ZQSCORE GOAL

Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
25-01-2020
ENG FAC 19:45 86 Brentford 0-1 Leicester City 0 - 1
ENG FA WC 19:45 84 Manchester United (w) 1-3 Manchester City (w) 0 - 1
KSA D2B 19:45 86 Al-Arabi(KSA) 3-2 Al Drae 3 - 1
KSA PR 19:55 77 Abha 0-1 Al-Faisaly Harmah 0 - 0
GER D3 20:00 67 Chemnitzer 2-2 Viktoria koln 2 - 2
GER D3 20:00 71 MSV Duisburg 0-1 Ingolstadt 0 - 0
GER D3 20:00 72 Carl Zeiss Jena 1-2 Preuben Munster 0 - 1
GER D3 20:00 68 Magdeburg 1-2 Zwickau 1 - 0
GER D3 20:00 68 SV Meppen 0-1 SV Waldhof Mannheim 0 - 1
GER D3 20:00 68 Wurzburger Kickers 1-1 Unterhaching 0 - 0
ENG U23LC 20:00 60 Blackburn Rovers U23 1-0 Crystal Palace U23 1 - 0
INT CF 20:00 72 AIK Solna 1-0 Vasteras SK FK 1 - 0
INT CF 20:00 77 Neman Grodno 0-0 FK Gorodeya 0 - 0
INT CF 20:00 77 Helsingborg 1-3 Lyngby 1 - 3
INT CF 20:00 54 Slask Wroclaw 1-0 FC Ufa 0 - 0
CYP D1 20:00 72 AEP Paphos 1-1 Olympiakos Nicosia FC 0 - 0
CSP YC 20:00 68 Internacional (RS) Youth 1-1 Gremio (Youth) 0 - 0
CAF CL 20:00 72 FC Platinum 0-0 Al-Hilal Omdurman 0 - 0
CAF CL 20:00 70 Petro Atletico de Luanda 1-1 Mamelodi Sundowns 1 - 1
ISR D1 20:00 67 Hapoel Kfar Saba 1-2 Hapoel Tel Aviv 1 - 1
FIN CUP 20:00 74 MP MIKELI(N) 2-1 Mypa 1 - 1
FIN CUP 20:00 72 KPV 1-0 AC Oulu 1 - 0
GER RegW 20:00 72 Borussia Dortmund (Youth) 3-1 Wuppertaler SV Borussia 1 - 1
GER RegW 20:00 72 VFB Homberg 0-1 Sportfreunde Lotte 0 - 0
GER RegW 20:00 73 SV Lippstadt 1-0 Schalke 04 (Youth) 1 - 0
GER RegW 20:00 69 Rot-Weiss Oberhausen 2-0 Monchengladbach AM. 1 - 0
GER RegW 20:00 72 SV Rodinghausen 1-0 Bergisch Gladbach 09 0 - 0
GER RegW 20:00 70 TuS Haltern 1-1 Alemannia Aachen 0 - 0
ITA YTHLP2-A 20:00 77 Verona U20 0-3 Virtus Entella U20 3-1
GRE D21 20:00 74 Veria FC 0-1 AO Kavala 0 - 0
Greece U19 20:00 71 Doxa Dramas U19 2-0 Apollon Larissa U19 2 - 0
HY U19 20:00 66 PSV Eindhoven U19 1-1 Heerenveen SC U19 0 - 1
FIN CUP 20:15 57 Inter Turku(N) 1-0 IFK Mariehamn 1 - 0
FIN CUP 20:15 56 Jaro 1-1 AC Kajaani 1 - 0
Ken D1 20:15 60 KCB SC 3-1 Weston Shitima 3 - 0
SAPL D1 20:30 HT Lamontville Golden Arrows 0-0 Kaizer Chiefs
SAPL D1 20:30 HT Stellenbosch FC 1-0 Polokwane City FC
KUW D1 20:30 HT Al-Yarmouk 0-0 Kazma
ITA YTHL 20:30 HT Atalanta U20 1-1 Sampdoria U20
ITA YTHL 20:30 HT Bologna U20 0-0 Fiorentina U20
TUR D2 20:30 HT Osmanlispor FC 0-0 Keciorengucu
INT CF 20:30 HT Slaven Koprivnica 2-1 NK Aluminij
INT CF 20:30 45+ NJS 0-0 Klubi 04 Helsinki -
INT CF 20:30 79 Roltek Dob 0-1 NK Medimurje Cakovec 0 - 0
IND D1 20:30 HT Chennai City 0-0 East Bengal
IWD1 20:30 HT Bari (w) 0-0 Tavagnacco (w)
QAT D1 20:30 HT Umm Salal(N) 1-0 Al Khor SC
BHR Cup 20:45 43 Busaiteen 0-0 Manama Club -
INT CF 20:45 43 Teplice 0-0 Gornik Zabrze -
INT FRL 20:45 41 Belarus U17 0-2 Tajikistan U17 -
HUN D1 20:55 33 Ferencvarosi TC 1-0 Paksi SE Honlapja -
INT CF 21:00 29 Kryliya Sovetov(N) 2-0 Bohemians 1905 -
INT CF 21:00 25 Herfolge Boldklub Koge 0-0 Fremad Amager -
INT CF 21:00 24 Lech Poznan 0-0 FC Shakhtar Donetsk -
INT CF 21:00 29 Salthill Devon Galway 0-0 Shelbourne -
INT CF 21:00 27 Sarpsborg 08 0-1 IFK Norrkoping FK -
INT CF 21:00 27 Rijeka 1-1 NK Olimpija Ljubljana -
ITA D1 21:00 27 Spal 1-1 Bologna -
ISL 21:00 28 FC Goa 1-0 Kerala Blasters FC -
ITA D2 21:00 28 Pordenone Calcio SSD 0-0 Pescara -
ITA D2 21:00 28 ACD Virtus Entella 0-1 Cremonese -
ITA D2 21:00 25 Cittadella 0-0 Benevento -
ITA D2 21:00 26 Pisa 0-0 Juve Stabia
FRA D2 21:00 28 Lens 0-0 Clermont -
TUR D1 21:00 27 Kasimpasa 0-0 Alanyaspor -
ITA C1A 21:00 29 Pro Patria 1-1 JuventusU23 -
ITA S4 21:00 25 Citta di Fasano 1-0 AS Sorrento Calcio -
AFC CL 21:20 4 Shahr Khodrou(N) 0-0 Al-Riffa -
AFC CL 21:20 5 Esteghlal Tehran 0-0 Al Kuwait SC -
WALC 21:30 Swansea University - Prestatyn Town FC -
WALC 21:30 The New Saints - Aberystwyth Town -
WALC 21:30 Newi Cefn Druids - Pontardawe Town -
WALC 21:30 Connahs Quay Nomads FC - Afan Lido -
WALC 21:30 Newtown AFC - Rhyl FC -
INT CF 21:30 SG Austria Klagenfurt - ASKO Gmund -
FRA WD1 21:30 Paris FC (w) - ASJ Soyaux (w) -
FRA WD1 21:30 Bordeaux (w) - Dijon w -
FRA WD1 21:30 Paris Saint Germain (w) - FC Metz (w) -
FRA WD1 21:30 Montpellier (w) - Fleury 91 (w) -
FRA WD1 21:30 Guingamp (w) - Marseille (w) -
GER D1 21:30 VfL Wolfsburg - Hertha Berlin -
GER D1 21:30 Borussia Monchengladbach - FSV Mainz 05 -
GER D1 21:30 Eintracht Frankfurt - RB Leipzig -
GER D1 21:30 SC Freiburg - SC Paderborn 07 -
GER D1 21:30 Union Berlin - Augsburg -
WAL FAWCN 21:30 Corwen - Buckley Town -
WAL FAWCN 21:30 Penrhyncoch - Bangor City FC -
WAL FAWCN 21:30 Llangefni town - Llanfair United -
WAL FAWCN 21:30 Guilsfield - Llandudno -
WAL FAWC 21:30 Ammanford - Pontypridd
WAL FAWC 21:30 Cambrian Clydach - Afan Lido
WAL FAWC 21:30 Swansea University - Caerau Ely
WAL FAWCS 21:30 STM Sports - Haverfordwest County -
WAL FAWCS 21:30 Cwmamman United - Undy Athletic -
WAL FAWCS 21:30 Pontypridd - Caerau Ely -
UAE RL 21:30 Al Fujairah Reserves - Al-Dhafra (R) -
UAE RL 21:30 Al-Sharjah (R) - Al Ahli Dubai Reserves -
HOL D3 21:30 Koninklijke HFC - De Treffers -
HOL D3 21:30 Katwijk - TEC -
HOL D3 21:30 Scheveningen - HHC Hardenberg -
HOL D3 21:30 Quick Boys - Jong Sparta Rotterdam (Youth) -
Estonia WT 21:50 Tartu JK Maag Tammeka(N) - Trans Narva -
GHA D1 22:00 Berekum Chelsea - Aduana Stars -
GHA D1 22:00 King Faisal - Elmina Sharks -
GHA D1 22:00 Great Olympics - Inter Allies -
GHA D1 22:00 Medeama SC - Ashanti Gold -
GHA D1 22:00 Techiman City - Karela United FC -
GHA D1 22:00 Ebusua Dwarfs - Ghana Dream FC -
SPA D1 22:00 Valencia - FC Barcelona -
SCO PR 22:00 Celtic FC - Ross County -
SCO PR 22:00 Hamilton Academical - Livingston -
SCO PR 22:00 Heart of Midlothian - Glasgow Rangers
SCO PR 22:00 Motherwell - Hibernian -
SCO PR 22:00 Saint Johnstone - Kilmarnock -
SCO PR 22:00 Saint Mirren - Aberdeen
SUI Sl 22:00 Young Boys - Basel
SUI Sl 22:00 Thun - FC Sion
SUI Sl 22:00 St. Gallen - Lugano
NGA PR 22:00 Akwa Starlets - Jigawa Golden Stars -
AGB LE 22:00 Academica Lobito - Ferroviario Do Huambo
AGB LE 22:00 CRD Libolo - Santa Rita FC
AGB LE 22:00 Onze Bravos - Interclube Luanda
AGB LE 22:00 Petro Atletico de Luanda - Recreativo Caala
AGB LE 22:00 Primeiro de Agosto - Casa Militar
AGB LE 22:00 Progresso - Estrela Clube 1 de Maio
AGB LE 22:00 Sporting Cabinda - Sagrada Esperanca
AGB LE 22:00 Benfica Lubango - Desportivo Huila
ENG LCH 22:00 Luton Town - Derby County
ENG LCH 22:00 Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
ENG LCH 22:00 Hull City - Huddersfield Town
ENG LCH 22:00 Stoke City - Swansea City -
ENG LCH 22:00 Brentford - Nottingham Forest
ENG LCH 22:00 Blackburn Rovers - Queens Park Rangers (QPR)
ENG LCH 22:00 Leeds United - Millwall
ENG LCH 22:00 Reading - Bristol City
ENG LCH 22:00 Cardiff City - West Bromwich(WBA)
ENG L2 22:00 Mansfield Town - Bradford City -
ENG L2 22:00 Scunthorpe United - Crewe Alexandra -
ENG L2 22:00 Crawley Town - Grimsby Town -
ENG L2 22:00 Carlisle United - Walsall -
ENG L2 22:00 Salford City - Oldham Athletic -
ENG L2 22:00 Leyton Orient - Newport County -
ENG L2 22:00 Swindon Town - Port Vale -
ENG L2 22:00 Stevenage Borough - Plymouth Argyle -
ENG L2 22:00 Morecambe - Cambridge United -
ENG L2 22:00 Cheltenham Town - Northampton Town
ENG L2 22:00 Macclesfield Town - Forest Green Rovers -
ENG L2 22:00 Exeter City - Colchester United -
ENG CS 22:00 Billericay Town - Tonbridge Angels -
ENG CS 22:00 Braintree Town - Slough Town -
ENG CS 22:00 Chippenham Town - Havant Waterlooville -
ENG CS 22:00 Dartford - Dulwich Hamlet -
ENG CS 22:00 Eastbourne Borough - Concord Rangers -
ENG CS 22:00 Hampton Richmond Borough - St Albans City -
ENG CS 22:00 Hemel Hempstead Town - Welling United -
ENG CS 22:00 Hungerford Town - Chelmsford City -
ENG CS 22:00 Maidstone United - Oxford City -
ENG CS 22:00 Wealdstone FC - Bath City -
ENG CS 22:00 Weymouth - Dorking -
SPA D2 22:00 SD Huesca - CD Lugo -
SPA D2 22:00 Sporting Gijon - Fuenlabrada -
SCO CH 22:00 Arbroath - Partick Thistle -
SCO CH 22:00 Ayr United - Inverness -
SCO CH 22:00 Dundee United - Greenock Morton -
SCO CH 22:00 Queen of South - Alloa Athletic -
SCO L2 22:00 Cove Rangers - Annan Athletic -
SCO L2 22:00 Cowdenbeath - Brechin City -
SCO L2 22:00 Queen's Park - Albion Rovers -
SCO L2 22:00 Stenhousemuir - Edinburgh City -
SCO L2 22:00 Stirling Albion - Elgin City -
NIR D1 22:00 Carrick Rangers - Warrenpoint Town -
NIR D1 22:00 Coleraine - Cliftonville -
NIR D1 22:00 Crusaders - Ballymena United -
NIR D1 22:00 Dungannon Swifts - Institute FC -
NIR D1 22:00 Linfield FC - Glenavon Lurgan -
ENG FAC 22:00 Millwall - Sheffield United -
ENG FAC 22:00 West Ham United - West Bromwich(WBA) -
ENG FAC 22:00 Burnley - Norwich City -
ENG FAC 22:00 Portsmouth - Barnsley -
ENG FAC 22:00 Southampton - Tottenham Hotspur -
ENG FAC 22:00 Newcastle United - Oxford United -
ENG FAC 22:00 Coventry City - Birmingham City -
ENG FAC 22:00 Reading - Cardiff City -
MAL Cup 22:00 Floriana F.C. - Senglea Athletic -
INT CF 22:00 GIF Sundsvall - Ostersunds FK -
INT CF 22:00 Mjondalen IF - Valerenga -
INT CF 22:00 BSV Rehden - Brinkumer SV -
CHI D1 22:00 CSD Antofagasta - Coquimbo Unido -
KSA YTH 22:00 Al-Hilal (Youth) - Al-Nasr (Youth)
KSA YTH 22:00 Abha U20 - Al-Ettifaq (Youth)
ENG Conf 22:00 Boreham Wood - Barrow -
ENG Conf 22:00 Bromley - Barnet -
ENG Conf 22:00 Chesterfield - AFC Fylde -
ENG Conf 22:00 Chorley FC - Halifax Town -
ENG Conf 22:00 Dagenham Redbridge - Notts County -
ENG Conf 22:00 Dover Athletic - Aldershot Town -
ENG Conf 22:00 Harrogate Town - Wrexham -
ENG Conf 22:00 Hartlepool United - Stockport County -
ENG Conf 22:00 Maidenhead United - Eastleigh -
ENG Conf 22:00 Sutton United - Solihull Moors -
ENG Conf 22:00 Torquay United - Ebbsfleet United -
ENG Conf 22:00 Woking - Yeovil Town -
ENG-S PR 22:00 Chesham United - Taunton Town -
ENG-S PR 22:00 Dorchester Town - Salisbury FC -
ENG-S PR 22:00 Farnborough Town - Beaconsfield SYCOB -
ENG-S PR 22:00 Gosport Borough - Merthyr Town -
ENG-S PR 22:00 Harrow Borough - Hartley Wintney -
ENG-S PR 22:00 Metropolitan Police - Blackfield Langley -
ENG-S PR 22:00 Swindon Supermarine - Truro City -
ENG-S PR 22:00 Tiverton Town - Walton Casuals -
ENG-S PR 22:00 Weston Super Mare - Hayes Yeading United -
ENG-S PR 22:00 Wimborne Town - Hendon -
ENG-S PR 22:00 Yate Town - Poole Town -
ENG RYM 22:00 Bowers Pitsea - Hornchurch -
ENG RYM 22:00 Enfield Town - Cray Wanderers -
ENG RYM 22:00 Folkestone - Corinthian Casuals -
ENG RYM 22:00 Horsham - Bishop's Stortford -
ENG RYM 22:00 Kingstonian - Carshalton Athletic FC -
ENG RYM 22:00 Leatherhead - Merstham -
ENG RYM 22:00 lewes - East Thurrock United -
ENG RYM 22:00 Margate - Haringey Borough -
ENG RYM 22:00 Potters Bar Town - Bognor Regis Town -
ENG RYM 22:00 Wingate Finchley - Brightlingsea Regent -
ENG RYM 22:00 Worthing - Cheshunt -
SCO HL 22:00 Brora Rangers - Deveronvale -
SCO HL 22:00 Forres Mechanics - Formartine United -
SCO HL 22:00 Fort William - Buckie Thistle FC -
SCO HL 22:00 fraserburgh - Nairn County -
SCO HL 22:00 Inverurie Loco Works - Rothes -
SCO HL 22:00 Keith - Huntly -
SCO HL 22:00 Lossiemouth - Wick Academy -
SCO HL 22:00 Turriff United - Clachnacuddin -
CYP D1 22:00 AEK Larnaca - AEL Limassol -
CYP D1 22:00 E.N.Paralimniou - AEK Larnaca
CYP D1 22:00 Anorthosis Famagusta FC - Doxa Katokopias
CYP D1 22:00 AEL Limassol - Apollon Limassol FC
CYP D1 22:00 APOEL Nicosia - Nea Salamis
INT FRL 22:00 Cameroon - Chad -
ALG D2 22:00 WA Tlemcen - JSM Bejaia -
ENG-S CE 22:00 Barwell - Lowestoft Town -
ENG-S CE 22:00 Bromsgrove Sporting FC - Coalville -
ENG-S CE 22:00 Hednesford Town - Stourbridge -
ENG-S CE 22:00 Hitchin Town - Alvechurch -
ENG-S CE 22:00 Leiston FC - Rushall Olympic -
ENG-S CE 22:00 Nuneaton Borough - Rushden Diamonds -
ENG-S CE 22:00 Peterborough Sports - Tamworth -
ENG-S CE 22:00 Redditch United - Needham Market -
ENG-S CE 22:00 Royston Town - Banbury United -
ENG-S CE 22:00 St Ives Town - Biggleswade Town -
ENG-S CE 22:00 Kings Langley - Stratford Town -
MAR D1 22:00 Renaissance Zmamra - FAR Forces Armee Royales -
MAR D1 22:00 Raja Casablanca Atlhletic - OCK Olympique de Khouribga
MAR D1 22:00 Maghrib Association Tetouan - Renaissance Sportive de Berkane
MAR D1 22:00 Olympique de Safi - MCO Mouloudia Oujda -
MAR D1 22:00 RCOZ Oued Zem - Wydad Casablanca -
MAR D1 22:00 Union Touarga Sport Rabat - DHJ Difaa Hassani Jadidi -
ENG L1 22:00 Portsmouth - Milton Keynes Dons
ENG L1 22:00 Rochdale - Gillingham -
ENG L1 22:00 Coventry City - Wycombe Wanderers
ENG L1 22:00 Peterborough United - Rotherham United -
ENG L1 22:00 Oxford United - AFC Wimbledon
ENG L1 22:00 Ipswich Town - Lincoln City -
ENG L1 22:00 Burton Albion - Accrington Stanley -
ENG L1 22:00 Bristol Rovers - Fleetwood Town -
ENG-N PR 22:00 Bamber Bridge - Radcliffe Borough -
ENG-N PR 22:00 Ashton United - Lancaster City -
ENG-N PR 22:00 Atherton Collieries - Gainsborough Trinity -
ENG-N PR 22:00 Basford Utd - Morpeth Town -
ENG-N PR 22:00 Buxton FC - FC United of Manchester -
ENG-N PR 22:00 Hyde F.C. - Grantham Town -
ENG-N PR 22:00 Mickleover Sports - Matlock Town -
ENG-N PR 22:00 Radcliffe Borough - Nantwich Town
ENG-N PR 22:00 South Shields - Witton Albion -
ENG-N PR 22:00 Stafford Rangers - Scarborough -
ENG-N PR 22:00 Warrington Town AFC - Whitby Town -
ENG-N PR 22:00 Stalybridge Celtic - Matlock Town -
ISR D1 22:00 Beitar Jerusalem - Sectzya Nes Ziona
ISR D1 22:00 Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa -
ISR D1 22:00 Maccabi Netanya - Hapoel Hadera
NIR CH 22:00 Ballinamallard United - Ards FC -
NIR CH 22:00 Ballyclare Comrades - Queen's University -
NIR CH 22:00 Dergview FC - Portadown -
SCO L1 22:00 Airdrie United - Stranraer -
SCO L1 22:00 Clyde - East Fife -
SCO L1 22:00 Falkirk - Forfar Athletic -
SCO L1 22:00 Peterhead - Dumbarton -
SCO L1 22:00 Raith Rovers - Montrose -
ENG CN 22:00 Alfreton Town - Gateshead -
ENG CN 22:00 Altrincham - Bradford Park Avenue -
ENG CN 22:00 Boston United - Kidderminster Harriers -
ENG CN 22:00 Brackley Town - Guiseley -
ENG CN 22:00 Chester FC - Darlington -
ENG CN 22:00 Farsley Celtic - AFC Telford United -
ENG CN 22:00 Gloucester City - Southport FC -
ENG CN 22:00 Hereford United - Curzon Ashton FC -
ENG CN 22:00 Spennymoor Town - Leamington -
ENG CN 22:00 York City - Kettering Town -
PORJA1N 22:00 Aves U19 - Pacos Ferreira U19 -
PORJA1N 22:00 Feirense U19 - Leixoes U19 -
PORJA1N 22:00 Nacional U19 - Gil Vicente U19 -
PORJA1N 22:00 FC Porto U19 - Braga U19 -
PORJA1N 22:00 Vizela U19 - FC Famalicao U19 -
PORJA1N 22:00 Rio Ave U19 - Vitoria SC Guimaraes U19 -
PORJA1S 22:00 Tondela U19 - Academica Coimbra U19 -
PORJA1S 22:00 Alverca U19 - Sacavenense U19 -
PORJA1S 22:00 GD Estoril-Praia U19 - Uniao Leiria U19 -
PORJA1S 22:00 Sporting Lisbon U19 - Belenenses U19 -
PORJA1S 22:00 Vilafranquense U19 - Benfica U19 -
PORJA1S 22:00 Vitoria FC Setubal U19 - Amora FC U19 -
SPA D31 22:00 Celta vigo b - Las Rozas -
SPA D32 22:00 Arenas Club de Getxo - Osasuna B -
FRA D4A 22:00 Lens B - Schiltigheim -
FRA D4A 22:00 Lille B - Bastia -
FRA D4C 22:00 Montpellier B - Bourges FC -
FRA D4D 22:00 Lyonnais II - ENDOUME -
POR JBB-PO 22:00 Anadia U17 - Academico Viseu U17 -
POR JBD-PO 22:00 Louletano U17 - Casa Pia AC U17 -
POR JBD-PO 22:00 Estrela FC U17 - oeiras U17 -
Por U23 22:00 Braga U23 - Vitoria Setubal U23 -
Spain D4 22:00 CD Ariznabarra - Santurtzi CD -
Spain D4 22:00 CD Roda - CF Intercity -
Spain D4 22:00 Novelda CF - Silla CF -
Spain D4 22:00 CyDL Jupiter Leones - Numancia B -
POR D3 22:00 Merelinense - CF Uniao Madeira -
CRC D2 22:00 AD Rosario - Puntarenas -
POR D3 22:00 Sal gadacz - Fafe -
SCO LL 22:00 Caledonian Braves - BSC Glasgow -
SCO LL 22:00 Edinburgh University FC - Cumbernauld Colts -
SCO LL 22:00 Gala Fairydean - Gretna -
BEN L1 22:00 Buffles du Borgou - The Panthers -
KSA PR 22:10 Al-Shabab(KSA) - Al Hilal -
REYT 22:15 IR Reykjavik - KR Reykjavik -
MAL Cup 22:15 Pembroke Athleta - Hibernians FC -
Spain D4 22:15 Samanod - UC Cartes -
INT CF 22:30 Allerheiligen - Rottenmann -
OMA PL 22:30 Al-Suwaiq(N) - Alrstak -
OMA PL 22:30 Mrbat - Dhufar -
ISR D1 22:30 Hapoel Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva -
SPA D32 22:30 SD Amorebieta - CD Tudelano -
SPA D33 22:30 UE Llagostera - AE Prat -
Spain D4 22:30 CD Ferriolense - Santa Catalina Atletico -
Spain D4 22:30 AD San Juan - CD Ardoi Draw -
Spain D4 22:30 Burgos Promesas - CD Mirandes B -
ICPD D1 22:30 Tanda - Issia Wazy -
ICPD D1 22:30 Bouake FC - SOL FC Abobo -
ICPD D1 22:30 Sporting Gagnoa - USC Bassam -
Mal PD 22:30 Mamahira AC De Kati - AS Bakaridjan -
BFL 22:30 Sally Tas - AS Sonabel -
QAT D1 22:40 Al-Sadd - Al Shahaniya -
MEX U20 22:45 Leon U20 - Pachuca U20 -
HUN D1 22:59 Kaposvar - Videoton Puskas Akademia -
HUN D1 22:59 Mezokovesd Zsory - Varda SE -
HUN D1 22:59 Fehervar Videoton - Budapest Honved -
HUN D1 22:59 ZalaegerzsegTE - Diosgyor VTK -
SAPL D1 22:59 Orlando Pirates - AmaZulu -
KUW D1 22:59 Al Kuwait SC - Al-Nasar
SUI D1 22:59 Stade Ouchy - Aarau -
TUR D2 22:59 Altay Spor Kulubu - Istanbulspor -
INT CF 22:59 FC Gutersloh (w) - SG Essen-Schonebeck (w) -
INT CF 22:59 Cukaricki Stankom - Trencin -
INT CF 22:59 GAIS - Varbergs BoIS FC -
INT CF 22:59 BFC Viktoria 1889 - FC Wacker Innsbruck -
INT CF 22:59 Krsko Posavlje - NK Rogaska -
SPA WD1 22:59 CD Tacon (w) - CDEF Logrono (w)
SPA WD1 22:59 RCD Espanyol (w) - Madrid CFF (w)
SPA WD1 22:59 Athletic Club Bibao (w) - Colegio Aleman Valencia (w)
SPA WD1 22:59 Sevilla FC (w) - Sporting De Huelva (w)
SPA WD1 22:59 UD Granadilla Tenerife Sur (W) - Deportivo La Coruna W
BEL D2 22:59 Saint Gilloise - KVSK Lommel
BEL D2 22:59 Excelsior Virton - KFCO Wilrijk -
ICE FBC W 22:59 Afturelding (w) - Grotta (w) -
ICE FBC W 22:59 IBV Vestmannaeyjar (w) - IA Akranes (w) -
ALG D2 22:59 MO Bejaia - AS Khroub -
ALB D1 22:59 Vllaznia Shkoder - KF Laci -
CAF CL 22:59 ZESCO United Ndola - Primeiro de Agosto -
CAF CL 22:59 AS Vita Club - JS kabylie -
FIN CUP 22:59 Vaasa VPS(N) - SJK Akatemia -
FRA D4A 22:59 Haguenau - ASM Belfortaine -
FRA D4A 22:59 Stade Reims II - St. Maur Lusi -
FRA D4C 22:59 Andrezieux - CHAMALIERES -
FINWC 22:59 TiPS Vantaa (w) - KTP Kotka (w) -
Spain D4 22:59 CD Lagun Onak - Tolosa -
Finland KC 22:59 Viikingit - Honka Akatemia -
Mal PD 22:59 Real Bamako - AS Nianan -
SPA FDH 23:15 Palma Futsal - EiPozo Murcia Turistica Futsal -
BHR Cup 23:15 Al-Muharraq - Qalali -
FRA D1 23:30 Marseille - Angers -
SUI D1 23:30 Kriens - Winterthur -
INT CF 23:30 DUGO SELO - Za Gogh Meret Cola Pina -
INT CF 23:30 DUGO SELO - NK Zagorec Krapina -
ISR D1 23:30 Hapoel Haifa - Hapoel Raanana -
SEN D2 23:30 Keur Madior - Demba Diop -
SPA D32 23:30 Leioa - Real Valladol B -
Spain D4 23:30 Constancia - CF Platges De Calvia -
Spain D4 23:30 CD Santa Ursula - Marino -
Spain D4 23:30 SD Deusto - Urduliz FT -
GFA PR 23:30 Tallinding United - Real Banjul -
GFA PR 23:30 WAA Banjul - Marimoo -
SPA LU19 23:30 Dos Hermanas U19 - Vazquez Cultural U19 -
SEN D1 23:30 AS Dakar Sacre Coeur - ASC Jaraaf -
SEN D1 23:30 Teunhueth FC - ASEC Ndiambour -
Estonia WT 23:40 FC Nomme United - JK Tallinna Kalev II -
Dark Mode