs FF 0 - 0
SWE D2 21:00 Osters IF 0-0 Ljungskile 0 - 0
SWE D2 21:00 GAIS 0-0 Akropolis IF 0 - 0
SWE D2 21:00 Umea FC 0-0 Vasteras SK FK 0 - 0
NOR AL 21:00 Grorud 0-0 Kongsvinger 0 - 0
NOR AL 21:00 Ham-Kam 0-0 Lillestrom 0 - 0
NOR AL 21:00 KFUM Oslo 0-0 Oygarden FK 0 - 0
NOR AL 21:00 Sandnes Ulf 0-0 Jerv 0 - 0
NOR AL 21:00 Stjordals Blink 0-0 Raufoss 0 - 0
NOR AL 21:00 Tromso IL 0-0 Ranheim IL 0 - 0
NOR AL 21:00 Ullensaker/Kisa IL 0-0 Sogndal 0 - 0
NOR AL 21:00 Asane Fotball 0-0 Strommen 0 - 0
JOR D1 21:00 Al Wihdat Amman 0-0 Maan 0 - 0
ISL 21:00 Bengaluru 0-0 Fateh Hyderabad 0 - 0
MOL D1 21:00 Codru Lozova 0-0 Sheriff Tiraspol 0 - 0
NIR CH 21:00 Queen's University 0-0 HW Welders 0 - 0
NIR CH 21:00 Annagh United 0-0 Institute FC 0 - 0
NIR CH 21:00 Ballyclare Comrades 0-0 Knockbreda 0 - 0
NIR CH 21:00 Ballinamallard United 0-0 Loughgall FC 0 - 0
NIR CH 21:00 Dundela 0-0 Ards FC 0 - 0
NIR CH 21:00 Newry City 0-0 Dergview FC 0 - 0
INT FRL 21:00 Chile (w) 0-0 Zambia (w) 0 - 0
GER D1 21:30 Augsburg 0-0 SC Freiburg 0 - 0
GER D1 21:30 Borussia Dortmund 0-0 FC Koln 0 - 0
GER D1 21:30 RB Leipzig 0-0 Arminia Bielefeld 0 - 0
GER D1 21:30 VfB Stuttgart 0-0 Bayern Munchen 0 - 0
GER D1 21:30 Union Berlin 0-0 Eintracht Frankfurt 0 - 0
KSA YTH 21:30 Al-Shabab (Youth) 0-0 Al Ahli Jeddah (Youth) 0 - 0
DAN U17 21:30 Nordsjaelland U17 0-0 VejleU17 0 - 0
HOL D3 21:30 GVVV Veenendaal 0-0 HHC Hardenberg 0 - 0
HOL D3 21:30 Koninklijke HFC 0-0 IJsselmeervogels 0 - 0
HOL D3 21:30 Jong Sparta Rotterdam (Youth) 0-0 AFC 0 - 0
HOL D3 21:30 Scheveningen 0-0 De Treffers 0 - 0
HOL D3 21:30 TEC 0-0 Rijnsburgse Boys 0 - 0
HOL D3 21:30 Katwijk 0-0 Volendam (Youth) 0 - 0
Welsh PR 21:30 Caernarfon 0-0 Haverfordwest County 0 - 0
Welsh PR 21:30 Flint Town 0-0 UWIC Inter Cardiff 0 - 0
Welsh PR 21:30 The New Saints 0-0 Aberystwyth Town 0 - 0
BEL WD1 21:30 Kontich FC (w) 0-0 Ladies Genk B (w) 0 - 0
KSA YTH 21:45 Al-Qadasiya (Youth) 0-0 Al-Ettifaq (Youth) 0 - 0
ENG PR 22:00 Manchester City 0-0 Burnley 0 - 0
ENG L1 22:00 Ipswich Town 0-0 Charlton Athletic 0 - 0
DEN SASL 22:00 Midtjylland 0-0 Aalborg 0 - 0
ENG L1 22:00 Oxford United 0-0 Swindon Town 0 - 0
CZE D1 22:00 MFK Karvina 0-0 Tescoma Zlin 0 - 0
CZE D1 22:00 Synot Slovacko 0-0 Opava 0 - 0
ENG CN 22:00 Hereford United 0-0 Kettering Town 0 - 0
ENG CN 22:00 AFC Fylde 0-0 Boston United 0 - 0
ITA D2 22:00 Monza 0-0 Reggina 0 - 0
ENG LCH 22:00 Rotherham United 0-0 Bournemouth AFC 0 - 0
ENG LCH 22:00 Cardiff City 0-0 Luton Town 0 - 0
ENG LCH 22:00 Sheffield Wednesday 0-0 Stoke City 0 - 0
ENG LCH 22:00 Norwich City 0-0 Coventry City 0 - 0
ENG LCH 22:00 Derby County 0-0 Wycombe Wanderers 0 - 0
ENG LCH 22:00 Blackburn Rovers 0-0 Barnsley 0 - 0
ENG LCH 22:00 Watford 0-0 Preston North End 0 - 0
ENG LCH 22:00 Huddersfield Town 0-0 Middlesbrough 0 - 0
ENG LCH 22:00 Birmingham City 0-0 Millwall 0 - 0
ENG Conf 22:00 Aldershot Town 0-0 Solihull Moors 0 - 0
ENG Conf 22:00 Altrincham 0-0 Maidenhead United 0 - 0
ENG Conf 22:00 Barnet 0-0 Yeovil Town 0 - 0
ENG Conf 22:00 Bromley 0-0 Wrexham 0 - 0
ENG Conf 22:00 Dover Athletic 0-0 Boreham Wood 0 - 0
ENG Conf 22:00 Hartlepool United 0-0 Stockport County 0 - 0
ENG Conf 22:00 Macclesfield Town 0-0 Woking 0 - 0
ENG Conf 22:00 Sutton United 0-0 Halifax Town 0 - 0
ENG Conf 22:00 Torquay United 0-0 Dagenham Redbridge 0 - 0
ENG Conf 22:00 Weymouth 0-0 Chesterfield 0 - 0
ENG CS 22:00 Bath City 0-0 Welling United 0 - 0
ENG CS 22:00 Billericay Town 0-0 Hampton Richmond Borough 0 - 0
ENG CS 22:00 Braintree Town 0-0 Oxford City 0 - 0
ENG CS 22:00 Chippenham Town 0-0 Concord Rangers 0 - 0
ENG CS 22:00 Dorking 0-0 Ebbsfleet United 0 - 0
ENG CS 22:00 Dulwich Hamlet 0-0 Maidstone United 0 - 0
ENG CS 22:00 Eastbourne Borough 0-0 St Albans City 0 - 0
ENG CS 22:00 Hungerford Town 0-0 Dartford 0 - 0
ENG CS 22:00 Tonbridge Angels 0-0 Hemel Hempstead Town 0 - 0
ENG CN 22:00 AFC Fylde 0-0 Brackley Town 0 - 0
ENG CN 22:00 AFC Telford United 0-0 Guiseley 0 - 0
ENG CN 22:00 Chester FC 0-0 Gateshead 0 - 0
ENG CN 22:00 Chorley FC 0-0 Kettering Town 0 - 0
ENG CN 22:00 Darlington 0-0 Hereford United 0 - 0
ENG CN 22:00 Gloucester City 0-0 Farsley Celtic 0 - 0
ENG CN 22:00 Kidderminster Harriers 0-0 Curzon Ashton FC 0 - 0
ENG CN 22:00 Leamington 0-0 York City 0 - 0
ENG CN 22:00 Southport FC 0-0 Alfreton Town 0 - 0
ENG CN 22:00 Spennymoor Town 0-0 Bradford Park Avenue 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Chesham United 0-0 Metropolitan Police 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Dorchester Town 0-0 Farnborough Town 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Gosport Borough 0-0 Tiverton Town 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Harrow Borough 0-0 Yate Town 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Hartley Wintney 0-0 Merthyr Town 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Salisbury FC 0-0 Walton Casuals 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Taunton Town 0-0 Poole Town 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Truro City 0-0 Beaconsfield SYCOB 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Weston Super Mare 0-0 Swindon Supermarine 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Wimborne Town 0-0 Hayes Yeading United 0 - 0
ENG-N PR 22:00 FC United of Manchester 0-0 Atherton Collieries 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Gainsborough Trinity 0-0 Ashton United 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Grantham Town 0-0 South Shields 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Lancaster City 0-0 Mickleover Sports 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Matlock Town 0-0 Radcliffe Borough 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Morpeth Town 0-0 Hyde F.C. 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Nantwich Town 0-0 Basford Utd 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Scarborough 0-0 Bamber Bridge 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Stalybridge Celtic 0-0 Warrington Town AFC 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Whitby Town 0-0 Stafford Rangers 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Witton Albion 0-0 Buxton FC 0 - 0
ENG RYM 22:00 Bognor Regis Town 0-0 Corinthian Casuals 0 - 0
ENG RYM 22:00 Bowers Pitsea 0-0 Horsham 0 - 0
ENG RYM 22:00 Brightlingsea Regent 0-0 Carshalton Athletic FC 0 - 0
ENG RYM 22:00 Cheshunt 0-0 Cray Wanderers 0 - 0
ENG RYM 22:00 East Thurrock United 0-0 Bishop's Stortford 0 - 0
ENG RYM 22:00 Enfield Town 0-0 Worthing 0 - 0
ENG RYM 22:00 Haringey Borough 0-0 Merstham 0 - 0
ENG RYM 22:00 Hornchurch 0-0 lewes 0 - 0
ENG RYM 22:00 Kingstonian 0-0 Folkestone 0 - 0
ENG RYM 22:00 Potters Bar Town 0-0 Leatherhead 0 - 0
ENG RYM 22:00 Wingate Finchley 0-0 Margate 0 - 0
SCO L1 22:00 Airdrie United 0-0 Cove Rangers 0 - 0
SCO L1 22:00 East Fife 0-0 Clyde 0 - 0
SCO L1 22:00 Montrose 0-0 Partick Thistle 0 - 0
SCO L1 22:00 Peterhead 0-0 Forfar Athletic 0 - 0
SCO L2 22:00 Albion Rovers 0-0 Stirling Albion 0 - 0
SCO L2 22:00 Annan Athletic 0-0 Edinburgh City 0 - 0
SCO L2 22:00 Brechin City 0-0 Stranraer 0 - 0
SCO L2 22:00 Elgin City 0-0 Cowdenbeath 0 - 0
SCO L2 22:00 Queen's Park 0-0 Stenhousemuir 0 - 0
NIR D1 22:00 Ballymena United 0-0 Carrick Rangers 0 - 0
NIR D1 22:00 Cliftonville 0-0 Portadown 0 - 0
NIR D1 22:00 Coleraine 0-0 Larne FC 0 - 0
NIR D1 22:00 Glenavon Lurgan 0-0 Crusaders 0 - 0
NIR D1 22:00 Glentoran FC 0-0 Dungannon Swifts 0 - 0
UKR D1 22:00 Dynamo Kyiv 0-0 FC Vorskla Poltava 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Banbury United 0-0 Rushall Olympic 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Barwell 0-0 Hitchin Town 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Hednesford Town 0-0 Biggleswade Town 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Kings Langley 0-0 Alvechurch 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Lowestoft Town 0-0 Tamworth 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Needham Market 0-0 Coalville 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Nuneaton Borough 0-0 Leiston FC 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Redditch United 0-0 Peterborough Sports 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Royston Town 0-0 Bromsgrove Sporting FC 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Stourbridge 0-0 Rushden Diamonds 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Stratford Town 0-0 St Ives Town 0 - 0
POL D2 22:00 Olimpia Grudziadz 0-0 Garbarnia Krakow 0 - 0
SPA D3 22:00 Alaves B 0-0 Leioa 0 - 0
SPA D2 22:00 Sabadell 0-0 Fuenlabrada 0 - 0
NOR D1 22:00 Viking 0-0 Start Kristiansand 0 - 0
POR D2 22:00 Cova Piedade 0-0 Feirense 0 - 0
ENG L2 22:00 Port Vale 0-0 Leyton Orient 0 - 0
ENG L2 22:00 Bolton Wanderers 0-0 Southend United 0 - 0
ENG FAC 22:00 Bradford City 0-0 Oldham Athletic 0 - 0
ENG FAC 22:00 Cheltenham Town 0-0 Crewe Alexandra 0 - 0
ENG FAC 22:00 Harrogate Town 0-0 Blackpool 0 - 0
ENG FAC 22:00 Plymouth Argyle 0-0 Lincoln City 0 - 0
GIB PD 22:00 Europa Point 0-0 Boca Juniors(GIB) 0 - 0
GHA D1 22:00 Liberty Professionals 0-0 Techiman City 0 - 0
ENG FAC 22:00 Portsmouth 0-0 Kings Lynn 0 - 0
SCO LC 22:00 Alloa Athletic 0-0 Heart of Midlothian 0 - 0
SCO LC 22:00 Arbroath 0-0 Dunfermline Athletic 0 - 0
SCO LC 22:00 Hibernian 0-0 Dundee 0 - 0
SCO LC 22:00 Livingston 0-0 Ayr United 0 - 0
SCO LC 22:00 Motherwell 0-0 Saint Johnstone 0 - 0
SCO HL 22:00 Deveronvale 0-0 Brora Rangers 0 - 0
SCO HL 22:00 Fort William 0-0 Strathspey Thistle 0 - 0
SCO HL 22:00 Inverurie Loco Works 0-0 Keith 0 - 0
SCO HL 22:00 Lossiemouth 0-0 fraserburgh 0 - 0
SCO HL 22:00 Nairn County 0-0 Clachnacuddin 0 - 0
SCO HL 22:00 Rothes 0-0 Huntly 0 - 0
SCO HL 22:00 Turriff United 0-0 Formartine United 0 - 0
SCO HL 22:00 Wick Academy 0-0 Buckie Thistle FC 0 - 0
BEL D1 22:15 Sint-Truidense 0-0 Red Star Waasland 0 - 0
SVK D1 22:15 Spartak Trnava 0-0 Dunajska Streda 0 - 0
SPA D1 22:15 Valencia 0-0 Atletico Madrid 0 - 0
GRE D1 22:15 AEL Larisa 0-0 Atromitos Athens 0 - 0
ISR D1 22:20 Hapoel Bnei Sakhnin FC 0-0 Ashdod MS 0 - 0
KSA D2 22:25 Al-Ansar 0-0 Al-Arabi(KSA) 0 - 0
HOL D2 22:30 Dordrecht 0-0 Jong Ajax (Youth) 0 - 0
BEL WD1 22:30 ASE de Chastre (w) 0-0 Royal FC Liege (w) 0 - 0
KUW D1 22:30 Al Fahaheel SC 0-0 Al-Arabi Club (KUW) 0 - 0
BEL WD1 22:45 KV Mechelen (w) 0-0 Famkes Merkem (w) 0 - 0
FRA D1 22:59 Marseille 0-0 Nantes 0 - 0
AUT D1 22:59 St.Polten 0-0 Red Bull Salzburg 0 - 0
AUT D1 22:59 Trenkwalder Admira Wacker 0-0 TSV Hartberg 0 - 0
AUT D1 22:59 Sturm Graz 0-0 WSG Wattens 0 - 0
FRA D3 22:59 Annecy 0-0 Quevilly 0 - 0
RUS PR 22:59 Terek Grozny 0-0 Lokomotiv Moscow 0 - 0
RUS PR 22:59 Rostov FK 0-0 Dynamo Moscow 0 - 0
HUN D1 22:59 Fehervar Videoton 0-0 ZalaegerzsegTE 0 - 0
SAPL D1 22:59 Mamelodi Sundowns 0-0 Stellenbosch FC 0 - 0
BEL WD1 22:59 Anderlecht II (w) 0-0 SG-Tertre-Hautrage (w) 0 - 0
BEL WD1 22:59 Standard Liege B (w) 0-0 Moldavo (w) 0 - 0
SPA D3 22:59 Compostela 0-0 Pontevedra 0 - 0
TUR D1 22:59 Caykur Rizespor 0-0 Galatasaray 0 - 0
TUR D2 22:59 Altay Spor Kulubu 0-0 Bursaspor 0 - 0
ROMC 22:59 Ceahlaul Piatra Neamt 0-0 Petrolul Ploiesti 0 - 0
EST D2 22:59 Flora Tallinn II 0-0 Tartu JK Maag Tammeka B 0 - 0
YDL Futsal 22:59 CDM Genova Futsal 0-0 Cybertel Aniene Futsal 0 - 0
APBoff 22:59 Deportivo Riestra 0-0 Atletico Rafaela 0 - 0
APBoff 22:59 Temperley 0-0 Ferrol Carril Oeste 0 - 0
APBoff 22:59 Estudiantes Rio Cuarto 0-0 Deportivo Moron 0 - 0
APBoff 22:59 Atletico Atlanta 0-0 CA Platense 0 - 0
APBoff 22:59 Estudiantes de Caseros 0-0 Agropecuario de Carlos Casares 0 - 0
APBoff 22:59 Defensores de Belgrano 0-0 Gimnasia Mendoza 0 - 0
APBoff 22:59 Sarmiento Junin 0-0 Villa Dalmine 0 - 0
APBoff 22:59 San Martin Tucuman 0-0 Club Atletico Tigre 0 - 0
CAF CL 22:59 Buffles du Borgou 0-0 MC Alger 0 - 0
CAF CL 22:59 Mlandege FC 0-0 Sifakesi 0 - 0
CRO D1 23:05 HNK Gorica 0-0 NK Lokomotiva Zagreb 0 - 0
SLO D1 23:15 Maribor 0-0 Tabor Sezana 0 - 0
POL PR 23:30 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0-0 Slask Wroclaw 0 - 0
CYP D1 23:30 Nea Salamis 0-0 APOEL Nicosia 0 - 0
BUL D1 23:30 Lokomotiv Plovdiv 0-0 Botev Plovdiv 0 - 0
JOR D1 23:30 Al Hussein Irbid 0-0 Al Faisaly 0 - 0
SK CUP 23:45 Al Hilal 0-0 Al-Nasr(KSA) 0 - 0

Betting

Iheanacho Leicester 2020

Braga vs Leicester City Betting Tips:...

Leicester City will be hoping to wrap up qualification to the Europa League l...
Joe Willock Arsenal 2020-21

Molde vs Arsenal Betting Tips: Latest...

Arsenal have the chance to book their place in the Europa League knockout sta...
Son Heung-min Tottenham 2020-21

Tottenham vs Ludogorets Betting Tips:...

Premier League leaders Tottenham welcome Ludogorets to north London on Thursd...
Diogo Jota Liverpool

Liverpool vs Atalanta Betting Tips: L...

Liverpool can confirm their place in the last 16 of the Champions League when...
Ferran Torres Manchester City 2020

Olympiakos vs Manchester City Betting...

Manchester City will be keen to clinch their place in the Champions League kn...

Transfer

Haaland Dortumund Brugge 2020

'I see Haaland with us for a long tim...

Borussia Dortmund director Michael Zorc has dismissed the ongoing transfer ru...
David Carmo Manchester United GFX

The Portuguese Van Dijk? Meet Man Utd...

While clubs have spent the past decade looking for the 'next Lionel Messi' or...
Zinedine Zidane Real Madrid 2020-21

Zidane backs Vazquez for new Real Mad...

Zinedine Zidane says Lucas Vazquez "has Real Madrid in his heart" and deserve...
Berge Eriksen Wilshere

Arsenal boss Arteta responds to Eriks...

Mikel Arteta has brushed off reports linking Arsenal with a move for Sheffiel...
Jack Wilshere Arsenal

'I'm an Arsenal man!' - Wilshere admi...

Jack Wilshere has admitted he is still an "Arsenal man" and that returning to...
image-top-scroll
`