ZQSCORE GOAL

Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
18-02-2020
CZE D1 00:00 Baumit Jablonec - Marila Pribram -
TUR D1 00:00 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi - Caykur Rizespor -
TUR D1 00:00 Antalyaspor - Kasimpasa -
SEN D2 00:00 Demba Diop - Africa Promo Foot -
PORJA1CP 00:00 Benfica U19 - Sporting Lisbon U19 -
PRL RT 00:00 UTC Cajamarca Reserves - Real Garcilaso Reserves -
GRE D1 00:30 OFI Crete - Atromitos Athens -
BEL U21B 00:30 Royal Charleroi U21 - Excelsior Mouscron U21 -
BEL U21B 00:30 Zulte-Waregem U21 - Kortrijk U21 -
BEL U21B 00:30 Lokeren U21 - Beerschot Wilrijk U21 -
BEL U21B 00:30 KV Oostende U21 - Cercle Brugge U21 -
BEL U21B 00:30 Royal Antwerp FC U21 - Excelsior Virton U21 -
BEL U21B 00:30 St. Gilloise U21 - RS Waasland Beveren U21 -
BEL U21B 00:30 Westerlo U21 - Lommel SK U21 -
BEL U21B 00:30 Roeselare U21 - AS Eupen U21 -
HOL RE 00:30 SC Heerenveen Reserve - VVV Venlo Reserve -
HOL RE 00:30 Heracles Almelo Reserves - Willem II Reserves -
HOL RE 00:30 Roda JC Kerkrade Reserve - Jong FC Zwolle Reserve -
HOL RE 00:30 Fortuna Sittard Reserve - Dordrecht Reserve -
HOL RE 00:30 Cambuur Reserve - Vitesse (R) -
HOL RE 00:30 FC Den Bosch (Youth) - FC Eindhoven Reserves -
HOL RE 00:30 FC Twente Enschede (Youth) - De Graafschap (R) -
ALG D1 00:45 CR Belouizdad - NA Hussein Dey -
GER D3 01:00 Bayern Munchen (Youth) - Hallescher FC -
KSA D1 01:00 Al-Thuqbah - Hottain (KSA)
KSA D1 01:00 Al mojzel - Al-Qadasiya
KSA D1 01:00 Al-Jabalain - Al-Tai
KSA D1 01:00 Al-Nojoom - Al-Baten
KSA D1 01:00 Uhud - Al Khaleej Club
KSA D1 01:00 Al-Nahdha - Al-Taqdom
KSA D1 01:00 Al-Kawkab - Al Bukayriyah
KSA D1 01:00 Al-Ameade - AL-jeel
KSA D1 01:00 Al-Ansar - Najran SC
KSA D1 01:00 AL-Rbeea Jeddah - Al-Shoalah
DEN SASL 01:00 Midtjylland - Lyngby -
MAL D1 01:00 Hamrun Spartans - Senglea Athletic -
MAL D2 01:00 Zebbug Rangers - Naxxar Lions -
ROM D1 01:00 AFC Hermannstadt - FC Astra Giurgiu -
ISR D1 01:15 Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv -
BEL U21A 01:30 Standard Liege U21 - KAA GentU21 -
BEL U21A 01:30 St.-Truidense U21 - Club Brugge U21 -
MAU D1 01:30 JAHE - ASC Tidjikja -
URU RL 01:30 Deportivo Maldonado Reserve - Boston River Reserve -
ENG U23 D1 02:00 Watford U23 - Queens Park Rangers U23 -
ENG U23 D1 02:00 Colchester United U23 - Coventry City U23 -
ENG U23 D1 02:00 Sheffield Utd U23 - Hull City U23 -
HOL D2 02:00 Jong Ajax (Youth) - NAC Breda -
ENG FA WC 02:00 Chelsea FC (w) - Liverpool (w) -
BEL U21A 02:00 KV Mechelen U21 - Anderlecht U21 -
BEL U21A 02:00 Oud Heverlee Leuven U21 - Racing Genk U21 -
ENG PU23A 02:00 Arsenal U23 - Chelsea U23 -
ENG PU23A 02:00 Everton U23 - Derby County U23 -
ENG PU23A 02:00 Wolves U23 - Liverpool U23 -
ENG PU23B 02:00 Reading U23 - Middlesbrough U23 -
ENG PU23B 02:00 West Bromwich U23 - Norwich City U23 -
ENG PU23B 02:00 West Ham U23 - Stoke City U23 -
POR D3 02:00 Beira Mar - Clube Condeixa -
URU RL 02:00 CA River Plate Reserves - Atletico Fenix Reserves (RUR) -
ICE WLC 02:15 Breidablik (w) - Stjarnan (w) -
GER RegN 02:15 Hannover 96 Am - Hamburger SV (Youth) -
ENG WSL 02:30 Bristol Academy (w) - Everton FC (w) -
GER D2 02:30 VfL Bochum - VfB Stuttgart -
SCO DU20 02:30 East Stirlingshire Reserves - Albion Reserves -
URU RL 02:30 Penarol Reserve - CA Cerro Reserve -
ENG CS 02:45 Chelmsford City - Tonbridge Angels -
INT CF 02:45 Coventry (w) - Tottenham Hotspur (w) -
ITA D1 02:45 AC Milan - Torino -
ENG RYM 02:45 Haringey Borough - Leatherhead -
ENG-S CE 02:45 Hitchin Town - Leiston FC -
FRA D2 02:45 Chateauroux - Lens -
POR D2 02:45 Penafiel - GD Chaves -
ENG CN 02:45 Gloucester City - Gateshead -
ITA C1A 02:45 Carrarese - Renate AC -
ITA C1B 02:45 Reggio Audace FC - Azy based nano Bo -
SCO DU20 02:45 Alloa Athletic (R) - Livingston Reserves -
SCO DU20 02:45 Queens Park Reserves - BSC Glasgow (R) -
UEFA EL 03:00 Sevilla - CFR Cluj -
ITA D2 03:00 Chievo - Salernitana -
PER D1 03:00 UTC Cajamarca - Real Atletico Garcilaso -
ENG PR 03:00 Chelsea - Manchester United -
ACT M 03:00 Club Lujan - Argentino de Merlo -
ADT M(c) 03:00 Deportivo Muniz - Deportivo Paraguayo -
ADT M(c) 03:00 Juventud Unida - Puerto Nuevo -
ADT M(c) 03:00 Claypole - Argentino de Rosario -
ADT M(c) 03:00 Si Bodi Pere Lachaise - CA Lugano -
ARGW D1 03:00 Huracan (w) - CA Independiente (w) -
Ire LSL 03:00 Home Farm FC - Tolka Rovers -
LIBC U20 04:00 Independiente Jose Teran U20 - Libertad U20 -
ACT M 04:00 Excursionistas - Deportivo Espanol -
PAR D1 04:30 River Plate (PAR) - Sportivo San Lorenzo -
ARG D1 05:00 Estudiantes La Plata - Defensa Y Justicia -
BOL D1(a) 05:00 Aurora - Royal Pari FC -
Mex MFW 05:00 Monarcas Morelia (w) - Club America (w) -
Brazil W L 05:00 Santos (w) - Cruzeiro MG (W) -
CHI D1 05:30 Union Espanola - Audax Italiano -
CNCF U20Q 05:30 st Vincent the Grenadine U20(N) - Guyana U20 -
BRA SP 06:00 Ituano SP - Ponte Preta -
VEN D1 06:00 Deportivo Lara - Academia Puerto Cabello -
BRA CNF 06:00 Imperatriz(MA) - Fortaleza -
Bra CUU20 06:00 Bragantino SP Youth - Tupi MG U20 -
Bra CUU20 06:00 Galvez Youth - ABC FC RN (Youth) -
Bra CUU20 06:00 Londrina EC (Youth) - Sao Raimundo-RR (Youth) -
Bra CUU20 06:00 Atletico Mineiro (Youth) - GamaDF U20 -
Bra CUU20 06:00 Serra ES Youth - Palmeiras (Youth) -
MEX D3 06:00 CD Alacranes de Durango - Atletico Reynosa -
Bra SD 06:00 Timon ECMA Youth - Piaui(PI) -
LIBC U20 06:15 Colo Colo U20 - Jorge Wilstermann U20 -
BRA MG 06:30 COIMBRA ESPORTE CLUBE LTDA (MG) - America MG -
BRA CGD 06:30 Vila Nova - katalang BA -
Brazil W L 06:30 SC Corinthians Paulista (w) - Audax SP (w) -
Oce CL 07:00 Lautoka - Lae City -
COL D2(a) 07:00 Atletico Huila - Fortaleza F.C -
Mex MFW 07:00 Toluca (w) - Monterrey (w) -
ARG D1 07:10 Independiente - Arsenal de Sarandi -
ARG D2A 07:10 Estudiantes Rio Cuarto - CA Platense -
COL D2(a) 07:40 Barranquilla FC - Real Cartagena -
JAM D1 08:00 Cavalier FC - Siti Worley Garden J -
CNCF U20Q 08:30 NicaraguaU20 - Montserrat U20 -
Mex MFW 09:00 Tigres (w) - Pachuca (w) -
ENG U23 D1 19:00 Barnsley U23 - Sheffield Wed U23
ENG U23 D1 19:00 Millwall U23 - Crystal Palace U23
ISR D2 22:00 Hapoel Ramat Gan - Maccabi Ahi Nazareth
ISR D2 22:00 Hapoel Bnei Sakhnin FC - Beitar Tel Aviv Ramla
ISR D2 22:00 Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Petah Tikva
ISR D2 22:00 Hapoel Natzrat Illit - Hapoel Bnei Lod
ISR D2 22:00 Hapoel Akko - Hapoel Afula
ISR D2 22:00 Kafr Qasim - Ironi Nir Ramat HaSharon
ISR D2 22:00 Maccabi Petah Tikva FC - Hapoel Ashkelon
ISR D2 22:00 Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Umm Al Fahm
Dark Mode